Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laurica123
28. feb 2012

dakujem za rady tak ja pockam teda 🙂 no celkom by ma potesilo keby ano 😀 ... inak tie prsia mam take ze skor naliate a vacsie...a boli viac ma boli prave ako lave ja neviem je to normalne ci to ma byt rovnako?? ...alebo uz si len namyslam lebo by som cela druhe babo 🙂

laurica123
28. feb 2012

inak zabudla som povedat ze niesom ani mesiac po dobrati anti... tak neviem ci je to mozne tak rychlo otehotniet po nej... 🙂 🙂

mia2088
4. mar 2012

ahojte baby, chcem sa podelit o svoju skusenost, ja som s najväčšou pravdepodobne tehu, ešte som však nebola pri doktorovi, no menzes mi mešká už skoro dva týždne a test bol pozitívny, tá druhá čiarka už je taká silná, silnejšia ako tá kontrolná, pravdepodobne som však už v nejakom druhom mesiaci pretože už mám aj jemne väčšie bruško a prsia sa mi zväčšili aspoň o 1 číslo. v prvom mesiaci mi tehotensky test neukázal že som, mala som slabé krvácanie ale cítila som, že je iné. Takže si myslím, že niekedy treba počkať trochu dlhšie aby to test ukázal. Ja som to viac-menej cítila, že som aj keď som sa uplne na to neupínala a zrazu menštruácia nikde a tak som počkala radšej dva týždne a vyšlo to 🙂

siss_sz
4. mar 2012

@misulik.uk tak co, si tehu? 😉

misulik.uk
4. mar 2012

@siss_sz ahoj, 3 dni po prvom teste som si robila aj druhy a boli tam uz silne || 🙂 volala som doktorovi a sestricka mi povedala, ze staci ak pridem buduci tyzden, ze by tam este nic nevidel. takze odvtedy uz ubehol skoro tyzden. nemozem sa dockat stvrtku co na to povie moj lekar 😉

siss_sz
4. mar 2012

@misulik.uk aj ja idem v stvrtok🙂

misulik.uk
4. mar 2012

@siss_sz tak ti drzim palce 🙂

mia2088
5. mar 2012

@tereza33 ja si myslím, že môžeš byť tehotná, ja som len nedávno zistila, že som asi v druhom mesiaci, este som nebola pri doktorovi ale test mi vyšiel - druhá čiarka už je poriadne hrubá - a už pri poslednom slabučkom menzese, inak presne taký ako v tvojom prípade, najprv len špinenie 2 dni krvácanie - slabé a potom zase len hnedy výtok, po skončení som cítila taký zvláštny pocit v bruchu, test mi nevyšiel, počkala som na ďalšiu mrchu ale neprišla, dva tyždne som trpezlivo čakala a napokon vyšiel test, dokonca mi už aj vykúklo trošku bruško a nenormálne sa mi zväčšili prsia, tak som to viac-menej už vedela aj bez testu 🙂 hlavne vďaka tomu, že som zrazu nemohla nosit svoje rifle, kedze "v normálnom stave" nemám takmer žiadne bruško tie zmeny som si hned všimla a rifle ma pri sedení nepríjemne tlačili, neskôr začali kŕče a v období ked mala príst mrcha to nejako nabralo na rýchlosti a narástlo aj bruško viac aj prsia.. inak prezradiť to môžu aj iné príznaky, ja som už asi od skončenia tej pseudo mrchy -te slabučkej začala mať neustále zvýšenu teplotu 37 a nikdy mi to nekleslo, myslím, že ju mám doteraz :( a občas som fúkala krv z nosa - a dost poriadne pričom mne nikdy krv z nosa nešla. takže aj takto sa to da zistit🙂 najprv som tomu celkom neverila lebo som len 24. dec.vysadila antikoncepciu a pravdepodobnehned začiatkom alebo v polovci januára som otehotnela, no HAK som brala len dva mesiace takže aj to asi zavážilo, že len tak krátko. Mimochodom môj gynekológ mi povedal, že mám vysoký prolaktín a mám začať brať clostilbegyt a parlodel ak chcem mimi, nezačala som to brať a urobila som dobre lebo už vtedy som musela byť tehu a asi preto aj ten zvýšený prolaktín, takže baby, fakt verte viac svojej inutícii ako lekárom! :D

lucinka1104
5. mar 2012

@mia2088 ty už choj hlavne k dr aby si nezanedbala poviné odbrey!

lucinka1104
5. mar 2012

@laurica123 ja som tak otehotnela slukym

laurica123
6. mar 2012

@lucinka1104 myslis po tej antikoncepcii... ???

lucinka1104
6. mar 2012
laurica123
7. mar 2012

@lucinka1104 a priznaky si mala ake lebo ja uz mam jedno babo a jedine co si pamatam bolo ze mi meskala ms a bolel ma zaludok co mam vasne aj teraz no necem este robit test lebo si myslim ze je to skoro 🙂

laurica123
7. mar 2012

plus hnedy vytok namiesto ms ktory trval asi den ale len slabo...

lucinka1104
7. mar 2012

@laurica123 mna bolelo podbuško ako namrchu ale už od 1 DPO čo ja teda nemávam sem tam taký divný pocit v prsich veľa vytoku vodnatého,aj som zvracala bud som mala uplne nechutenstvoalebo naopaksom zjedlaaj chladničku.....no a BT až do dnes......a hlavne vnutorný pocit

no u teba je hnedý vytok jednoznačne hlavný prízbnak tehu určite si mala som to pri lukáškovi

laurica123
7. mar 2012

@lucinka1104 no presne tak isto mna boli podbrusko uz asi dva tyzdne od ovu a vlasne do teraz ale sa mi zda ze je to uz lepsie neviem cim to je..teraz skor tak ako keby som mala dostat ms a krize a este aj ten vytok ako voda 🙂 len nezvraciam a ani zle mi nebyva..a taky vnutorny pocit no mam ho len uz neviem ci tym ze fakt som alebo si uz namyslam 🙂 🙂

salomee
7. mar 2012

@laurica123 To zvracení může přijít klidně až později, mě začlo být blbě až tak někdy kolem sedmého týdne... právě se divím spíš tomu, když někdo má všechny příznaky vzorně už pár dní po ovulaci...

siss_sz
7. mar 2012

@salomee
@laurica123
tak ono t ovulacia nemusi byt len jedna a nemusi byt presne v 14.den, nie?
kedy si vlastne ides robit test?

laurica123
7. mar 2012

tak viem ze nemusi byt presne na ten 14 den a moze byt kludne aj nakonci a aj na zaciatku mesiaca alebo vobec...no ale ja som citila den po tom ze ju mam..bolo to jasne 🙂 no ja uz idem zajtra ku doktorke tak uvidime co povie..niekdy ani test neukaze ze si tehotna tak radsej takto nechcem byt sklamana 🙂 a ona mi uz povie ci ano ci nie..

laurica123
7. mar 2012

@salomee no ja som po ovulacii mala tak akurat bolesti podbruska...a tie mam vlasne do teraz len dnes su uz nejake strasne silne aj ked len obcas ale dnes som sa zobudila na to ze ma nenormalne bolelo podbrusku...a mne to tiez az tak okolo druheho mesiaca prislo tie nevolnosti pri prvom len vtedy som nemala skoro ziadne priznaky mozno sa teraz az prilis sledujem 🙂

salomee
7. mar 2012

@laurica123 ....jo, ovulace může být kdykoliv, ale třeba ty dvě, to už je asi větší zvláštnost... nevím, jak moc se sleduješ, ale u někoho ta intuice prostě funguje🙂 U mě třeba moc ne.
Tak jsem zvědavá, co doktorka... ať to dopadne co nejlíp.

drobcek11
8. mar 2012

ja som mala ten pocit ze som tehotna uz niekolko krat najma od vtedy ako sme sa s mojim priatelom prestali chranit, uz je to asi viac ako rok co sa nechranime a ja mavam este k tomu nepravidelny cyklus takze to mam pestre🙂 no musim povedat na druhej strane ze posledne mesiace som mala cyklus napodiv takmer presny tak 29-32 dnovy a vzdy ma nesmierne bolia prsia...ms mi mala prist ak sa drzim 30 dnoveho cyklu 4.teho ale este stale nic...posledny tyzden jem vsetko sladke co sa mi dostane pod ruky a velmi divnee je ze ma absolutne nebolia prsia ani naznak len ma obcas picha v podbrusku, nechcem nic predbiehat nakolko som si uz nie raz myslela ze by som mohla byt tehu no je to strasny pocit ked neviete na com ste, k doktorovi by bolo este skoro a na testy cakam kedze som si ich objednala z netu :Dtak mi drzte palce hadam sa dockam bud mrchy alebo 😅

micak
8. mar 2012

Ahojte! mamicky, ktore ste otehotneli s fytosojou a duphastonom? 🙂

laurica123
8. mar 2012

no tak si predstavte dievcata dnes som bola u tej doktorky a mi povedala ze ano asi bude mimi 🙂 🙂 🙂 este do zajtra cakam na vysledky z krvi... 😀

misulik.uk
8. mar 2012

@siss_sz tak co bola si u lekara? ja ano potvrdil mi tehotenstvo aj ked sme zatial videli len prazdnu bublinku 🙂

alexis617
8. mar 2012

@adkag podarilo sa ti ma rozosmiať 😀

kirjava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siss_sz
8. mar 2012

@misulik.uk ja som ...podla utzv 6+6 ..podla menzesu sa neda, lebo som este kojila😀 a ty? my sme videli uz aj cervika🙂

elkie
9. mar 2012

Ahojte. Pred 2-3 týždňami som si robila tehot. test (to bolo cca 3 týždne po možnom oplodnení) s citlivosťou 10, ktorý vyšiel negatívne, takže by som nad týmto ani neuvažovala, ale.. Posledný týždeň (možno dva - ja už ani neviem 😀 ) mi býva veľmi zle od žalúdka, dokážem jesť prakticky len sladké jedlá (nie, že by som sa im predtým vyhýbala, ale teraz mi slané nechutí vôbec), som hrozne nafúknutá a nemôžem zatiahnuť brucho "na maximum" a to som ho teda predtým mohla až do modelkovskej podoby 😀 teraz tam mám stále nejakú "hrču". Na váhe som pribrala možno pol kila, viac nie. A tak ma včera napadlo, čo keby predsa.. ? Na menštruáciu sa spoľahnúť nemôžem, keďže odkedy som vysadila HAK (zdrav. dôvody), tak som ju prakticky mal stále - buď hnedý výtok (niekedy aj mesiac vkuse 😒 ), alebo občas, keď sa podarilo, tak aj 3 dni normálnej menštruácie! 😀 Čo myslíte, môžem byť tehotná? Bábo zatiaľ nechcem a neplánujeme, ale samozrejme, že by sme ho ľúbili aj tak.
Ešte je možné, že som otehotnela pred 2-3 týždňami, ale to by som sa takto snáď necítila už teraz, nie?

vejula
9. mar 2012

@elkie sprav si test... ale test po 3 týždnoch od oplodnenia je podla mna dostatočne spolahlivy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre