Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

amanra
29. jún 2012

@moni a co sa stane s vajickom ked dorazi do maternice neoplodnene? nie je mi jasne naco tam potom zostava tak dlho kym je vyplavene, ja si cosi pamatam z biologie ze aj v matenici caka na oplodnenie, blbost?

moni
29. jún 2012

@amanra kym doputuje do maternice; prejde par dni a potom spolu s vystelkou maternice odide pocas menstruacie ak nedoslo k oplodneniu. ale samotne oplodnenie prebehne vo vajcovodoch; teda tak si pamatam ja 🙂

selina1
30. jún 2012

ahojte chcela by som radu je tomu druhy tyzden ci sme nedaly pozor s
partnerom ale na druhy den som dostaa slaby menzes mala som len 2dni a
teraz druhy tyzden ma boly v bruhu aj picha aj prsia ma pichaju aj nieedy
bolia chcela by som radu ak ne niekto tak isto tak mi dajte vediet ci mozem
byt vtom 🙂 dakujemm selina

janka48
2. júl 2012

@kacenkaharris ahoj, chcem sa ta opytat ze ja som tri dni pred menst. mala krce a uz som si myslela ze pride a nic teraz mi meska tyzden a vzdy ma sem tam boli brucho cez den take krce alebo len na par sekund pychne mala si to aj ty podobne? myslis ze to moze byt tehotenstvom ? nechcem si robit tak skoro test ked mi este len tyzden meskaju a aj prsia ma bolia vdaka za odpoved

katren
2. júl 2012

@janka48 meska ti menzes tyzden, to nie je skoro na test....sprav si ho a budes vediet ci si, alebo nie

janka48
2. júl 2012

@katren tak asi si dnes kupim a zajtra rano skusim :D a ty si mala take bolesti ako ked ma prist menst?

katren
2. júl 2012

@janka48 nie, ja som robila test hned v den menzesu....

katren
2. júl 2012

@janka48 a skusit mozes kedykolvek pocas dna, nie len rano.... 😉

michalag
2. júl 2012

@janka48 pokial ti meska tyzden uz nemusis robit test z ranneho mocu, možem kedy kolvek pocas dna 😉

janka48
2. júl 2012

@michalag vdaka za radu a co myslis preco ma tak v intervaloch uz 10 dni boli brucho normalne som si musela dat podprsenku dole lebo ma tak bolia prsia

michalag
2. júl 2012

@janka48 skus test a uvidis, prsia mozu boliet resp mozu byt citlive aj z tehu 🙂 a to brucho, no v intervaloch neviem, no mna sem tam na zaciatku pichlo dole v podbrusku
Držim palce a daj potom vediet ako si dopadla 🙂 😉 🙂

janka48
2. júl 2012

@michalag dakujem dam vediet

janka48
2. júl 2012

ahoj akurat som si robila testik a vyslo mi ze som tehotnaaaaaaaa waaaw parada tesim sa ale zajtra zopakujem zase 🙂

janka48
2. júl 2012

@michalag ahoj akurat som si robila testik a vyslo mi ze som tehotnaaaaaaaa waaaw parada tesim sa ale zajtra zopakujem zase emoticon

slavkaadusko
2. júl 2012

@janka48 ahooj a gratulujem,

michalag
2. júl 2012

@janka48 jeeej super, gratulujeeeem 😵 😵 😵 a kedy by ti mal vyjst termin?

janka48
3. júl 2012

@michalag zajtra idem k doktorke tak mi mozno povie presnejsie ale niekedy vo februari asi alebo zaciatkom marca :D

janka48
3. júl 2012

@michalag dnes som si urobila pre istotu este raz a zasa dve ciarky juj tesim sa 🙂 moje prve babatko len nech to potvrdi aj doktorka

michalag
3. júl 2012

@janka48 parada 🙂

michalag
3. júl 2012

@janka48 http://www.pregnology.com/due-date.php tu sa da vypocitat podla poslednej ms alebo ak vies kedy bola ovu tak aj podla toho kedy ti vychadza termin

ciusinka
3. júl 2012

Ahojte,

chcela by som vediet vas nazor, ci si myslite, ze mozem byt tehotna, ked sme mali s manzelom styk den pred tym, ako som dostala menzes? Menzes som mala taky slabsi, vcera som mala dostat znovu, ale zatial nic a cely minuly tyzden mi bolo zle - ked som nejedla co len par hodin, mala som strasne krce ze som si az myslela, ze zomriem od hladu a zase ked som sa najedla, tak mi bolo na vracanie..Test som si este zatial nerobila..Myslite si, ze je mozne, ze by som bola tehotna?

Dakujem za odpovede 🙂

kate013
3. júl 2012

@ciusinka Ahoj, myslím si, že bys mohla být těhu🙂..v prvních týdnech mi bylo podobně..udělej testík a uvidíš😉

ciusinka
3. júl 2012

@kate013 Dakujem 🙂 zajtra si asi kupim a skusim urobit..Len viem, ze vacsinou som citala, ze ovulacia byva uprostred cyklu a u mna by to bolo den pred menstruaciou, preto som zvedava, ci to je vobec mozne..

kate013
3. júl 2012

@ciusinka určitě si ho kup a dej vedět 😉 .. noo možno jo, moje kamarádka taky byla jakoby v období kdy měla mít neplodný dny a otěhotněla🙂

micak
4. júl 2012

Ahojte,
stalo sa vam, resp. stretli ste sa s tym, ze vam rano byvalo nevolno, ale na teste este neboli ciarky? Ze sa zjavili az neskor?
Ďakujem!

lucinka1104
4. júl 2012

@micak ano kolký DPO si?

lucinka1104
4. júl 2012

@ciusinka možné je všetko a to ste malí sexík len ten jeden raz?nemôže to byť aj z inokedy?každpodane testni za to nič nedáš......

micak
4. júl 2012

@lucinka1104 u mna je to tazke povedat tento cyklus - bud som 12dpo alebo 6dpo. tych 6dpo samozrejme nic, ale keby bola realna 1. varianta..to by uz test mal ukazat, nie?

lucinka1104
4. júl 2012

@micak nemusí až o 3 dni by už mal

piiiipiii
4. júl 2012

@micak ahojko inak aj mne bolo vcera zle ale vecer na grcanie :D a nespozorovala si na sebe biely husty hlien ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre