Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

roxylady15
1. jan 2016

@micka511 dakujem, este pockam chvilu, ale verim, bolo by to to najkrajsieee 👏👏👏😊

gabikamicka
1. jan 2016

Ahojte mate skúsenosti s pozorovaním krcka a BT?

nastaa
1. jan 2016

@micka511 dakujem, fakt je to uzasne obdobie pre mna 🙂 moze to byt aj ta ovulka... Robil mi sono odspodu, potvrdil mi tehotenstvo a tiez teda 20.1. idem na kontrolu..a aj ty?? 🙂 tak podom ti drzim palceee, nech nam to dobre dopadne.. 👍 Aj ja sa tesim s tebou ❤ a mavas stale bolesti v podbrusku a nafuknute brucho??

nastaa
1. jan 2016

@evulik858 ďakujem krásne 😉

nastaa
1. jan 2016

@micka511 ja som uz cela dopletena 😀 chcela som napisat, ze mi nerobil sono, len odspodu ma pozeral... 🙂

gabikamicka
1. jan 2016

Ahojte viete mi napísať názor? Ms mi mešká 3.den brusko citim trosku ako keby sa blížila len krcok si kontrolujem uz druhý mesiac aj bazalnu t. Ta sa drzí hore 37,5/37,4/37,3 len dnes ráno bola 36,9 no po vicikani vyšla hore na 37,4 krcok mam nízko zdá sa mi dlhy co je 1. Krat takto dlhy a zavretý tvrdý viete mi niektorá povedať skúsenosti aké mate ? Ďakujem ....

mimmka30
2. jan 2016

Ahojte ms mi meska 8dni.,.ovulku som mala min tyzden .,.test som si robila vcera clear blue dig.vysiel negativny.Moze to byt tym ze mam posunutu ovulaciu pride mi ms pozdejsie? Ci robit iny test?

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 ahoj ja si myslim ze na test je priskoro a nemôže meškať ms viem podľa vlastnej skúsenosti stalo sa mi ze som mala ovulku cez menstruaciu

gabikamicka
2. jan 2016

@gabikamicka myslim ak si mala ovulku pred týždňom vajíčko sa este neuhniezdilo ak by došlo k oplodneniu

snazilka1983
2. jan 2016

@mimmka30 ak vieš isto že ms bola minuli týždeň tak v tom prípade ti ms nemeska. Nakoľko musí prebehnúť lutealna faza a tá trvá 14 dní u niekoho menej ale nie až tak aby si už mala meškanie 8 dní.

snazilka1983
2. jan 2016

@mimmka30 oprava: nie ms ale ovu minuli tyzden

mimmka30
2. jan 2016

@snazilka1983 dakujem za odpovede..mala som min.ms divne najskor spinenie a potom 5dni ms ani neviem ci cistych 5dni lebo to spinenie bolo dost silne..tak sa mi asi cely cyklus posunul.
@gabikamicka

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 tak mala si normálnu 5 dnovu menstruaciu ?

mimmka30
2. jan 2016

@gabikamicka no mala som najskor spinenie potom to preslo do krvacania ako riadnu ms .,tak to neviem ze ako to mam po citat od kedy zac ms

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 normálne rátaj od krvácania ... Ale zvykneš takto špiniť ? Ci je to 1. Krat .... Antikoncepciu Neužívaš?

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 to spinenie urcite nieje normálne mala by si zájsť k dokimu

mimmka30
2. jan 2016

@gabikamicka no mavam to spinenie skoro vzdy pred ms.,niekedy den dva skor a teraz skor a dlho..budem musiet ist aj tak som nebola na preventivnej.Antik nemozem zo zdrav dovodov mi neoporuca este ak danu nehorm.pouzivame kondom ale vies sama ze tam je tiez riziko.Mne druhe teh neodporucaju mam vys tlak stitnu zlazu.,a extrasystoly.. Zato mam obavy..budem sa musiet ist poradit k dokimu

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 uuj no verim ze sa dáš do kopy cim skor vela zdravia prajem tak to bude tým to spinenie no asi nieje niečo v poriadku mala by si cim skor zájsť

mimmka30
2. jan 2016

@gabikamicka dakujem pekne..,dufam ze dorazia .

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 a ako komtroluješ kedy prebiehla ovulacia?

mimmka30
2. jan 2016

@gabikamicka no nemeriam ani ovu testy nerobim..vsimnem si podla hlienu.,

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 aha tak to aj ja len ja mam stále po ms a pred ... A tento krat ho je viacej a dlhšie a uz mi mešká 3. Den

mimmka30
2. jan 2016

@gabikamicka tak ti drzim palce ..nech je vsetko ok

gabikamicka
2. jan 2016

@mimmka30 Ďakujem kiež by

micka511
2. jan 2016

@nastaa veru držme si peste ✊ ✊ ✊ 🍀 🍀
Nie podbrusko má už neboli, možno sem tam sa ozve, nafúknuta som stále...ráno nie ale potom už áno 😊 keď chceš, môžme aj správy si písať 😊A tebe je ešte zle?

raeha
3. jan 2016

Ahojte, prosim o vas nazor. 2 dni pred novym ms som si urobila tehu test. Mala som na nom naozaj velmi slabu druhu ciarku. Odvtedy som si urobila dalsie 3 testy a nic. Meska mi to ale uz 6 dni. Mozem byt tehotna?

ukulela
3. jan 2016

@raeha ja som mala pozitivny test az vyse tyzden po meskani. ked mi meskali dva-tri dni, tak na teste este nic nebolo. taze ano,mozes byt tehotna, pockaj este 2-3dni a testni znova. ked nebude nic, ries lekara a vyvolavacku.

raeha
3. jan 2016

@ukulela Dakujem ... Pockam. A velmi dufam.

emuska08
3. jan 2016

Ahojte dievcata. Dnes 10 dpo. Co myslite?

gabikamicka
3. jan 2016

Ahojte viete aj mne poradiť ? Oplatí sa testnut ak mi mešká 5. Den a mam aj mliečny hlien a vlhko ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre