Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eviku28
13. feb 2013

@romuaska Ako si dopadla u lekára?

romuaska
13. feb 2013

@eviku28 ahojky až zítra odpolko jdu🙂

eviku28
13. feb 2013

@romuaska Ahaaa ja že je už štvrtek :D...ale mi je čo? 😀

romuaska
13. feb 2013

@eviku28 :DD..se musím pochválit dneska,uklizeno🙂 a vše hotovo a celý den jsem nespalaaaa .DDDD..jen když sedím tak ěm to břicho jakože tlačí jináč nic🙂takže jsem docela zvědavá na dr..snad nebudu vypadat jak blbon:-/

eviku28
13. feb 2013

@romuaska Som ja veľmi zvedavá, či Ti povie. Ale šak šikulka si 🙂. Aj ku mne si mohla prísť 😀 . Na mna zase prišla včera aj dnes v robote šialená únava a motala sa mi hlava. Zaujímavo mi teda bolo. Potom to prestalo. A bruško ako kedy.

romuaska
13. feb 2013

@eviku28 že bych to teda ještě do noce stihla ? :DDD
však co no,bolesti si nevymslím..snad na mě něco vykouká,a když en pak tedy nevím co

eviku28
13. feb 2013

@romuaska no pak možná tea to mimčo 😝

romuaska
13. feb 2013

@eviku28 určo nee🙂i když se přiznám,že by mi to asi ani nevadilo🙂Ale vzhledem k tomu že ms byla,a negat.testiky:)nebude:) to vám přčeji aby byli tady holky🙂

chickkky
13. feb 2013

Ahoj holky, tak jsme doma. Dominiček už spinká. Mám po prohlídce a jak jsem čekala. Jelikož jsem 28 DC, tak na UTZku není nic vidět ještě, ale sliznice je vysoko, což je první příznak těhotenství, který jsem tehdy takhle měla i u Domíka 30 DC, takže mám přijít za 14 dní, hned první březnové pondělí a vezme mi už krev, znovu UTZ, ale!!!

Našla mi na pravém vaječníku cystu a už jsem se v tom šoku z ní ani nebyla schopná zeptat, zda může i cysta vyvolávat falešně pozitivní test?? Neslyšeli jste o tom holky?? Ona mě uklidnila, že to bývá v těhot. často, a že se vstřebají časem, a že za těch 14 dní, pokud budu těhotná, tak se poradíme, co s tou cystou dál.
Mám hodně kámošek, co měli taky tu cystu a bylo to OK, ale ne tak brzy, kdy nešlo ještě nic vidět, že tam třeba měli už právě ten váček a těhu potvrzené i z krve, tak se teď bojím, zda to opravdu není je poplašné zařízení??

eviku28
13. feb 2013

@romuaska 🙂 možno budeme pekne spolu, to že bola ms, nemusí nič znamenať, ved sú prípady, t. boli tehu a MS mali.

romuaska
13. feb 2013

@eviku28 jéé no :D nee🙂dělala jsme testik i po MS..🙂a nic🙂a v každém těghotenství..jsem měla pozit.už pár dní před vynechání ms..a ms nikdy nedošla🙂 ale vám držím pěstičky🙂

romuaska
13. feb 2013

jen jsem se chtěla zeptat..s tím sexem..mám poslední dobou hrozně moc sekrece uplně se za to stydím,nemáte s tím některá zkušenost?

eviku28
14. feb 2013

@romuaska tak ja som robila dnes a nič :(...nemohla som to vydržať....len dúfam, že MS nedojde 😒

broucinekzka
14. feb 2013

@eviku28 Moc dekuji 🙂

romuaska
14. feb 2013

@eviku28 Evi třeba je ještě brzy... 😉

fiduskaa
14. feb 2013

Ahojte baby, ked je dobre ísť k doktorovi, po zistení, že som tehotná? Stále sa odhodlávam, ms mešká 14 dní, pred 4dnami som si robila test, bol pozitívny. Podla vypoctov to vyzera, ze som v 7tt. Ďakujem

extrem000
14. feb 2013

@fiduskaa treba už íst, to je dost dlhá doba, dost ti to mešká, no je lepšie, ked ti to potvrdí čierne na bielom

fiduskaa
14. feb 2013

@extrem000 ďakujem, no poskusim sa ist teda zajtra, ak bude mat volne. 🙂

mimomu
14. feb 2013

dievcata mala ste niektora po vynechani MS cystu?

19mirka24
14. feb 2013

ahojte baby dnes som 25 dc a 10dpo .... uz par dni mi byva zle a hlavne cez obed ... myslite ze by test uz nieco ukazal ... nemate niektora skusenosti. mrchu mam dostat az v utorok 😒

sonika84
14. feb 2013

@eviku28 ahojcek, tak predsa si to nevzydrzala? 😉 nevzdavaj to, verim ze aspon tebe ta mrcha nepride

eviku28
14. feb 2013

@sonika84 dakujem velmi,ja sa nevzdavam,stale v to dufam,ale obcas ma prepadnu pochyby.

sonika84
14. feb 2013

@eviku28 to je u kazdej rovnake.....inak ako sa citis?

eviku28
14. feb 2013

@sonika84 dakujem velmi,ja sa nevzdavam,stale v to dufam,ale obcas ma prepadnu pochyby.

eviku28
14. feb 2013

@sonika84 nm dnes to je celkom fajn,len by som stale nieco jedla a mam citlive bradavky.

eviku28
14. feb 2013

@romuaska no ja nevim ... Dnes je to uz 26DC

sonika84
14. feb 2013

@eviku28 pekne len papaj na co mas chut 😉 kedy robis dalsi testik?

snezenka123
14. feb 2013

@romuaska ahojky, tak jak jsi dopadla u dr.?

tremonti
14. feb 2013

@19mirka24 ahojky uz na citlivejsom teste urcite nieco ukaze , skus drzim palce

eviku28
14. feb 2013

@sonika84 no už asi jedine ak by neprišli do nedele, skúsim v pondelok. A keby som aspoň vedela, že papkám za dvoch, lebo inak budem ako hroch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre