Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 drzim palce

vaapeter66
6. aug 2015

@nynyky no, len k comu 🙂 sak ak, tak necakane...nahoda jak hrom..ale nechce sa mi verit, ze tieto moje stavy a pocity by klamali.... 😀

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 ja by som tiez vsetko dala za taku nahodu aby sa nam konecne podarilo mat nas maly batoztek. Sprav si test a daj vediet. Budem cakat 🙂

vaapeter66
6. aug 2015

@nynyky urobim , len o co sa opriet, ked neviem, kedy som mala ms...stara truba som, co uz, no ak su toto pocity a pfiznaky tehotnosti, co ja poznam, test musi jasne ukazat//..ak nie, som chora 🙂

lili225
6. aug 2015

@vaapeter66 to som aj ja zvedavá na výsledok 🙂

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 utekaj kupovat test 🙂

flavia1
6. aug 2015

@vaapeter66 skús sa oprieť o nejakú situáciu, čo sa vtedy stalo, keď si mala menštruáciu, alebo na základe tých tabletiek.... skús sa rozpamätať, kedy si si chcela kúpiť nové balenie, resp. kedy si asi skončila to posledné... na niečo určite prídeš... a keď nie a test vyjde pozitívny, sono určí 🙂)) No som zvedavá.... Ale je tam aj tá možnosť, že to môže byť reakcia očisty po tabletkách...
Tiež držím palce a všetko je ako má byt🙂))

vaapeter66
6. aug 2015

@flavia1 nuz, lustila som dlho, neviem.viem len, ze prvy tyzden julovy.podla kupaliska 🙂 , sisi som uz 🙂 pri tolkych detoch a robote..no a zabudla som podotknut, ze raz nam akosi uslo 🙂 , sak co by nie, ved sme pubertaci, 40 rocni, takmer..uvidim.napisem

flavia1
6. aug 2015

@vaapeter66 to som sa zabudla opýtať, či ste si dávali pozor🙂 alebo🙂 myslím, že sme viaceré zvedavé...

vaapeter66
6. aug 2015

Test s najmensim duchom.a toho vidim ldn ja, takze zatial nic...aj ked, neviem, kedy mam mat ms, ale urcite posledny mozny den je 10.v pondelok..a mavam presne na den..takze uuuuuplne teoreticky je mozne, ze testujem skoro, lebo toto, co sa deje so mnou neni ok....jasne tehotenstvo. 🙂

vaapeter66
6. aug 2015

@flavia1 nuz davali...pravdaze.az na jedenkrat 🙂

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 nemas foto?

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 ja mam mat dnes ms a zatial nic len uz tyzden ma boli podbrusko. Robila som teraz aj test a nic biely ako sneh. Ale robila som si ovulacne testy a podla nich som len 10dpo. Len keby ma tak brucho nebolelo by som aj verila ze je tu neaka nadej :(

vaapeter66
6. aug 2015

@nynyky najhorsie ja cakat, ked velmi tuzis....viem, ako bolo vlani..nezavidim....ale zas, treba verit. 🙂 ja necakam, bo, o by prekvapko, len tid moje pocity....nuz uvidime.to ma matie

nynyky
6. aug 2015

@vaapeter66 teraz tebe drzim palce nech to dopadne ako si zelas 🙂

ajka103
6. aug 2015

@lili225 Vidím že sme v tomto všetky rovnaké , všetko si nahovárame 🙂 .Ale dnes som sa zobudila na velkú bolesť podbruška , už som vedela . Takže to nevyšlo už si nebudem nič nahovárať . V sobotu sa mi vráti priatel tak sa budeme snažiť ďalej .Chcela by som to do svatby ešte stihnúť lenže už mám na to len 2 mesiace ☹ .. Možno sa to podarí ak na to nebudem tolko myslieť 🙂 .Ale Ďakujem ti že si sa mi chvílu venovala 🙂 ..Vela zdravíčka tebe aj maličkému 🙂

andi1234
6. aug 2015

Ja sa nejak velmi nesledujem v tomto asi som uz po uvulácii 🙂 Dnes ráno sme mali pohlavny styk s parnerom.A neskor som zacala mat take slabe bolesti v podbrusko.Z coho to mozem mat? Nespravna poloha?Ci? 🙂

misulikes
6. aug 2015

@nynyky presne ako pises, dnes mam mat ms a asi 5 dni maboli podbrusko... ale nevyzera ze by som mala mat ms, no uvidime...test bol negativny pred 2 dnami ked som si robila..

nynyky
6. aug 2015

@misulikes presne ako ja. Len ja som mala ovulku dost neskoro az na 20dc tak neviem co teraz. Pockam par dni ci pride alebo nie. Modlim sa nech nepride a nech s toho je piskotka.

vaapeter66
7. aug 2015

Presne ako pise misulikes, aj ja negat, s najmensim duchom vcera, ms nikde, dnes znova stav k.o.baby, ak ja nie som , tak neviem co...identicke stavy s tymi, ked som tehotna bola.nic viac, nic menej, test negat zatial, ms nikde, priznaky bliziacej ms nikde....ak nic do pondelka,testujem uz len v pondelok...ale zatial ma moje telo nikdy nesklamalo, a to uz som dost stara 🙂

vaapeter66
7. aug 2015

Zahada vyriesena!viem,kedy som mala ms☺8.6.teda.meska dva dni☺test zatial neg...uvidime 🙂

vaapeter66
7. aug 2015

Zahada vyriesena!viem,kedy som mala ms☺8.6.teda.meska dva dni☺test zatial neg...uvidime 🙂

zlazena
7. aug 2015

Ahojte. Po akej dlhej dobe, ked sa nedostavi MS, sa ide na vyvolavacku? Alebo netreba a mam cakat? Dakujem

lenadka
7. aug 2015

@vaapeter66 ak osi sa dopracovala k tomu, ja som tiež pátrala, spomínala, prevracala listy v kalendári, ja som vedela týždeň ms, len som si nebola istá či v pondelok alebo v stredu som ich dostala 😅

vaapeter66
7. aug 2015

Neuveritelne a detsky☺nasla som v sms,kedy mi bol doruceny mobil z tcomu☺a den predtym sme s mm boli v meste v tcome predlzovat pausal a bolo hrozne teplo a bala som sa obliect si biele kratasy,ze koncim s ms ale co ak naaahodou preteciem☺a odratala som 6dni,mavam6-7a bol daaaatum☺twda meska dva dni...cudne,smiesne

vaapeter66
7. aug 2015

@lenadka rovnako,ako ty.vedela som tyzden,no nie den..aj keby ho netrafim presne,viem,ze min den mi meska.nikdy nezvykne,tak cakam

mirka14756
7. aug 2015

Ahoj @lilly19 prosim ta tak co ostala si trhotna ? Tiez sa bojim kvapociek lasky

misulikes
7. aug 2015

Dievcata, mali ste niektora pocit ze UZ UZ pride menzes(bolest bruska...proste uz ako keby mala prist, len nechodi) ...a stale nic nic a ked dlhsie nechodila, test bol pozitivny?

nynyky
7. aug 2015

@misulikes ja mam teraz tie pocity uz tyzden a dnes 2 den ms meska ale vcera som robila test a bol negativny :( ale este pockam kedze son mala ovolku neskoro a dnes som 11dpo.

sara34valentina
7. aug 2015

@nynyky oje a ja som zajtra len 10dc a idem testovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre