Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

peknamamicka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1martinka12
6. feb 2015

@munu tak nepowedal mi nic blizsie, povedal, ze mam prist v pondelok a znova budeme brat krv tak newiem, a mam aj ako keby take špinenie newiem ci uz pride ms alebo co to je,

helicka001
6. feb 2015

Ahojte Chcela by som sa poradiť s priateľom máme sex skoro každý 3 deň, minulá menštruácia mi meškala týždeň a pred tým som mala stále pravidelne, teraz keď som mala naposledy tak som mala úplne slabé, poslednú dobu som začala priberať na brušku, mám bolesti, stále som unavená, bolí ma chrbát nohy mi opúchajú, mám bolesti prs ako počas menštruácie,,, nechutia mi jedlá ktoré som mala rada,, sa posledný mesiac som stále hladná je mi zle zvraciam, nechutí mi káva a ani varené nemôžem cítiť. môže byť že som tehotná

lavinis
6. feb 2015

@helicka001 robila si si test?

helicka001
6. feb 2015

lavinis minulý mesiac keď mi meškala menštruácia áno ale teraz nie lebo som si myslela že keď som dostala menstruáciu tak som počítala že asi nie som,, len potom som mala tento mesiac menštruáciu 3 dni a inokedy mám 7 dni tak neviem, tak potom môže byť že som tehotná aj keď som mala menštruáciu

helicka001
6. feb 2015

@lavinis minulý mesiac keď mi meškala menštruácia áno ale teraz nie lebo som si myslela že keď som dostala menstruáciu tak som počítala že asi nie som,, len potom som mala tento mesiac menštruáciu 3 dni a inokedy mám 7 dni tak neviem, tak potom môže byť že som tehotná aj keď som mala menštruáciu

lavinis
6. feb 2015

tak ono závisí, aký ten menzes bol, moja mama, keď ma čakala, tak mala špinenie pripomínajúce menzes prvé tri mesiace. Radšej si sprav test, pre istotu.

helicka001
6. feb 2015

@lavinis spravím si,, ale je možné že môžem byť tehotná nikdy som pred tím nechodila močiť každú chvíľu,, a keď niečo zjem tak to hneď vyzvračiam tak je možné že som tehotná,

lavinis
6. feb 2015

@helicka001 daj potom vedieť, ako si dopadla 🙂

helicka001
6. feb 2015

@lavinis áno dám vedieť,, ja budem rada keď sa moje pochybnosti naplnia no ale priateľ nebude veľmi rád,,,

mischelin186
8. feb 2015

prosim vas chcela by som sa poradit, ked vidim na tehotenskom teste len kolajnicky, kde by mala byt ciarka moze to prosim vas nieco znamenat alebo to je normalne?? dakujem

sibalka21
8. feb 2015

@mischelin186 akože vidíš LEN kolajnicky? Odfot test a pridaj foto.

mischelin186
8. feb 2015

@sibalka21 ale na foto je je velmi zle vidiet,,

sibalka21
8. feb 2015

@mischelin186 aha to vyzerá skôr na slabucky kanálik. Skus o dva dni ci bude ciarka🙂

mischelin186
8. feb 2015

@sibalka21 ale je tam asi ten kanalik, ze?? takze si to len tak nenamyslam, tak som nevedela ci aj kanalik moze nieco znamenat alebo nie

sibalka21
8. feb 2015

@mischelin186 no ale kanálik nič neznamená. Keď máš len kanálik tak je test negatívny. Koľko ti mešká? Možno o par dni bude z toho pozitivna ciarka

anickaan
8. feb 2015

Holkyyyyy, kdy udelat test, kdyz mam nepravidelnou MS?☹ porad testuju, ale asi je jeste brzy.. Prsa zacly bolet jak cert, tak snad 🙂 dekuju za rady

matula12199
9. feb 2015

Ahojte potrebujem poradiť. Dva mesiace mi mešká menštruácia a celý ten čas mám slabé špinenie tehotenský test som si robila pred dvoma týždňami a bol negatívny. Býva mi často zle. Myslíte že môžem byť tehotná ??? Alebo čím to môže byť ? K lekárovi idem až o dva týždne tak sa chcem poradiť aspoň s niekým .

anickaan
9. feb 2015

@matula12199 ja si myslim, ze po 2 mesicich meskani uz by na testu muselo neco byt..

sibalka21
9. feb 2015

@matula12199 po dvoch mesiacoch by si musela mať na teste silné koľajnice. Tehotenstvo to nebude. Lekár ti povie v com je problem

majuska77
9. feb 2015

@mischelin186 ja som mala tiez takyto test a uz som v 31tt 🙂..takze podla mna to vyzera na tehu..skus o dva tri dni neskor este 🙂

sandra0802
10. feb 2015

Ahojte, mám 20 rokov, priateľ má 27. Mesiac o pol sa snažíme o bábo (hneď po poslednej menštruácii). Včera to boli 3 týždne, čo mi meškajú. Včera som si robila aj test a bol negatívny, velmi nás to sklamalo. Pred 2 dňami ma začali bolieť prsia, v podbrušku ma sem tam troška pobolieva. U lekára som ešte nikdy nebola, lebo som nemala nejaké väčšie problémy. Chcela som sa spýtať, či niektorá nemá podobné skúsenosti a čo mám robiť. Vopred ďakujem .

sibalka21
10. feb 2015

@sandra0802 no pokiaľ máš negatívne testy tak to tehu nebude. A co máš robiť? Ísť k lekárovi. Môže to byť niečo vážne

sandra0802
10. feb 2015

Vážne ?

sandra0802
10. feb 2015

@sibalka21 Nemôže to byť ovplyvnené aj stresom, pretože kupujeme byt a dosť starostí máme ...

lavinis
10. feb 2015

@sandra0802 po 3 týždňoch by už test mal niečo ukázať, meškanie môžu spôsobiť aj ďalšie veci, ako už spomínaný stres a podobne, ak ti budú stále meškať, treba ísť k lekárovi. U gyneokológa si mala byť už dávno, tam sa nechodí len keď máš problémy, ale aj preventívne. Ja chodím pravidelne každý rok od 17stich.

sandra0802
10. feb 2015

Budem musieť asi ísť, počkám ešte, lebo od nedele mám príznaky ako pred menštruáciou, takže uvidím.

lavinis
10. feb 2015

@sandra0802 no určite je časť ísť sa nechať skontrolovať, aj keď si nemala žiadne problémy. držím palce 🙂

sandra0802
10. feb 2015

@lavinis ďakujem veľmi pekne 🙂

sibalka21
10. feb 2015

@sandra0802 neviem ci ti môžu meškať tri týždne zo stresu. Mne sa to ešte nestalo takže neviem. Ale aj napriek tomu treba ísť k lekárovi co najskôr. Môže to byť hocico

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre