Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kissinka111
15. mar 2016

@simca910 urcite sa potom ozvem co a ako dopadlo 🙂 uz aby to bolo 😀

simca910
15. mar 2016

@alex1575 no na tomto teste nie je nic vidno ja som si tiez robila v prve den meskania ms a ta ciarka tam bola ale ak si nie si ista tak si urcite urob este niekedy test a hlavne rano kedy je hcg v moci najviac. A tu si moje testy v prvy den meskania. A drzim palce

lienka1987
15. mar 2016

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť, mávam mrchu 28-29. Deň. K dnešnému dnu mešká presne 13.d ráno som si robila test nieco svetlucke tam bolo, ani náznak ms, akurát nad ranom som sa prebudila na tlak v podbrušku ako na ms, potom to prešlo a ms nikde, je mozne žeby po takom meškaní bol test neg? Urobiť zajtra ráno znova, ci este čakať? Čítam tu, ze niektorým koľajnice hneď ukázalo a iným až po 14d, tak neviem poraďte co mam robiť?

simca910
15. mar 2016

@lienka1987 urcite si este sprav test bud zajtra alebo pozajtra rano a uvidis. Drzim palce a daj vediet potom. Alebo ak sa ti da tak odfot test a hod ho sem

trinity246
15. mar 2016

Ahojte baby no uz som sem pisala pred niekolkymi dnami a meskaju mi 4 dni test som si nerobila lebo robila som si pred ako som mala dostat a bol negativny... Nemam nijqke extra priznaky toci sa mi hlava v podbrusku mam zvlastne pocity ale to moze byt aj tym meskanim nie??

zuzu1122
15. mar 2016

@karmela bohuzial, normalne pokracuje... cakam, ze to budem mat teraz dva tyzdne kedze som mala tak vysoko sliznicu.. volala som hned rano lekarovi a pytala sa ci mam prist na to kontrolne sono, ze som zacala krvacat z nedele na pondelok a sestricka mi povedala, ze musim na to kontrolne sono prist, ze sa musi doktor pozriet co sa vlastne stalo ☹ akurat som dnes muzovi povedala, ze mam hrozny strach, ze sa to zasa stane ak sa nam postasti a znova otehotniem... vies, ono clovek o tom casto cita a povie si, ze hadam toto sa mne nemoze stat a potom ked to pride ☹ je mi to tak moc luto... na jednej strane si hovorim, ze asi to nemalo byt a ze s tym nic neurobim a na druhej strane... neviem, stale nad tym rozmyslam... tak velmi som sa tesila...

zuzu1122
15. mar 2016

@m2552 paci sa mi tvoj pristup a uprimne takych ludi obdivujem... citim z tvojho prispevku, ze si silny clovek... ja som nikdy taka nebola... mne ked sa nieco pokaslalo tak som z toho bola dost zla a v poslednej dobe je hodne veci, ktore nam akosi nevychadzaju a mame hroznu smolu... a kedy ides k lekarovi teraz?

misenka777
15. mar 2016

@karmela Idem vo štvrtok ráno K lekárovi som zvedavá! Držte palčeky

misenka777
15. mar 2016

@dejna31333 ja som brala inofolic 3 mesiace A po prvom som mala tiež také bolesti ale to bolo len tým že ten inofolic pôsobil. Teda aspoň U mňa! Tehu ešte neprišlo stále čakáme! Držím palce!

alex1575
16. mar 2016

Ahojte. Znovu prosím o radu. Dnes mi vyšlo toto. Ale je to woman secret. Tak neviem no ☹

samira33
16. mar 2016

Ahojte, mate niektora skusenosti s Gynexom? Zacala som ho uzivat, mam anovulacne cykly,29-32 dnove no tento mesiac som po 3 tyzdnoch uzivania gynexu uz 42 dc a ms ani naznakom nikde. Test negativny, no uz par dni ma napina, je mi zle, hrdlo mi az hori od zahy, pobolieva ma stale hlava, krcok tvrdy, prsia vacsie no iba obcas bolia, kazdy vecer bolesti podbruska akoby uz mala dojst ms a nic. Meskala niektorej ms tak dlho kvoli Gynexu alebo mi to len test odmieta ukazat? 🙂 vdaka za odpovede

liliputka23
16. mar 2016

Ahojte chcela by som sa poradit s vami ms mi meska 2 dni ale asi 3 dni pred tym ako som mala dostat mrchu tak sommala spinenie myslite ze by to mohlo byt tehotenstvo? A ak ano bolo by skoro si spravit test? Dakujem

karmela
16. mar 2016

@zuzu1122 ahoj zlato myslim že tak dlho nebudeš krvacať..Ver že sa dokažem vžiť do tvojej kože je to veľmi smutné..Žena sa teší neskutočne ked najde // na teste a potom sa stane,že babo odide..Zlato snaž sa zamestnať myseľ viem ľahko sa to vraví aj píše nedá sa to vymazať z mysle..Ale ver že onedlho vynosíš,druhe zdravé,krasne babo..Kedy maš ísť na kontrolu ked skončí krvacanie?

karmela
16. mar 2016

@alex1575 no moja tak 50 na 50 môže to byť aj kanalik ale aj tehu..Nechcem ťa namotavať skus dalši test ale druha čiarka je bud sakramenstky kanal alebo značí zaciatok tehu držím palce

alex1575
16. mar 2016

@karmela Ďakujem, vyskúšam 🙂

karmela
16. mar 2016

@liliputka23 ked ti meška šup spraviť test 😉

zuzu1122
16. mar 2016

@karmela boli sme tak nateseni ze nam to vyslo ze sme to oznamili mojim rodicom... Bolo tazke im povedat ze sme o malinke prisli... Ked si pomyslim ze ked sme to povedali,oco chcel hned otvarat flasu a oslavit to... Uzasne na tom bolo ze by mi bol termin vychadzal v oktobri... Ja som sa narodila v oktobri, mala sa nam narodila v oktobri, manzel ma meniny v oktobri a a aj otec ma v oktobri narodeniny... ☹ no teraz som objednana v utorok, snad to krvacanie prejde lebo je dost silne na to ze uz ho mam treti den-nastastie uz nemam bolesti... Vcera a predvcerom ma boleli krize a vajecniky, dnes uz je to takmer bez bolesti...

menna78
16. mar 2016

Dievcence posledne menzes som mala od 1.3 do 3.3 a snazim sa o baby. Od nedele sa necitim dobre v nedelu a v pondelok mi bolo spatne az som musela ist na wc....A vcera ma velmi pichlo viac krat v podbrusku na lavo. A dneska mam take pobolievanie. A mam stay uzkosti naj skor chcem plakat a za chvilku smart. Myslite. ,ze by to mohli byt priznaky tehulka. .Dakujem za radu

ivix158
16. mar 2016

Pekny den prajem .. 🙂 Mam otazku (aj ked viem, ze istu odpoved mi da len doktor), ale mozno mate niektora rovnaku skusenost ... Menstruacia mi dnesnym dnom meska 12.den .. predtym som mavala cysty (nic vazne).. ale menstruacia mii meskala maximalne 5 dni , s tym, ze som mavala silne bolesti a menstruacia sa vzdy dostavila aj ked s meskanim .. tentokrat je to uz skoro 2.tyzden , ale ja nepocitujem absolutne ziadne bolesti .. vobec nic .. prve dni meskania som mala slabe bolesti hlavy .. teraz slaba bolest v krizoch - ale je to skutocne slaba bolest chvilkova ... myslite si, ze je za tym len cysta ? :-/ skusala som si robit pred 2 dnami test , ale nie z ranneho mocu .. a bol negativny

simca910
16. mar 2016

@menna78 ahoj no nechcem ti brat iluzia ani ti nechcem nejak zle povedat ale je este prilis skoro nieco pocitovat aj kebyze si vtom a ovulaciu by si mala mat teoreticky tento tyzden 🙂 prajem vela stastia

lienka1987
16. mar 2016

@ivix158 ahoj ja mam takmer ten isty problem len ja mam ms 28-29d a k dnešnému dňu mi mešká 14.deň a príznaky ms žiadne, predtým ma neznesiteľne pár dní bolela hlava a dnes začala záha, no včera test neg. skúsim zajtra. Inak tiež som mala cysty, 3 na lavo a 4 na pravo a po pol roku mi ich lekar nenasiel, velmi sa divil, pila som Ajurvédsky čaj anti cancer, co tu na mk baby odporučali..takže sme na tom rovnako a uvidíme ako to dopadne..potom daj vedieť ci bol test pozitivny..ja si to tiež neviem vysvetliť..

laska07
16. mar 2016

@zuzu1122 A mozem sa opytat ako silno si krvacala?Ja ked som potratila v 5.tt isli zo mna az hrce krvy(take zrazeniny)Na piaty den krvacania som mala sono a uz vo mne nic nezostalo.

lilian23
16. mar 2016

@alex1575 mne ukazovalo ešte slabšie tú druhu čiarku a dnes som už v 27 týždni tehotenstva 🙂 takže podľa mňa je to tam 🙂

ivix158
16. mar 2016

@lienka1987 .. ja by som tomu neprikladala taku vahu, keby som mala bolesti ako doteraz ked mi MS meskal.. ale tentokrat naozaj nic, .. ja mam s cytami od 18 problem, ale vraj to nie je nic vazne .. akurat, ze cim neskor, tym bude moja sanca otehotniet nizsia .. mam priatela 2,5 roka cely cas nechraneny styk .. a nikdy nic ... dnes citim taky akoby slabucky tlak v bruchu .. preventivne som prestala fajcit :D :D aj ked sa naozaj obavam, ze to budu cysty .. ked si stlacim prsia, tak od vcera slaba bolest .. neviem co si mam o tom mysliet, som v zahranici, tak k doktorovi sa dostanem 1.5. ak sa nieco neudeje a nebudem musiet skor .. nejde mi to do hlavy , vobec .. test uplne cisty .. jedna ciarka, ziaden duch-nic .. nechcem robit kazde rano test, tu je to celkom nakladna zalezitost :D tak asi este par dni pockam ... nejake bolesti alebo nevolnost nemas ?

simca910
16. mar 2016

@alex1575 no tak podla tohto je to tam

monikasel
16. mar 2016

@alex1575 vyzera to ako ciarka ale no...nie som si ista...neskusala si ho rozobrat ci to lepsie neuvidis? Dnes som tu citala ze ked ho posvietis baterkou tak vidis ci je tam len kanalik alebo ciarka(ruzove farbivo). Ja som to tiez skusala 🙂

monikasel
16. mar 2016

@monikasel cim viac to tu studujem tak sa mi zda ze je to ciarka 🙂 po ktorom DPO si?

monikasel
16. mar 2016

@alex1575 cim viac to tu studujem tak sa mi zda ze je to ciarka...  po ktorom DPO si?

alex1575
16. mar 2016

@monikasel už ani sama neviem koľký deň som. Najprv som si myslela, že 15 dpo, ale potom som si to prepočítala a vyzerá to, že som dnes 13 dpo.

laska07
16. mar 2016

@ivix158 podla mna sa objednaj lekarovi lebo takto viac nezistis.Mne ked meskala som sa objednala a na druhy den mi ako naschval prisla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre