Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

misenka777
20. máj 2016

@zuzanka3381 ty si veštkyňa?

zuzanittka1405
20. máj 2016

@darka252 dnes som si spravila test lebo uz som z toho nervozna a bol negativny......bojim sa ze to zase nevyslo :(

lusy13
20. máj 2016

Ahojte,idem si k vam po radu.posledna ms bola 10.aprila,bola som u lekara 16.maja a povedal ze nic nevidi s tym,ze ak by islo o par dnove tehotenstvo tak to by este nevidel.dal mi vyvolavacku a do 14dni bymala prist ms.a stale nic neprichadza,na test je skoro.viete poradit?

misenka777
20. máj 2016

@lusy13 ja by som urobila test za to nič nedáš! Aspoň budeš vedieť na čom si. Držím palce!

anjelicek26
20. máj 2016

@lusy13 vobec nie je skoro na test.

lusy13
20. máj 2016

@anjelicek26
@misenka777 tak teda vyskusam test,len ho musim ist najprv kupit :-/

anjelicek26
20. máj 2016

@lusy13 daj vediet potom ;)

lusy13
20. máj 2016

@anjelicek26 jasne napisem 🙂

domx
20. máj 2016

@zuzulaxx ahoj.. 🙂 včera večer som si robila test Pepino 10, lebo som to nemohla vydržať do dnešného rána, ale nevyšlo nič.. a už som úplne rezignovala, keď som videla len /. Pepina testy mi už došli, tak som dnes ráno testovala s First Response, a mám pocit, po 1x v živote že tam niečo vidím.. 😲 a teraz fakt netuším, či si to iba nahováram, alebo tam naozaj aj niečo je.. dnes mám 2 dni pred MS..mám podľa teba testovať aj zajtra ráno, či počkať ďalšie dva dni?? 😖

zuzulaxx
20. máj 2016

@domx no večer nieje dobre testovať,moc je zriedeny,preto ti ráno ukázalo "ducha " moc je koncentrovanejsi..ak ti to nevadí hod fotku toho testika pozrieme ci to je duch tehu alebo len kanalik na teste..juj zvedavá som držím ti moooc paluchyy a testuj určite ob deň čo je každé dva dni,je to rozumnejšie 😉

domx
20. máj 2016

@zuzulaxx aj by som poslala, ale na fotke to vobec nevidiet.. ☹ moj telefon nema velmi kvalitny fotak, a cele je to rozmazane.. 😖 😖 tak ja teda počkám až na ten ďalší deň.. 🙂 síce neviem či to vydržím.. 😀 taká som z toho natešená, nemám síce ešte istotu, ale aj tak... 🙂 🙂

zuzulaxx
20. máj 2016

@domx okik😉naozaj najlepšie testovať až o dva dni vyhnes sa sklamaniu a aj prípadné hcg bude vyššie ..budem na teba myslieť 😌

domx
20. máj 2016

@zuzulaxx no nemozem sa dockat..velmi som zvedava .. 🙂 dakujem ti zatial..ozvem sa ked budem vediet nieco nove 🙂

veronikanellka171
20. máj 2016

takze uspesne hlasim ze ta moja slaba druha ciarka ma 4 milimetre a som v 5tyzdni 🙂

domx
20. máj 2016

@veronikanellka171 jeeej.. gratulujeeem.. 😅 😅 tak veľa zdravíčka aj tebe aj bábätku 🙂 🙂

zuzulaxx
20. máj 2016

@veronikanellka171 gratulujem,skvelá spravička 😍

emily0412
20. máj 2016

3 dni pred ocakavanou ms 🙂

zuzulaxx
20. máj 2016

@emily0412 gratulka 😀👍👍👍👍👍🚼🚼🚼👶👶👶

lusy13
21. máj 2016

ahojte,rak posielam ranny test.ja nic nevidim a vy?

lusy13
21. máj 2016

tato je lepsie odfotena

veronikanellka171
21. máj 2016

@lusy13 nic tam nie je ☹

zuzu1122
21. máj 2016

@lusy13 mozem vediet co je to za test? aj ta testovacia ciarka je nejaka slaba

zuzulaxx
21. máj 2016

@lusy13 to je tehu test? Ja som si myslela ze zelené sú iba ovulacne..PS: nič nevidím ani ja 😐

petrana1234
21. máj 2016

Ahojte, viete mi poradiť? Ovuláciu som mala 2.5., menštruáciu som mala dostať 15.05., avšak táto prišla skôr a to 11.05, pričom ani tak nešlo o menštruáciu, skôr špinenie, ktoré trvalo 11.05-12.05., od dátumu 15.05, kedy vlastne mala prísť oficiálna menštruácia po pravidelnom 30-dňovom cykle som mala bolesti v podbrušku, píchanie v pravom vaječníku, posledné tri dni mám mliečný hlien. Urobila som si tehotenský test s výsledkom negatívny. Čo si o tom myslíte? Ďakujem za akékoľvek názory.

zuzulaxx
21. máj 2016

@petrana1234 mne to vyzerá skôr ako uhniezdenie,skús testnut zajtra alebo skôr o dva dni 😊vyzerá to naaaadejne😉

modraslza
21. máj 2016

@petrana1234 ja som bola u doktorky , kedze posledny pol roka mavam kratsi cyklus a slabu ms i spinenie..povedala mi, ze to je normalne a nemam sa obavat..ovulaciu avam i napriek tomu krasnu takze si to mam vypustit z hlavy a nechat cyklus na prirodu..tiez som si myslela pred 3ma mesiacmy , ze budem tehotna ale iba cyklus sa mi meni co je normalne..raz kratsi ,raz dlhsi, raz silnejsi raz slabsi, raz bolestivejsi a inokedy bez bolesti...

petrana1234
21. máj 2016

@modraslza a ten mliečny hlien, alebo výtok? už ho mám 4 dní

petrana1234
21. máj 2016

@zuzulaxx bola by som rada, mám už 33 rokov...a neviem, čo si mám o tom myslieť...hlavne ten mliečny vytok mi nejde do hlavy

domx
21. máj 2016

@petrana1234 podľa mňa počkaj ešte pár dní a skús testovať, možno vyskúšaj aj inú značku lebo niektoré testy sú spoľahlivejšie ako iné .. držím palce, nech ti to vyjde ako si želáš 😉

zuzulaxx
21. máj 2016

@petrana1234 no môže to byť aj tehu aj blížiaci sa menzes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre