Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavender84
30. mar 2016

@zuzana256 clearblue ti ukaze konkretny tyzden v ktorom by si mala byt.

22erik
30. mar 2016

@lavender84 dakujem ani nevieš ako mi to zdvihlo nádej 😊

gabikamicka
30. mar 2016

7 dni pred ms neviem ci vidno

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana256
30. mar 2016

@zara_24 aha tak uz budem vediet

zuzana256
30. mar 2016

@lavender84 to uz viem dakujem

miska_hryzka
30. mar 2016

@gabikamicka vidnoooooo super už asi možem aj gratulovať 🙂

gabikamicka
30. mar 2016

@miska_hryzka 😘😘😘 naozaj? Omg
A ty ako si dopadla u doktorki?

miminka1986
30. mar 2016

Baby s priateľom sa snažíme intenzívne o mimčo cca od 5.3.....minulý mesiac som mala 37 dní medzi menzes a tento 35. Mávam veľmi silné a tento mesiac slabunké. Test som si robila 22.3. Ten mi ukázal že niesom odvtedy som nerobila. Mohla by som byť aj tak tehulka?

miska_hryzka
30. mar 2016

@gabikamicka ja to tam vidím a 7 dní pred MS je ešte dosť, takže stmavne len počkaj. Ešte nebolo nič vidieť mám sa zastaviť o 10 dní a Duphaston budem brať až do konca tretieho mesiaca tehu.

gabikamicka
30. mar 2016

@miska_hryzka 🤗 🕊🕊🕊 tak nech nam praje stastie
A každá zena berie duphaston ?
Čiže kolky den si cyklu
Ja 24. Dc ale cyklus mam 31.dni

miska_hryzka
30. mar 2016

@gabikamicka nie len ak máš problémy. Som 30DC a mávam 34 dňové cykly. Dnes robené testy.

gabikamicka
30. mar 2016

@miska_hryzka tak ty mas pekne čiarky teda ja uz pri mojej čiarke aj pochybujem ze som

miska_hryzka
30. mar 2016

@gabikamicka pred troma dňami bola tá ciarka slabšia.

gabikamicka
30. mar 2016

@miska_hryzka ako moja?

petkovamiruska
30. mar 2016

@gabikamicka
@miska_hryzka ahojte 🙂 citam vas tu uz posledne dni 🙂 v prvomrade gratulujem ;) ale by ma zaujimalo kolko dni po ovu ste sa uz zacali testovat? Sa vam nejako skoro robia tie ciarocky ci? Ja sa spolieham tiez na dobry pocit, ale zatial mam este 10 dni do menstruacie...mali ste nejake priznaky?

gabikamicka
30. mar 2016

@petkovamiruska po Ovu dni ti neviem povedať no testla som dva tyzdne po pohl.styku 😜 a niesom si este istá
Ja som testla kvoli naliatym boľavým prsiam
Ako si na tom ?

miska_hryzka
30. mar 2016

@petkovamiruska ahoj testla som 9DPO a už bola slabá čiarka. Príznaky pálenie záhy, tocenie hlavy, bolesť hlavy, nafúknuté podbruško, napätie v podbrusku, ale beriem Duphaston, tak som príznaky pripisovala tomu.

petkovamiruska
30. mar 2016

@gabikamicka no ja niesom natom nijako...vykaslala som sa na vsetko lebo som sa nevedela kontrolovat a bolo to cele dost zatazujuce pre nas vztah...neviem ako to vy vsetky zvladate v pohode...prestala som merat aj testovat...a pritrafilo sa nam ze sme pocas celej velkej noci vypadli prec na mini dovolenku len sami dvaja...podla predpokladu som mala ovulovat a ked sme dosli domov som si predsa len spravila ovu test...bol dost silny, ale pozitivny nie....takze bud uz slabol alebo neviem len vyssia hladina LH v krvi....no kazdopadne som trosku zvedava...do MS mam este 10 dni....takze si pockam, ale tak zas mi to neda....a prist sem takto na jar je pekne...vela pozitivnych sprav tu citam 🙂

petkovamiruska
30. mar 2016

@miska_hryzka no ja netusim ako sa telo sprava ked mu takto pomahame, ale ci s nim ci bez neho ti drzim silno palce 🙂 ta vasa pozitivna energia ma valcuje 🙂 to sa mi paaaaci

gabikamicka
30. mar 2016

@petkovamiruska musíš aj ty byt pozitívne naladená nesledovať sa a dopriať si relax
Viem o com rozprávaš z partnerom tiez som mala taku dobu ze bol zo mna nervózny a povedal mi nech mu uz nic nehovorím ohľadom dieťaťa dufam ze teraz nie

petkovamiruska
30. mar 2016

@gabikamicka no lahko sa hovori a tazko kona 😉 ale mna to kazdopadne pohltilo...no uz sa nesledujem ako sialena, dufam len ze to bude mat pozitivny vplyv na nasu rodinku 🙂

gabikamicka
30. mar 2016

@petkovamiruska tak ani ja uz nejak intenzívne neprirovnavam PMS ci su slabšie alebo silnejšie
Uz mate babo?

gabikamicka
30. mar 2016

@petkovamiruska dieťa tak .....🙂

petkovamiruska
30. mar 2016

@gabikamicka este nemame...uvidime co prinesie cas 🙂 obaja velmi chceme...sa uvidi co bude, ale mna tesi ze sa dokazem tesit z vas 🙂 ze ma to este nestiahlo niekam uplne dolu...zivot je krasny aj tak...hoci straca na care, ale neda sa putat iba na tuzby...niekedy sami blokujeme to po com tuzime...mam rada rok 2016 snad ma rad aj on nas 🙂

gabikamicka
30. mar 2016

@petkovamiruska ja tiez ked tu čítam babi co píšu a ked este tak napínavo tak len cakam kedy nápisu ze sa vydarilo tak ma to poteší rada sa vzivam
No ja tiez si niesom istá ci je to ono lebo niesu intenzívne a kolegyňka tu ma silnejši výsledok takze niejak sa netešim este zo seba pravdupovediac ale aj tak sa teším ked z manželom zas budeme snazilkovat 😃😍
Urcite ti dopraje tento rok je akýsi plodný mnoho poznám aj osobne 😊

miska_hryzka
30. mar 2016

@petkovamiruska tak už som bola dosť na dne ale s týmto pozitívnym testom som dostala druhý dych. 🙂

zdencaaaa
30. mar 2016

@zara_24 gratulujem si tehulka...mala som pravduuuu 😊

gabikamicka
30. mar 2016

@zara_24 tak gratulujem z dušika mas to krásne pozitívne vela stastia

veverickav
30. mar 2016

@petkovamiruska heheh,,,,my sme na tom uuuplne rovnako,,,,cez velku noc sme sa pomojkali, a vtedy som mala mat plodne dni....a do kramov mam este skoro tyzden....uvidime 🙂 snaaaad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre