Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

frau99
24. júl 2016

@luli15 sprav si test aj s jednej spermie mozes otehotniet

frau99
24. júl 2016

@prvorodicka1234 po porode je zena plodnejsia ako normalne . Tam je vysoka moznost . Skus si spravit test . A stym mliekom to ti zmizne po casev

prvorodicka1234
25. júl 2016

@frau99 Dakujem

nikoolaa
25. júl 2016

Ahojte žienky prosím o radu,ms mám dostat až za 5 dni,mam príznaky tehu,a robila som si citlivé testy ktoré mi ukázali dve čiarky,sice slabé ale určite tam boli. Ide o to že bazálna teplota je ráno po 9 hodinovom spánku 36,3. Môžem byť tehu aj keď mám takú bt? Merala som ju hneď jak som vstala.

frau99
25. júl 2016

@nikoolaa nemas jedno aku mas teplotu , ja som mala normalnu v oboch tehu . Mozes byt tehotna ked ti bude silniet test . Drzim palce ☺

danielocka262
25. júl 2016

Ahojte, chcem sa len opytat, v stredu idem na prvu poradnu, mala by som byt na konci 11tt, bude mi este robit sono zo spodu alebo uz cez brucho? Dakujem

miska_hryzka
25. júl 2016

@danielocka262 mne robil este zo spodu, potom uz cez brucho, ale rukou skontroluje cez spodok.

danielocka262
25. júl 2016

@miska_hryzka To naozaj? :-/ popravde mi uz tie vysetrenia zospodu dost lezu na nervy, dufala som ze uz to bude konecne cez brucho. No uvidime 🙂

miska_hryzka
25. júl 2016

@danielocka262 musi kontrolovat krcok pocas celeho tehu, takze aspon ruku musi použiť 😀

ivushka14
25. júl 2016

@danielocka262 asi to je individualne lebo mne robil dr cez brucho a to som este len sla zacat 10 tt .. ale zas je pravda ze na dalsej kontrole co idem bude zas aj aj... no neminie nas to len tak lahko 🙂

danielocka262
25. júl 2016

@ivushka14 Ako kontrolu zospodu aj celkom chapem ale to sono by som uz rada cez brucho 🙂 ale tak oni vedia co robia, mozno je ten zospodu citlivejsi ako ten cez brucho

ajana1
25. júl 2016

@nikoolaa a neboli to iba kanaliky lebo toto vyzera ako predovulacna teplota a ta sa vracia tesne pred menstruaciou

ajana1
25. júl 2016

@miska_hryzka @danielocka262 baby to je inak blbost ja som rodila v Holandsku a zo spodku ma kontrolovali iba pri porode. Ak tehotenstvo ide bez problemov nemaju dovod sa vam tam sturat a riskovat zanesenie infekcie

danielocka262
25. júl 2016

@ajana1 To uz som si davno zvykla, ze na SVK su metody vysetrovania nemenne a ,,zauzivane"

chelly
25. júl 2016

@nikoolaa mas cely graf?

foxinecka888
25. júl 2016

Baby prosím vás o váš názor môže to byť tehu? Som 12 DPO, tehu príznaky žiadne iba slabučký výtok do ružova už dva dni mi mešká MS. A testík takto - v skutočnosti je ta čiarka výraznejšia a do ružova. Ďakujem

sibalka21
25. júl 2016

@foxinecka888 tak pokial je vyraznejsia a do ruzova tak naco sa este pytat ci si tehu? ved pokial je ciarka tak si tehu 🙂

ritamama
25. júl 2016

@foxinecka888 no toto vyzera na tehu test🙂. Mne mamatest tiez ukazoval iba slabe ciarky, aj ked mi uz meskal. Na druhy den som si kupila v Dr max (ich vl.znacku) a to mi uz ukazal krasne // a 5 dni po meskani uz kolajnice. Drzim palce! Aj graf vyzera na tehu🙂

vilma30
25. júl 2016

Baby, ktore ste citili pichanie v podbrusku pri uhniezdovani, bolest bola vzdy len v oblasti podbruska, ci vam vystrelila obcas aj dozadu, teda do oblasti krizov ??? Lebo obcas pichlo vpredu a obcas vzadu, tak som z toho magor.

mausy21
25. júl 2016

@foxinecka888 urcite si tehu....😆

foxinecka888
25. júl 2016

@mausy21 keby si mala pravdu tak skacem ako mala 🙂

danielocka262
25. júl 2016

@vilma30 ja som to mala skor vpredu, ako keby v oblasti vajecnikov, ale u mna to bolo pichnutie take intenzivnejsie a len 2 alebo 3 krat celkovo

danielocka262
25. júl 2016

@foxinecka888 je to tam 🙂 uz sa to bude len zosilnovat 🙂

scgaijon
25. júl 2016

Ahojte vseci, kedze som nova tak dufam ze som tu spravne a mozna my budete vediet poradit 🙂
Par dni dozadu sme sa s manzelom rozhodli ze sa budeme pokusat o babetko tak sme teda isly na to.
Neviem ci je to mozne ale teraz je to 5.den ked sme isly na plno a v tedy som mala akurat 4. alebo 5. den ovulaciu. Teraz cez vikend som mala pocit plnosti a nafuknute brusko, a silenjsie vytok biely ale inak som nepocitovala nic take. Dnes som sa rano zobudila a mam naliate prsniky, tlak ci tahanie v podbrusku a obcas mam zaludok ako na vode je mozne ze hned na prvy krat som tehotna? ze tak rychlo mam nejake priznaky? ci to kludne moze byt aj nieco ine? Na TT je asi prislis skoro? Dakujem vam vopred za nazor a radu!

ajana1
25. júl 2016

@scgaijon je to velmi mala pravdepodobnost ze by si otehotnela tak neskoro po ovulacii a uz mala aj priznaky. Uhniezdnenie len trva okolo 9 dni a len vtedy sa zacina tvorit HCG v krvy ktory sposobuje zmeny v tele. Takze pravdepodobnost je dost nizka. Jedine ak by si mala posunutu ovulacie by si mohla v tom byt ale este by si nemohla mat priznaky.

sibalka21
25. júl 2016

@scgaijon urcite nie.... 5 dni po styku nemozes mat predsa priznaky :D :D prvy krat skusate a uz by si chcela byt v tom.... Zmeskali ste pravdepodobne aj ovulaciu a 5 dni po styku neni vajicko ani uhniezdene... mozno si sa len prejedla... Nesleduj sa tolko

scgaijon
25. júl 2016

@ajana1 dakujem ti velmi pekne za odpoved, tak som zasa o nieco mudrejsia 🙂
idemem teda skusat dalej.

scgaijon
25. júl 2016

@sibalka21 tak docitala som sa tu na Fore vseli co a preto som sa sem prihlasila aby som sa mozna dozvedela viac.... tak nechapem teraz co je na tom smiesne ???
Hadam toto Forum sluzi na to aby sa tu clovek informoval a hladal radi mozne aj do buducna. A odkial chces vediet kolko sa ja sledujem alebo nesledujem?
Taku radu som si nepytala.... tak isto som nikde nepisalal ze som v tom alebo ze urcite som v tom a pod....skor som sa chcela infomovat ci je to vobec mozne kedze prvy krat skusame....

sibalka21
25. júl 2016

@scgaijon no tak nie je to mozne.... a keby si trochu hladala tak by si tu nasla co hladas, pokial nechces radu.... Ved tu je toho kopu, takych tem a zien co riesia rovnake veci

scgaijon
25. júl 2016

@sibalka21 neviem teda co na tvojej odpovedi bola rada ale ved nevadi..... aj tak dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre