Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miss_sixty11
15. júl 2016

Merala som si aj bazalnu teplotu a mam 37,2

luta13
15. júl 2016

@gabikamicka Dakujem...A neboj, coskoro tu budes znova davat testik s krasnymi //...Ak nezabudnes, spomen ma potom, budem Ti gratulovat...Pekny den prajem 🙂

luta13
15. júl 2016

@annnyjska pockaj na meskanie MS, potom testuj...skus test Dr.max...Drzim palce 🙂

veronikanellka171
15. júl 2016

@miss_sixty11 kup si ten digitalny tehu test

frau99
15. júl 2016

@peppermint ze a potom ine kazdeho vec .. mozno chcela niekoho oklamat 😀😀😀

barbarax9
15. júl 2016

@meca dnes 8. Den

meca
15. júl 2016

@barbarax9 TA SI SPRAV TEST MNE LEN 2

gerry22
15. júl 2016

Baby prosim Vás poradte mi , som trosku zmetená, snazilkujeme s manzelom uz druhy cyklus a ide o to, že MS som mala tento mesiac na čas, bola normalna. Je mozne ze z minuleho cyklu mozem mat uhniezdovanie? aj ked sa mi to nezda lebo MS bola normalna tento mesiac aj minuly mesiac a ako viem pocas MS sa vyplavuje vajicko ak nebolo oplodnene. Pýtam sa preto lebo už dva dni pozorujem ruzovy výtok po toalete

barbarax9
15. júl 2016

@meca ved pisem ze som si robila uz 5 ....

monicak1
15. júl 2016

Holky, beru uz nejaky cas HA Maitalon , a s pritelem jsme meli sex.. Je pravdepodobnost ze by HA nefungovala? V pripade jak dlouho od dne sexu je dobre delat tehu.test..

Diky

beabelisova
15. júl 2016

@monicak1 preco by ha nemala fungovat? nerozumiem 🙂

gerry22
15. júl 2016

hmm vidim ze sa asi nedockam odpovede ani radi ☹

hanelka1
15. júl 2016

@gerry22 je to málo pravdepodobne že by si bola tehotná, koľko dní po menzes si? Vyzerá to skôr na ovulacne krvácanie.

hanelka1
15. júl 2016

@monicak1 hk zlyháva keď sa berie nesprávne, vynechá sa, a tiež vonkajšími vplyvmi môže byť ovplyvnená a to napr. Antibiotikami, hnačkou, zvracanim ak je takáto infekcia črevna, keď sa tabletka nestihne vstrebat, inak zlyhanie je nepravdepodobné

gerry22
15. júl 2016

@hanelka1 6 dni po MS a ovu mam mat az zajtra.

hanelka1
15. júl 2016

@gerry22 jeden, dva dni to je v poriadku, bolo to ovulacne krvácanie,,,

gerry22
15. júl 2016

@hanelka1 dakujem za odpoved a za radu 🙂

monicak1
15. júl 2016

@beabelisova. Mela jsem spis obavu jestli treba nemuze byt neco blbe.. Radsi jsem se ujitila 🙂
@hanelka1 dekujuu, Ti za ujisteni a odpoved ;)

veroni123
15. júl 2016

@barbarax9 ja si spravim teda nedelu test a dam ti vedet ze ako..dnes mi bolo cemy den cudne tak sa toho obavam dost

barbarax9
15. júl 2016

@veroni123 ja si myslim, ze to budu len stresy :/ aspon pevne dufam no. Este som citala ze ked testy vychadzaju negativne stale moze to byt aj mimomaternicove tehotenstvo, ale zas to by bola aka nahoda?
A mozno drza otazka, ale kolko mas rokov?

gabikamicka
15. júl 2016

@luta13 dakujem ti velmi pekne vela stastia ti prajem pa ozvem sa

marcopollo
15. júl 2016

@gerry22 aj ja mam problem mala byt ms 24.7 . ako minuly mesiac a dnes som začala slabo krvacať neviem či som tehotna alebo nie ☹

modraslza
15. júl 2016

takze nevydrzala som , ms mam mat az 23tieho a dnes som si spravila test, a bol negativny

gerry22
15. júl 2016

@marcopollo no ja mam trosku iny problem ja som nekrvacala ja som mala len ruzovkasty vytok dva dni , ale uz nemam. A krvacas normalne ako pri MS alebo ?

gerry22
15. júl 2016

@modraslza podla mna si este skoro testovala, kedy u teba prebehla ovulacia,?. lebo cely proces oplodnenia aj z uhniezdovanim trva cca 14 dni alebo tak nejako. Viem ze si netrpezliva, to som aj ja bola minuly mesiac a tak isto som skoro testovala ako ty a zbytocne som minula vela penazi na testy a vsetky boli negativne, tento mesiac urcite nespravim tuto chybu aj ked uz teraz som ako na ihlach neviem sa dockat kedy budem moct testnut. Kolko si DPO?

modraslza
15. júl 2016

@gerry22 ovulacia bola 10siateho, sex 8smeho , tak ano je to urcite skoro 🙂 lenze ta netrpezlivost moja...

gerry22
15. júl 2016

@modraslza takze ak dobre ratam si 5DPO, no moja to je este velmi skoro, zbytocne minies vela penazi na testiky a stale ich budes mat negativne, lebo ak doslo k oplodneniu tak cesta oplodnenho vajicka do maternice trva cca tyzden a plus uhniezdovanie niekolko dni. V tomto pripade je zbytocne tak skoro testovat lebo HCG v tele este nie je dostatocne aby to test zachytil. A co myslis ako sa citis?. citis nejake zmeny na sebe?. Viem ta nasa zenska netrpezlivost nema hranic, ja som taka ze by som aj hned teraz testovala aby som mala klud na dusi ale viem ze je to zbytocne a nerealne aby mi test nieco ukazal 😀 😀 😀

marcopollo
15. júl 2016

@gerry22 nie slabučko ako pri ms,mala som ms23.6.vecer som dostala . mali sme nechraneny styk z manželom ,planujeme na druhom dieťatku neviem kedy mam ovulaciu ,mala som bolesti podbrušku a prsiabolave neviem či to je tehotenstvo alebo nie ,uvidim kolko dni budem špiniť

gerry22
15. júl 2016

@marcopollo ja som mala tiez tento problem pred dvoma mesiacmi, myslela som si ze som tehotna, do MS mi chybalo 3 dni a ja som zacala slabulinko krvacat a trvalo to do prichodu MS, co nikdy predtym sa mi nestalo, mala som straaasne citlive prsia ani spat sa mi nedalo, brusko som mala nafuknute a bolesti v podbrusku, tak som si spravila tehu test a bol negativny, a mrcha potom dosla presne v termine. Tak neviem mozno je to aj tvoj pripad, mozno nie, skus pockat kolko budes spinit a pripadne si sprav test najcitlivejsi. Vela stastia a drzim palce aby ti to vyslo tak ako si prajes. 🙂

modraslza
15. júl 2016

@gerry22 ano viem ,ze je skoro..mam asi alergiu a i je mi na vracanie, ale u mna ten pocit na zvracanie dokonca i zvracanie zvykne but ako PMS takze na to sa spoliehat nemozem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre