Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

modraslza
18. mar 2016

Ahojte baby potrebujem poradit. Posledu ms som mala 17.2.2016. Nechraneni sex som mala 2.3 a 4.3 2016. Tyzden po som sa zacala citit divne. Bolo mi na zvracanie i som zvracala raz. Usta mam plne slin.14steho som spinila den. Robila som si 3testy vsetky negativne. Vcera som dostala ms Silnu, a dnes uz je ako na treti den..Normane mavam dva dni silnu a dva dni potom slabu. Dnes mi je vsak velmi zle. Napina ma i som zvracala 2x a strasne sa i potim. Prvi krat dnes som zvracala po lakovani nechtov, co mi pride absurdne ale je to tak. Co si myslite mozem byt tehotna i napriek menstruacii? Alebo je to viroza i ked necitim ziadne problemy so zaludkom. Nechuti mi vsak jest a ani necitim hlad jedla som iba ranajky dnes.

karmela
18. mar 2016

@modraslza skus testik 🙂

modraslza
18. mar 2016

Uz som si robila 3 pred ms a boli negativne a teraz mam ms..myslim, ze by mi zasa ukazal negativny ale neviem ci tomu mozem verit

modraslza
18. mar 2016

Naozaj neviem ..mozno si to iba namyslam..Je tu nejaka tehulka ci mamicka co ma skusenosti s menstruaciou cez tehotenstvo?
Ja zijem v zahranici a ak pojdem na scan bude ma to stat 60 -90 euro . Takze uvazujem ako postupovat

modraslza
18. mar 2016

mam uz jedno dietatko a v prvom tehotenstve som nemala ziadne spinenie ani ms a ani mi nezvyklo byt zle..tak vobec neviem prirovnat..

blairgossip
18. mar 2016

@modraslza moja kamoska pred mesiacom zistila ze je tehotna (nikdy rpedtym nebola) a to tak ze jej vynechala mebstruacia, isla na gyndu a on jej hovori pani ved ste v 12 tyzdni... a to mala furt menstruaciu, kus slabsiu, ale.mala.

zuzu1122
18. mar 2016

@karmela rano som absolutne nestihala, manzel musel dnes skor do prace a kedze robi trinastky tak som s malou sama doma... ale myslim, ze to bude zbytocne ☹ zmizli vsetky tehu priznaky aj brucho sa mi vratilo do normalej velkosti... je to uz stratene... len sa teraz bojim toho sona...

zuzu1122
18. mar 2016

@modraslza ja som pri prvom mala v piatom alebo v siestom tyzdni ale iba slabe spinenie... menstruaciu klasicku nie.. ale brucho a krize ma pobolievali akoby som mala dostat...

karmela
18. mar 2016

@zuzu1122 neboj sa moja verím,že na čistenie nebudeš musieť isť..Počuj mojo odsleduj si plodne dni maternicu maš idealnu na otehu budem ti silno držať palce a myslieť na teba v utorok..Ver že dalšie tehu bude uspešne až do porodu a budete väčšia štastna rodinka 😵

mary444
19. mar 2016

Ahoj dievcata, mozem otazocku alebo skor nazor? Asi pred styrmi tyzdnami sme mali s partnerom nechraneny pohlavny styk.. Asi po styroch dnoch od pohl. styku ma zacalo boliet v podbrusku a akoby pichat, raz na lavej, raz na pravej strane. Ta bolest ma zobudila i v noci, ale stalo sa to iba raz..Urobila som si dva testy a boli tam slabunke ciarocky. Menstruaciu mam pravidelnu a dostala som ju presne na den, minulu stredu.Ale v piatok uz skoncila a bola nejaka slaba…Pri menstruacii mam velke bolesti a mam ju silnu, zhruba 5-6dni…Urobila som si tt test, ale bol negativny…Podbrusko ma boli stale, picha nadalej a bolia na aj krize.. a kazdy den ma boli hlava..V pondelok som objednana k doktorke, tak mam trosku strach, co to moze byt…Ak s tym mate niektora skusenosti, tak prosim napiste…Iba ma zaujimavu vase skusenosti…Baby by sme velmi chceli… 🙂 Dakujem krasne za vase nazory. :lol:

lanci23
19. mar 2016

@mary444 ano mozes byt tehorna, a nemusis, ak si mala slabu menstruaciu tak asi ano si.aj ked ta boli brucho.je tu vela podobnych prispevkov, tak skus pohladat a precitaj si. Neviem co chces pocut, nic v zlom. My nevieme ani ako sa citis a nie sme ani doktori.skus ist na gyn. A budes mudrejsia. 🙂 vela stastia a dufam, ze si tehulka. 🙂

ivix158
19. mar 2016

@laska07 Tak som to nestihla ... v pondelok som mala termin u doktora a vcera ma brala zachranka z autobusu .. vsetko ciste, ani jedna cysta .. takze v tomto momente nicomu nerozumiem, ani tehotenstvo .. :-/

darka252
19. mar 2016

Cafko baby 🙂
Potrebovala by som poradiť.... Dnes som 18DC a mrcha nikde.... Spinim slabucko 3 den, krize bolestivé, prsia citlivé, bolesť v podbrušku včera dokonca cely den v kuse inokedy iba ostrá krátka bolesť. V noci sa potím ako ťava čo ja som skôr zamrznutý človek. BT sa drzí hore dokonca posledných 5 dni stúpla o 0,3 stupňa a drzí sa. Keby som čítala takýto príspevok samoska veď nech si spraví test, veď som aj robila a neg. No ale hlavný koreň mojej dilemy je ten že pred 2 týždňami som bola na laparke diagnostickej vajcovodov ( všetko OK) je to možné aby som bola tehu? Na zákrok som bola na 3 dpo. A tu stojí otázka že ak potencionálne otehotnela mohlo sa to udržať pri takom zákroku? Ja tomu nádej nedávam 😒 ku gyndosovi mám ísť no čakám až sa pooperačný rez zahojí lebo troska zahnisal. Takze mám čakať. Nikdy sa mi nestalo žeby som v čase mrchy iba sotva splnila..... Keby iba meškala kvôli operácii tak neočakávala by som iné príznaky. Čo vy na to?

mary444
19. mar 2016

@lanci23 v pondelok idem na gyndu,tak som zvedava, co mi povie... 🙂 jasne, ze by som chcela byt tehulka, asi ako kazda z nas, ktora sem pise. 🙂 dakujen krasne za tvoj nazor... 🙂🙂

zuzana256
19. mar 2016

Ahojte ms mam dva dni prvy den bola len krv a potom silna krv aj kusy padali zo mna ale malo nie prilis vela a dnes uz nic eom nafuknuta citim ako by som mala tazke nieco v bruchu moze to este snad bit zeby to nolo tehu alebo ms predsa a pocas ms neukaze tiez test musim pockat ci moze mi ukazat lebo som robila test vcera a nic

zuzana256
19. mar 2016

Stalo sa niekomu ze ms bola aj silna a bola tehu?

zuzu1122
19. mar 2016

@karmela dakujem ale nebudem si to asi vediet odsledovat, teda bude s tym problem..

laska07
19. mar 2016

@ivix158 A ani MS nedosla?Tak to teda nechapem.A preco ta brala zachranka? 😓

modraslza
19. mar 2016

@zuzu1122 spravila som si znova test a zasa negativny..ms uz nemam..mala som iba dva dni , z toho jeden normalny den...naozaj neviem co si mysliet...uvidim buduci mesiac..som z toho nervozna kedze netusim o co ide

modraslza
19. mar 2016

@zuzana256 presne toto zaujima i mna, kedze mne je zle a zvraciam no zaludok necitim, testy negativne ms normalna ale iba dva dni..o dva dni kratsia ako normalne...som z toho jelen...

modraslza
19. mar 2016

@blairgossip a vobec sa necitila inak ci mala nejake podozrenie, ze moze byt tehotna?
@blairgossip

zuzu1122
19. mar 2016

@modraslza ja byt tebou tak asi idem radsej k lekarovi... podla toho co som citala, test moze byt falosne negativny, nikdy vraj nie falosne pozitivny... ja by som asi nevydrzala do dalsieho mesiaca, bola by som nesvoja ci je vsetko v poriadku... ale ber to len ako moj nazor 🙂

zuzu1122
19. mar 2016

@karmela asi sa opytam hlupost, ale ako si to myslela s tou maternicou? preco myslis, ze je idealna? popravde ti poviem, ja som si sledovala ovulku pomocou testov len raz a potom som citala ze to sa moc neoplati, lebo to mozes presvihnut... cize dajme tomu, otestujem sa jeden den doobeda, ciarka bude slaba a druhy den bude zas slaba ale ovulka mohla byt niekedy medzi tym... neviem ci som sa dobre vyjadrila 😅

modraslza
19. mar 2016

@zuzu1122 ja zijem v zahranici a tu cucaju peniaze za kazdu navstevu lekara a kazdu jednu vec co vysetruju..povedzme sono i test z krvy tak preto zvazujem ...ale ak mi bude zle i na buduci tyzden este potom skusim jeden test a pojdem k lekarovi..

modraslza
19. mar 2016

@zuzu1122 ja som mala raz falosne pozitivny test

cincila18
20. mar 2016

@modraslza prosim, ako moze byt falosne pozitivny test? este falosne negativny, to pochopim, ale falosne pozitivny? tak bud si tehu a babo sa neujme, alebo nie si... sice som citala, ze to zvykne robit aj cysta, ale ako preboha? ved ta nevylucuje hcg...ci?

m2552
20. mar 2016

@zuzu1122
Ahoj, nic ine mi neostáva. Ja vsetkym ženám a babam ktore su tu, prajem aby sa ich sny splnili. A ak maju prísť o miminko, nech sa tak stane v prvých týždňoch tehotenstva. Ver mi, ze je to omnoho lepsie a omnoho lahksie. Ak si spravne pamatam, mas uz jedno dieta, venuj sa mu naplno, a kasli na to, ze chces dalšie. Pomoze to tvojej psychike, budes si vychutnavat chvile ktore mozte byt spolu a hlavne sa upokojis a prave vtedy je sanca, ze to pride. Ale ako píšem, teš sa z toho co už máš, je nespočetné mnozstvo žien, ktoré také stastie ako máš ty, nemali. Tak si to uvedom a to tvoje stastie doma poriadne vyobjimaj a vybozkavaj. Dufam, ze i ja raz take šťastie doma budem mať. 😉

laska07
20. mar 2016

@m2552 juuuj pekne napisane.Vsetky sa raz urcite dockame ☺ a dotiahneme to do uspesneho konca.

karmela
20. mar 2016

@zuzu1122 ahoj zlatko myslela som to tak,že teraz si otehotnela bohužial to neskončilo dobre..Mojej kamoške v Car odporučili hned po sledovali ovu a oplodnili ju hned dalsi cyklus..A vyšlo to..Vraj ked sa vyčistí telo same maternica je prpravena na tehu z toho predošleho..Neviem no skusila by som na tvojom mieste..Kočky tu predavaju ovu testiky za 30centov kupit 30-40 Ks a vieš sledovať 2krat za den..Takto ju neprešvihneš si myslim mam to odskušane 😉 držím palčeky v utorok ideš k dr?Budem na teba myslieť

zuzana256
20. mar 2016

Kamaratka si robila test clear blue a vislo jej 3+ tak je v tretom tyzdni vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre