Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

modraslza
23. apr 2016

@patkaamirko muzom verit netreba moj to stale hovori cely vysmiaty , ked ma vidi pred ms...

menna78
23. apr 2016

@patkaamirko mna dneska bolia bradavky a je mi akosi divne cely den.aj a som nervozna ale verim ze je to vsetko ok

modraslza
23. apr 2016

Ale samozrejme mozno je to z tehotenstva... 🙂

patkaamirko
23. apr 2016

@menna78 aj mňa bradavky pália nie bolia , a mám ich také citlivé

patkaamirko
23. apr 2016

@modraslza pravéže môj taký neni 🙂 keď nič nevidí povie bezcitne na rovinu 🙂 všimol si že sa mi začína robiť tmavá línia okolo prsnych dvorcov. Tak nie bradaviek 😄

menna78
23. apr 2016

Ja som si teraz prave robila ovu test a je pekne pozitivny co to znaci😊

patkaamirko
23. apr 2016

@menna78 daj fotku som zvedavá 😄

menna78
23. apr 2016

@patkaamirko takze toto je moj ovu test ik speed hodinkou robeny

patkaamirko
23. apr 2016

@menna78 nechcem ťa sklamať ale pozitívny je ak je testovacia ciarka rovnaká ako kontrolná alebo este silnejsia 😊

menna78
23. apr 2016

@patkaamirko aha no do prdele

patkaamirko
23. apr 2016

@menna78 nič si Z toho nerob 🙂 je to ovu test. Počkaj či ti príde mrcha. To čakanie ..idem sa zbláznit. ..:(

23petka
23. apr 2016

Baby,prosim vas,je mozne ze by mi 11.den meskania ms neukazal este test s citlivostou 25 ze som tehotna?ms nemam pravidelnu vzdy taky 31DC

vevericka13
23. apr 2016

@23petka to ti uz musi ukazat, a keby si bola uz je to vidiet aj na sono, tak skoc gynekologovi

23petka
23. apr 2016

@vevericka13 ja nemusim byt tehu,ja som prestala kojit tak mozno to je kvoli tomu,ale chcela som si byt ista ci nemozem byt nahodou tehu

vevericka13
23. apr 2016

@23petka ked ti vysiel negativny nebudes na 99%

23petka
23. apr 2016

@vevericka13 dakujem 🙂

menna78
23. apr 2016

@patkaamirko moja daj vediet rano ako si dopadla. Uz cakam 😊

karbipl
23. apr 2016

Dobrý deň. Mám 17 rokov bývam v Nemecku a bola som u deckej lekárky s mierou bolesťou brucha. Tá mi však nezistila žiadnu chorobu. Povedala som jej že som už mesiace nemala menštruáciu. Spravila mi močové testy a povedala mi že som tehotná a že si je istá na 98 %. Je možné že vám obyčajný decky lekár zistí tehotenstvo? Vôbec tomu neverím a vôbec nemám ani tie tehotenské príznaky, iba mi zmekli prsia a mam chuť na jedlo stále.. Prosím ozvite sa mi dám vám aj foto Facebooku prosím čo najskôr.. Vopred ďakujem

patkaamirko
23. apr 2016

@karbipl Ahoj a test si si robila ?

karbipl
23. apr 2016

@patkaamirko áno a bol negatívny ale ona ta doktorka povedala že som

sassannka
23. apr 2016

@karbipl Ach jaj. V prvom rade, to ty musíš vedieť, či vôbec môžeš byť tehotná. Človek nemusí byť lekár (ani detský, ani dospelácky, ani nijaký) aby z moču zistil tehotenstvo... Pokiaľ očakávaš ďalšie tehoteské príznaky, ako rast brucha či pôrod, tak tie ešte len prídu 🙂

patkaamirko
23. apr 2016

@menna78 nemam volako Dobrý pocit. Spala som 😄 lebo poslednú dobu len spím 😃 a keď som sa zobudila tak som mala menštruačné bolesti.....

karbipl
23. apr 2016

@sassannka ale tak ja sa necítim byť tehotná. No hej tehotná byť môžem ale neviem teraz čomu mam veriť či testom alebo tej lekárke

patkaamirko
23. apr 2016

@karbipl tak ako povedala sassannka, v 2.rade to ty musíš vedieť..chod ku gynekológovi. Čo tam po detskej lekárke. Chod gyndovi a povedz mu o tvojom probléme. Nech ti spraví Sono.

patkaamirko
23. apr 2016

@karbipl pardon 😄😄😄 v 1. Rade

karbipl
23. apr 2016

@patkaamirko no hej aj ja iba spím ale bolesti nemam😃😊

patkaamirko
23. apr 2016

@karbipl ako dlho si nemala ms už ?

karbipl
23. apr 2016

@patkaamirko mesiac

sassannka
23. apr 2016

@karbipl Sprav si druhý domáci test a uvidíš 🙂

karbipl
23. apr 2016

@sassannka myslíš že ból negatívny preto lebo nebol s ranným močom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre