Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

michaelamisi
3. máj 2016

Ahojte/Dobrý deň, veľmi vás prosím o radu. S priateľom sa nám včera stala nehoda, pretrhol sa nám kondóm a pochopiteľne sa tým pádom urobil do mňa. Ja mám však iba 17 rokov a som si vedomá toho, že ešte nemám vhodné podmienky pre výchovu bábätka. V čase keď sme spolu spali som mala posledný (piaty) deň menštruáciu, teda pri konci ja už mám iba špinenie, ale myslím že to je stále menštruácia? Preto sa vás chcem spýtať, nakoľko sa to stalo v čase menštruácie, aká je pravdepodobnosť, že by som mohla byť tehotná? Áno viem o tabletke po, ale je to naozaj moja posledná možnosť, pretože mám aj od kamarátky potvrdené že vraj veľmi rozhodí cyklus, a ja mám cyklus veľmi veľmi nepravidelný, hoci už ho mám pomerne dlho, takže to by som fakt nechcela. Samozrejme ak bude treba tak ju užijem. Dočítala som sa asi ešte toľko, že pred ovuláciou sa objaví hlien. Tento hlien ja u seba pozorujem asi tak týždeň - týždeň aj pol pred menštruáciou. To znamená že moje plodné dni by mali byť vtedy? Po styku s priateľom som mala ešte akoby ružový výtok, čo bude asi predpokladám spôsobené tým koncom menštruácie. No a na druhý deň, čiže dnes, som potom mala biely výtok, aspoň myslím že to bol výtok, bolo toho menej a malo to takú mliečnu až bielu farbu, nenaťahovalo sa to, nijak to nezapáchalo. Ospravedlňujem sa ak tu píšem nejaké mylné informácie, ale ja sama mám v tom ešte trošku zmätok. Chcela som vám to všetko dopodrobna opísať, aby ste mi vedeli čo najlepšie poradiť. Takže moja otázka samozrejme znie, aká je asi pravdepodobnosť, že by som mohla byť tehotná? Viem, že je to možné vždy, ale chcela by som vedieť či sa mi oplatí užiť tú tabletku. S priateľom sme v tomto naozaj zodpovední a toto sa nám stalo prvýkrát. Ďakujem za odpovede.

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 ahoj tak u nás prišla MS ešte skôr ako mala tak snáď sa nám to podarí nabudúce... Ty si na tom ako ? ☺

modraslza
3. máj 2016

@michaelamisi kazda zena ma plodne dni inak...ja som raz uzila " tabletku po" cyklus mi to nerozhadzalo a potom som neskor i planovane otehotnela niekedy pocas poslednulych dni ms ci tesne po ukonceni ..na tvojom mieste neriskubjem a dam si tu tabletku...vidim kamaratka je dobroprajna, ktovie co by oba na tvojom mieste robila. si mlada utekaj do lekarne

darka252
3. máj 2016

@nessie_18 fuuu tak to ti dosla dost skoro 😒 ja sa dnes citim pod psa, vsetko ma boli 😒 a citim sa strasne unavene ☹ neviem ci je to PMS alebo na mna nieco lezie. Este netestujem pockam asi do terminu ms a ak bazalka neklesne tak az potom. Nedavam si zbytocne nadeje. Tak drzim prsty ak nie teraz buduci cyklus je nas 😀

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 máš jasné 😁😉 len sa čudujem akú ju mám lebo je taká slabšia ako inokedy síce kŕče mám ako vždy ale je slabšia... Trošku sa obávam či je všetko v pohode lebo h mňa je silná veľmi so silnými kŕčami ktoré ma pripútajú k posteli 😀

darka252
3. máj 2016

@nessie_18 no asi sme spriaznene duse 😀 ja som kamoska tiez so silnymi a bolavymi kramamy. A slabe ich mas ako iba spinenie alebo silnejsie spinenie? ked to nieje ze silne krvacanie tak nic nie je stratene.... poznam par zien ktore krvacali prve mesiace tehu. Ale tie krce..... no uvidis ako sa ms bude dalej vyvijat a ako dlho bude trvat 🙂

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 tak to som rada že niesom sama s takýmito "problémami" 😁 krvácanie ale nie silné... Tak ešte nestrácam nádej 😊

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 a ešte je mi zle od žalúdka strašne ale nevraciam tak neviem noo toto pri MS nemávam 😁😊

michala.s
3. máj 2016

@michaelamisi Mne ta tabletka praveze cyklus upravila, mala som nepravidelny, s vtedy frajerom sa nam stala nehoda a tak som si radsej vzala tabletku a odvtedy som mala cyklus ako hodinky, ukazkovy, s velmi priemernymi bolestami.
V tvojom pripade je tazko polemizovat o plodnych dnoch ked vravis, ze mas cyklus nepravidelny, takze ak by si teraz neprijala pripadne tehotenstvo, radsej tabletku po

darka252
3. máj 2016

@nessie_18 ja mam uz par dni tiez divny pocit na zaludku a znie to blbo ale najhorsie je to po sexe.... to ma uplne napina, vcera som sa takmer povracala 😒 ja tiez nemavam s tymto problem ani pred ani pocas ms. Pocuj my sme sa nasli 😀 uvidis ako sa budes citit dalej.... oddychuj 😉

ondr3yco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva2809
3. máj 2016

@michaelamisi ahoj.to ti nikto s istotou nemôže povedať,ale podľa toho,čo pises,ten hlien,ktorý mavas tyzden a pol pred ms,je pravdepodobne v čase ovulacie,cize vtedy mas plodne dni a keby sa vám stala taká "nehoda" bolo by to horšie...je super,že svoje telo poznas a vieš,ze takýto hlien mas...mas tým pádom prehľad o svojom cykle,cize teraz by si sa nemala báť...ale je to len môj názor.skúsenosť s tabletky po nemam,tiezviem,že rozhadze cyklus,ale tak to je tiež individuálne..drzim palce,aby to dobre dopadlo

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 mne nebolo nejak divne až do dnes... Keď som sa šla "prebaliť" na wc tak ma tak naplo a tak mi je zle ešte aj keď chodím že len ležím teraz 😀 už keď to nevijde mne tak aspoň tebe to prajem veľmi 😊

darka252
3. máj 2016

@nessie_18 dakujem si velmi zlata, nic si neprajem viac ale to asi aj ty 🙂 skus si pospat mozno to prejde. Mna vola akurat mm na "rande" tak idem vyuzit situaciu lebo to sa nestava tak casto 🙂

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 no skúsim 😊 bež a uži si to 😊 potom sa ozvi ako si dopadla 😊 snáď budú dobré správy 😊 držím palce ✊☺

darka252
3. máj 2016

@nessie_18 kiez by si mala pravdu, letim.... vraj mi kupi zmrzku 😀 😀 a tebe dobru nocku

nessie_18
3. máj 2016

@darka252 hehe 😀 vďaka a tebe dobrú chuť 😁😉

zildo
3. máj 2016

@michaelamisi kup si ju akoby si mala takto stresovat.Je sice draha, ale tak babo by ta vyslo drahsie, ked ho ešte neplanujem.A to ze mad Ms nepravidelnu by som teraz neriesila.Bud ti to napravi alebo ju budes mať stale nepravidelnu.

oomina
3. máj 2016

@michaelamisi v tvojom prípade by som do tabletky po určite išla. Je drahšia, ale pokiaľ nie si na dieťa pripravená, tak je to najlepšie možnosť. Takto budeš stresovať naozaj celý mesiac či príde červená či nie a čo potom ak nepríde? Dobre si to rozmysli ;)

adusko123456
3. máj 2016

@baska26 radšej by som počkala,aspoň dva dni a potom skúsila test. Aj keď viem,že tá nedočkavosť je hrozná. Tiež ma to pokúša už pár dní no zatiaľ odolávam. Zajtra má byť ms tak ak nepríde dám test 🙂

baska26
3. máj 2016

@adusko123456 ja este do nedele musim vydrzat 😠 , juj sak je to dlho. nikdy som necakala na dve // ako teraz. nejak ma to velmi chytilo 😀 . pocity stale take iste 😖 , no niekedy ma napadne, ze pride mrcha, dufam, ze sa mylim. 😉
ty to mas uz zajtra, daj potom vediet ako si dopadla 🙂 . dufam, ze si tam najdes vytuzene dve //. 😵

adusko123456
4. máj 2016

@baska26 ahoj,no ráno mi už klesla aj BT šice nemeriam si dlho viem,že by sa to malo dlhšie na porovnanie,ale dočítala som sa,že keď výrazne klesne prichádza mrcha jedna.Cyklus mám 28dnovy ,ako hodinky,ešte stále môže prísť nepozvana takže musím vydržať. Ovuliaciu mám takmer vždy na 14 deň,al čo som spozorovala nie som si tým na 100% istá, ale môže byť,že minuli cyklus bola ovu má 16 deň ,podľa bolesti . Takže kľudne mi môže prísť neskôr.Prsia mam citlivé ako vždy,hlavné bradavky aj dotyk mi vadí. Uvidíme nechcem veľmi stresovať lebo nechcem byť sklamaná .

darka252
4. máj 2016

@nessie_18 cauko no ako sa citis? je to lepsie? krvacanie sa nezmenilo? Priznam sa cely vecer si mi behala po rozume 😀 😀

baska26
4. máj 2016

@adusko123456 jasne, radsej par dni vdrzat a ist na testovanie ako testnut hned a zbytocne byt sklamana. Dufam ze ti nepride.
ja som na tom stale rovnako. Priznaky ako pred MS len vyraznejsie.

zildo
4. máj 2016

@darka252
@nessie_18
@baska26
@adusko123456 baby neodbocili ste náhodou od temy? Michaelamisi sa tu pyta o radu a vy si tu riesite svoje ,,tehotenstva"

schelly2910
4. máj 2016

ahojte, čo si o tomto myslíte? Test bol robený dnes o 19:00...

mirkomoj
4. máj 2016

@schelly2910 gratulujem bude z teba mamička

schelly2910
4. máj 2016

@mirkomoj joj keby to tak bola pravda...nechcem sa ešte tešiť..zatial som si urobila iba jeden test... 🙂

baska26
4. máj 2016

@zildo nemam skusenost ani s tabletkou po a ani s otehotnenim na konci MS. Keby som mala tak jej napisem, ale kedze s @adusko123456 riesime pripadne tehotenstvo a sme v teme ci mozme byt tehotne tak riesime to a dodavame si aspon nadej.

laska07
4. máj 2016

@schelly2910 aj ja ti chcem pogratulovat.Aj ti meska MS?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre