Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza tak ako pozeram to ma len kyselinu listovú 0,4 folic acid to je len kyselina myslim

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka neviem, kedze ja som to nebrala, brala to ta znama potom otehotnela z dvojickami, neobsahuje to i B komplex?

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka ale myslim si, ze ti staci kyselina listova, neni dobre sa poprevitaminovat

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza tak asi len kyselinu Lebo Nieje mi dobre z b complex aj moc je zlty aj ma naduva

luta13
13. júl 2016

@gabikamicka je mi to velmi luto!!! No neboj, je tu vela zien, ci dievcat, ktore mali aj viac ako 1 spontanny potrat a teraz krasne tehulkuju...Dokonca, co tu citavam, tak sa im zadarilo behom mesiaca, dvoch po potrate...Vsetko ma svoj cas a urcite pride rad aj na teba...Verim, ze coskoro...Drzim palceky 🙂

gabikamicka
13. júl 2016

@luta13 dakujem velmi pekne kiez by si mala pravdu ja som tiez sa docitala kiez co

luta13
13. júl 2016

@gabikamicka ten potrat mi je velmi luto, teraz som si tu precitala vasu diskusiu, az mi slzy vybehli...ved 9tt. uz ma babätko vsetko - ruky, nohy, normalne vyzera ako cloviecik...Hrozne mi je luto, ze si to musela prezit, neviem si to ani predstavit...Drz sa a ver, ze uz len dobre bude...🙂

gabikamicka
13. júl 2016

@luta13 Ano presne tak ma uz vyvinuté ja som si to každý tyzden sledovala veru uz aj pekne brusko som mala strasne som to radostne vsetko prežívala veľkú energiu som dostala do života
Nikomu to neprajem nemôžem uz ani spomínať na to krvácanie ....... Snažím sa ist ďalej predsa kopu zien to prežili a aj kto vie co horšie no ale vzdy plačem veru ked na to spomínam je to čerstvé a uz aj koncim z touto témou predsa tu chodia sa radiť čerstvé Maminy
Uz iba to ma drzí pozitívne ze stále mam chut ďalej sa snažiť o babo

luta13
13. júl 2016

@gabikamicka och Boze, krasne brusenko...Verim, ze coskoro sa Ti splni sen a budes stastna a ako tak zaplatas bolest v srdci i na dusi, ktoru teraz mas 🙂

gabikamicka
13. júl 2016

@luta13 si zlata prajem aj tebe vela stastia do života
Uz po tom škaredom musi prist aj nieco pekne nie hned ale verim ze časom ;)

pepka123
13. júl 2016

@peppermint tie čiarky vyzerajú ako nakreslené na tom teste 😀

gabikamicka
13. júl 2016

Na podporu plodnosti mozem pit alcheemilku ? Ako sa pije vlastne ?

gabikamicka
13. júl 2016

@gabikamicka nie ako ale kedy

lenockalenka23
13. júl 2016

@gabikamicka ahojky je mi velmi luto co sa ti stalo...ja som tiez potratila,ale bolo to ešte len v začiatkoch...jeden cyklus sme vynechali a na ďalší sa nam zadarilo a uz som v 21tt..hlavu hore a mysli pozitívne..ja som brala kyselinu listovú a pila alchemilku..myslim ze sa ma piť len do ovulacie...a mala som ešte aj duphaston lebo potrebovala som niečo na udržanie bábätka...takze veľa šťastia a mysli pozitívne..posielam tehu bacily😍

gabikamicka
13. júl 2016

@lenockalenka23 krásne napísane 😍😍😍 si zlatučká tebe tiez prajem vela šťastíčka zdravicka
Čiže asi predsa telo potrebuje trosku oddych ....
Čiže hned po skončení začať pit alcheemilku 0,4 kyselinu denne jednu a duphaston to mi doktor nepredpokladá tak neviem kde to vezmem alebo si to radšej vypýtať ?

lenockalenka23
13. júl 2016

@gabikamicka no ja som sa prirodzene sama vycistila a i tak doktor povedal ze mesiac si mame dat pauzu..asi si to telo naozaj potrebovalo oddychnut 😊a potom sa nám hneď zadarilo 😍 no urcite ju pi len do ovulacie a kyselinu som brala 1 tabletku denne pravidelne odkedy som sa snazila otehotnieť...
Duphaston mi dal kvôli udržaniu bábätka..lebo mne odchádzala podstielka a vajíčko sa nemalo kde uchytiť...ja som vzdy spinila aj par dni pres MS a tak sme prišli na to ze mi odchádza ta podstielka..preto som dostala ten duphaston..to by ti doktor musel z nejakého dôvodu predpísať(ja som ho potom brala až do konca 3 mesiaca)...hlavne kľud,relax a pozitívne myslenie 😉a dakujeme za prianicko 😍

modraslza
13. júl 2016

ahojte, mal niekto bolesti hlavy a ako keby tecuci nos ako priznak tehu? alebo to skor bude alergia? ms mi ma prist az o tyzden, a nechraneny sex bol pred tyzdnom prave v case najplodnejsich dni, tak sa tak zamyslam, ci to je mozne alebo nie. skor mi to pride ako blbost, len sa mi nechce verit , ze mam alergiu

modraslza
13. júl 2016

@modraslza chvilkami mi ide hlava prasknut a toci sa mi , huci mi i v usiach..bolesti hlavy boli pre mna doteraz nepoznane

gabikamicka
13. júl 2016

@lenockalenka23 mne doktorko povedal pauza dva tyzden sex a hned babo 😯 no nic ehm
Ja som brala tiez pred 1. otehotnením kyselinu tri mesiace aj pocas tehu no nepomohlo ani to tak neviem ci by som nemala vačšiu dávku
Tak budem sa snažiť aj manžel mi husti do hlavy stále pozitívna bud 🙂 len ked ja som taká ustráchaná
Nz 👅💐

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza ja som kychala nenormálne aj dvadsať krat za sebov a nos tiez ako alergia upchatý a tieklo a zimomriavky ked som bola uz unavena take netradične no a hlavne ma nadúvalo a odgrgaválo 🙈

lenockalenka23
13. júl 2016

@gabikamicka inak vraj prvých 6 mesiacov po potrate je žena najplodnejsia..som dakde citala..
Ja ano neviem akú dávku tej kyseliny som brala,ale ber ju potom až do konca 3 mesiaca😉
No ja som bola skôr nedočkava než ustrachana😊a ked som nečakala ze to pride tak to prislo 😊
Silno držím palčeky ✊✊✊

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka a bolo to na zaciatku tehu , alebo uz si vedela, cize po meskani ms? uvazujem ci si spravit test, ale asi je to skoro tyzden pred ms(ak by som mala doma, tak si spravim)...nechce sa mi verit, ze to je alergia, kedze doteraz som nemavasla, no je to uz 3ti den, taky znervoznujuci pocit v nose, asi ako pri alergii

lenockalenka23
13. júl 2016

@modraslza ja som mala tiez nádchu ako príznak tehotenstva a este som bola aj extrémne unavena...som myslela ze som nachladla keď som umyvala okná...tak som nachladla na 9 mesiacov😂

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka mna nenaduva, akurat beham na toaletu a mavam hlad, ale to mavam pravidelne pred ms ako PMS, takze na to sa nespolieham, akurat mam este take tazke nohy , ze si ich musim vykladat, aby mi netrpli, ale to tiez moze byt PMS, u mna mava tazky priebeh 🙂 No mali sme peknu chvilku pocas plodnych dni a aj by som sa potesila a hlavne velmi prekvapila, kebyze 🙂

modraslza
13. júl 2016

@lenockalenka23 jeeej, takze je to mozne 🙂 no uvidime, snat to nebude alergia 😒 to by ma nepotesilo...idem sa poinformovat po internete ci zacina sezona na nejaku alergiu

gabikamicka
13. júl 2016

@lenockalenka23 tak ustráchaná som az teraz nedočkava som bola tiez bola som maniačka
Tak uvidíme co to bude Somnou 😍

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza uvidis počkaj este a testni ja som prvé tehu čakala z testom velmi dlho 12 dni meškania ja som neverila s kamoskou som isla este aj testu boli pozitívne k dr ze si myslim ze som chorá 😅

peppermint
13. júl 2016

@pepka123 ved prave😃ja som ho len sem skopirovala zo strany 750,tam ho pridala maminikuska1993, ze jej taky test vysiel😃 a dnes pridala uplne iny😃

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka teraz ako sa poznam budem stresovat tyzden :D dala som si chrobak do hlavy

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza ale nie nebuď taká ber to bud hej alebo nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre