Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zanet197
20. júl 2016

@modraslza a ešte som zabudla, že ma strašne bolieva chrbát....čo ma aj počas ms

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 ja som to citila pocas celeho roka co sme skusali, nenechaj sa zmiact, tym, ze to chces moze i telo reagovat ako by bolo, teda PMS moze byt silnejsie...este stale si myslim, ze v tvojom pripade to nebude ono podla totho co hovoris, ale ste mladi a mozno extra super plodni , i to moze byt 🙂 tak uvidis..

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Ďakujem 🙂 dám vedieť ako to bude 🙂 možno si lepšia veštica ako moja mama 😀 😀 😀

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 PMS je i bolest chrbta, uplne vsetko pocas tehu je i pocas PMS , len sa cudujem ze ti lekar i ked zastupujuci nic nevysvetlil. ja som sedavala hodinky u nich ked som chodievala na preventivky ci pre recepty atd

zanet197
20. júl 2016

@modraslza bola som tam asi 5min...dr je velmi milý, a velký odborník, hovorím, že len zastupoval moju doktorku....prišla som, pýtal sa aký je problém...hovorím že mi 10dní mešká....tak sa ma pýtal či moj problém je či som tehotná...nech sa idem vyzliecť....tak tak pozeral cez sono, nič nevidel,...povedla že nevidí nič prečo by mi meškala ms, žiadne cysty ani prechladnutie, nič ale ani tehu, aj ked nevylučuje, može to byť velmi skoro, pretože otehotnieť sa dá hocikedy....tak či chcem vyvolávačku alebo radšej počkám týžden....hovorím že počkám...ked som odchádzala povedal ešte raz že to može byť skoro, ani test by to neukázal...nech počkám ešte.....to je celá naša debata 😀 😀 😀

zanet197
20. júl 2016

@modraslza čiže všetky príznaky pred ms, sú príznaky aj v tehu? nie nič nevysvetlil, spomenul hormonalnu poruchu, ale len spomenul...

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 ved uvidis, mohol aspon spravit krvne testy, ci si tehu..ci mas hormony ok atd..a sono znutra ci zvonka robil?

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 ano uplne vsetky priznaky co mozu byt v tehu , mozu byt i ako PMS veru tak..uplne vsetky

zanet197
20. júl 2016

@modraslza zvnútra...no mohol, asi sa nechcem piplať do toho keď pondelok tam už bude moja dr..

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 ved mal zobraqt iba krv a on vysledky by ti uz hovorila tvoja...

zanet197
20. júl 2016

@modraslza no mal mal....nerobil 🙂

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 Ok, daj potom vediet v pondelok ako si dopadla, celkom som zvedava, ci ste az tak plodni 😝 ze by sa zadarilo iba tak z kvapocok lasky 😝 😀 este som o takom pripade osobne nepocula v realite, len citala v casopisoch pre mlade dievcata ako varovanie., tak som zvedava 😝

zanet197
20. júl 2016

@modraslza Ďakujem uvidíme 🙂 nehovorím že čisto z kvapôčok, možno niekde ušlo :-P aj majster kat sa utne 😀

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 Mi nepouzivame ziadnu ochranu cisto iba prerusovanu suloz a to iba v pripade plodnych dni( ci ani to, posledny mesiac), uz 3roky, majster kat sa neutne ak vie co robi 😉

zanet197
20. júl 2016

@modraslza uvidíme 😝 ale tak to býva, kto si najviac dáva pozor, tomu sa to stane....kto na to kašle, nestane sa nič :-P

modraslza
20. júl 2016

@zanet197 mi nato nekasleme, prerusovana suloz je jedna z moznosti ochrany a tam tych kvapocok lasky moze byt ajajaj 😉 ale je pravda, ze su pary , ktore su mimoriadne plodne spolu ..ja a moj muz(takto spolu) medzi take pary nepatrime 😝

veroni123
20. júl 2016

@barbarax9 ahoj🙂) noo musim ti povedat ze dnes mi prisla mrcha :D tesim sa neskutocne po takom case uz som ani nedufala ale ako si vravela bez stresu to hned prislo🙂)

barbarax9
20. júl 2016

@veroni123 no tak to ti teda gratulujem 🙂 a aj zavidim. Ja uz dva tyzdne a nic :((

julka31111
21. júl 2016

@sibalka21 takže to nieje ovulka neexistuje vysiel mi pozitivní trhu test věděla som ze to ovulka byt nemize léno nikdy sa mi to nestalo ze po mestruacii takto spinim jednorázovou jeden den

sibalka21
21. júl 2016

@julka31111 nejak neviem o com hovoris ale gratulujem :D

kotatko1232
21. júl 2016

Dievcata meral vam doktor sliznicu aku ju mate vysoko alebo ako to mam vysvetlit??
myslim tie co ste tehu

zanet197
21. júl 2016

@kotatko1232 ja som bola s podozrením na tehu, nemeral ani krv mi nezobral a teraz neviem či som...... kolko ti meškala ked ti dr zistil tehu?

kotatko1232
21. júl 2016

@zanet197 meska mi tyzden.no povedal ze tam vydi gestacny vak ale ze mam este prist zaciatkom augusta na kontrolu a uvidi sa vtedy
teraz by som mala byt iba 5tt+1

zanet197
21. júl 2016

@kotatko1232 aha, lebo mne meškala 10dní, testy negatívne a nič nevidel, zatial ževraj.....dnes je 13den čo mešká, testy negatívne zatial...

kotatko1232
21. júl 2016

@zanet197 a kedy mas prist zase??

zanet197
21. júl 2016

@kotatko1232 bola som v pondelok, moja dr tam nebola, len zastupujuci dr....o týžden ...teraz v pondelok

kotatko1232
21. júl 2016

@zanet197 kedy si mala prvy den ms??datum prepocitam ti to..

zanet197
21. júl 2016

@kotatko1232 8.6. som mala prvý deň poslednej ms....to vychádza na 6 týžden....je možné aby v 5 tt lekár nič nevidel ani testy nič neukazovali??? ....švagrinej tiež nič inak nevidel v 5tt...dal jej vyvolavačku, o týžden prišla a už videl...

kotatko1232
21. júl 2016

@zanet197 az v cca 6tt vydiet vsetko🙂

sibalka21
21. júl 2016

@zanet197 mala by si byt podla poslednej MS na zaciatku 7tt cize na testoch by mali byt riadne kolajnice.... Kedze mas aj priznaky, mala by si mat uz velmin vysoke hcg v moci.... A lekar by v 5tt mal vidiet minimalne gestacny vak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre