Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

chcembabatko
1. dec 2011

Ahojte dievčatá, chcela som sa spýtať aká je šanca že som tehotná. Týždeň pred menštruáciou som mala slabé asi trojdňové slabočervené krvácanie, čakala som teda či nedostanem menštruáciu normálne v čase ako mám a tá sa nedostavila.Myslíte že sa môžem pomaličky začať tešiť na bábatko alebo to môže byť aj niečo iné?Ďakujem🙂

lucinka1104
1. dec 2011

@chcembabatko pravdepodobne sa jednalo o hniezdenie alebo tomohlo byť aj ovulačné krvácanie ťažko povedať

chcembabatko
2. dec 2011

@lucinka1104 ovulačné krvácanie? hm....a to môže byť aj keď som to nikdy nemala? tak zrazu toto? ja ani pri ovulácii nešpiním ani necítim.....no neviem teda...ale ďakujem za odpoveď🙂

chcembabatko
3. dec 2011

Ahojte dievčatá, tak som si spravila test ale akosi sa mi to zdá divné lebo druhá čiarka je ale je volako ďaleko...teraz zase neviem čo si mám o tom mysleť.Nemal niekto takýto výsledok? Ďakujeeeeeeem🙂)

lucinka1104
3. dec 2011

daleko byvaju tie falošné ja som ich mala spústu 😠 ☹

lu17
3. dec 2011

@chcembabatko Ahoj Aj ja mam slabulinku ciarku od dnes rana,robila som si rano test a slabunke ciarky vidnot. Po 2 dnoch sa otestujem znova, skus tiez. Inak aj ja som mala na zaciatku spinenie 2 dni tmave trocha a nakoniec som nedostala. Dnes je to asi 6 den co niccc... Uvidim, ale strasne by som chcela aby to bola pravda. Mam niekedy bolesť v podbrušku naľavo, potom to prestane .. Uvidis, urob si znova testik a najlesie rano. HCG bude stupat tak uvidime? OK?-. Drzim ti samozrejme palce ☹

mia2088
6. dec 2011

Ahojte, potrebujem poradiť, resp. skôr "počuť" názory na moju situáciu. Priateľ sa síce nespravil do mňa, ale v treťom týždni som zabudla zobrať jednu tabletku, beriem KaHrlu a v letáčiku písalo, že som mala buď vynechať oddýchový týždeň alebo ho skrátiť, ale nejako som si to vtedy zle prečítala a neurobila som ani jedno. Antikoncepciu beriem len prvý mesiac - teda 21 dní, teraz začínam druhý mesiac. Mala som veľmi zvláštny sen, ktorý mi akoby chcel povedať, že som počala. Viem, že to znie divne, ale odvtedy sa toho pocitu neviem zbaviť, inak by mi to asi ani nenapadlo. Urobila som si test, vyšiel negatívny, napriek tomu som spozorovala aj niektoré príznaky ako citlivé prsia, občasné pocit y nevoľnosti, mierne pobolievane v podbrušku aj menšie kŕče, nechuť na jedlo - to mám skoro nepretržite, stále mám pocit, že som najedená alebo aspoň veľmi často a jedla by som iba sladké aj keď vo všeobecnosti jem sladké dosť málo. Dokonca som mala raz taký divný pocit v ústach, potom som si na fórach čítala, že v tehotenstve môže mať žena kovový pocit v ústach, tak neviem, som z toho zmätená. Ak sa nemýlim, tak by som mala byť asi v 11. dni, môžem to už takto cítiť? Nemusí to test ukázať? Bojím sa ak náhodou som tehotná či antikoncepcia neublíži plodu. ĎAKUJEM za vaše názory a rady! Mirka

zabka88
6. dec 2011

@mia2088 ahoj, podla mna tehotná nie si, ono psychika dokáže divy a preto aj tie priznaky.. najistejšie to bude keď si spravíš test v deň predpokladanej menstru - ak nepride, ak sa bojíš tak sa porad s doktrom 🙂

michaela_2
6. dec 2011

@mia2088 ahoj, já vpodstatě souhlasím se zabkou88 - pokud máš strach, tak si většinu těch příznáků nejspíš vsugerováváš. Já například začala mít některé příznaky až tak na konci druhého měsíce ( potom, co jsme už těhotenství měli pár týdnů potvrzené). Myslím si, že těhotná nejsi, ale pokud ti nedorazí menstruace - může se stát, že se ti teď opozdí z toho jak se nervuješ 🙂, tak si udělej těhotenský test a budeš mít jistotu.

anjelicek26
6. dec 2011

@mia2088 - 11 dni po oplodneni ti ziaden test ukazat nemusi, az tak 14.den s normalne citlivym testom budes mat istotu. 11 dni.... to ukaze malokomu...

My mame malu napriek hak, a to som ziadnu tabletku nezabudla, takze ti nic vyhovarat nebudem.... mozno to je... aj ked to moze byt len velkaaa paranoia a strach, potom sa clovek pozoruje az az 😉

No a hak aj ak uzivas nadalej - babu neublizi. Ono sa az 9-12.tehotensky tyzden napaja na tvoj krvny obeh - preberie funkciu placenta , dovtedy plava vo svojom vlastnom svete a je zivene zltym telieskom. V tomto smere sa fakt nemusis obavat.

siss_sz
6. dec 2011

@chcembabatko ja som tiez mala take...a nic to nebolo..potom som to rozobrala a pod ou "falosnou ciarkou" bola vlastne nejaka cierna ciara... a ked sa to "vzplynava latka, co ide s močom hore" pri tom zastavila..tak budila dojem tej ciarky falosnej...takze nic☹

mokilko
6. dec 2011

dievcence mozem poprosit o radu? priblizne 7 den mi meska MS, no vcera vecer som si robila test a vysiel negativny ☹ to by uz asi mal ukazat // nie? o tom, ze by MS mala prist ani chyru ani slychu......mam doma sice dvojrocnu dcerku, ale spravam sa ako prvorodicka :DDDDDDD

mokilko
6. dec 2011

este doplnim, ze min. 3 dni nemozem do seba nic dostat, nic mi nejde na chut...... dnes ma zacalo aj prehanat... prsia bola......

riana12
6. dec 2011

@mokilko meskat MS moze aj z dovodu, ze sa omeskala ovulacia... skus testnut o dalsie 2-3 dni a potom radsej k dokimu na kontrolu...

andreah25
6. dec 2011

@mokilko Nesprávaš sa nijako neštandardne 😀 (to na margo tej prvorodičky 😀). Test Ti nemusí byť pozitívny tak skoro, mne ho ukázalo pozitívny až po troch týždňoch, takže máš ešte čas, a ak nie, dovtedy určite MS príde - a pokiaľ ani tá nebude, ani test nebude pozitívny, tak behni na gyndu, možno bude problém inde. Držím však palce 😀 .

mokilko
6. dec 2011

@andreah25 jj, ja si ale pripadam ako trdlo 😀 , ako keby som nevedela, co mam cakat 😀 ukazalo ti // az ked ti 3 tyzdne meskala MS?

andreah25
6. dec 2011

@mokilko Prvýkrát keď sa mi to stalo, tak ani po troch týždňoch test negatívny, tak som išla na gyndu, tehotná som nebola, dostala som vyvolávačku aby MS prišla - boli príliš veľké stresy v práci, do toho sa nedarilo otehotnieť, takže asi preto bol problém. Na druhýkrát keď mi meškala, tak som si robila viac testov, ale až ten po troch týždňoch bol pozitívny - na gynde mi však potvrdil, že som už na prelome 1-2 mesiaca. Takže čo to a prečo to až takto neskôr neviem, ale preto som Ti to napísala, aby si vedela, že sa stáva kadečo.
A ako trdlo si vôbec nemusíš pripadať, keď raz čosi človek chce a je náznak, že by to mohol mať, tak z netrpezlivosti sa správa všelijako, no je to plne normálne 😀

mokilko
6. dec 2011

tak ja som na RD, toho stresu moc neni, aj ked teda sa sem-tam nevyspim, lebo po nociach vypekam, a malu mam dobru, tak dufam, ze v tom problem nieje....... len sa nespoznavam........ mam take stavy uzkosti, ktore si neviem normalne vysvetlit.....

22beba
6. dec 2011

@lilly19 no aj ja som spala s priatelom davali sme si pozor nič sme neplanovali a vidiš 🙂 aj z mála sa može udiat velká vec 🙂 ale nestrsuj 🙂 drzim palce 🙂

lalinko2010
6. dec 2011

ahojte. je možné aby bol pozitívny tehotenský test deň po meškaní menštruácie?

ciernavila
6. dec 2011

Je mozne ked sa mi pri prvom tehotenstve ukazal test pozitivne cca na daky 15-18 DPO, mala som asi den po ocakavanej menstruacii, tak moze byt ten rozostup pri druhom tehotenstve aj vacsi? Priklad, ak by doslo k nechranenemu pohl. styku 17.11 a posleda MS bola okolo 3.11, je mozne este aby bol test pozitivny ked doteraz bol negativny? A to uz je 19 dni od osudneho dna, cize podla mna keby som bola tehotna by tam bol aspon "duch" ale ni je tam nic. MS mi este nedosla, ale pri kojeni ju mam nepravidelnu, minula meskala 2 tyzdne a nakoniec prisla, tak ani neviem na zaklade coho mam predpokladat jej prichod.

ciernavila
6. dec 2011

@lalinko2010 ano, ja som tak mala, pred MS bol jeden pozitivny a jeden negativny a po meskani som mala dva pozitivne

pinkbaby22
6. dec 2011

ahojte kočky ja som tu už dáááávno nebola ale teraz mám dilemu a neviem čo mám robiť prosím radu dííkyy

janulabj
6. dec 2011

@pinkbaby22 no ahoj, napiš nam aku radu?

lalinko2010
6. dec 2011

@ciernavila ja mám od februára rozhádzanú MS, lebo beriem lieky na štítnu žľazu, tak MS mi prišla aj 5-7 dní pred očakávaním, aj teraz som cítila, že má prísť, všetky príznaky a nič, tak som si spravila test a ten krásne pozitívny.

pinkbaby22
6. dec 2011

ms mám dostať až 13teho, ale prsia ma bolia už asi druhý týždeň teplota mi stúpa a na nohavičkach som našla hnedý fliačik a teraz neviem čo robiť či čakať do termínu mrchy alebo???

ciernavila
6. dec 2011

@lalinko2010 jej tak gratulujem 🙂 Ja som myslela ze tiez budem mat pozitivny ale nic ☹, nevadi, tak pockam kym mi to nedojde... Ved mam na druhe cas, predsa len syncek je este moc maly...ale potesilo by ma to

pinkbaby22
6. dec 2011

@janulabj našla si to na skle??

ciernavila
6. dec 2011

@pinkbaby22 ja by som pockala, mne sa osvedcilo ze ked som necakala, tak som zbytocne vyhodila peniaze na testy a nic z toho

pinkbaby22
6. dec 2011

to tu nikto nie je pomoooc hallloooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre