Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

anjel65
29. apr 2012

no fakt peha,ty posobis ako nejaka odbornicka,a to nie v zlom.ja mat taku kamaratku,mam vyhrate,posobis strasne sympaticky

siss_sz
29. apr 2012

@deniska2 vidis, ved sme ti to stale hovorili 😉 tak supeeeeeeeeeeer!!! tesim sa...

moischaaa
30. apr 2012

baby prosim viete mi poradit ? 😉 mne meska MS 1-2 dni aj ked u mna je to vselijake , snaime sa o bejby uy dlhe roky , preto si nechcem nic namyslat, ale uz nerozumiem co sa deje ,
asi pred tyzdnom som mala strasne tlaky v pravom vajecniku som ani nevedela poriadne chodit som si musela lahnut , nato par dni som mala spinenie / to som myslela ze uz prisla MS / ktore trvalo len 1 den potom nic , vcera vecer som myslela ze prisla MS ale bola to len kvapka krvi a odvtedy nic , stale cakam ci sa nieco spusti ale vobecc nic sa nedeje , robila som test / nie z ranneho mocu/ a neviem ci si to len namyslam ale bol tam duch , aj ked si myslim ze uz mi fakt sibe 🙄 bolo to vidiet len na dennom svetle 😅 ale taka priesvitna druha // , tak uz neviem co si mam mysliet...

moncicip
30. apr 2012

@moischaaa Skus si urobit test z ranneho mocu a uvidis.

camelinka
30. apr 2012

@moischaaa jestli je duch tak drzime palce, z naseho pididucha po limitu je 9m rostanda 😉

moischaaa
30. apr 2012

dakujem baby jasne testnem hned rano ale uz neviem co si mam mysliet 😔 inak nemam vobec ziadne priznaky na MS ani nic , len vcera som nehorazne nervozna 😅 co u mna je dost vynimocne 😀
urcite dam vediet

anjel65
30. apr 2012

ahoj benyka-ja som mala pred dvoma rokmi mimomaternicove tehotenstvo,ked ma operovali bola som v 7 tt,a vybrali mi lavy vajickovod.Inak pri mimomaternicovom tehu je 8tt nebezpecny,vtedy uz praskne vajicko a zena moze zomriet,takze pri mimomatrnicovom tehu by si sa 10tt nedockala

anjel65
30. apr 2012

@benyka -ahoj benyka,ja som mala pred dvoma rokmi mimomaternicove tehu,a operovali ma v 7tt,a zobrali mi len lavi vajecnik.Kedze pri mimomaternicovom tehu v 8tt zvykne vajicko prasknut,tak ani ty by si si do 10tt nedostala,lebo pri prasknuti vajicka zena zomrie

anjel65
30. apr 2012

@dianka3 -ja ked som pred dvoma rokmi otehotnela,najprv som to strrasne chcelo,ale nedarilo sa.potom mi sestra povedala ze sa ide v maji vydavat,tak som si povedala,ze nechcem otehotniet,a stalo sa.teraz mi zase kamaratka povedala,ze sa ide buduci rok v aprili alebo v juni vidavat,ze nas s manzelom pozyvaju(jej nastavajuci bol svedok mojmu manzelovi ),tiez som si povedala ze nechcem otehotniet,a zase sa podarilo....ale ked som to chcela,tak nie a nie sa zadarit

deniska2
30. apr 2012

@siss_sz ja som bola u doktorky ale nič vobec nič nevidela ☹ ☹ mam prist o tížden 7.5. ale brala mi krv a je pozitivni ako aj mamatest ešte je skoro kto vie či tam uvidi dačo o tížden jojjj 😵

katkasofi
1. máj 2012

@deniska2 gratulujem. jasne ze este nebolo nic vidiet. to je moc skoro. ale aspon zvacsenu maternicu nevidela? citala som tvoje prispevky a mala som ovu po tebe, tak ja cakam do soboty ci pride mrcha a potom testnem 😉

deniska2
1. máj 2012

@katkasofi no to hej vravela že mam vaječnik aj maternicu velku moja ovulka bola podla karkulačky 19.3. ale ja som si nakupila ovualčne kazeti a tak som testovala a vyšlo to po 2 krat prví krat nič a teraz sa podarilo ale ja beriem mesiac femibion 800 je to síce velmi drah e ale ti to určite doporučujem 😉 😉 😉 je to kyselina listova a vitamini 😀 kedy budeš testovat ?? 😵 ja som mala prvi krat / jednu silnu paličku a pri nej taka slabulinky duch a na druhy den bolo už lepšie vidiet a na 3 den bolo vidiet krasne 😵 😵 a ja som sa milovala z priatelom 14.3.15.3. a 17.3 a ovulka mala byt 19.3 podla karkulačky tu na internete tak dufam že si najdeš // potom mi daj vediet ahooooooooooooooooooooooooojjjj 🙂 🙂 🙂 🙂

katkasofi
1. máj 2012

@deniska2 no ja by som testovalal uz aj zajtra🙂 lebo sa uz neviem dockat. ja som tak minuly mesiac mala dostat v pondelok, na teste duch...kazdy den som robila testy ako salena a duch silnel a silnel..az do soboty. ale v sobotu vecer krvacanie, takze tak. tento mesiac som aj ja kupila ovulacne testy a snazilkovali sme kedy sme m ali tak cakam na sobotu🙂

lubicakovac
1. máj 2012

@lilly19 ja som tak otehotnela aj ked až po 5 rokov čo sme to takto praktizovali, a vidíš že čo to sa ušlo, vyvrcholenie v podstate s tým enmá nič spoločné, lebo chlapovi môže ujsť aj počas a ani o tom nevie. no ak nedostaneš menzes, sprav si test

deniska2
1. máj 2012

@katkasofi jak to že si mala pozitivni test tehotensky a síílil a potom si dostala meštruaciju ale to aj tak možeš byt tehotna no ked budeš testovat daj vediet 😉

klaudia2425
2. máj 2012

Ahojte,
co myslite mozem byt tehotna ak od noveho roku som mala menstruacie takto : 10.1.2012 12.2.2012 10.3.2012 a 8.4.2012 a pohlavny styk som mala 28.4.2012.Je mozne ze sa mi plodne dni posunuli a ze teraz toho 7.5.2012 nedostanem menstruciu ?

riana12
2. máj 2012

@klaudia2425 na to ti nikto neodpovie s istotou... musis cakat, jedine to ti poradit viem... ak si nesledujes aspon cez ovu testy ovulaciu ci BT alebo nechodis ku gyn na uktrazvuk, neda sa ako zistit, ci sa ti budu posuvat plodne dni ci nie...

klaudia2425
2. máj 2012

tak budem musiet pockat do pondelka ci pride alebo nie , hoci neviem ci si to uz namyslam ale dost uz chodim aj na zachod ,, ale dakujem ti za odpoved 🙂

deniska2
2. máj 2012

potrebujem pomoc holky prosím som velmi nespokojna moja posledna meštruacija bola 30.3. a ovulku som mala 19.3. lenže ja som sa milovala 14.4 15.4. a poslední sex bol 17.4. to boli poldne dni. V pondelok som bola u doktorky a vravela som jej že mam pozitívne testy a pani doktorka mi brala aj krv a boli pozitivne ale řikala že mam nizku hladinu hcg takže mam príst na druhí tížden teraz v pondelok a urobi mi hcg ale ona mi urobila aj ultrazvuk a nevidela tam nič vobec nič a niekt mi tu píše že ja som 4 tíždni a 5 dni je to hlupost lebo doktorka by mi tam už neco vydela určite som nespokojna hladala mi tam pošve žlte teliesko ale nič nevydela čo myslite je to skoro ja som možna 12 dni tehotna no dnes je len 13 dnííí

didy
2. máj 2012

@siss_sz koncentraciu mali oba testy 10 ..boli kazdy rozne znacky....teraz som uz MS dostala ale asi priblizne s meskanim troch tyzdnov ..mozem byt tehotna aj ked MS sa dostavila aj ked s meskanim a testy negativne ? MS mavam nepravidelnu dost casto .. tak neviem co mam robit :(

siss_sz
2. máj 2012

@didy mozes byt, jasne... skustesttu este raz, ked nebude nic, tak nie si:-/

didy
2. máj 2012

a mozem aj teraz pocas MS alebo az po ?

didy
2. máj 2012

@siss_sz a mozem testovat aj pocas MS ci az po ?

siss_sz
2. máj 2012

@didy
@didy no to kebysom vedela 😲 ale nikde neni napisane, ze nemozes pocas MS, lenze neviem, ci ratali s tym, z pocas MS ci nemyslis, ze mozes byt tehu...heh.. radsej teda pockaj, nech nemynas zytocne peniazky.ale hormonalne by to nemalo vadit praveze... tak asi teda mozes

didy
2. máj 2012

@siss_sz no hej podla toho co som citala na nete by to vadit nemalo ale tak asi radsej pockam a uvidi sa 🙂 ale velmi dakujem za rady si zlata 🙂

zabkakatka
3. máj 2012

ahojte holky,
prosim vas viete mi poradit....
poslednu MS som mala 21.3. a odvtedy nic.... mavam pravidelne takmer na den, robila som si test a boli dve ciarky, tak som volala dr. ze by som to chcela potvrdit a sestricka sa spytala na datum posl. MS a povedala ze najvhodnejsi termin na vysetrenie je 15.5......NECHAPEM PRECO? Ved to by ultrazvukom mali vediet uz aj po prvom tyzdni, nie? Je mi to cudne, chcela som to totiz vediet conajskôr....
dakujem za radu

petkave
3. máj 2012

@zabkakatka po prvom týždni od meškania? To by teda veľa toho na utz nevidela. Nanajvýš tak gestačný váčok, ale z toho mudra nebude múdra 😵 Takže ťa objednajú na termín, keď už bude vidno aj srdiečko, aby si zbytočne nechodila dvakrát...

camelinka
3. máj 2012

@zabkakatka utz se dela az po nejaky dobe aby uz bylo videt srdicko, kdyz se dela moc brzo tak jeste srdicko byt nemusi a pak je to akorat stresujici,takze vydrz 😉

zabkakatka
3. máj 2012

aha, no to som nevedela, dakujem za objasnenie. Pri prvom som totiz zistila az v 7tt a hned som bola na utz..... a teraz mi to vychadza ze uz by som mohla byt cca v 4 - 5 tt... tak som zvedava, akurat ma este trapi jedna vec... cca pre 3 tyzdnami som bola u zubara a kedze som ani netusila, ze by som mohla byt tehu robil mi aj RTG.... tak sa trosku strachujem, ci to nemohlo malinkemu ublizit - zvlast ked to bola tak skoro,....

laurica123
4. máj 2012

@deniska2 no ahoj 🙂 co nove???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre