Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

snazilka1983
17. mar 2013

@darazv ty kokso to preco az tak dlho? ved sa to moze len 3 mesiace a potom pauza.

lucianellamartin
17. mar 2013

@darazv nemala som na test ráno odvahu. Ale vyzerá to, že sme znovu na začiatku a ideme pokračovať v novom mesiaci 🙂 Už som si aj poplakala lebo teraz som tomu nesmierne verila. Ale musíme veriť aj naďalej 🙂 Tak ideme do nového kola 🙂

darazv
17. mar 2013

@snazilka1983 kde je napisane ze sa nemoze brat dlhsie?minimalna doba je urcena na 3 mesiace boli sme u dvoch doktorov a povedali nech ho bere 6 mesiacov a nech si da pauzu ked ma tak kvalitne spermie po pol roku...

darazv
17. mar 2013

@lucianellamartin dostala si menzes?

adamedik
17. mar 2013

Ahojte dievčata poctivo čítam Vaše riadky, je to príjemné čítanie ... Ale k veci, chcela by som Vás poprosiť o Váš názor k mojej situácii, V posledných 2 mesiacoch som schudla 10 kíl a zacala som v čase ovulácie citiť bolesti v podbrušku, a aj bolestivejší sex... tak 7.3.2013 sme sa o to pokúsili... cca po nejakých 5- 6 dnoch som zacítila bolesť akoby v pravej obličke a trochu ma bolelo podbruško.... teraz po cca 8-9 dnoch ma pobolieva podbruško ako pred menštruáciou, aj ked viem ze na testy je skoro už som si robila 3 a to vlastne 14,15,16.3.2013 a stále boli negatívne a este menštruáciu by som mala dostať tak 21-22.3.2013 len som velmi nedočkavá a mááám moc silný pocit že to konečne vyšlo...
Čo myslíte??? Mali ste aj vy takéto stavy??? Ďakujem 😀

lucianellamartin
17. mar 2013

@darazv vyzerá to tak na vložke len tri hnedé kvapky a na papieri hnedočervená tekutina ale nie krv zatial. Takže si myslim, že zajtra sa to rozbehne naplno...

darazv
17. mar 2013

@lucianellamartin ☹ tak nabuduce // 😉

lucianellamartin
17. mar 2013

@darazv jasnačka 🙂 aj môj povedal, že nám to víde aby sme mali vianočný darček 🙂 tak sa teším na ďalšie snažilkovanie 🙂

snazilka1983
17. mar 2013

@darazv nam to len v CARE povedali ale pise ze sa moze aj dlhsie ja len myslim to ze po douzivani sa to vrati nazad ze to neostane natrvalo zlepsene. my sme s tym sli na 3 IUI a uz na tom tretom IUI bolo vidno ze ich uz mal menej kvalitne

cathy77
17. mar 2013

Adamedik-ja som v tej istej nedockavej situacii od sexu pred 2 tyzdnami. kedze som uz po troch tehu nie je to pre mna nieco nezname ale este snad nikdy son nemala tak silny pocit ako prve dni po ovu.. ale 4negat.testy hovoria o inom.pri posl tehu mi test ukazal slabu ciarku na 10.DPO,skor ani netestuj,len ta to zbytocne rozhodi:/Ja som sa presviedcala na zaklade priznakov ktore bezne pocas cyklu nemavam a teraz sa vyskytovali-citlivost prs,podbrusko,pichanie vo vajecnikoch;nafuknute brucho... .zajtra az pozajtra mam rermin ms,testnem aj zajtra ale uz sa viac priklanam k tomu,ze to tehu nie je.za posl dva dni mi priznaky vymizli a necitim sa uz inak ako bezne...takze radsej si nic nenahovarat a nebyt sklamana.je to tazke nesustredit sa na to,mne z toho tiez drbe:/ja uz vlastne len cakam kedy dojde mrcha...tento cyklus bol proste iny ako predosle,ale tehu to podla posl.dni nebude.dufam,ze tebe to vyjde...

adamedik
17. mar 2013

@cathy77 Ďakujem krásne za podporu, velmi dúfam, že sa to podarilo... Bola by som velmi šťastna... Najskor som aj drahemu povedala ze nie, aj tak si urobil po svojom a akonáhle som začala cítiť podbruško a je mi tak zvláštne atď. tak som sa pomaly začala namotavať :D dnes je 10 DPO, asi teda skusim ten test este zajtra... :D ale asi aj tak bude rozhodujuce až keď mi nepridu moje dni... aj keby bol test negativny... Tak drzim nam vsetkym snazilkam paste aby nam to vyslo :D

darazv
17. mar 2013

@snazilka1983 pozri sa treba to brat aj tak ze dáke živé spermie su a nie su patologicke..boli dost horsie na tom muži a zeny otehotneli prirodzene tak prečo sa zamyslat nad tym ake maju naší chlapi spermie 😉 raz bude tá jedna spermia osudova a budeme tehotne ci to bude dnes o mesiac o rok o dva ...

kozinka3
17. mar 2013

Ahoj... jdu si pro radu.. 🙂 Snad mi některá pomůžete! Od polovičky ledna se s manželem snažíme o druhé miminko 🙂 dnes je den kdy jsem měla dostat MS... ráno jsem vstala a nedalo mi to zkusila jsem si udělat test... a hle 🙂 slaboulinkej duch 🙂 (nečekala jsem to tak brzy 🙂 ) ale co ted :-O již pátý den mám penicilin ..:-/ a ještě pět dní ho musím brát :-/ poradí mi někdo.. děkuji moc

darazv
17. mar 2013

@kozinka3 ahojky potichucky gratulujem a neboj penicilin by nemal uškodit takze v klude ho dober 😉

kozinka3
17. mar 2013

@darazv Děkuji moc 🙂 no uvidíme... 🙂 snad bude vše ok 🙂

cathy77
17. mar 2013

Penicilin je atb ktore sa ako jedine predpisuje aj v tehu..ale pre istotu si zavolaj svojmu gyn...

snazilka1983
17. mar 2013

@cathy77 ahoj naozaj sa predpisuje len penicilin? a ked je nan niekto alergicky ako ja tak neprednpisu nic ine? 😅

trojlistek
17. mar 2013

@marmel3005 ahojka - takže jásám 🙂 🙂 🙂 🙂 moc děkuju za podporu, doktorka mi min týden řekla, že nic nevidí, nechala nabrat krev + na hormonální rovnováhu a na bolení prsou mi řekla, že to může být ze stresu, přitom, když si je promasíruju, tak mi vytečou i bílé kapky mleziva, co popisujou v začátcích. Na příští týden v úterý jsem objednaná znova na krevní testy + chce udělat i gravitest. Nicméně mě to od pátku začalo ukazovat slabě a do 30 vteřin pozitivitu a to to nebylo z ranní, pak mi to ukázalo i z večerní, tak jsem to nevydržela a dnes ráno z ranní jsem si udělala dva testy každý jiná firma (jeden z nich ten mindstreem) a když mi to ukázalo zase slabě a hned pozitivitu, tak jsem si udělala clearblue digi (ten jsem si sušila, že ho zkusím až budu mít víc pozitivních, abych zjistila týdny) a hele ono tam naskočilo + 🙂 a za chvíli mi naskočily 4týdny 🙂 takže ted už to nemůže být mylný, takže příští týden bude dr asi překvapená, ale nejsem si jistá, možná něco tušila a nechtěla mi to říct, protože byla tajemná a pozvala si mě na další týden ...... Ted jenom doufám, že bude vše v pořádku a bude to JEDNO zdravé miminko, protože další dvojčátka bych si ze zdravotních důvodů už nemohla dovolit. Takže jsem štastná a nemůžu se dočkat až bude dr něco vidět řekne mi doufám, že je tam jedno zdravé "těhotenství" jak dr říká. Nejsem si jistá, ale myslím, že budeme mit podobný termín, protože já musím porodit nejpo do 40 lepe do 39tt, protože rodím císařem - jsem totiž po operaci páteře a pý sebemenší mimi bych neporodila klasickou cestou. Takže moc ti ještě jednou děkuju 🙂 🙂 🙂 🙂 krásný večer a opatruj se 😀

darazv
17. mar 2013

@trojlistek gratulujem 😉

trojlistek
17. mar 2013

@darazv moc děkuju 🙂 at to brzy yjde i tobě

masinka
17. mar 2013

@snazilka1983 ja som tiez alergicka na penicilin, tak mne v tehotenstve predpisala lekarka Zinatt, aj ten sa moze ak nie si alergicka ja na cefalaosporiny.

snazilka1983
18. mar 2013

@masinka aha dik. ja som len cisto na penicilin.

cathy77
18. mar 2013

Snazilka-si alergicka na penic. a predpisali ti ho?:/ na spresnenie-penic. je jedno z najbezpecnejsich atb pre plod v tehotenstve.ale pravdaze su aj ine ktore sa mozu a gyn ti iste napise nieco vhodne...ak uz musis brat

majda91
18. mar 2013

Ahoj holky, mám potřebu se podělit se svým příběhem, jestli někdo nebyl nebo není ve stejné situaci. Mám asi 7-8 dní zpoždění, doktor mi řekl že vidí náznak, ale potvrdit to mají krevní testy zítra. Domácí test ale negativní s jedním /. Nevím jestli se mám těšit na malý, abych nebyla zklamaná.. co myslíte?

monicka79
18. mar 2013

@snazilka1983 ahoj, tiež to tu už dlhšie čítam, kedže sa snažím otehotnieť druhýkrát a nedarí sa vyše dvoch rokov. Ja som pri prvom tehotenstve užívala unasyn, takže je viac liekov čo môžeš v tehotenstve ak je to nutné 🙂

angelsb
18. mar 2013

@ratatooy dnes jsem si děla těhu test a vidím slabě ducha ms mám dostat zítra co si myslíš muže slabě duch znamenat těhu??

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb no jasny to je tehu a vypada to dobře kdž je už jen den před tehu

ratatooy
18. mar 2013

@majda91 co jsis delala za test?nektery bejvaj často falešny

ratatooy
18. mar 2013

@angelsb a co maš za test nektery bejvaj na prd ale myslim si že to vypada nadejne ještě aby to vydrželo a bude to ok

trojlistek
18. mar 2013

@sarkad2856 ahojka - takže jásám 🙂 🙂 😀 😀 moc děkuju za podporu, doktorka mi min týden řekla, že nic nevidí, nechala nabrat krev + na hormonální rovnováhu a na bolení prsou mi řekla, že to může být ze stresu, přitom, když si je promasíruju, tak mi vytečou i bílé kapky mleziva, co popisujou v začátcích. Na v úterý jsem objednaná znova na krevní testy + chce udělat i gravitest. Nicméně mě to od pátku začalo ukazovat slabě a do 30 vteřin pozitivitu a to to nebylo z ranní, pak mi to ukázalo i z večerní, tak jsem to nevydržela a ráno v neděli z ranní jsem si udělala dva testy každý jiná firma (jeden z nich ten mindstreem) a když mi to ukázalo zase slabě a hned pozitivitu, tak jsem si udělala clearblue digi (ten jsem si sušila, že ho zkusím až budu mít víc pozitivních, abych zjistila týdny) a hele ono tam naskočilo + emoticon a za chvíli mi naskočily 4týdny emoticon takže ted už to nemůže být mylný, takže příští týden bude dr asi překvapená, ale nejsem si jistá, možná něco tušila a nechtěla mi to říct, protože byla tajemná a pozvala si mě na další týden ...... Ted jenom doufám, že bude vše v pořádku a bude to JEDNO zdravé miminko, protože další dvojčátka bych si ze zdravotních důvodů už nemohla dovolit. Takže jsem štastná a nemůžu se dočkat až bude dr něco vidět řekne mi doufám, že je tam jedno zdravé "těhotenství" jak dr říká. 🙂 krásný den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre