Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sandralu
15. feb 2012

@majjka24 : krv hnedá alebo svetlejšia?No krv mám vždy červenú,čo ja viem,či je tmavšia či svetlejšia až tak svoju menštruáciu nesledujem.Môžem sa Ťa opýtať v akom týždni si si robila test a či bol jasne pozitívny?

berenika39
15. feb 2012

@sandralu Pokud nejsi chlap, úchyl, a myslíš vážně, to co tu pod oběma (nebo víc) nicky píšeš , napiš mi do Ip a navedu tě na odbornou pomoc. Dá se s tím pracovat, ale gynekologie to nebude. stačilo by přes adminy nechat zablokovat přístup, ale to by ti moc nepomohlo.

gepe
15. feb 2012

@sandralu Ano, urcite staci 🙂 Pokud i presto, ze oba testy budou negativni, nebudes chtit tomu uverit, muzes si zajit k doktorovi na prohlidku, klidne bez UZV, jelikoz uz i v 5tydnu pri bezne prohlidce gynekolog pozna, ze je zena tehotna. 🙂 Pokud to nepostaci, tak jeste si nechat udelat ultrazvuk - tady vsak pocitej ze to bude za plny poplatek, jelikoz to bude na Tve vyzadani. 🙂 Pokud nebudes verit v negativni vysledek jak testum, ani doktorovi, tak uz se bude jednat u Tebe o tohle viz odkaz a bylo by dobre zajit k psychologovi ci psychiatrovi. A neboj, jsou to stale doktori a plno lidi k nim chodi 😉
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/fobie-...

sandralu
15. feb 2012

@berenika39 : nie som muž ani úchyl.Len mám veľký strach,nič viac.

salomee
15. feb 2012

I když menstruaci nesleduješ, myslím, že toho by sis všimla... pokud je krev normálně červená, tak není co řešit. Špinění a nebo jakoby bílý výtok jen dorůžova zabarvený krví, to bys poznala určitě..

maruja
15. feb 2012

@sandralu a tohle chceš řešit po každý souloži??? To by opravdu chtělo odbornou pomoc

majjka24
15. feb 2012

@sandralu pokud byla jasně červená, tak to fakt z těhu mít strach nemusíš 😉 Jiný odstím by jsi určitě poznala. Jde to poznat fakt snadno 😉 já si dělal test po 3 dnech vynechání a byl pozitivní. takže asik 14-16 dní po styku, přesně nevím, ovlulku jsme si nějak nehlídala. ale to už jsem věděla, jaký bude výsledek, jsem jedna z mála těch co to poznají i bez testu 🙂 ty testy jsou dneska opravdu hodně spolehlivé a pokud jsi měla negativní po X dnech po styku, ti myslím s jistotou můžu říct, že těhotná nejsi. 😉 Ale jistotu máš opravdu jen u mudry. Jsou opravdu vyjímky co ms mají třeba až do 5 měsíce, ale test mají pozitivní.

salomee
15. feb 2012

Mě už z toho asi hrabe... jednak mě napadlo, že si taky koupím test😀 (jen tak pro pocit z těch dvou čárek, nevím😀)...a zadruhé se mi začal u rtu dělat opar...super!

sandralu
15. feb 2012

@majka24 : presne toto nechápem,krvácajú jasne červenou krvou a sú tehotné?Ale testy musia mať pozitívne nie?V 9 týždni tehotenstva už musí byť test 100% presný,nie?

dm1
15. feb 2012

suhlasim s @bambi2 vypada to tak ze lulucinka sa nam vratila len s inym nickom. Uplne rovnaky strach s tehu rovnake nezmyslelne testovanie a otazky... vidim ze rady ist sa liecit nepomohli 😝

megy
15. feb 2012

@sandralu vážně pochybuji o tvém duševním zdraví. pochybuji dále o tom, že je ti 26, že vůbec máš přítele, že vůbec čteš, co ti kdo tady píše. jsi prostě a jednoduše nemocná a je mi tě líto. přeji ti brzké vyléčení

bambi2
15. feb 2012

@sandralu a aku to mas pracu ked si stale na sluzobkach?? a kde si teraz v anglicku presne?? 😉

anina32
15. feb 2012

@sandralu Nejsi těhotná. Dva negativní testy po osmi týdnech po styku a dvě menstruace, to je samo o sobě na 1000%. Při prvním těhotenství, to bylo přirozenou cestou, jsem měla na testu dvě silné čárky již v den vynechané menstruace, to znamená 14- 15 dní po styku. Nyní při druhém, které bylo z umělého oplodněni, byl na testu dušík již 6. den po zavedení embriek, následně jsem testovala každé dva dny až do 14 dne, kdy mi bylo těhotenství potvrzeno z krve. Ta druhá čárka byla popkaždé silnější, protože hladina těhotenského hormonu stoupá každé dva dny. Osmý týden po oplození by měla být již dávno na maximu, takže vážně nemá cenu čekat že dalsi test dopadne jinak. Bolest vaječníků je určitě od nastydnutí, protoze k uhnízdování embrijka dochází v době kratší než jeden týden po oplození, nyní uz se ti nemá co uhnizdovat, protože embrio by neuhnízdené takovou dobu neprezilo. A ted se ti to skoro bojím napsat, protože mám obavy co to s tebou do zítra udělá, ale já v době sedmého týdnu trpěla velmi silnými nevolnostmi, zvracením, omdlévání. Tak jenom doufám že si nevcugeruješ i to, protože to by si nebyla schopná cestovat po světě 😉

bambi2
15. feb 2012

babulky nepiste na adresu sandralu. robi si z nas dobry den. nie je vobec v anglicku na sluzobke, klame, je na sk... mam to potvrdene. ip ma slovenske!!!!! takze ziadne anglicko a potom francuzsko. takze je to lulucinka, ktora mala uz rovnaky problem raz a ma zrejme novy pc. lebo ip neni identicke s lulucinkinym ip. takze neodpovedajte, zabav sa alebo je fakt na hlavu... 😉

lucka1987
15. feb 2012

@majjka24 len tak som zahliadla nieco o jasnocervenej krvy... dva krat som krvacala silno jasnecervenou krvou v 7 tt a v 14 tt .. a marek je na svete .. sice som si polezala na infuziach ale Marek je nastastie tu medzi nami zdravucký

koniarova
15. feb 2012

@bambi2 Asi to druhé. 😉

bambi2
15. feb 2012

@koniarova ja to tvrdim uz cely den 😀

anina32
15. feb 2012

@bambi2
@koniarova No já jsem zvědavá jestli do zítřka začne zvracet a omdlévat 😀 😀 😀

bambi2
15. feb 2012

@anina32 klame, vymysla si... vies, normalny clovek, keby bol na jej mieste uz davno uteka k dr. alebo by hned po styku zobral tu tabletku na predpis. neviem ako sa vola.. a nie o 2 mesiace po 2 mrchach ide vypisovat na forum, ze ci moze byt tehotna... sak to je chore...

monika2712
15. feb 2012

ale neee lulucinka je zase naspat? kolko mala pauzu? mesiac? ach jo.. baby ze sa vam vobec chce reagovat na tuto psychicky choru osobu..

salomee
15. feb 2012

Tož co by ne, my rády poradíme každému😀.

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 spominas si na nu?? ma zase rovnaky problem... lenze nemoze ist vraj k dr. lebo je na sluzobke v anglicku, potom ide do fr. ale zaujimave je to, ze ip z pc z ktoreho pise ma slovenske... 😉

monika2712
15. feb 2012

@salomee hej lenze toto je strateny cas, energia a nervy s takou osobou... tu treba okamzite nahlasit adminom a uplne ignorovat.

monika2712
15. feb 2012

@bambi2 jasne, sak som sa na tom peckovala 2 dni vkuse... choraaaaa... alebo blbe decko ktore sa doma nudi.. vtedy to tusim bolo okolo vianoc, sme si hovorili, ze asi ma prazdniny a nema doma co robit.

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 uz som informovala... 😉

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 ano presne... ja som si tiez na to spomenula.. a hned som vedela ktora bije... 😀 ja som sa tu tiez sulala na nej a dnes tiez... 😀 😀 😀

monika2712
15. feb 2012

@bambi2 kokso tie jej rozpravky a 52 dni od toho a oneho a cista jasna krv. furt to iste dokolecka.. keby som mala zlu naladu tak si to idem precitat co tu zas vyplodila dneska.. ale naladu mam fajn, tak to dnes nepotrebujem 😀

anina32
15. feb 2012

@bambi2 mě to připadá že to bude něco takovýho, jako tady měly ty falešný profily a na facebooku taky. Hrozně tam probírali a resili celý těhotenství, půl hodiny po porodu už psali romány na zed a pak vyslo na jevo ze nikdy těhotný nebyly a fotky dětí ukradli jiným maminám, to se stalo napriklad mojí kamarádce že vydávala ta osoba její dcery za svoje. Těch profilů bylo víc, a navzájem se měli v přátelích, tak myslíme že to všechno byla jedna a ta samá osoba, zrejmě nemocná, která se vyžívala v tom že o takových věcech psala 😖 Už to všechno bylo zrušený, ale příde mi že to bude něco podobného.

bambi2
15. feb 2012

@monika2712 no stale to iste dokola mlela.. a ked spomenula cervenu cerstvu krv, to bola tragedia... 😀 😀 😀

bambi2
15. feb 2012

@anina32 moze byt, mne pride ako schyzofrenicka. ja si to inak vysvetlit neviem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre