Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaczka85
2. máj 2013

@monikabubko tak uvidíš zítra... držím moc palce... jinak příznaky - mohou být i vsugerované nebo kvůli blížící se MS..☹

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaczka85
2. máj 2013

@monikabubko nebo ty priznaky mohjou byt ovulace, me pri ovulaci take boli prsa a v podbrisku...

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaczka85
2. máj 2013

@monikabubko kdyby to bylo uz vice jak 14 dni od "uhnizdovani vajicka" jak pises, toho 14.4.2013, tak ty testy by urcite byly pozitivni oba dva... tak bud byl ten prvni pokazeny nebo ten druhy...☹

nebo take mohlo dojit k oplodneni, uhnizdeni - pozitivni test... nez sis ale udelala dalsi tak mohlo tehotenstvi zaniknout a ted se telo chysta na MS...

fakt tezko rict, kazdopadne moudrejsi budes po zitrejsim testu... budu drzet palce, at je pozitiv. 🙂

susanne6
2. máj 2013

takže test vyšiel pozitívny

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
94
3. máj 2013

@monikabubko no ako? otestovaná?

kaczka85
3. máj 2013

@monikabubko tak co testík ? 🙂

qzabkaq
3. máj 2013

@petka811
ahojkaj,ta ciarka sa mi zda byt rovnaka,takto cez foto,ale stale tam je a to je dobre 🙂 a dnes si testovala? ako si dopadla?

petka811
3. máj 2013

@qzabkaq ahoj, áno aj dnes som si robila test, čiarka je kúsoček tmavšia 🙂 potichúčky sa už začínam tešiť 😉 , len aby to dobre dopadlo...
...tuto foto, ak teda stúpa hcg obdeň, tak pri 1. teste a 3. teste (spodný - dnešný) je už trochu rozdiel

petka811
3. máj 2013

@qzabkaq inak a včera po obede (dobre som si dala kapustovej polievky) mi nebolo všetko jedno, riadne som predýchavala a rozmýšľala kadiaľ na najbližšie WC a to som akurát učila. 😀 A potom aj doma večer mi bolo tak isto...

alchemilkazltozelena
3. máj 2013

@petka811 ahoj mozem sa spytat kolky si DC, resp. DPO? a inak gratulujem ;) a dik za odpoved 🙂

petka811
3. máj 2013

@alchemilkazltozelena ahoj, spodný test je 10DPO a 24DC a mávam 27 DC a ďakujem, len aby silnela ešte....

alchemilkazltozelena
3. máj 2013

@petka811 BT merias? to je pepino? ja som dnes 22DC a 9DPO, ale nejdem este testovat...podla mna ak je ta ciarka pekne viditelna, co aj je, tak by to malo byt ok, a aj silnie 🙂 mozno si mohla pockat do terminu MS ale asi si nedockava 😉

petka811
3. máj 2013

@alchemilkazltozelena BT nemeriam, je to ViaMed baby test.
.....no ta ja by som nevydržala do termínu ms ani náhodou 🙂 ja budem teraz testovat každý deň, či čiarka silnie.... a ak sa to ozaj podarilo, tak tomu budem nesmierne rada, od novembra som pravidelne chodila na folikulometriu, nasadený duphaston na úpravu cyklu, tretí cyklus clostylbegyt, lebo som mávala anovulačný cyklus....a pravidelne druhý mesiac Inofolic

alchemilkazltozelena
3. máj 2013

@petka811 skus si rano zmerat BT

weruweru
3. máj 2013

ahoj..chtěla bych se zeptat dva dny před očekavanou mentruaci 25.4. jsme mela s pritelem nehranený sex a udelal se do me...řikali jsme si se nic nemuze stat kdyz jsem pred MS,......ale 26-27.4. jsem to měla dostat a do dnes 2.5. jsem MS nedostala....MS mám pravidelnou nikdy jsem neměla víc jak dva dny spoždení což si myslim že je normalni...ovu si nesleduji...Bolí me trochu levý vaječník...jinak nepocituju nijak zvlastní příznaky.Dělala jsem si dnes rano test ale negativní myslíte že bych mohla být těhotná kdyz sex byl před MS ...a kdy si mohu udělat další test? díky moc za radu

darazv
3. máj 2013

@weruweru a predtym ste mali ako chraneny sex?beries antikoncepciu?

weruweru
3. máj 2013

předtím jsme nemeli nicím chraněný sex ,jen přerusovaný sex antikoncepci neberu uz přes rok

darazv
3. máj 2013

@weruweru no ja neviem všetko je možné 😒 skus počkat par dni a urob znova test ak bude negativní tak chod na gyndu na vyvolavačku..

stanka11111
3. máj 2013

ahhojte chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna boleli ma prsia a ma strasne svrbeli a menzes mi meska tri dni viete mi poradit 🙂

vishka
3. máj 2013

@stanka11111 chod si kupit tehotensky test a mas to

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzadu
4. máj 2013

Ahoj děvčata tak já jsem dnes 25 den cyklu menstruaci mám dostat 28 den cyklu, zhruba 10 den po oplodnění, příznaky jsou pořád stejné, bolest v podbřišku, vaječníky, unava, ráno brzy vstávám, v noci nespím, akné úplně všude, migrény, včera test negativní, dnes je viditelná čárka, ale co mě děsí je to že jsem začala špinit, nemáte někdo tušení či by to mohlo být uhnizdování vajíčka, břicho mám nafouklý a tvrdý hlavně v podbřišku, vůbec nedopnu kalhoty.Ten test mi udělal radost ale tohle jsem nečekala. díky za odpověd

qzabkaq
4. máj 2013

@petka811
ja som mala teaky test taky isty,ze som mala iba bok ciarky tmavsi a som tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem ti to,daj zajtra vediet.ale potichulinky gratulujem 😵 😵 😵 😵

petka811
4. máj 2013

@qzabkaq ahoj, myslím, že dnešný test to už potvrdil 🙂 🙂 a to som si pre istotu spravila dva 😀

darazv
4. máj 2013

@petka811 POTICHUCKY GRATULUJEM VYZERÁ TO NADEJNE!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre