Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

moznotehulka337
16. mar 2014

@cherset jee gratulujem! ;) tak pojdem aj ja na to a uvidíme čo mi povie test, tak dúfam že to aj mne vide 🙂

organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mija51
17. mar 2014

Ahojte, skúste mi niekto poradiť. 27.2. som si dala vybrať Mirenu, lebo chceme ešte bábo. Mám už 36 rokov, chceme tretie. Počas Mireny som nemávala menzes a ani doteraz som ho ešte nedostala. Lekár mi povedal, že do týždňa by mal prísť. Stále nič. Mám naliate a citlivé prsia, ale testy boli negatívne. Možno je ešte skoro sa testovať. Máte niekto skúsenosť s otehotnením po Mirene?

mija51
17. mar 2014

Zabudla som ešte napísať, že mávam bolesti v podbrušku a krížoch

lucie211
17. mar 2014

Tak já se hlásím do klubu. Mám 2 dny zpoždění ms a už 4. den bolesti v podbřišku. Chvílema slabší, chvílema křeče, jinak ale žádný výtok nebo jiné příznaky, jen snad únava. Test je negativní, jsem zhruba 13DPO. Co myslíte?

sofi88
18. mar 2014

@lucie211 skus zopakovat test o 2 dni.. alebo o tri.. ak si tehu, mohlo by to uz ukazat

mrszuzana
18. mar 2014

ahojte, myslite, ze by som mohla byt tehotna? alebo zeby som mala iny problem? mali sme s muzom cca 2 dni pred ovulaciou sex tak, ze kondom sme si dali az pred koncom. potom ma strasne pichalo v podbrusku a boleli ma bradavky na dotyk. 1 den mi meska menstruacia. test negativny. mate niekto takuto podobnu skusenost?

januskaa555
19. mar 2014

ahojte baby pred tyzdnom v utorok som mala s chalanom sex nechráneny nespravil sa do mna to viem urcite ale bojim sa kvapocok lásky mám 16..pondelok sme mali tiež nechráneny sex a niesom si ista ci to nebolo do mna alebo nie ja som nič necitila a ani nič zo mna netieklo do 24 hodin som zobrala tabletku po dnes som mala dostat krámy ale neprišli teraz neviem ci to može byt tou tabletkou alebo že by som bola v tom robila som si test bol negatívny ale moc tomu neverim mám počkať do buducich krámov ? poradte mi dakujem som v strašnom strese nemam žiadne vedlajsie ucinky z tej tabletky može to byt aj preto že by som bola tehotna ?

julinqa31111
20. mar 2014

Ahojky kocenky...chcem sa opytat ...s priatelom mame nechraneny sex ...v sobotu som zacala mat svetlo hnedy vytok tak trosku trval dva dni ani taky no vytok s kusickom svetlej hnedej farby no v pondelok som prisla s poobednej strastne hladna priatel mi zohrial veceru mesko no kusla som raz a maala som pocit na zvracanie tak som nezjedla mali sme sex a hned som utekala na wc ... Zvracala som celu noc som sa citila ako keby chora som mala aj mensiu ako keby zimnicu no od vtedy som doma mam strastne hlady meso no fujj trosku zjem a citim ze mi je zle ale popri tom som hladna...menzes mi nedosiel ziadne bolesti v podbrusku iba krize ma bolia ..potadte mi mali ste aj vy take skusenosti myslite ze mozem byt tehotna??? Dakujem vam za odpisanie

simonkazga
20. mar 2014

@julinqa31111 keď ti mešká menštruácia treba spraviť test a hneď budeš vedieť na čom si. Po termíne MS už budú // ak si tehu.

julinqa31111
20. mar 2014

Aha a to ze mi je zle od hladu a krize ma bolia je normalne???

hatapkagb
20. mar 2014

@julinqa31111 a naco cakas urob si test,kludne mozes byt tehu 🙂

julinqa31111
20. mar 2014

No ok zajtra pojdem do lekarne 🙂

michaela_hermanice
20. mar 2014

@januskaa555 Nepovím ti, zda jsi nebo nejsi těhotná (udělej si TT), ale poradím ti, aby sis opatřila antikoncepci! Vyjde tě levněji, než si po každém sexu kupovat tabletky "po".

schwarzova4
21. mar 2014

Ahojky holky 🙂 Pokud nevadí,také bych měla otázku.Anti beru přes 6 let,pravidelně.Pri posledním platí ku jsem normálně dostala MS.Jenže po teto týdenní pauze jsem mela začít užívat další balení a nezačala.Anti jsem začal užívat az s týdenním zpožděním.S přítelem jsme měli nechráněný styk (dávali jsme pozor ale vim jak to je).Styk jsme měli 2x a to 4 a 5 den po MS.Nyní od te doby uběhlo cca 5 dni,samozřejmě mi to nedalo a dělala jsem test,ale nic, je moc brzy.Myslíte ze příští týden bych to už mohla poznat? Nevím proč,ale už tak 3 den je mi divné,mám takové tlaky v podbřišku,jak kdybych to mela dostat.V dubnu jdu na preventivku na gyndu,ale jsem z toho dost nervózní.Hodně jsem cvičila a ted se bojím, co kdyby...Ještě jsem se chtěla zeptat,když jsem začal užívat HA o týden později,zpozdi se mi i MS ze?děkuji moc holky 🙂

montblanc
21. mar 2014

@lucie211 AHoj, tehotná možeš byť, mna tiež pobolievalo v podbrušku už deň predtým ako som mala dostať dni. Bolo to akoby mi mali každú chvílu prísť a keď po troch dňoch neprišli, tak som si urobila test a ukázali sa dve čiarky. A tiež som bola straaasne unavená, už o šiestej som doma zaspala 😀 tak šup do lekárne po test.

lucie211
21. mar 2014

@montblanc Bohužel. byl to planý poplach. Ms přišla, ale budu doufat tento měsíc. Třeba se nám poštěstí a budeme mít vánoční miminko. 🙂

montblanc
21. mar 2014

@lucie211 ak ti mozem poradit, tak milujte sa aspon kazdy druhy den a vzdy po milovani si daj pod zadok dva vankuse a nohy o stenu, aby to stekalo smerom dnu a nie von. Lez tak aspon 20 minut, nam sa to takto podarilo hned druhy mesiac a to mam uz 33 a mavala som dost zapaly, tak som sa bala. prvy mesiac skusania nic a to sme sa milovali kazdy den a ked sme druhy mesiac zacali takto s nohami o stenu, tak hned sa to podarilo. tak vyskusaj aj ty, zevraj to dost pomaha, aj gynekolog mi to potvrdil 🙂 drzim palceky a daj vediet ak sa zadari 🙂

julinqa31111
21. mar 2014

@hatapkagb
@simonkazga bola som u gyn. Dnes robil mi sono povedal ze tehotenstvo vylucit nemoze ae mam prist o 10dni ked nepride mrcha ze maternica este nieje vysoko take daco si mrmral a ze krv a take mi brat teraz nebude tak ani nebral co si mam teraz mysliet hm poradte mi

damadama
21. mar 2014

@januskaa555
čaves. Stres mať nemusíš, keď si si dala tabletku PO. Dosť to inak rozhádže hormóny. Ak je stres, možu meškať aj sto rokov. Skôr by som sa zamyslela nad tým, že ak chceš normálne fungovať s frajerom a prášiť keď príde chuť, skôr je lepšie ísť na gyndu a po dohode s lekárom užívať antikoncepciu. Ak je chalanisko zodpovedný, mal by pre istotu použiť gumu...., predpokladám, že o deťoch a o rodine sa spolu nebavíte. Ak by ste obaja odmietli jednu z možností, potom sa už len skoliehať na prírodu a rátať dni, ktoré sa každý mesiac menia. A nespoliehať sa na tabletku PO. Je to riadne svinstvo a chémia. Každopádne teraz nestresuj a prípadne sa porozprávaj s chalaniskom. Aj podľa jeho reakcie sa dá vyvodiť dôsledok a následné prípadné kroky.

damadama
21. mar 2014

@schwarzova4
ahojky. MS sa ti určite posunú o týždeň. Otehotnieť si mohla, ale veľká pravdepodobnosť to nie je. Každá žena by sa mala poznať. Aj počas brania antiky sa prejavujú plodné dni a je to aj vidieť na pleti, na tváry (pozrieš do zrkadla a sama sebe sa veľmi páčiš). Týždeň po MS ešte neprichádzajú plodné dni, aj keď sa to počas mesiaca mení a nebývajú presne v tie isté dni. Nič nie je 100%, ani tabletky, preto v príbalovom letáku píšu, aby sme použili mechanickú ochranu. Na druhej strane, pokiaľ máš partnera a plánujete budúcnosť, bábo je to najkrajšie, čo vás môže stretnúť. Sprav si po dobratí pláta tabletiek tehotenský test. Niekedy sa mierny zápal prejavý jemnou bolesťou v podbrušku, ale si to už telo pýta mať dieťa... Každopádne je malá pravdepodobnosť otehotnieť v týchto dňoch.

simonkazga
21. mar 2014

@julinqa31111 nechápem prečo nezobral krv, ale na sone ešte nič vidieť nemusel, dokonca ani nemohol. Tvoja fazuľka je asi o veľkosti hlavičky špendlíka, možno ani toľko nie. Ja som kedysi bola deň predtým ako som mala dostať mrchu na sone a robili mi sakramentsky podrobné sono a nikto si nevšimol, že som tehotná. Test si si spravila? kým mrcha nedorazí nič nie je stratené.

januskaa555
21. mar 2014

@damadama baby moc dakujem samozrejme, že sme sa o tom rozprávali a toto už viac nebudeme riskovať dostala som zapal mocovcých ciest tehotna som neni zistili by mi to v moci len jak som mala dostat krámy som mala zacat brat antiku bohužial sa zatial nedostavili ale to bude tou tabletkou asi

julinqa31111
21. mar 2014

@simonkazga dakujem pekne takze ak mrcha nedojde a ku gyn. Pojdem o 10dni uz vidiet mozno aj bude? No nerobil nic neviem preco.. Test si budem robit teraz cez vikend ale na mrchu sa vobec necitim...dik pekne za radi 🙂

simonkazga
22. mar 2014

@julinqa31111 ale áno, bublinečka rastie potom už rýchlo. napr keď som bola ja, tak na prvom ultrazvuku (a to som bola 6+0tt, čiže po dvojtýždňovom meškaní) bola len minibodka 1,43milimetra, o týždeň už viac ako 5milimetrov a krásne bijúce srdiečko 😎. Treba myslieť pozitívne a všetko bude v poriadku 😀 držím palčeky

hatapkagb
22. mar 2014

@julinqa31111 tak necakaj a urob si testik uz si mohla aj vcera,bola by si kludnejsia.Drzim prsteky.tak na sone nemuselo byt vidiet este nic,o 10dni uz by malo,ale zaujimave preco ti nezobral krv,no nevadi teraz si len urob test a uvidis. 😉 🙂

julinqa31111
22. mar 2014

@simonkazga dakujem pekne za radu 🙂 ozvem sa keby nieco diky este raz 🙂

julinqa31111
22. mar 2014

@hatapkagb jjj urobim urcite..dakujem

julinqa31111
22. mar 2014

@hatapkagb
@simonkazga koceny no uz testik kupeny rano si urobim...len sa chcem opytat som sa sprchovala a som sa dotkla krcka za nechtom som mala kusok hnedej krvy ale brusko neboli...a ani nekrvacam a uz to zmizlo uz nic teraz nemam ...co to moze byt?

simonkazga
22. mar 2014

@julinqa31111 na začiatku tehotenstva sa môže stať, že budeš v termíne MS trošku špiniť. Krčok už radšej nekontroluj, aby si zbytočne nedráždila. Zajtra ráno čakám pozitívnu správu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre