Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
28. jan 2015

@munu takze by si velmi nechcela mat 3 baabo?? ak to je rovnake ako pri 2 tehu co si mala ... tak mozno budes 🙂 asi uz len treba pockat ... ci ms pride alebo nie 🙂 kedy by mala ? 🙂

munu
28. jan 2015

@veronikax mala by prist okolo 3,4teho..

veronikax
28. jan 2015

@munu takze to je aj skoro ... aby si testovala 🙂 tak asi ostava len cakat ...

munu
28. jan 2015

@veronikax bohuzial.. A co si myslis, ak by som otestovala a vysiel by pozitivny, tak by to znamenalo, ze som tehu od polovice decembra? Ak vyjde negativny, tak teraz a este je skoro testovat? Lebo nam nejde do hjlavy kedy sa to mohlo udiat, ked si davame stale pozor..

veronikax
28. jan 2015

@munu ak by si testovala... tak lekar bude brat tvoje tehu od zaciatku poslednej ms 🙂 a kedze si pisala.. ze si ovulku mala niekedy v polke januara.... taaak asi iba v tedy sa dalo otehotniet a nie v polke decembra 🙂 takze ms si naposledy mala niekedy zaciatkom januara 🙂 a nic nie je 100% 🙂 ani HAK ani kondom 🙂) aj ked... my si s chlapom davame pozor od kedy sme spolu :D a tehu som bola... len ak sme sa do toho pustili 🙂) takze nahody su poriadne svine :P testovat je najlepsie.. ked ti meska ms 🙂 alee nikomu ukaze uz aj 10 DPO 🙂 zalezi aj na tom .. kedy sa drobcek uhniezdil 🙂

munu
28. jan 2015

@veronikax a ako dlho po uhniezdeni je cca pozitivny test?

17mh9
28. jan 2015

@munu chcem počkať do konca týždna a ked nič nepríde tak pôjdem k lekárovi.. uvidíme čo mi povie... ale bola by som radšej keby mi povedal že je to tehotenstvo ako keby to malo byť niečo nedaj bože horšie...

veronikax
28. jan 2015

@munu uj 🙂 tak to neviem 🙂 no si zober... ze uz boli aj take tu na MK .. ktorym 7 DPO ukazalo pozitivny test... niektorej aj 10 DPO ... tak si myslim .. ze ked mali napr. pozitivny ovu.test ... tak po nom 7 alebo 10 dni 🙂 ale to su vynimky 🙂 skor asi len ducha nejakeho ukaze 🙂 cest vynimkam 🙂 niekomu meska aj tyzden .. a ma ledva slabe ciarky :D no ak si si uplne ista ovulkou... 🙂 mozno par dni pred ms .. by ti uz nieco ukazalo 🙂

munu
28. jan 2015

@17mh9 v tvojom pripade je jasne, ze chces babatko, ale v mojom? Tretie? To je uz dost v dnesnej dobe.. No ked uz bude, tak bude.. Len chcem vediet ako dlho trva kym test bude pozitivny odo dna uhniezdenia..

munu
28. jan 2015

@veronikax takze na beton v januari.. Kedze prebehla ovula.. No muselo sa to stat jedine tzv. Kvapockou lasky 😀

veronikax
28. jan 2015

@munu alebo skor kvapocky :DDD chlapi vo vacsine ani nevedia.. ze z nich nieco ide :P ... ta kvapocka lasky :DDD si pisala ze 4.2 by mala dojst ms ? 🙂 a ktory den si asi mala ovulku?

munu
28. jan 2015

@veronikax ovula bola priblizne okolo 19teho, neviem presny den.. Ale bojim sa do tretice vsetko prezivat.. Vies, moji dvaja chlapci sa obaja narodili v uk a neviem si predstavit tehulovanie a porod na svk.. Mozno ani tehu nebudem 🙂

veronikax
28. jan 2015

@munu takze zajtra asi budes 10 dpo 🙂 ked nevydrzis.. mozes skusit testik 🙂 alebo pockaj do 2.2 🙂 mozno sa uz nieco ukaze 🙂 aj u nas sa da odrodit :D obcas zalezi na nemocnici .. ale podla mna zalezi najviac na lekaroch a sestrickach 🙂 Zaklad je .. ze ak si tehu .. tak ze drobcek bude v poriadku 🙂

munu
28. jan 2015

@veronikax no citala som prave tu na konikovi, ze jedna zienka mala cisto priznaky tehu a nakoniec to bola cysta.. Tak len aby som to aj ja nemala :(

lagatta
28. jan 2015

@munu ja som mala náznak pozitívneho testu približne dva týždne pred očakávanou menštruáciou. V deň keď neprišla som si urobila test. No skús. Prečo nie?

munu
28. jan 2015

@lagatta akoze 2 tyzdne pred ocakavanou ms si citila priznaky tehu? Ved to skoro ako ja pri mojich dvoch chlapcoch..

veronikax
28. jan 2015

@lagatta dva tyzdne pred ms zvykne byt ovulka nie? Ci to mas nejako posunute? Ledva nieco ukaze tehu test tyzden po ovulke .... a nie to v case ked mozno este ani vajicko nie je zahniezdene 🙂

lagatta
28. jan 2015

@munu
@veronikax
tak ja som taká. Pardon za prispievanie do tejto témy

veronikax
28. jan 2015

@lagatta ale ved nemas preco pisat pardon 🙂)) Stale su nejake vynimky ;)) a kazdy ma iny cyklus ;) v pohodicke ;)

kata011
29. jan 2015

S muzom som mala sex 21.1. v case ovulacie.......od vtedy ma bolia prsia su citlive a trosku naliate, citlive prsia mavam len par dni pred MS ale tento pocit mam uz asi 6 dni a MS ma byt az 6.1......mozem byt tehu?? obcas mi pride tazko a neustale chodim mocit ...........som fajciarka a uz mi ani jfajcit moc nechuti .......a smrdi mi cigaretovy dym...predty mi to boolo jedno.....................mala by som asi prestat fajcit ked som tehu myslite ze som? 😔

mamulienka30
29. jan 2015

@kata011 riadne si namýšľas príznaky 😀 daj tomu pár dni a správ si test

kata011
29. jan 2015

@mamulienka30 pri prvom tehu to tak bolo 🙄

ellabella22
29. jan 2015

@kata011 tak skoro este nie je mozne mat priznaky, ak si nsaozaj otehotnela 21.1, tak sa ti mozno akurat zahniezdilo vajicko. na nevolnosti a ine si ockaj aspon tyzden po MS. teda u mna som nieco pocitila az k ed som bola cca 5tt 😉 ale drzim palce, pockaj do prveho dna vynechanej ms a testuj 🙂

kata011
29. jan 2015

@mamulienka30 jedno dieta uz mam tak ma tu nepoucaj ako male dievca ok?

kata011
29. jan 2015

@ellabella22 dakujem ale pri prvom tehu som to mala rovnke a 5 dni pred MS mi vysli dve ciarky co som tiez vobec necakala a prsia ma boli vtedy od ovulacie az do casu MS

mamulienka30
29. jan 2015

@kata011 a jedno dieťa je patent na rozum?? Fíha tak ja zo štvrtým na ceste musím byt studňa múdrosti....

ellabella22
29. jan 2015

@kata011 tak mozno to vyslo aj teraz .) drzim palec!

sibalka21
29. jan 2015

@kata011 určite tak skoro príznaky mat nemôžeš, ale pokiaľ už máš dieťa a hovoríš ze aj pri prvom to tak bolo tak asi nepotrebuješ poradiť nie? Asi vieš alebo si myslíš že si tehu.

karolinadeena
29. jan 2015

ANo mozzes byt tehotnáá! :/

munu
29. jan 2015

No tak mna nenormalne naduva, krize ma vkuse bolia, test vcera vecer robeny - negativ..ms mam dostat okolo 3-4teho.. Keby som bola tehu uz od decembra, tak by bol test uz pozitivny si myslim..takze musim pockat do terminu, urobit test a ak som tehu, tak som otehotnela pocas januarovej ovuly..ak nie, tak som chora, prechladnuta alebo cysta..parada..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre