Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzka0405
3. mar 2014

@a0n0j0e0l Máš tam určite ducha a vyzerá dobré. Držím palce aby čiarka silnela.

noemi7596
3. mar 2014

@megy ano pisala som vela veci ale preto pretoze som bola presvedcena o tom ze som 🙂 a lekarka povedala ze by to po 4tyzdnoch videla....a ze niesom potom sa nam to stalo po navsteve lekarky 22dc ze sme sli bez ochrany pisala som v dvoch moznostiach 🙂 pretoze mi povedala ze by sa mi spravil v 4 tyzdni nejyk prstenec a ze som tam mala tvar slzicky takze som vela veci nechapal preto som pisala tak vseliako lebo som nevedela ako na tom som.........a nepisala som ze testy boli negativne napisala som praveze ze testy som mala pozitivne jedna ciarka bola silna ako ma byt a druha bola ako duch preto sa mi nezdalo to co mi povedala lekarka a pytala som sa nato ci sa to uz niekomu nestalo ci im ultrazvuk neukazal v 4 tt.....pretoze som mala aj priznaky aj testy mi ukazali nadej,a lekarka povedala ze nieje nic vidiet....... 😒 a to ze sme sa pokusali aj potom pred par dnami tak aj nato sm sa pytala cize mne chodili spravy na jednu temu aj na druhu preto mozno tie pomilenia...... 🙂

noemi7596
3. mar 2014

@janka48 to mi je velmi luto......naozaj ti to velmi prajem aby ti to vyslo potom daj vediet ako si dopadla 🙂

maikysl
3. mar 2014

@mymetka jeste nic nevim dovim se to az zitra dneska jsem tam nesla mela jsem teploty a bylo mi zle tk me preobjednala na zitrek tak jsem zvedava. Ale test jsem si uz nedelala nechtela bych si delat plane nadeje treba opravdu nejsem :( ja uz tomu ze bych mohla byt prestavam verit uz se s manzelem snazime dva roky a nic...v lete mi take rekla ze jsem ve 3 tt a pak kdyz jsem to dostala tak rekla ze me telo to odmitalo...pak jsem mel leky na otehotneni a rekla mi ze do dvou mesicu na 100% otehotnim ted to je 3 mesic a nevim no :( ale kez by se to povedlo jsem takova uz nesva po tech dvou letech :( kdyz vidim venku ty maminky s kocarkama a tehulky.

mymetka
4. mar 2014

@maikysl Aha, tak to ja verim testum, nehnala bych se k doktorce driv, nez budu mit silny test, ono ani doktor tam toho na zacatku moc nevykouka. Tak hodne stesti!

a0n0j0e0l
4. mar 2014

dnešné testovanie a čiarka veru slabá tak ako vcera tak dufam ze to je v poriadku...tak snáď bude čiarka zajtra silnejšia🙂

janka48
4. mar 2014

@a0n0j0e0l v ktory den testujes? 🙂

reva6
4. mar 2014

Ahojte baby mam otazku... ja som 2 tyzdne po spontannom potrate..... bez cistenia... s pratelom chceme babo tak mame nechraneny ... a uz par dni ma bolia prsia ako pred mesiacom ked som mala po ovulke teda ja som to vedela vtedy skor ako mi dosla mrska vdaka tym prsiam a teraz newiem ci ma bolia lebo sa podarilo alebo su to dake hormony alebo co .... co myslite? A plus mam aj sem tam taky pocit akoby som to mala dostat aj ked je na to skoro .... :/

a0n0j0e0l
4. mar 2014

@janka48 1 den pred ms a 13DPO a tento test je poobede🙂

reva6
4. mar 2014

@a0n0j0e0l to mas super .. ja len dufam ze o par dni tam budem mat aj ja tu ciarku .... 🙂 ale urcite tehu si ... aj slaba ciarka je ciarka .... len mas este malo hormonu v moci .... 🙂

a0n0j0e0l
4. mar 2014

@reva6 a ty kedy budes testovať...držím palce aby si aj ty našla vytúženú čiarku🙂

reva6
4. mar 2014

No ja newiem myslim ze mam este cas.... pred tvojou poslednou fotkou som pisala ze som len pred 2tyzdnami potratila... ale ja mam pocitzeto vyslo .. chcela by som pockat este 2 tyzdne aaa potom skusim test........ ty s tm asi nemas nic spolocne co? Myslim toto je tvoje prve tehu?

nonnni
4. mar 2014

@reva6 v jakem tydnu jsi potratila?

Pokud hodne v pocatku, tak by mohlo jit o nastup ovulace (to vsak neni potrat, ale biochemicke tehotenstvi). Pokud jiz treba v 7. tydnu a vic, tak se napred musis dostat s HCG na nulu, nez vubec telo muze se na ovulaci pripravit. Kazdpadne, dva tydny po potratu je jeste brzo na to, aby to bylo dalsi, zjevne tehotenstvi. Ovulace mozna.

I kdybys mela ovulaci treba 10DC, tak sice muzes byt tehotna, ale jeste to nezjistis...

reva6
4. mar 2014

Ja asi len nejak 6 tyzden som bola..... a ovulaciu som mala minuly tyzden to poznam uz som na to prisla kedy ju mam .... momentalne mam bolia len prsia ( ako pred mesiacom) ... inak nezvyknu preto nad tym uvazujem ze ci je to koli tomu alebo.... ale ja myslim ze vsetko je mozne.. ci??

reva6
4. mar 2014

@reva6 a toto ze to prve tehu som vedela skoro este som mala po ovulacii ... boleli ma prsia tak ako teraz...

nonnni
4. mar 2014

@reva6 Tak mozne je to urcite, akorat ovulace po tydnu po potratu mi prijde hodne brzo. V sestem tydnu uz je HCG na nejakem cisle, ze tak tyden bych tipla, ze se to bude vracet do normalu. Ale pokud jsi si jista, tak jeste chvili pockej a otestuj...mozne je uplne vsechno, i to, co se nezda uplne podle tabulek🙂

nonnni
4. mar 2014

@reva6 verit, ze se povedlo neni urcite na skodu, akorat opatrne, protoze je velice jednoduche si tyto priznaky vsugerovat...psychika je mocna, kdyz clovek neco moc chce...

Znam to sama, mam za sebou vicero potraru a biochemickych.

reva6
4. mar 2014

A preto tu pisem lebo chcem nazory vediet na to ...... leboaj mne sa to zda skoro no z nicoho nic ma takto prsia nebolia ani pri ovulacii.... a ty si si presla potratom?

nonnni
4. mar 2014

@reva6 jj, naposledy v rijnu. v 9. tydnu. take jsem to zvladla bez kyretaze. Pak jsem kazdy mesic mela priznaky, ze bych mohla od minuty rodit...povedlo se az tento mesic.

Potratila jsem i pred starsi dcerou a ten samy scenar. S mladsi dcerou jsem mela nekolik biochemickych tehotenstvi, nez se zadarilo...je to desny napor na psychiku☹

reva6
4. mar 2014

Tak je.... ono to clovek vobec newie ovplivnit..... pokial sa to ma udrzat tak sa to udrzia a nic viac sa neda robit... a teraz si teda tehu?

nonnni
4. mar 2014

@reva6 jj, vcera jsem to mela dostat, ale uz 4 dni mam positivni testy, natesti i tmavnou...doufam v dobry konec🙂

a0n0j0e0l
4. mar 2014

@reva6 nie nie uz mam jedného syna bude mat 3 roky tak to bude druhé tehu...
tak to mi je ľúto treba myslieť pozitívne...držím palce
určite budes mat testík pozitivny a dobre to dopadne🙂

reva6
4. mar 2014

Ja ti drzim palce...... strasne som sa tesila ze som mala tie ciarky tam .... skoda ze z nicoho nic sa mi spustila menstruacia .. :( uz si to doma aj povedala dakomu ? Kedy ides k doktorovi?

nonnni
4. mar 2014

@reva6 dekuji🙂 Manzel to vi a moje maminka. K lekari jdu 19.3. Byvala bych to nechala na pozdeji, ale manzel pak den na to odleta na 3 tydny a chceme mit za sebou kontrolu.

reva6
4. mar 2014

@a0n0j0e0l bodaj by si mala pravdu a bol by pozitivny so stastnym koncom.... a ty kedy k doktorovy?

reva6
4. mar 2014

@nonnni potom daj vediet ze co a ako ? Tesim sa riadne s vami .. 🙂 a inak mate baby pravidlo alebo newiem ako to nazvat teda kedy to oznamujete sirsiemu okoliu? Ja mam zas pocit totiz u nas to vedele veeelmo vela ludi a to som bola len na zaciatku ... a mam pocit ze niekto mozno ani mi neprial tak sa sralo to co sa stalo nieco ako tie povery.. a to ze sa to vravy az po 3 mesiaci kym prejde to rizikove obdobie ...

nonnni
4. mar 2014

@reva6 my u nejstarsi dcery (take po potratu) oznamili az ve 4. mesici (zili jsme v zahranici, takze rodine manzela. Moje maminka to vedela). U druheho nekdy v 9. tydnu, pokud me pamet neklame. U posledniho potratu to vedel jen manzel a moje maminka a ta to nesla hodne blbe...ted budeme oznamovat po screningu ve 12. tydnu...

reva6
4. mar 2014

My sme si povedali ze kym nebudem mat knizku nikomu ani slovo .... vyhneme sa zbytocnym reciam okolo toho ak by sa nieco zas stalo alebo no newiem chceme sa tak chranit .... a tak to asi aj ma byt.... 🙂

dada87
4. mar 2014

naco sa baby zatazujete ovu testami ked to ma byt ak to bude nie mam ovu podme nato ved ovu moze byt kedy chce aj ked to naj.cakate telo je nevyspytatelne .uzivajte si keksik a nemyslite na to ako sa to hovori ked chces neni a ked nechces vtedy buuum.

nonnni
4. mar 2014

@reva6 to neni vubec spatny napad🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre