Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

drobik1
4. apr 2011

@katkarv no ved prave co z nich bude??no u nas je to podobne ja doma tiez vsetko robim sama a ked tak sa musim niekomu doprosovat..ale snad to casom pochopia..a ty si doma stale preco??

katedesign
5. apr 2011

Ahojte, robila som si tehotenský test asi 14 dpo, vyšiel pozitívny so slabou čiarkou, ale bola tam. Aj príznaky som mala. Najskôr nevolnosť, bolesti hlavy a potom sa pridali aj naliaté a citlivé prsia. Dnes som bola u lekára a krvné testy mi vyšli negatívne. Mám však bolesti v podbrušku a tak je podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo. Je možné,že by sa pomýlili v laborke, alebo pri mimomaternicovom nevychádza zvýšené HCG?

zivika
5. apr 2011

@katedesign ahoj, ja si skor myslim, ze sa pomylil test, alebo mozes mat nejaku cystu, pri tych vraj je mozne, ze ti skreslia vysledky testu... labaky by mali byt zodpovedne, asi sa tam nezvyknu mylit... ale ak mas stale pocit, ze si tehu, nechaj si urobit dalsi krvny test...hcg stupa aj pri mimomaternicovom tehotenstve...a co ultrazvuk? tam by to mal doki vidiet uz aj v piatom tyzdni...drzim palce, nech je tak, ako si zelas 😉

katedesign
5. apr 2011

@zivika na ultrazvuku nebolo ešte nič vidieť, doktor povedal, že až tak o dva týždne. Mám ísť na kontrolný test krvi a tak uvidíme. Ďakujem za podporu.

zivika
5. apr 2011

@katedesign neboj, dobre bude, daj hlavne na svoje pocity...ja som si robila tri testy a vsetky boli negativne, ale ja som aj tak citila a bola presvedcena, ze som tehu a pozri, uz sa tu vedla mna mrvi trojmesacny cervik 😀

katedesign
5. apr 2011

@zivika ono je to ťažké, bola som si na 99,9% istá, že som v tom. Tie naliaté a citlivé prsia nemajú byť z čoho iného, ale keď mi včera povedali, že tie výsledky z krvi sú neg. ... a ešte som si ráno dorbila digitálny test a ten vyšiel neg. Tak už neviem, čomu mám veriť.

zivika
5. apr 2011

@katedesign hlavne nestresuj, neprospeje ti to, ci uz si tehu, alebo nie...viem, ze je to tazke a ze to co teraz napisem je klise, ale vsetko je tak ako ma byt, hlavne treba verit...a s pozitivnym pristupm, to bude lahsie...skus na to nemysliet a trosku sa uvolni...este raz, drzim palce 😉

drobcek11
5. apr 2011

@drobik1 dakujem pekne za povzbudenie a aj tebe drzim palce nech vam to coskoro vyjde 🙂

katkarv
5. apr 2011

@drobik1 opatrujem dcerku,ma DMO ale lahsiu formu,chodi aj rozprava no z obliekanim a chodenim po schodoch jej pomaham.Ma 13r ale rozumovo je ako 5rocna.

cakaja
5. apr 2011

Ahojte baby, je to taka bizardna otázka, ale dnes som dostala chrobáka do hlavy od kamosky... od januára sa s manželom snažíme o bábatko, nikdy mozno tak 2 x v živote odkedy menštruujem som mala pravidelný menzes, lenže odkedy pracujeme na babatku tak mám mrchu pravidelnú, presne na deň a aj na hodinu.... Keď som to povedala kamoške, tá sa ma opýtala, že či nemám nejaké tehotenské príznaky, pretože síce menštruujem ale môžem byť tehotná , lebo jej kamoška do začiatku piateho mesiaca nevedela že je tehotná pretože mávala menštruáciu a narodil sa jej zdravý chlapček. Takže je aj takáto možnosť? a keď nie, prečo teda po toľké roky nepravidelná mrcha až teraz, ked sa snažíme o bábatko mávam pravidelnú?? Ďakujem za rady 🙂 🙂

katkarv
5. apr 2011

@cakaja a neskusila si si urobit test.Ja mam tiez niektore mesiace presne na hodinu a niekedy meskaju alebo pridu skor,ale neviem cim to je,no tehu niesom ☹

severaseptima
5. apr 2011

dievcata...mrcha stale neprisla a dokonca ustupili i "menstruacne" bolesti...zajtra hned rano urobim este jeden test...silno mi drzte palce prosim vsetky z vas 🙂

katkarv
6. apr 2011

@severaseptima drzime,daj vediet 😉

severaseptima
6. apr 2011

@katkarv nic ☹

katkarv
6. apr 2011

@severaseptima to je mi luto 😒

vierka0
6. apr 2011

@severaseptima mala by si ist k lekarovi..

severaseptima
6. apr 2011

@vierka0
@katkarv
budem sa musiet objednat...

severaseptima
6. apr 2011

@vierka0
@katkarv
ale aspon mam pri sebe skveleho manzelika, co to nevidi az tak tragicky...vzdy ked ide reklama na ponozkovych kofolacikov tak to rychlo prepne, lebo vie ze na mna zle posobi ...a ked si mysli ze som si to nevsimla, zacne ma vselijako rozptylovat... 🙂 je zlaty.. 🙂

vierka0
6. apr 2011

@severaseptima tak veru 🙂 a k lekarovi sa neobjednavaj, rovno tam chod a vyckaj kym ta vezme..gynekologovia objednavaju na mesiace dopredu zvycajne..no mozno ty mas ineho..

severaseptima
6. apr 2011

hovori ze nemam sa plasit ani zufat, ze nam bude zoslane ked bude nas cas...a potom sa ani nenazdame ako...

vierka0
6. apr 2011

@severaseptima sak to je pravda..nadychnut, ist k lekarovi a ked pride ms, treba zacat odznova a nie na nahodu, ale zacat merat teplotku aby si poznala svoj cyklus lepsie 😀 v tabulke uz si, tak ta tam cakame 🙂 neboj, dobre bude 🙂

drobik1
6. apr 2011

@katkarv aha tak to mas tiez vesele.. 😉

katkarv
6. apr 2011

@severaseptima ja to mam podobne,v nedelu som vysla na dvor a zbadala som na blizku parik bocianov tak som sa im zacala prihovarat ze uz aj nam nech donesu babo,manzel prisiel ku mne silno ma objal a tiez sa im prihovaral.

drobcek11
6. apr 2011

@severaseptima ja mam tiez stale negativny test ani ja som to nevydrzala a dnes som urobila a nic stale bt mam 36,9 a ovu test mam dnes viac nez pozitivny takze uz nicomu nechapem a viem ze ovu nemam lebo som ju uz mala a naopak u mna sa to "pichanie" zvacsilo ☹

severaseptima
9. apr 2011

@drobcek11
@vierka0
@katkarv
teraz moc nechodim na net...v piatok treba odovzdavat...len som vam chcela povedat ze prisla mršisko... 😠 ☹ 😢

vierka0
9. apr 2011

@severaseptima tak hybaj kupit teplomer a merat bazalnu teplotu !! a podme do tabulky 🙂 !

severaseptima
9. apr 2011

@vierka0 ked skoncim hned sa zapojim do tabulky :D

vierka0
9. apr 2011

@severaseptima no tak cakame ta tam 🙂

nera123
10. apr 2011

ahojte, baby, chcem sa spýtať, či nemôže byť príznak aj také čudné búšenie srdca...akoby zvýšený tlak...som týždeň pred ms a pichá ma v podbrušku a bolia prsia, ale neriešim to, lebo to mávam vždy pred ms...len to búšenie srdca...neviem no...nemá niektorá podobnú skúsenosť?...ďakujem

lucka1987
10. apr 2011

@nera123 ahoj no ja busenie srdca mam , ale az teraz v 18 tt 😅 ale mam aj s tlakom problemy.. po oba razy co som otehotnela som mala pichanie v podbrusku a stavim sa ze sa vtedy uhniezdovalo vajicko.. tak drzim palce aby ti to vyslo podla zelania 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre