Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nessie_18
16. apr 2016

Ahojte bola by som rada ak by ste mi poradili... Nechránený styk s partnerom som mala 31.3 deň pred očakávanou MS a meškala 2 dni potom čo je u mňa zvyčajné.. MS som dostala 3.4 a skončila 9.4 trvala zvyčajne tak dlho ako vždy bola silná s veľmi silnými kŕčami... Lenže potom sme to s priateľom znova mali dva dni a nejako mi je odvtedy nevoľno, nadúva ma, som unavená, a trpím strašnými bolesťami hlavy... A najviac zo všetkého ma trápi bolesť ako pri MS v podbrušku a krížoch lenže MS mám dostať až 2.5... K tomu mi robí starosti aj taký hustý biely hlien, ktorý mám odkedy mi je tak zle... Môžem byť tehotná aj keď som mala silnú klasickú menštruáciu ? Lebo myslím že vtedy sa to asi podarilo... Bábätko neplánujeme ale boli by sme radi ďakujem za vaše odpovede

patkaamirko
16. apr 2016

Ahojte 🙂 uz je to mesiac co som vysadila atk a hned podla ms mI vyslo ze mam mat 6.April ovulku..tak sme den pred nou mali nechraneny styk ..s muzom..neviem ci je to mozne ale ovulacne testy mi ukazovali negativne. Kadzy den.uz je to dnes 11 den od styku a tehu testy negativne.je to skoro na to aby mi ukazali testy ? Co MyslitE ? Za 10 dni mam dostať mrsku. Tak snad nebudem sklamaná

zuzana256
16. apr 2016

@zuzu1122 no hej prvorodicka a test som si tobila dnes rano secret women a nic tam nebolo ibq ked vischol

zuzana256
16. apr 2016

@zuzu1122 najblizsie idem doktorovi 20.4 tak uvidime

zuzana256
16. apr 2016

@zuzu1122 vcera som pocitila pichanie take jemne okolo pupku alebo v bruchu ako by to bolo z jedneho miesta na druhe tak som to vnimala

lavender84
16. apr 2016

@patkaamirko ovu testy mozu byt negat ak ovulacia vobec neprebehla, po vysadeni atk sa kazde telo musi spamätat a nastartovat ovulaciu... 11 den od styku by na tehu teste duch mohol byt za predpokladu,ze v obdobi styku prebehla aj ovulacia... Skus testovat az v den predpokladanej menzes, ak bude / bud mesiac odsleduj ovulaciu, zatial sa nesleduj , nestresuj, uzivajte si 😊

modraslza
17. apr 2016

@zuzana256 pichanie neni priznak tehotenstva a uz vobec nie okolo pupku.... 😉 ak nejake pocity v podbrusku tak take pobolievanie ako pri ms...ale pichanie to nie....a ked uz tak neskor nie v prvi mesiac

luta13
17. apr 2016

@nessie_18 Ahoj, pekne si to tu rozpisala...Nie som odbornicka, no priznaky co popisujes su tehotenske - aspon teda podla mna...hlavne ta bolest v podbrusku ako pri MS a bolesti krizov...a v postate aj unava, ci nevolnosti...Takze jedine, co Ti odporucam, zbehni do lekarne, kup tehutes a testuj z ranneho mocu...Snad sa Ti objavia //...ak nie, vyckaj este zopar dni, ci tyzden, alebo to celkovo odloz az na najblizsie meskanie MS...Drzim palceky...pripadne, ak testnes, hod sem fotecku, ak bude pozitivny, budem sa tesit s Tebou 😉

luta13
17. apr 2016

@patkaamirko tazko povedat, no myslim, ze je este skoro, skus za tyzden...vidim, ze si netrpezliva, takze ak bude zas test negativny. pockaj si na mrsku a ked bude meskat, potom testni znova z ranneho mocu...snad sa vam zadarilo...drzim palce...ked budes mat pozitivny testik, hod sem kludne fotecku, budem rada 🙂

nessie_18
18. apr 2016

@luta13 ahoj vďaka za radu snáď budú dve čiaročky ešte som si zatiaľ test nerobila ale tak vieš keď som mala silnú MS tak sa obávam že to bude negatívny testík... Dám vedieť ako som dopadla 🙂

mirka550
18. apr 2016

@lilly19 chod za mamov

telenor
18. apr 2016

ahojte kocky mam otazku stale neviem celkom najst na nu presnu odpoved.mam uz stvrty den tmavohnedy az cierny vytok,skor sa to vyskytuje pri utierani po moceni,neviem co to je.nezapacha to nesvrbi.menzes som mala mat 4aprila ale nedosiel a odvtedy ma boli stale podbrusko ako na menzes.mam sterilizaciu neviem co to moze byt,i ked clovek nikdy nevie ci nie nejake mimomaternicove.dakujem za rady kto ma s tym skusenost.

telenor
18. apr 2016

ahojte kocky chcem sa spytat kto ma skusenost s tmavohnedym vytokom?skor sa vyskytuje pri utierani po moceni.stale ma boli podbrusko uz od 4aprila kedy som mala dostat menzes no nedostala som.inac ziadnu zmenu nepocitujem.kto s tym ma skusenosti.dakujem moc

patkaamirko
18. apr 2016

@luta13 Ahoj až teraz som si všimla tvoj príspevok 😊 aké povzbudivé. .ďakujem 🙂 🙂 no snáď ovu testy včera a pred vcerom som robila a stále bol tmavší a tmavší ...ale nie taký ako kontrolná čiarka. Dnes je to 12DPO a dnes som robila test a nič ..ms až za 6 dní. .:(

patkaamirko
18. apr 2016

@luta13 a ak bude náhodou pozitívny fotecku hodím ;)

telenor
18. apr 2016

patkaamirko neviem pochybovala by som o tehotenstve,nakolko mam sterilizaciu ale jeden nikdy nevie.zajtra budu vysledky s preventivnej prehliadky.myslis ze take nieco ako mimomaternicove by tam videli?

telenor
18. apr 2016

pardon patkaamirko to nebolo tebe

lavender84
18. apr 2016

@telenor ahoj myslim,ze mimomaternicove zistia len na sono... Ak ti na preventivke brali krv a dali zistit hcg (co bezne nerobia) este tam by ti mohlo nieco povedat... No urcite by som sla na sono moze sa jednat aj o cystu... A ten tmavy az cierny vytok je pravdepodobne starsia krv v tehu to je casto npr prasknuta cievka al hematom,ktory sa zacne postupne vyplavovat... Drz sa pa

patkaamirko
18. apr 2016

@telenor v pohode 🙂

telenor
18. apr 2016

lavender84dakujem.ale z mocu by to mohli teoreticky ziostit,ci?

lavender84
18. apr 2016

@telenor z mocu sa zisti pritomnost hcg no to tam je bez ohladu nato,ci je mimomaternic ci nie, ak sisi ista,ze normal tehu to byt nemoze len mimomaternic a v moci bude ucg tak ano... No ja si skor myslim,ze tam bude iny problem neviem mozno hormony, nachladnutie, cysta... Pri mimomaternic su vraj dost velke bolesti v brusku tak neviem... No sono ti spravia aj na pohotovosti normalne by som sla mam take a take problemy podozrenie na mimomaternic tehu, bolesti... Za hodku, dve si doma...

telenor
18. apr 2016

lavender84 len ide o to ze keby som sla na sono a poviem ze mam strerilizaciu neviem ci by ma doktori nevysmiali.krize ma bolia ako slak a bolesti v podbrusku.myslis ze sa da otehotniet aj s podviazanymi vajecnikmi?

veverickav
18. apr 2016

@telenor nechcem plasit, ale vynimky existuju... mama byvaleho frajera si to dala spravit po 4 detoch, ze viac deti nechcu. No ale..... narodil sa piaty clen, chlapcek 😀 nikto nechapal 😅

telenor
18. apr 2016

vevrickav dakujem za odpoved.ja tiez poznam zopar ludi doktori tvrdia ze sa to moze casom aj scelit.ja ju mam 11rokov.mam tvojho byvaleho po akom case otehotnela?

veverickav
18. apr 2016

@telenor fuhaa...neviem uz presne, ale cca 5-6 rokov tusim

lavender84
19. apr 2016

@telenor urcite ta nikto nevysmeje max ti daju zaplatit 2€ (ja som sla na sono na vlast ziadost po MA a dr len tolko,ze poistovna to nepreplati mam si zaplatiti a bolo...) ale nieco sa urcite deje aj keby to nebolo mimomaternic tehu

nikusa22118
19. apr 2016

@nessie_18 ahoj..teraz čítam ze mozes byť taky isty pripad ako ja..ja som takto mala minuly mesiac 16.3. Som dostala MS a akurat cez ms som mala plodne dni par dni po ms som sa zacala citit divne dole v podbrušku ma bolelo akoby som bola nachladnuta aj vaječníky aj zaludok ma bolel prisaham ze par dni potom som raz vracala ale pripisovala som to tomu ze som asi fakt nachladnuta.. Nobked bolest zaludka a dole v podbrusku neprechadzala ani za dva tyzdne urobila som si test a vysla slabucka ciarka to bolo este tyzden pred dalsou MS takze na druhy den som urobila dalsi a znova bola slaba ciarka na dalsi den dalsi uz bola silnejsia a za dva dni zase silnejsia a nakoniec som si urobila v den meskajucej MS a to uz bola pekne ciarka..teraz mi 4.den meska a ja sa tesim.. Takze verim ze ty si taky isty pripad..☺mozem ti poslat aj fotky testov ak by si chcela..

nessie_18
19. apr 2016

@nikusa22118 jeej tak to gratulujem potom 🙂 tak uvidíme či budem ten prípad tiež hihi teraz som moc časovo vyčerpaná že som si na test stále nenašla čas ale už sa neviem dočkať keď si ho urobím 🙂

telenor
19. apr 2016

baby chcem sa este spytat ked mi od 4aprila meska menzes,ukazal by mi uz teraz tehotensky test vysledok,alebo je to este skoro.dnes som mala vysledky s preventivky cosi v moci je zvysene len nevie co.lebo to nebol odber na hcg.

lilianka414
19. apr 2016

@telenor urcite ano.do cca 10 dni ti ukaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre