Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikulka25
30. apr 2016

@laurinka239 ja, zial, nevidim nic 😒

looola
30. apr 2016

@pepka123 ahoj, úplne rovnaké príznaky ako pred MS

lucka1881
1. máj 2016

Chcem sa poradit.meskala mi MS tak som si spravila test. Vysiel pozitivny?uplne silna ciarka.no poobede som 4 hodiny krvacala noe silno ale cervena krv, no a nasledne krvacanie prestalo,bolesti ziadne nemam.Stretli ste sa s tym niekto. Zajtra sa chystam k lekarke.dakujem

pepka123
1. máj 2016

@lucka1881 ja som to nemala, ale moja sesternica mala krvácanie každý mesiac do 3mesiaca tehotenstva...preto ani nevedela že je v tom ale skoc k lekárke aby naozaj niečo...

zuzana256
1. máj 2016

bt mam stale kazd den hore nad 37,5

zuzana256
1. máj 2016

a test este nic

zuzana256
1. máj 2016

a ms mam dostat 10.5

darka252
1. máj 2016

@zuzana256 a kolky dpo si? Ked mas teoreticky dostat až 10.5. tak to test neukáže este.

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 od ms som 21dc

monicka2510
2. máj 2016

ahojte, takže 3.04.2016 sme skusali, potom 6.4.2016 dosla MS, ale taka zvlastna a hl. krátka 4 dni, co je u mna nezvyk, a od MS si meriam bazalku a neklesne pod 36,9, ale vacsinou je to 37-37,2, avšak testy stale negativne, naposledy som test skusala 18. 04. 2016,a bol negativny a hl. robila som ho poobede, avsak uz 2 tyzdne citim take tahanie v podbrusku a obcasne pichnutie, a prsia ma vtedy este neboleli, len svrbeli bradavky a take tmave boli a teraz v sobotu co je 30.04.2016, sme boli na oslave a bolo tam pečené prasiatko a ked som vosla do miestnosti, akonahle som to zacitila moja prva cesta viedla na WC, čize mi prislo zle a potom som do seba nevedela dostat ani jednu mineralku, vcera vecer tiez tazko od zaludka ,ale uz miernejsie, a vcera ma zacali boliet cele prsia,dnes rano som opat merala bazalku a bola 37,2, myslis, žeby to mohlo nieco znamenat? nemam teraz odvahu robit test, chcem radsej pockat ci sa dostavi dalsia MS. uz neviem

pepka123
2. máj 2016

@monicka2510 presne tak chce to len čas...keď nepríde MS tak testuj ja už čakám 2 týždne a test idem robiť až zajtra som riadne trpezlivá čo? 🙂

monicka2510
2. máj 2016

@pepka123 taak to veru áno, veľká trpezlivosť 🙂 ja som pred 2 tyzdnami naposledy robila test a negativny, a teraz nechcem radsej , pockam este tyzden aspon , aj ked ta sobotna nahla nevolnost nicoho nic to prislo, a neviem preco ,ale ma to stoplo na tej oslave hned, že ani kvapka alkoholu len cista mineralka , tak uvidiim, ked tak sa buduci tyzden objednam na krv.

darka252
2. máj 2016

@zuzana256 je zbytocne robit teraz akykolvek test lebo ako pocitam tak pocitam tak ak mas dostat 10.5. tak si cca 5-6 dpo a to je to skoro.... kedy si pozorovala ovulku? od ovulky sa riad a nie od ms.

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 to uz presne neviem kedy mohla byt ovu ale mala byt toho 26.4 podla ms kalendara

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 plodne dni som mala od 21.4-27.4 a + este 3 dnii co este su plodne stredne

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 29.4 uz som mala kremovy vytok co bolo po ovu

baska26
2. máj 2016

Ahojte baby,s mm sme sa zacali snazit o 3 babo (prve bolo splodene na druhy cyklus, druhe hned na prvy sup), ms mam dostat 8.5. ale uz od vcera mam pocit ako keby som mala dostat resp. uz mala ms. Po fajceni mam nevolnosti, predtym som nemala. Nevolnosti mavam aj obcas pocas dna, som nervozna a pocitujem ozaj velky tlak na brusku(tlacia ma rifle) a pobolievaju prsia (tie zvyknu aj pred ms). Neviem teraz ci to mam tak silny PMS alebo by sa zadarilo znovu na 1x? Co myslite?

adusko123456
2. máj 2016

@baska26 možné to je ,ale ja napríklad mám nevolnosti aj pred menzesom , a akoby nestačilo tak aj občas , počas menzesu normálne zvraciam . 😢 My sa snažíme len pol roka,ale hádam to príde .

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 tak to sa teda este nacakam keby som este len 5-6 dnii po

lili225
2. máj 2016

@adusko123456 my sme sa o druhé snažili niečo cez rok ... už som sa bála, že to nepríde a prišlo 🙂

darka252
2. máj 2016

@zuzana256 no ale tak to vychadza. Ked si merias BT mala by si presne vedieť kedy ovulka bola. Si vravela že máš zvýšenú aj keď s teplotou cez 37,5 som sa ešte nestretla. Tak keď ti vyskocila hore tak to je 1 dpo.tak si pozri a hneď budes vedieť. Spočítaj koľko dní mas hore BT a tolky deň si. A testuj najskôr na 14 dpo. Mas presnejší výsledok a menej stresu.

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 a digi skor neukaze

darka252
2. máj 2016

@zuzana256 počuj tu moja.... Uvoľni sa, lebo mám pocit že prikladas tomu až prílišnú pozornosť. Zbytočný stres k ničomu nie je dobrý. Nájdi si nejakú činnosť ktorá ta odpúta od myšlienky testovania. Mne pomáha beh... Pri ňom človek príde na triezve myslenie. Žiaden test ti neukáže správny výsledok pár dni po ovulke. Jedine tak jednu paličku. Tak hlavu hore a neupinaj sa tak na to, lebo takto to nepojde 😉

zuzana256
2. máj 2016

@darka252 ok dakujem za radu pokusim sa mysliet inde

baska26
2. máj 2016

@adusko123456 ja mam len jeden ci dva dni pred MS taketo tlaky, teda okrem nevolnosti 😖 . Inak nic okrem toho, ze ked dojde MS tak ju mam velmi silnu. 😠
To mas teda riadne sprievodne priznaky ked mas MS. Drzim palceky, aby sa Vam coskoro zadarilo. 😉

nessie_18
2. máj 2016

Ahojte ☺ chcela by som sa vás opýtať či si myslíte že či sa nám podarilo bábo nakoľko tehu testy sú zatiaľ negatívne... Teplota sa mi drží už 8 dní v rozmedzí 36,9 - 37,1;37,2 alw nikdy neklesne pod 36,9... Tak čo myslíte ? Ďakujem za odpovede 😊

darka252
2. máj 2016

@nessie_18 no a ovulku si mala kedy? Lebo ak iba ten 8dpo tak este je skoro. Skus testnut o par dni 🙂 Ja som dnes 9dpo a tiez cakam co bude 🙂 Drzim prsty 😉

modraslza
2. máj 2016

@zuzana256 ak sa ti naozaj nedari uz dlhsiu dobu skus vitaminy..mozes i ty i tvoj partner ....plus su este i gely na vytvorenie lepsieho prostredia vo vnutry cize soermije vydrzia cakat dlhsie...neviem ci take nieco skusate ci nie..idem kuknut ako sa to vola no slusenost nemam

modraslza
2. máj 2016

@zuzana256 conceive +plus sa to vola je to gel ....vlastnu skusenost nemam...neviem vsak ci to predavaju na sk, kedze ja tam nezijem..objednat niekde sa urcite bude dat...a este clonfolik pomohol jednym mojim znamim k dvojickam dva mesiace po potrate..tiez neviem ci je dostupny na sk...neviem vsak ci to uz riesite i takouto cestou, ci nie..

modraslza
2. máj 2016

@zuzana256 ak skombinujete vsetko dokopy a ste zdravi obaja ..tak to uz musi vyjst 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre