Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

moonshine1
4. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@bambulka271 kiezby to nebolo chorobou 🙂)))

bambulka271
4. jan 2016

Velmi by som sa potesila,tak uz teraz len dufame☺som z toho zmetena.Mozno len nahovaranie sama sebe ze to je koli tomu 😒

baculka262
4. jan 2016

@gabikamicka Ajoj ked nepridu sprav o tyzden este to nemusi byt 😉

mimmka30
4. jan 2016

@gabikamicka pravda ze nejde o to..,keby bolo tam tak ukaze alebo je este skoro ci?

gabikamicka
4. jan 2016

@baculka262 Ahoj ja uz si mmyslim ze to je záverečná

gabikamicka
4. jan 2016

@mimmka30 5 dni po meškaní myslim ze uz ked aj poobede je robený musi ukázať výsledok

mimmka30
4. jan 2016

@gabikamicka ved to a ty si mi pisala ze si mala tiez ovulku miesto ms ako ti potom prisla ms na kolko dni asi..viem je to indivdualne

gabikamicka
4. jan 2016

@mimmka30 ja ak podľa hlienu a krcka posledný den menstruacii začali plodne dni
Nemyslím si ze mešká kvoli ovulke

susminka
4. jan 2016

Veľmi vám držím palce, aby to vyšlo.. Psychika robí svoje tiež, to psych. napätie sa môže prejaviť aj v oneskorenej menštruácii. Treba sa ukľudniť, uvoľniť. Viem, že mne sa to ľahko hovorí. Ale pre úplnosť ešte musím napísať, že ja som mala prvé dve tehotenstvá bez pozit. tehot.testu. Tehotenstvo potvrdil až lekár, dve čiarky na teste som videla v reále až pri 3.tehotenstve. Takže nevešajte hlavu, ešte nie je nič stratené... Veľa šťastia a síl prajem

bambulka271
4. jan 2016

No tak ja som z toho mimo...robila som test,axiom set.No uz ta prva ciarka je veeelmi slaba a po druhej ani stopy..nerozumiem

gabikamicka
4. jan 2016

@mimmka30 začal mi teraz vo vedsiom množstve žltý vytok hustý 😟 neviem co sa deje

bambulka271
4. jan 2016
gabikamicka
4. jan 2016

@susminka ďakujeme 🤗 vsetko je to cudne pripádam si jak chorá 😄

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 mešká ms?

bambulka271
4. jan 2016

O tri dni ma prist,no asi pred 4 dnami som si robila test a zdalo sa mi ze je tam nieco ako duch.A teraz ani prva nieje viditelna poriadne..

emily0412
4. jan 2016

Meska mi uz 2 dni ms. Test mam negativny. Priznaky - tlacenie akoby na maternice, bolest prs, asi tyzden uz mam pocit akoby mi mala prist ms. Mavam pravidelny 28 dnovy cyklus pricom cez ovulaciu sme sa snazili. Co poviete je normalne ze test mi ukazuje negativny? Kebyze idem ku gynekologovi na krv tak mi to urci na 100 percent? Som 2 tyzdne po oplodneni a brala som 1,5mesiaca aj inofolic. Dakujem za odpovede

paris21
4. jan 2016

@bambulka271 tieto testy maju citlivost 25.Skor by som kupila s citlivostou 10.😊

susminka
4. jan 2016

@bambulka271 Toto bude asi problém testu (alebo zlej aplikácie, ale vzhľadom na to, že to nie je prvý, ktorý si použila to bude chybný test). Skús zajtra ráno.

bambulka271
4. jan 2016

Skusim..Dakujem pekne za pomoc ☺

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 ako duch ? Ružové bolo? Lebo Sk priesvitná akoby tieň tak to mam aj ja ale mne sa zdá ze je to od výroby tam kde sa zleje červená farba

bambulka271
4. jan 2016

Bolo take ruzovo priesvitne bolo vidiet ze tam nieco ma byt...len ja uz ani sama neviem😑

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 tak kup 2 este minimale ak meskaju s väčšiou citlivosťou 😍 ja som kúpila dnes s lekárni najlacnejší 10€ hej? (V Belgicku )😄 a tam kde mal bxt vysledok je aj mala spinka neviem ako sa tam dostala asi od vyroby a hľadám citlivosť a nikde .... značka LIVE Test

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 urcite mas šancu kúpiť lacnejší test na Slovensku ako ja tu tak testuj

bambulka271
4. jan 2016

V belgicku som robila 🙂 v tomto baleni su dva takze skusim zajtra ci aspon ta prva bude silnejsia jak dnes tato..Dufam, ze sa tam objavi este aspon naznak jednej.Aj ked ms mam mat o tri dni.

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 hej ? Kde prene Ak smiem vedieť ?

bambulka271
4. jan 2016

Westerlo

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 no vyskúšaj zrana ja tiez este ráno vyskúšam ale inú značku

gabikamicka
4. jan 2016

@bambulka271 uff tak to nepoznám jak žijem pri gente v sint Martens latem

bambulka271
4. jan 2016

@gabikamicka to je tak 100 km od bruselu.Zijes tam? To je super☺
Skusim rano a uvdim..ak tam bude len jedna tak budem velmi sklamana 😢

niiik
4. jan 2016

Ahojte 🙂 chcela by som vediet vas nazor . 21.12.Do 26.12 som mala menzes. 30. a 1.12 sme mali nechraneny pohlavny styk kedze sa snazime o babo. Od 30 do 6.12 mam plodne dni a 5 by som mala mat ovulaciu,myslite ze sa stihne este vajicko stretnut so spermiami ?cca 2 dni mam jemne pichanie alebo skor nieco ako steklenie v podbrusku aj ked si myslim ze na priznaky je este dost skoro. citala som uz kadeco preto by som chcela vediet vas nazor dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre