Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzik16
27. máj 2014

@mbsb dakujem ti 😉 ešte počkam par dni, ak dovtedy samozrejme nedostanem 😖 a potom vam dam vedieť... 🙂

monika11m
27. máj 2014

no ja som sa uz dočkala dalšieho neuspechu! ☹

sebime
27. máj 2014

Baby, mne už asi šibe....mám napäté, na dotyk citlivé prsia, nafúknuté brucho, žeriem ako besná (no ale to není až taká výnimočná vec 😀 ), mám pár dní výtok, ktorý som už pekne dlho nemala... a taký ten pocit, že asi som, ale to neberiem nejak vážne.... s MM sme sa milovali cez plodné dni, isto som mala ovu, ale nedal "to" do mňa....takže je veľmi malá šanca.... ale neviem, čo si o tom všetkom myslieť, ani neviem, či mi mešká, lebo som mávala tak 32-34 dňový cyklus, v marci 28dňový, v apríli 29 dňový.... ráno som sa zobudila s pichaním v podbrušku, ešte si vravím, no super, už prišla mrcha, ale neprišla, dnes je 28 DC .... dokedy čakať s testom? v jeden moment by som letela do lekárne, a za chvíľku sa bojím, že čo by mi vyšlo...

martinko2007
28. máj 2014

Ja mám podobný . Dnes je to 11 dní čo mi mešká menštruácia, mám bolestivé bradavky, som unavená,občas ma pichá v podbrušku. Ráno mi býva zle ale nevraciam len ma naťahuje....schudla som 2kg bez toho aby som niečo preto spravila. tehotenský test dnes ráno negat. od posl.sexu je to 3 týždne...Dievčatá viete mi povedať váš názor? Budem vám vďačná....Pekný deň 🙂

bublinka74
28. máj 2014

Ahojky děvčata,chtěla jsem se optat,poslední menstruaci jsem měla 12.5 asi cca 5 dnů , 25. a 26. jsem první den měla trošku růžový výtok,druhý den malinko špinění.Myslíte si ,že to mohlo být uhnízďování 🙂 .Pohlavní styk jsme měli ob den s přítelem a pobolívalo mi ty dva dny bříško,pak už nic 🙂 .Děkuji Vám za nějakou odpověď

zuzik16
28. máj 2014

no ahojte, hlasim 2.DC 😢 vcera večer som to nakoniec dostala...ach jaj, zase len plané nádeje..už ozaj nevladzem toto zaživať každy mesiac...

amonda
28. máj 2014

@martinko2007 byť tebou, tak idem na gynu dať si vziať krv na HCG...možno si ta výnimka, ktorá má negatívne testy aj keď je tehotná :D

siska765
28. máj 2014

@martinko2007 fuuuuha tak to uz je dost 3 tyzdne ,to uz bymohol nieco ukazat, mne ukazal po 9-tich dnoch po,zbehni k doktorovi.su aj take pripady ze HCG pomalsie rastie a test neukaze a tehotna byt mozes, daj si vziat krv

martinko2007
28. máj 2014

@siska765 dakujem za názor. Este pockam,dalsia M ma dojst 12.6.už som z toho na nervy. A ked ani dovtedy nic,pojdem si po vyvolavacku a snazilkujeme dalej 😀

mbsb
28. máj 2014

Baby...to co Vam teraz napisem, znie priam neuveritelne, ale musim sa s vami o to podelit... 11.4.som mala poslednu MS, dalsia meskala viac ako tyzden a prisiel jeden den krvacania, den spinenia...to je vsetko, vtedy som si myslela,ze som tehotna,ale testy / , minuly tyzden v stredu sme mali nechraneny pohlavny styk, bola som v tom,ze som asi tehotna aj napriek neg. testom...teraz v pondelok som si spravila test-5. den po styku a //, slabsie,ale boli a asi na 6 testoch...od doktora som odchadzala s verdiktom,ze s najvacsou pravdepodobnostou mimomaternicove ale uvidime, co povie krv... tak som si poplakala ☹ pred chvilkou som volala na vysledky a dr.,ze s najvacsou pravdepodobnostou tehotna som a ze som v 1. tyzdni 😀 , mam si nakupit vitaminy pre 1.trimester... hodnota hcg 37, co aj presne 1. tyzdnu zodpoveda... viem, ze je to veeeeeelmi skoro, ale tesim,aj ked zatial tak opatrne 🙂 ja som tomu normalne neverila 😀 o 2 tyzdne mam prist na krv,ci stupa hodnota... zatial si to mozem testami sledovat kazde 3 dni :D

bublinka74
28. máj 2014

@mbsb gratuluji 🙂 jestli dobře chápu jsi otěhotněla tedy po MS že 🙂 noo já jsem zvědavá na sebe jak dopadnu 🙂

bublinka74
28. máj 2014

@mbsb to jsi měla sex skorem jako já 🙂 ,já právě 25. měla růžový hlen a druhý den slabounce hnědý a pak nic,nikdy jsem to neměla a včera mi bylo divně tak nějak 🙂

siska765
28. máj 2014

@mbsb no vidis super,potichucky blahozelam 🙂

mbsb
28. máj 2014

@siska765 dakujem 🙂 aj ked je to este velmi skoro sa tesit,ale dr. bol velmi pozitivne naladeny ked som mu volala...a tak teraz len dufam,ze hodnoty porastu tak ako maju ... lebo naozaj sa velmi bojim toho mimomaternicoveho, co mi rano oznamil... ☹ ale zacinam sa tak potichucky, pomalicky tesit 🙂...ale velmi opatrne.. 🙂

mbsb
28. máj 2014

@bublinka74 tak drzim palceky 🙂 aj mne je divne,ale teraz skor asi zo stresu... dufam,ze vsetko dobre dopadne aj u teba aj u mna 🙂

mbsb
28. máj 2014

aj ked sa mi nezda, ze tehotensky test je pozitivny 5. den po sexe?? 😕

bublinka74
28. máj 2014

tj to je fakt zvláštní 😕

bublinka74
28. máj 2014

@mbsb to já jsem dnes po sexu 10 dnů a do dnešního dne ještě ob den tak uvidíme 🙂 ,ale vyčkám na MS

bublinka74
28. máj 2014

@mbsb děkuji i Tobě držím palečky,mně byl divný ten růžový hlen 🙂

xoxa
28. máj 2014

Dievcata, nafuknuta som jak balon, zaha alebo nieco ma pali druhy den, z mojich mandariniek mam pomarance 😀 a krize- to je bolesti a mrsisko je este tyzden daleko. Ze jak si vsugerovavam priznaky....
az to pekne nie je 🤐

edelin
30. máj 2014

Tak holky co myslíte? 25.4 mi začla MS trvala asi 5 dní (byla to moje 1.Ms po roce po porodu) teď 22.5. jsme měli nechráněný styk a už je konec měsíce a pořád nic... 🙂 Myslíte, že můžu být těhu? Říkala sem si, že se mi to mohlo cele posunout tím, že to mám poprvé tak je to nepravidelné. Kolik dní po styku jste si dělali test aby byl pozitivní? 😅

bublinka74
30. máj 2014

@edelin řekla bych spíš,že se Ti to posunulo,upraví se to vše uvidíš 🙂

bublinka74
30. máj 2014

Holky tak Vám nevím 🙂 ,měli jsme styk 9.11.a 14 DC ,o pár dnů později ten malinkej růž.výtok,pak slabě hnědé špinění,včera mi byla velká zima,na zvracení,tlak v prsou,dnes opět na zvracení a dost a velká bolest prsou.Zajímavé,dostat to mám 6.6, co myslíte ??Děkuji 🙂

edelin
30. máj 2014

Tak uvidíme, jestli to nedostanu během příštího týdne tak si udělám testík... pro jistotu! :D U malé se mi taky ovu posunula z ničeho nic zázračně o víc jak dva týdny a bylo! :D

16miriam22
31. máj 2014

Ahojte baby, prosim Vas o radu,ze ci mate niektora podobne skusenosti. Mávam veľmi nepravidelnu menstruaciu. Niekedy je to 32 dni, niekedy 48. Dlzka sa cyklu sa meni skoro kazdy mesiac. Tento mesiac sme sa snazli o dietatko. Poslednu menstruaciu som mala 19.4. 2014. Dnes je to 42 den cyklu. V utorok som si robila test, ktory bol negativny. Myslite si,ze bolo este priskoro na testovanie? Prsia mam velmi citlive a menstruacia sa stale nedostavuje. Neviem dokedy mam s testom este cakat a kedy ho zopakovat. Buduci tyzden v piatok sa chystam k lekarovi, ale to je este dlha doba na cakanie :/ Mate niektora skusenosti s otehotnenim aj pri nepravidelnej menstruacii?Bojim sa,ze by to mohol byt v buducnosti problem. Ďakujem pekne za vase odpovede a prajem prijemny dnik

msmr92
1. jún 2014

@16miriam22 pokud máš tak nepravidelné cykly tak si myslim,že by to mohl být problém,ale nemusí.Někdo může mít stejně proměnný cyklus ale jak se o dite nesnaží tak může otehotnet stejně, protože to bude zrovna den,kdy je plodná. Já bych s tim šla za gynekologem určitě. ti poradí asi nejlépe.

Já sama meškám už třetí týden,testy negativní - a to jsem si dělala prvni test pár dní po meškání a pak průběžně...i včera, jsem z toho vyschízovaná, na UZ taky neni nic vidět, nic však neni vyloučený a já nevim co si mam myslet,dostala jsem vyvolávačku tak uvidime.

marienka1703
1. jún 2014

@16miriam22 ahoj, pisses ze mas aj 32 aj 48 dnove cykly,tak by som este pockala , jednak ti este mrcha moze prist a ak nieee, tak zacat testovat az po 48 dnovom cykle...

msmr92
1. jún 2014

Mně se po třetim týdnu meškání na testu po dávce agolutinu objevila nebo jsem si spíš všimla hooooodně slaboulinké druhé čárky ... testovala jsem včera a až dnes koukám na ten test (může to lhát?).. koukám na to u okna, když je to sluníčko...a řikam si,jestli jen nevidim tu čárku která tam prostě normálně je jakoby k tomu aby se tam ta čárka projevila..víte co myslim..
a navíc je to den po testování ...tak nevim co si mam myslet..kdybych to vyfotila zrcadlovkou tak to neni vuubec videt,takže ani nepřikládám fotku.

nika006
1. jún 2014

Ahojte babenky🙂 my sa snazime od noveho rocika a teraz mi meska mrcha vyse tyzdna no mala som vzdy pravidelnu priznaky ziadne,prsia nebolia,nevolnost nie je,obzerstvo nemam..zatial🙂 🙂 🙂 zajtra aj tak kupujem test aj ked myslim ze nic z toho nebude ,priatel veri 🙂 😝

nika006
1. jún 2014

Este doplnim🙂 🙂 🙂 hrozna unava ma prepadava posledne dni..inak nic.:/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre