Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

riana12
4. apr 2012

@deniska2 4 dni je normalny priemer... 😉

salomee
4. apr 2012

...souhlas, já k těm šťastným nepatřím, ale 4 dny MS jsou normální. Ale co když patříš k těm, co nemají ovulaci v půlce cyklu? Jestli chceš fakt vědět, kdy je ovulace, bude to chtít asi trochu úsilí🙂.

deniska2
4. apr 2012

takže toho 3.4 mam počitat ako koniec menštruaciji hej lebo toho 3.4 som sa začala špinit či jak to jeee 😒 😒 😒 😀

deniska2
4. apr 2012

@salomee a jak se mam usilovat teda

deniska2
4. apr 2012

ja letim do parace ale mi napíše dievčata určite budem sa tešit teraz som mala 30.3 menštruacjiu iba 4 dni a od 3.4 sa špinim iba takže konec metruace je 3.4 tak ahojte

salomee
4. apr 2012

@deniska2 No, buď měření bazální teploty a nebo nějakou jinou metodu...já neporadím, nemám zkušenost, ale myslím, že u toho a na netu najdeš spoustu.
A nebo..napřed podle výpočtu a kdyby nic, tak pak nasadit těžší vědecký kalibr🙂.

riana12
4. apr 2012

@deniska2 bud vyskusaj kalendarovu metodu, to je to najjednoduchsie, co existuje - ale tam vobec nepotrebujes dlzku menstruacie... dokonca ovulacia a plodne dni nie su vobec urcovane dlzkou menstruacie ci spinenia... tam funguju trosku ine podmienky, a to hormonalne... to uz je na inu debatu... podstatne je hlavne, ze plodne dni nezavisia od dlzky menstruacie!

do IP ti napisem este daco...

uplne najidealnejsie by bolo zacat s meranim bazalnej teploty - v ustach alebo posve...

nancycka
4. apr 2012

@lamarika ahoj, mozem sa opytat, co v tvojom pripade sposobilo ten ´´zanet delozniho hrdla´´? ja hned krvacam, len sa krcka dotknu, bola som minuly tyzden na tamponoch a krvacalo to ako blazon, infekciu nemam, ale mam tam nejake atypicke bunky, aj ked nastastie nie rakovinove....v jednom centre mi hovoria, nech si to dam spravit laserom, ze by to mohlo sposobit problemy s otehu ale aj v tehu. v druhom centre zasa hovoria, ze lepsie az po dietati, ze to s otehu nic nema, ale po laseri mozem mat problem otehu.....biopsia hovori o velmi intenzivnom zapale....fakt neviem....budem vdacna, ked sa podelite s vasimi skusenostami a nazormi....snazim sa otehu, je to uz pol roka, viem, este malo, ale toto mi stale vrta v hlave....lebo su zeny, co hovoria, ze nemohli otehu a po zakroku sa zadarilo.....

salomee
4. apr 2012

@nancycka To by stálo za to zeptat se v těhotenské poradně dr. Kouského na prozeny.cz
Zkušenosti nemám, ale když vidím, jak je důležitý dobrý stav čípku v těhotenství, tak bych asi měla sklony to řešit už před tím...těžko říct, fakt tomu nerozumím.

mirka100911
4. apr 2012

Ahojte baby. Vcera som si robila test a mala som tam taku veeeelmi slabu ciarku, ze bola vidiet len pod urcitym uhlom. Dnes som opakovala, bola o trosicku silnejsia, ale este stale ju skoro nevidno, ani vyfotit nejde.. (nie je vidiet na fotke) Kupila som si iny test a tam je vidno taka slaba (uz konecne zo vsetkych uhlov 🙂 ) Len vcera som mala dostat menzes, takze viem, ze je dost skoro. Ovulovala som okolo 20 marca podla bazalnej teploty. Myslite ze to moze byt tehu? Tento mesiac sme prvy krat "nedavali pozor" a zacali sme pracovat na dietatku.. Uz vazne neviem, ci nie som blazon a len si to nenahovaram.. Boli ma podbrusko trosku (ale to neviem, ci neznaci menzes). Uz dva dni chodim nervozna po dome.. 🙂

nancycka
4. apr 2012

@salomee dakujem za radu, skusim tam napisat...prave to, ze sa neviem rozhodnut, lebo kazdy lekar mi inak radi....ale ked to casto krvaca a je tam intenzivny zapal, tiez myslim, ze to treba riesit....casom sa to moze zhorsit, a potom by aj zakrok musel byt vaznejsi.....

salomee
4. apr 2012

@nancycka No právě, mě se čípek zkracuje víc, než by měl, jsem kvůli tomu na PN a to jsem před tím žádné záněty nebo tak neměla...a právě zánět prý může způsobit předčasný odtok plodové vody, a když by tady měl být už od počátku, to mi nezní moc dobře. Vezmi si, co všechno musí ten čípek v těhotenství udržet.

dadikadodik
4. apr 2012

@mirka100911 podla mna si tehu, ja mam v albume odfotene testy co som si robila, a pri tom prvom musis velmi zmurit aby si nieco videla 🙂 a to som ho najprv zahodila, lebo som na nom nic nevidela, len nejaka zazracna sila ma dotiahla naspat a vyhrabala som ho, a zostala som na nho pozerat ako puk 😀 lebo uz tam bol duch ..
a robila som si presne ako ty, ze som mala den ci dva pred menzesom

simonkato
4. apr 2012

Ahojte babenky este stale mi to meska je to 5ty den vcera som si robila test a nebol tam ani len duch je pisany ze je celodeny robila som si ho vecer myslite ze vtedy nieje to hcg take silne ako rano ? Dnes som rano aj dost zvracala byva mi spatne.Mozem to mat aj z nervou ? Mame v rodine prave dost nestastie pred mesiacom mi zomrel dedusko po mesiaci babicka.Som v jednom strese.Moze to byt sposobene aj tym ze mi to meska a test je preto negativny.Alebo som tehu a este bolo skoro a preto mi to test neukazal ? Dakujem za kazdu radu

dadikadodik
4. apr 2012
bjoucik.15
4. apr 2012

Ahoj jen se chci zeptat, může být ženská těhotná, pokud jí bylo před MS špatně (měla všechny náznaky jako že je) a pak to dostala?Ale měla to první den dost silně a další jako když utne - nic? A potom samé nechutě, občas nevolnosti, ospalost,pak naopak večer nemůže usnout. Co by to mohlo být?

simonkato
4. apr 2012

@bjoucik.15 kludne moze byt tehu kamoska tak bola prvy mesiac normalne ako keby mala menstruaciu ale ze bola taka ina.Niektore zeny sa tak este cistia aj ked su uz tehotne.Nech skusi test alebo gynekologa aspon bude vediet na com je.

lamarika
4. apr 2012

@nancycka Co to způsobilo úplně přesně nevím. . . Já celkově dost trpím na různý gynekologický záněty. Jak jsem měla ten zánět děložního hrdla, tak se mi aji nafouklo břicho, bolel mě podbřišek, meškala mně menstruace a jak se dotkl doktor čípku, tak jsem krvácela (i při sexu).
Já být tebou to pořeším určitě teď, protože by to mohl být ten zádrhel proč se ti nedaří otěhotnět. Ono přece jenom zánět to případné těhotenství dost komplikuje. Já jsem taky u prvního pořád nemohla otěhotnět, změnila jsem gynekologa a ten mi přišel na nějakej zanedbanej zánět kvůli kterýmu to prostě nešlo. Nasadil mi silný prášky a pak to šlo jak po másle 😉

nancycka
4. apr 2012

@lamarika dakujem, aj ja si to myslim, zanet je zanet, a robi stale neplechu....a ked este napisu velmi intenzivny....zanet v hocijakom organe narobi sarapatu a moze viest aj k rakovine, ak pretrvava. hpv som nemala pozitivne, ani nijake infekcie, flora bakterialna je tiez fajn.....ja si tiez myslim, ze to treba vyriesit, mozno nie u kazdeho to sposobuje problemy, ale mne hej, bolest, spinenie, krvacanie po styku....zajtra si idem po kontakt a objednam sa, myslim, ze sa caka dva mesiace, zatial budem snazilkovat, uzivat vkladacie vajka.....dakujem, velmi ma tvoja odpoved povzbudila 🙂

nancycka
4. apr 2012

@salomee presne to som pocula aj ja, ze zeny, co mali take zanety pred porodom, sa im cipok otvaral a krvacal a niektore museli aj zasit a museli lezat.....predtym mi vychadzali cyto dobre, ale naposledy som tam mala zmenene bunky, aj ked rakovina nastastie nie ...tak si podla toho myslim, ze sa to zhorsi...ak by sa to zle zahojilo a krcok by sa stiahol, tam by potom mohol byt problem s otehotnenim, ze by to neslo tak lahko, ale ked ten zakrok spravia dobre, s ohladom na to, ze dotycna chce otehotniet, malo by to byt v pohodicke.....
ja si to tiez neviem predstavit, ked uz teraz tak lahko krvacam, brali mi len tampony a sestricka sa ma pytala, ci mam menzes a mala vsetko cervene....skoro mi vynadala, tak som jej to musela vysvetlit.....ked ono sa to niekedy tazko posudi, co je spravne, jeden lekar odporuci, druhy zasa nie...

nancycka
4. apr 2012

@salomee drzim palceky, nech ti to rychlo a stastne ujde 🙂

mirka100911
4. apr 2012

@dadikadodik Ved presne, ja som najskor cakala a nic sa tam neukazalo. Ale nechala som ho polozeny na umyvadle. Potom som ho zbadala asi o hodinu a uuplne som sa rozklepala, ze tam asi fakt je.. 🙂 Dnes som si robila dalsie dva, boli tam zasa taky duchovia. Som zvedava, skusim znova rano. Inak mam tie iste testy ako mas na fotkach, myslim, ze tie su dost citlive tak sa necham prekvapit.. Uz naozaj neviem, ci mam halucinacie. Ale stale ma boli podbrusko (a to pri menzese nemavam bolesti, len obcas slabe, ale az tak 2-3 den, nikdy nie predtym). Uvidime, zajtra sem dam update ako vyzera testik.. Nechcem sa tesit predcasne. Aj ked sme len na zaciatku snazikovania.. 🙂

biibii
4. apr 2012

ahojte. tak ja som sa dnes pobede testla znova a test bol negativny. mrchu som mala dostat vcera.
od vcera ma velmi bolia vajecniky a krize ako by sa mala kazdu chvilku spustit 😖 na wcku som viac ako mimo neho 😀

deniska2
4. apr 2012

@riana12 A kedy mam začat ??? si merat teplotu v pošve a z čím normalne digitalnim teplomerom 😕 od ktoreho dna a aky čas ..................a tu kalendarovu metodu kde najdem tu na intrenete?? 🙂

ennie22
4. apr 2012

najdeš to na internetě,, zadej do google plodné dny kalkulačka a vyjedou ti odkazy,, 🙂

riana12
4. apr 2012

@deniska2 normalne si das na kazdy den budik - aj v dnoch vikendov a dovoleniek... ked vstavas do prace o siestej, tak aj vo volnych dnoch das budik na siestu, odmerias, zapises teplotu a mozes dalej spat 😉 teplomer staci najobycajnejsi z lekarne...
zacnes dnom, ked ti skonci menstruacia (normalne krvacanie) a skoncis dnom, ked pride nova menstruacia... pocas merania mozes prist kazdy den do temy Grafy BT https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/grafy-bazalnej-teploty/ a poriadne si prestuduj odkazy hned na prvej stranke v prvom prispevku.... viac ti uz poradia baby presne co a ako, ako rozpoznat priznaky ovulacie, ako vyhodnocovat teplotu atd... 😉
inak, ak mas digi teplomer, mozes zacat aj hned teraz, od prveho mozneho rana - dolezite - spat aspon 4 hodiny vkuse a merat hned po zobudeni . ziadne vstavanie, vylihovanie naprazdno, behanie po wc... proste budik, hned za tym zmerat teplotu a potom uz podla lubovole 😉

nika4567
11. apr 2012

ahoj chcem sa opytat mala som pohlavny styk s priatelom vo stvrtok a v sobotu, v nedelu som dostala menstruaciu, odvtedy je to skoro 3 tyzdne a nemam ziadne priznaky tehotenstva, myslite si ze som mohla otehotniet aj ked som mala neplodne dni a on sa do mna na 100% neurobil? dakujem

aduskatt
11. apr 2012

@nika4567 skus si este raz po sebe precitat tu otazku, potom sa nad nou zamysli a ked si aj tak nebudes vediet odpovedat, prestuduj si znova zaklady biologie

moniciak
11. apr 2012

Ženy prepáčte že sa vám teperím do témy 🙂
@nika4567 Ježiš urobil kopu zázrakov 🙂 Čo si čakala že ti tu napíšeme??? 🙂 Baby sa tu snažia otehotnieť počas plodných dní normálne aj s partnermi medzi prvé príznaky tehotenstva ( áno sú výnimky 🙂) patrí maškanie menštruácie tak určite je to obrovská pravdepodobnosť... 🙂 Nechcem sa nikomu vysmievať ani nikoho uraziť tak sorry keď sa stalo ale také otázky :- 🙂

megy
11. apr 2012

@nika4567 dlouho jsem se s přítelem tak nepobavila, jak nad takovou otázkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre