Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

viviem
18. sep 2012

ahojte baby, dufam, ze mi mozno niektora poradite, lebo uz neviem co je zase so mnou..poslednu menstruaciu som mala 17.8., zatial som mala iba 4 ms, v maji prva po vyse 7mes. od porodu, este kojim....prve 3 cykly boli 33dnove a poslednu ms som dostala po 29dnoch...ovulaciu som mala asi 2. alebo 3. 9....8.9. cez den silne bolesti v oblasti praveho vajecnika....11dpo cize 14.9. som zacala trosilinku spinit az do 17.9.....bazalna teplota sa mi drzi stale na 37,6 st. a dokonca mam uz vyse tyzdna zvysenu aj telesnu teplotu 37,1 - 37,5 st....taketo teploty som mala iba ked som bola tehotna...robila som tehu testy, ale nezda sa mi ze nieco vidim...inac aj krcok maternice mam tvrdy...citim sa malatne....neviem co si mam mysliet takto som sa nemala nikdy...menzes som nedostala a taketo mini spinenie som tiez nemala a teploty svedcia o tehu...dufam, ze ma nenavstivila daka gynekologicka porucha 😒

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem ja si myslim, ze mozes byt tehu. Nevies uploadnut lepsiu fotku toho testu, takto tam naozaj nic nevidiet, ale nieje to smerodajne, zatial to vyzera tak, ze sa ani nechystat dostat ms 🙂
ja mam tiez uz par dni zvysenu telesnu teplotu-a nie som chora🙂, ms cakam 25.9 tak som zvedava co z toho bude.....

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka no uvidim co z toho bude, tiez sa mi nezda, ze by som mala dostat ms, no testnem este zajtra, ak nic, tak vo stvrtok ku lekarovi....ach ja nechcem zase zdravotne problemy, lebo uz som bola na laparke, ktora mi zistila dg, podla ktorych som nemala mat nikdy deti a hned na 1x sa zadarilo....drzim ti palceky, nech si da mrcha dovolenku min. na 9 mesiacov 🙂

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem Dakujem🙂 skus teda testnut este zajtra, a daj vediet🙂 drzim palce

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka a ty mas kolko dni od ovulky? nejdes uz testovat?....no bodaj by bola ciarka alebo dosla ms, lebo nechcem riesit lekara...dakujem 🙂

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem som 12 den po ovu, teda podla tej ovu co lekar "videl" moja BT sa tvari inak, pre predstavu:
1-9 DC som nemerala
10 DC - 36,5°C
11 DC - 36,6
12 DC - 36,4
13 DC - 36,5 -ovu
14 DC - 36,8
15 DC - 36,7
16 DC - 36,4 - tento pokles nechapem:(
17 DC - 36,4
18 DC - 36,3
19 DC - 36,4
20 DC - 36,5
21 DC - 36,7
22 DC - 36,7
23 DC - 36,6 - od tohto dna zvysena TT - od 37°C - 37,4, necitim sa chora ci prechladnuta.
24 DC - 36,8
25 DC - 36,8
s tym testovanim by som chcela pockat, nechcem sa sklamat, aj ked mam kadejake divne pocity.
Ten lekar nie je vzdy na skodu, ak to nie je tehu, mozno mas cystu, - ta zvysena telesna teplota, ja sa tiez obavam, ci to nebude znakom cysty spolu s tym poklesom BT,nasledne stupnutim....uz sa sama v sebe nevyznam,a to ked sme sa nesnazili o babo som cyklus mala krasne pravidelny. na kazdopadne, este testni 😉

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka to mas celkom ok teploty, vyzera to nadejne, aj ja som mala zvysenu teplotu pri tehu....inac az 19 dni od ovulacie do menzesu je vela, byva max 16, tak neviem ci si mala naisto vtedy ovulku?....ja som vzdy nedockava, preto testujem, lebo ak by som bola nahodou tehu nechcem ublizit babatku, teraz mam velmi narocne obdobie na fyzicku kondiciu, tak sa snazim ako tak setrit, keby nahodou...ak sa da testni zajtra a ak nic tak toho 25.9..... 🙂

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem podla lekara ano :D ale vravim, ze sa uz nepoznam, moj cyklus si robi chce:(
manzel odlieta vo stvrtok na konferenciu, tak som rozmyslala, ze ked by som sa skor testla, tak v piatok, aby ma zas nemusel "mojkat" ked budem plakat🙂
len potrebujem nejaku podporu:D budes tu v piatok?:D:D..ak mi teplota neklesne tak by som to aj skusila

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka takze cakam na ten piatok, neboj vsetko je mozne, tiez mam dieta / zazrak....chodila som aj na folikulometriu a lekar povedal, ze folik praskol nezrely, ze dalsi cyklus nasadime liecbu a hop ja som bola tehotna....plakala som, ze zase nic nebude, kvoli tomu foliku, muz ma donutil spravit test na 12dpo, test som zahodila, ze negat a muz ho nasiel a vravi, ze som tehotna, ja som nevidela nic a on to videl, o dva dni to bolo jasne 🙂 ....inac mi sa nesnazime o dalsie mimi, muz chodi len na vikendy, lebo pracuje v at a akosi sa pozabudol 2.9., potom som zistila, ze som mala asi ovu 2. alebo 3.9., podla ovu testov a hlienu, takze je mozne tehu...aj 7.9. si muz nedal pozor a 8.9. som mala hrozne bolesti praveho vajecnika, co nemavam, ktovie co to malo znamenat, zeby ovu?....ja som z toho blazon, lebo od toho dna mam zvlastne pocity a teraz to spinenie, mrcha nikde....pred tehu som nemala nikdy dlhsi cyklus ako 28dni....teraz bol tych 29, 33dni...som zvedava a nedockava ako to dopadne

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem tak pockajme spolu do piatku🙂
inak toto som mala aj ja, ze po ovu - tej potvrdenej lekarom, par dni po nej som mala pocit, ze mam zas ovu(tahavy hlien)ten sa po dni stratil:D...tento vikend som si robila ovu test a bol silno pozitivny, pri tom uz som nemala ani hlien, krcok tvrdy dole....
Som zvedava ako to u teba dopadne🙂

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka ak si mala pozitivny ovu test, ale ovu to nebola, tak to znamena tehu, aspon som tak citala.......neznasam cakanie, ach

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem aj ja som to citala, ale neviem, tento cyklus ma uplne zmagoril. verim ti, tiez nerada cakam, ale sklamat sa predcasne tiez nie je vyhra. Pekne sa setri,naordinuj si pokoj, aspon do tohto piatku, a potom uvidime🙂 Zadovaz si mama test,ten najcitlivejsi(mna uz caka v skrini,este od predminuleho cyklu) a testnes sa v piatok rano 21.9 - krasny datum na pozitivny test 😅

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem akurat som citala v inej teme ze ty aj kojis. Mozno za to je ten test neg. - to by ma neprekvapilo 🙂 hmmmm

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka to je strasne s nami zenami a hlavne, ze cyklus nemoze byt idealny, ....po porode som myslela, ze bude uz tip top, ale ak nie som tehu, to bude zase behaciek po lekarovi...ja testnem zajtra ak nepride ms a ak bude negat a nedorazi ms alebo bude pozit. idem vo stvrtok ku gyn....nechcem radsej zanedbat, lebo potom sa tazkosti vlecu dlho...a to ked kojim, tak je mozne, ze este by bol test neg aj keby som tehu?....ja velmi verim a drzim palce, aby boli dve ciarocky....je to velke stastie, neopisatelne 🙂 ....a ine nechcem ani v piatok pocut 🙂

viviem
18. sep 2012

@willy_wonka inac vela zien co citam, tak mali testy opakovane negativne a boli tehotne, fakt neviem ako to je mozne.....

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem inak ja som si myslela, ze po porode, ak mala zena pred otehotnenim problemy s cyklom sa vsetko napravi, ale zrejme to je velmi velmi individualne, ako vsetko ostatne ohladom zenskeho tela 🙂
No dobre, tak testni zajtra rano, ja som od 8mej v praci tak cakam, ze ma tu bude cakat fotka s pozit. tehu. testom😉 Ver, ze nic ine v piatok ani nechcem napisat,ale nic nie je iste, tak uvidime, no :-/

willy_wonka
18. sep 2012

@viviem nie som odbornik no myslim si, ze ked kojis, tak to moze ovplyvnit vysledok tehu testu, aj to predsa vplyva na hormony a telo ako take.
a tie negativne testy, aj to moze byt, hladina HCG stupa kazdej zene individualne🙂

willy_wonka
18. sep 2012

Takze vsetko je mozne🙂

willy_wonka
19. sep 2012

@viviem tak ako? testla si?🙂

viviem
19. sep 2012

@willy_wonka ahoj nebolo treba, rano dosla ms....som zvedava na teba....a ty sa ako citis? 🙂

willy_wonka
19. sep 2012

@viviem to mi je luto,ale aspon si v poriadku a ms chodi,aspon skoro tak ako ma🙂
no na mna dolieha nejaka placlivostD:(ale to mavam bezne pred ms)
telesnu teplotu mam stale zvysenu 37,2 a bazalna teplota aj dnes 36,8, rano ma trocha hlava bolela, ale to zrejme z pocasia, tak uvidime, no 🙂 a tusim ma prestali boliet bradavky:D
Myslim, ze tiez mrcha dorazi.

viviem
19. sep 2012

@willy_wonka no to som rada, ze dorazila, len ta zvysena telesna teplota a ine tazkosti spojene so spinenim, ktore trvalo 5 dni sa mi nepaci...ked skonci, idem ku lekarovi, u mna to nevesti nic dobre.....vcera ma tiez bolela hlava, teplota bola stale hore, vecer som mala krcok tvrdy, tak to vyzeralo fajn a rano mi klesla teplota o 0,1 st a prisla ms, krcok stale tvrdy, nechapem....na mrchovske priznaky mas este skoro do 25.9...v piatok to isti test, aj ked este nemusia byt dve ciarky, nadej stale zije 🙂

willy_wonka
19. sep 2012

@viviem nestras ma, ja mam tiez tu teplotu nestastnu, dnes mi kolega povedal, ze mam sklenene oci, tak dufam, ze sa z toho nevykluje nejake ochorenie:( ale myslime pozitivne, vsetko bude ok, len telo sa s nami hra🙂
kontrolujes si krcok? viac krat do dna? ja ho mam pocas dna v roznej faze cyklu stale "inaksi" tak si ho kontrolujem iba vecer.
no pred chvilkou ma zabolelo podbrusko ako pred mrchou, asi si ten test ani robit nebudem 🙂a ked ano, atk predsa az ked zacne meskat, co pochybujem

willy_wonka
19. sep 2012

@viviem a ked pojdes po ms k lekarovi, daj vediet ako si dopadla. Btw. aj teraz mas zvysenu teplotu?

viviem
19. sep 2012

@willy_wonka treba verit do poslednej chvile, ze si tehu a spravat sa tak a ked nahodou to nevyjde treba mat nadej nabuduce 🙂 ....no viac som sa priznakmi citila na tehu ako na mrchu, ale telo je nevyspytatelne...1x ked som bola tehotna, tak som nemala ziadne priznaky, praveze som bola nastvana, ze nemam priznaky, tak som nechcela ani test robit, lebo mi ani ms este nemeskala, ale muz ma prehovoril, vraj som tehotna, neviem podla coho to spoznal...iba to co teraz zvysena telesna t a bazalna t.....kontrolujem si ho rano a vecer, predtym ked som mala ms a ovulaciu, tak som ho vobec nenahmatala...teraz je tvrdy a ty mas aky krcok?....ako take priznaky tehu som mala asi od 5tt, trosku menej mi chutilo jest, ale jedla som jedla co som nejedla roky, pobolievalo ma podbrusko...take tehu by som brala...kramy ma zabijaju, keby mam chodit do prace, musela by som byt pn...zvlastne teplota je zvysena....dufam, ze ked som tolko dni trosku spinila, tak ms nebude dlho....najradsej by som sla uz v pondelok, uvidim ako ms...dam vediet

willy_wonka
19. sep 2012

@viviem tak,tak, telo je nevyspytatelne...poviem ti ivecer aky je krcok🙂 vcera bol tvrdy 🙂 a zvyknes pred ms spinit? hm , ale tou teplotou zacinam byt znepokojena:/akurat som dosla zprace domov a po ceste som citila podbrusko, nejak pobolieva - ale to aj pred ms.
Dakujem za podporu, no bojim sa verit, ze to vyslo. radsej budem v neistote,a co sa spravania tyka, to mam aj bez tehu ukazkove, kurnik, ved u mna by bolo babo ako v palaci🙂
a necitis sa prechladnuta?

viviem
19. sep 2012

@willy_wonka a pocas ms ma byt hmatatelny a makky ci ako to je? mozno je moje telo spomalene a este zmeni teplotu a krcok pocas ms...ms pred tehu a po tehu sa neda ani porovnat, neviem co je horsie...pred tehu velmi kratke cykly, iba 3 cykly tesne pred tehu boli fajn ako zazrakom...vsak nebudem sa rozpisovat endometrioza a varixy na maternici mi dali zabrat, nebol den ked som neplakala od bolesti, preto sme chceli babo, zazrak otehotniet a tehu lieci, cize som bola ja, mm a lekar v rozpakoch ked som na 1x otehotnela....to si vies predstavit tu radost...v maji som mala bolesti podbrusia, isla som ku gyn, zapal.tekutina v podbrusku, vysoka sliznica, zapal a infekcia, brala som atb, bola som na kontrole a poobede sa pustila moja 1 ms po porode, v juni, cize o 33 dni ms, predtym 2 dni spinenie, v juli o 33 dni ms, 2 dni predtym spinenie, v auguste o 29 dni ms, 4 dni predtym spinenie, v septembri o 33 dni ms, 5 dni pred spinenie...ale ako sa mam pocas spinenia a ked dojde ms neprajem ani nepriatelovi....lieky neuzivam, snazim sa ist na to prirodne, bylinky, vitaminy atd ale stale sa to len horsi, uz sa bojim mat dalsiu ms....poznam svoje telo, urcite nie je v poriadku....uz som si toho odtrpela za roky, neviem cim som si to zasluzila...zdravie sa zlepsi iba laparkou, alebo dalsim tehu, alebo?....zelam ti, aby si bola stastna a s malinkym pod srdieckom?....hm ktovie podbrusko boli aj aj, skoda, ze sa tehu neda zistit inak, tak nas nechava cakat, uz sa neviem dockat co sa z toho vykluje 🙂

mimus265
19. sep 2012

Neviem co si mam mysliet mam 24DC, BT36,9, bolia ma prsia rano mi je divno pravdepodobne nizky tlak predtym som nemavala, vcera a dnes ma chytila zaha... dnes rano som si spravila test zial iba jedna palicka myslite ze to bolo este skoro a treba pockat ci pride mrcha... spinenie som nemala ziadne

nikissek28
19. sep 2012

holky já teda minulý měsíc měla na testu tohle ale za pár dní už nic 🙂 MS furt nikde 🙂 ted už 3tí měsíc ale bazalka je furt nad 37,1 😀 a ted baby radte 🙂)))

willy_wonka
20. sep 2012

@viviem nove info .BT stupla na 37🙂 krcok ja tvrdy nizko polozeny., pocas ms nekontrolujem a po ms je makky ael nie az tak vysoko ako pred ovu.Moja, drzim ti palce nech to nie je nic zle, podla toho co pises, si to nemala jednoduche, ale vies rychlo otehotniet, co je super! Ako sa dnes citis?
@mimus265 mimus som na tom podobne ako ty, 27 DC (mam 30-31dnovycyklus) a BT mi dnes stupla z 36,8 na 37,ziadne spinenie, mierne bolesti, a boli ma koza na podbrusku, resp je taka citliva na dotyk, mozno novy priznak v PMS:D
Ak neklesne BT, urcite testuj este raz po meskani ms😉
@nikissek28 a robila si si dalsi test?🙂dievca, ved tebe mozeme asi gratulovat🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre