Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

steinarka
13. júl 2015

@zuzannaaa dnes si mala dostat? na 8 dpo? nesranduj.. 😉

zuzannaaa
13. júl 2015

@lili654 Jeee co na ro povedat gratulujem a tesim sa s tebou mne. Dosli testiky musim si kupit ..... Dnes som mala dostat zatial nic

zuzannaaa
13. júl 2015

@steinarka ano tak mi to vychadza v kalendari minuli mesiac som mala 25dc tak som zadala 25 a vyslo mi na dnes ....

steinarka
13. júl 2015

@zuzannaaa tak akoo pochybujem, ze to dnes bude 🙂 a ani zajtra isto nie.. a ak bude, tak bez za lekarom, lebo to bude hormonalny problem, nakolko kratka poovulacna faza moze narobit velku sarapatu

lili654
13. júl 2015

@zuzannaaa držím palčeky nech ti to víde .. a dakujem

flavia1
13. júl 2015

@steinerka to určite nebolo z PMS, dokonca test mi ukázal ducha 5 dní pred MS, takže som musela mať ovuláciu skôr. Pri Pms ma nikdy neboleli prsia...

steinarka
13. júl 2015

@flavia1 😉 jo, ok

milluska
13. júl 2015

@luta13 @veronikax @steinarka dakujem moc baby, ale vcera dosiel ms a hcg bolo len 22... Teraz su uz testy snehobiele... Mozno sa este niekedy mm "posmykne" a zadari sa... Clovek mieni, pan Boh mení... Drzkajte sa a vela stastia 😉

luta13
14. júl 2015

@milluska no skoda veru...a uz som sa tesila, ze Ti zagratulujem...tak sa drz a verim, ze coskoro sa vam zadari...Boh to zariadi, treba Ho o to prosit, tak ako ja som...a doprial nam... 🙂

luta13
14. júl 2015

@lemra123 predejakulacna tekutina obsahuje male mnozstvo spermii, ucili sme sa to v 7.rocniku na prirodopise...no nech je ako chce, mate pouzivat kondom a hotovo, ak teda dieta nechcete...je to prirodzene chranit sa bud tak, alebo antikoncepcnymi tabletkami...no jednoznacne si urob tehutest z ranneho mocu, potom budes mudrejsia...ak tehu nie si tak budte opatrni...pretoze je to o zodpovednosti...vela zien (asi vsetky, co sem pisu!!!) tu na fore sa snazia otehotniet a nie kratky cas a nedari sa im a dievca ako Ty svojou nerozvaznostou by zostalo tehotne? nie je to spravodlive...a keby si nahodou bola tehotna, co spravis? budes sa tu radit, ci si mas dieta nechat, albo ist na potrat? toto chces riesit? vazne? nemas inej starosti? tak sa pekne otestuj, drzim palce nech je testik snehobiely...daj potom vediet, co a ako...som vazne zvedava... 😨 😨

luta13
14. júl 2015

@pterodaktyl pockaj na dalsi MS a ak sa nedostavi, potom testuj...nafuknute brusko nemusi vzdy znamenat tehotenstvo...drzim palce...😉

luta13
14. júl 2015

@lili654 krasne //...gratulujem..uzivaj si tehu...🙂

luta13
14. júl 2015

@aber ja takisto...priznaky a divny pocit v podbrusku, ze som tehotna, neslo mi 14DPO zapnut lyziarske gate, ktore som predtym v pohode zapla...unavena som bola atd...spravila tiez len 1 test a stacila mi jemna druha ciarka a bola som si ista...potom este dva dni po sebe po 1 test a bolo to na 100%...a Dr. to nasledne potvrdil...no najdolezitejsi bol prvotny pocit...ze som tehu...😉

steinarka
14. júl 2015

@milluska tak to ma mrzi.. drzim palce, nech sa cim skor podari 🙂

pterodaktyl
14. júl 2015

@luta13 Ja som mala od posledného styku už 2 krát menzes jeden trval 8 dní ale bol slabší a teraz mám7 deň a taký normálny aj s bolesťami . Lenže ja som pred mesiacom zjedla tabletku Escapelle možno ten meznes je taký kvôli tomu že ? .. A testy som si robila už asi 5 krát a všetky boli negatívne.. A aj to bruško už nemám také nafúknuté , dnes mi končí menzes , teda aspoň to tak vyzerá a bruško už nemám také 🙂 .. Ale ďakujem 🙂

luta13
14. júl 2015

@pterodaktyl mozne je to, ze po tej tabletke to mas take vseliake, no uvidis na dalsi mesiac, ci budes mat normalny MS...ak nie, zajdi k Dr...viac Ti poradit neviem...🙂

nikoletabil
14. júl 2015

nikoletabil Ahojte baby,
prosím vás o radu. Na konci mesiaca som vysadila antikonepciu, poslednu tabletku som mala 22.06. - potom do 29.menštruáciu. 02.07. sme s priateľom mali nechráneni sex, roztrhol sa nam kondom a samozrejme spravil sa do mňa. Tabletky som vysadila preto lebo sme sa chceli začať pokúšať o babätko ale chcela som väčšiu prestavku asi 4-5 mesiacov od tabletiek a potom skúsiť. Je mi fakt veľmi zle, v práci nedokažem ani robiť. nikdy predtým som ani nevedela čo je to točenie hlavy, pobolieva ma aj brucho, je mi na vracanie( ale nevracala som ešte) a nechutí mi jesť. Proste pripadam si ako ina osoba. Robila som si už asi 6 test a všetky sú negatívne len neviem či to neni krátky čas od 2.7. ešte. Baby prosím vás poradte mi aké máte skúsenosti. Neviem či je to s toho že som prestala brať tabletky alebo s toho že naozaj som tehotna. Pred rokom som tiež na dva mesiace vysadila tabletky a nič mi nebolo. Ďakujem za Vaše reakcie

tomasko27
14. júl 2015

@luta13 Ahoj,ako mozes porad 🙂 .Vcera sme s manzelom rano stihli milovanie a odisiel do prace,a poobede asi dosla ovulacia,dedukujem podla hlienu,vcera to bol 10DC.Minuly mesiac som ten hlien mala na 12DC.Myslis ze sa mohlo zadarit?Manzel pride az zajtra a to uz bude asi neskoro este skusat.

steinarka
14. júl 2015

@nikoletabil kludne moze byt zblbnute telo po hormonoch.. to, ze si to predtym nemala neznamena, ze teraz to mat nemozes

andi1234
14. júl 2015
tomasko27
14. júl 2015

@andi1234 Nazivo vidno druhu / lepsie?lebo takto asi nic 😒

andi1234
14. júl 2015

Nevidno nie som

lili654
14. júl 2015

@luta13 Ďakujem 🙂

karolina196
14. júl 2015

@andi1234 Kolky DC si?

sara9000
14. júl 2015

Ahojte,som tu nova a chcela by som sa vas opytat...pred dvoma mesiacmi som bola na kyrete,nasledne na to som dostala menstruaciu tak ako som mala,a teraz mi uz 5dni meska...dnes mi bolo hrozne na vracanie cez den asi dve hodiny a citim sa dost unavene...posl.pohlavny styk som mala akurat cez plodne dni...myslite si ze mozem byt tehotna?bol nechraneny ale partner sa do mna neurobil...dakujem za vase odpovede a trpezlivost

luta13
15. júl 2015

@tomasko27 no ak si mala ovulaciu, tak myslim, ze by sa mohlo zadarit! pisala si mi vcera, ze manzel pride az dnes, tak ja by som este raz skusila aj dnes, za to nic nedate, len chvilku casu a neznosti a radsej aj 2-3 dni po sebe skusat, aby bola väcsia sanca...aspon teda ja by som to tak riesila...lebo ak si mala vcera vecer ovulku, tak ratam, ze dnes Ti este moze trvat...nie som odbornik na plodenie, no je to moj nazor...drzim palce, aby vam to vyslo...ak nie, nesmut, nadej zomiera posledna...a my zeny sme bojovnicky...ak sa zadari, daj potom vediet, budem rada...😉

luta13
15. júl 2015

@nikoletabil mozes byt kludne tehotna, ale ako pise steinarka, tak mozes mat aj telo od hormonov zblbnute...na kazdu posobi inak vysadenie tabletiek...neviem...ja ked som vysadila, mne nic nebolo, vobec...ale priznaky sa mi skor zdaju na tehu...pockaj na meskanie MS, potom testuj znovu...ak si tehu, mali by sa Ti ukazat //, pripadne skus iny test...inak neviem poradit...drzim palce...🙂

luta13
15. júl 2015

@andi1234 veru, nic nevidim, ani dusika...☹

luta13
15. júl 2015

@sara9000 moj nazor je, ze ak mu nahodou ubehlo a mala si plodne dni, tak mozes byt tehu...testni sa z ranneho mocu a uvidis...ak bude negativny, testni za niekolko dni...drzim palce...🙂

tomasko27
15. júl 2015

@luta13 Dakujem za nazor.No ved ak aj to nevide,nic sa deje vsak to skusame prvy cyklus takze pohoda,a uz mame dve deti takze mame cas.
Vcera mi bolo tak blbo,ale to mne vzdy cez ovulaciu,no ma tak divne pichalo vcera na lavej strane a aj dnes troska,tak inak.No ved uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre