Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

danielocka262
8. jún 2016

Ahojte 🙂 no tak som tu s podobnou zahadou. Mrchu mam dostat v piatok (10.6.) a od vcera (7.6) mam taky hnedo-ruzovkasty vytok a intenzivne, ako keby bodanie v bruchu - bolo to asi zo 3x ale bolo ozaj intenzivne. O babatko sme sa zacali snazit len tento mesiac. Dnes 8.8. uz spinenie nemam ale sem tam ma zaboli brucho ako keby som mala dostat mrchu, ale tu som nikdy v zivote nemala skor ako na 28 den co vychadza v piatok.
Je mi jasne ze kazda je individualna a nejdem sa ani pytat ci som tehotna, je mi jasne ze to vie len ten hore :D chcem sa ale opytat, ci su tieto priznaky podobne tehotenstvu v rannych stadiach a ci ste nieco podobne mali aj vy. Dakujem

zanet500
8. jún 2016

Dobry vecer,potrebujem poradit momenatalne sa nachadzam egypte pred mesiacom mi odstranily mirenu. Uz skoro 2 tyzdne citim bolest prsou, hnednu mi bradavky a mam viditelne modre zilky, pocit na zvracanie,bolest hlavy a krizov,unava lenivost, slaby vytok , jemna bolest a pichanie pod bruskom.

Dnes som bola u zenskeho a videl na sone nieco malinke taku bublinku alebo ako to mam nazvat. Tak mi zobral moc a visiel slabo pozitivny povedal ze nevie naisto ze mam prist o tyzden ale mne to nesedi ja som u neho bola 3 krat za tento mesiac a nic tam take nevidel az len teras po ovulacii tak co by to bolo ine nez tehotenstvo? Spominal ze to moze byt krvna zrazenina ale ja nekrvacam, krve testy negativne!!! Dakujem za odpovede

michaela_lm
9. jún 2016

Prosím vas poraďte už rok sa snažíme o babo bolia ma veľmi prsia pred 2 dnami som mala hnedý výtok dnes s krvou menštruáciu mám dostať 12.6 myslíte že už to môže byť menstruacia test som chcela skúsiť keď bude meškať teras neviem ďakujem za každú odpoveď

nikolienko
9. jún 2016

@danielocka262 ahoj ja som na tom skoro identicky rovnako 🙂

danielocka262
9. jún 2016

@nikolienko a uz vies ci si tehotna?

nikolienko
9. jún 2016

@danielocka262 ja som mala dostat MS vcera a nic... robila som si test vcera aj dnes a vysiel neg ale citala som ze je to velmi roznorode, ze meratelna vyska HCG (nad 10) u niektorych zien byva niekedy az skoro v 5tyzdni tehu, nejake priznaky som mala a keby nam to vyslo bola by som stastna tiez sa "snazime" este len od maja 🙂

danielocka262
9. jún 2016

@nikolienko No mne tiez zatial vychadzaju testy negativne, tak este pockam a skusim si ho spravit o niekolko dni. Alej e to zvlastne lebo spinenie uz od vcerajsieho obeda vobec nemam ale dnes ma tak obcasne zaboli brucho ako keby som mala dostat menstruaciu, ale proste nejde mi do hlavy to spinenie. Citala som ze obcas sa moze pred MS objavit ale ja som to nikdy nemala. No nic uvidime, drzme si prsty 🙂

nikolienko
9. jún 2016

@danielocka262 ja som to mala presne tak isto, este aj vcera ma tak troska pobolelo brucho ako pred MS a nic viac, presne tak uvidime 🙂 tiez drzim palce 😉

1d1d
9. jún 2016

@ericka2503 uvidime co mi povie lekar a dakujem

1d1d
9. jún 2016

@zuzanka3381 meska mi mesiac ale ked som si pocitala tak na nete ze v ktorom by som mala byt tak mi napisalo ze v 7 ale podla mna tak v 4 tyzdni som..pretoze pri prvom babatku som mala prvy ultrazvuk urobeny v 7 tyzdni a maleho uz bolo pekne vidno a lekar povedal ze na ultrazvuku bude vidlo v 4-5 tyzdni

zuzana256
9. jún 2016

Ahojte viem ze to sem nepatri ale potrebujem poradit ak niketo bude vediet o tom to

zuzana256
9. jún 2016

prosim vas chcem sa opytat ked ma moj priatel tribulus a uziva ho mozu sa kombinovat aj ciste vitaminy ako vit.C,E,Selen Zinok, kazdy den ine alebo nemoze sa popritom s tribulusom uzivat aby nebola z toho nejaka reakcia potrebujem ohladom tohto poradit a tiez aj ked ma 150tbl+20 tak ci sa ma nejako predelit tak ze mesiac bude uzivat 30tbla potom nejake dni pauza alebo sa moze v kuse uzivat lebo este som necitala otom ci sa robi aj pauza 7dni alebo kolko zatila uzova len 3* denne dakujem za vase rady a pomoc vopred

laurinka239
9. jún 2016

Baby,vidite tam daco?? dakujem

pepka123
9. jún 2016

@laurinka239 ojooooj kvalita tej fotky je mizerná alebo si ju upravovala, ale tam sa nedá nič vidieť odfot na dennom svetle pri okne alebo vonku 🙂

laurinka239
9. jún 2016

Ked to mobil fo ti taaak strasne :D pockaj skusim 🙂
@pepka123

laurinka239
9. jún 2016
pepka123
9. jún 2016

@laurinka239 hmmm žiaľ nič nevidím a MS ti už mešká???

misenka777
9. jún 2016

@danielocka262 ahoj ja to mam tak isto až na to že ten výtok som mala minulý týždeň asi 3 dní A Podbruško má boli stále. Mala som dostať V pondelok ale nič. Testy negatívne. Už som Z toho má nervy. Podľa mojich počtom ak by som bola tehu tak by som bola asi 4 týždeň je možné že to test nezachytil?!

nikolienko
9. jún 2016

@misenka777 tak to sme na tom uz tri rovnako

danielocka262
9. jún 2016

@nikolienko Dievcata teraz som si robila test a vidim tam ze mega ducha 😆😆😆 uvidim rano ci to nebude lepsie

nikolienko
9. jún 2016

@danielocka262 jej tak to je super 🙂 🙂 aj ja som si robila a tiez sa mi zda ako by sa tam nieco rysovalo ale neviem ci som si to nevsugerovala len preto ze to tam chcem 🙂 skusim aj ja zajtra rano, napis potom co ti vyslo 😉

misenka777
9. jún 2016

@danielocka262 tak to je super ja som na tom mojom nič nevidela 😔 koľko ti meškajú?

danielocka262
9. jún 2016

@misenka777 zajtra by som ich mala dostat. Ale mozno si to len namyslam 😆 Tak si to spravim pre istotu este rano

danielocka262
9. jún 2016

@misenka777 ukazovala som to aj kamaratke a vravi ze ona tam vidi slabulinku ciarku tiez

danielocka262
9. jún 2016
danielocka262
9. jún 2016

Na tejto to mozno vidiet lepsie

misenka777
9. jún 2016

@danielocka262 aj mne sa zdá že tam je taká slabulinka. Ja som si robila dnes ráno A nič.

nikolienko
9. jún 2016

@danielocka262 pridavam sa k @misenka777 tiez sa tam podla mna nieco crta 🙂

danielocka262
9. jún 2016

Faakt baby? Uvidim co rano, drzte prstyy 😊

misenka777
9. jún 2016

@danielocka262 držím všetky palce viem čo prežívate baby.... Snažíme sa už rok takže to čakanie je hrozne....myslím má Váš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre