Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janulap
2. jún 2012

@ondre radsej pockaj,kym ti nebude meskat menzes.Ak aj si uz tehu,test ti to nemusi ukazat a budes sklamana.Drzim palce 😉

ondre
2. jún 2012

@lauritka no to presne neviem kedy bola ovulka,mrchu nemam pravidelnu.No mam priznaky.kolko by som mala cakat?

ondre
2. jún 2012

@janulap mam nepravidelny menzes,takze to sa neda.uz som testla 5 den a negativny,testla som to a nic. nie som sklamana pretoze mam priznaky ako tehu-mavam mravcenie v podbrusku,slabe kramove bolesti a nevladzem vela robit vonku a okolo zahrady,citim spodok. dneska ma nutkanie na mocenie,....len neviem kedy bude test presny

janulap
2. jún 2012

@ondre a kedy mas dostat menzes?

lauritka
2. jún 2012

@ondre tak pockaj aspon dva dni a skus zase.

csina
2. jún 2012

@ondre počkaj ešte... aspoň 4 dni... 😉 a kúp si citlivý..10 miu

ondre
2. jún 2012

@janulap posledna bola 26.04 a potom som mala laparoskopiu takze asi mrcha uz mala prist ale neviem presne kedy.

janulap
2. jún 2012

@ondre skus pockat este 3-4 dni a skus sa testnut opat.Daj potom vediet,budem ti drzat palce 🙂

ondre
2. jún 2012

@lauritka no nic ine my neostava iba cakat.nemam rada cakanie.no dufam ze to nebude zbytocne.dneska rano ma prehnalo po ranajkach,nikdy som nema tieto pb. moze to byt priznak

lauritka
2. jún 2012

@ondre no moze a nemusi, tazko povedat... musis byt trpezliva.. nic ine sa neda robit..

ondre
2. jún 2012

@csina az 4 dni? zda sa mi to vela. mala som ist cez tyzden na vyvolavacku,len som cakala pozitivny test.

ondre
2. jún 2012

@janulap dakujem. urcite sa ozvem

ondre
2. jún 2012

@lauritka len dufam ze toto cakanie bude posledne a uspesne. ja to citim.

kikushka2386
2. jún 2012

Zienky.kedze kojim prvy krat od porodu som dostala minuly mesiac ms.teraz mi uz meska skoro tyzden.stalo sa vam niektorej ze vam meskala?neviem ci to je tym ze som malu pred par tyzdnami viacej kojila ze sa mi to zase predlzilo.vcera som si robila test bol negativny

daja7677
3. jún 2012

Ahoj holky, prosím o radu. Beru několik měsíců ha Belara. Vse středu 23.5 jsem si vzala poslední prášek a do dnešního dne jsem nedostala ms. Ve středu 30.5 jsem začala brát další plato. Myslíte, že můžu být těhotná? Stalo se Vám to někdy? Žádné léky snižující účinost jsem nebrala. Prosím o Váš názor.

nikusa89
3. jún 2012

Ahojte koncom decembra som brala tabletky Noretisteron na posunutie menštruácie z dôvodu dovolenky.. 4 dni po vysadení týchto tabletiek má prísť menštruácia a tá aj prišla.. od vtedy mávam cyklus 31 dní len raz som mala 28... poslednú menštruáciu som mala 1.mája...od vtedy nič... tehotná by som relatívne byť mohla keďže s priateľom kondóm nepoužívame..včera večer som mala príznaky presne ako pred menštruáciou bolesti krížov a podbruška...tak som predpokladala že do rána menštruáciu jednoducho dostanem..a nič... poprechládaná nie som na 100%... bývam taká slabšia a dosť často chodím močiť.. podľa môjho kalendárika som mala mať meštruáciu 1.6.. je síce len 3 ale nikdy mi nemeškali.. myslíte si že môžem čakať bábatko ?

anjelicek26
3. jún 2012

@nikusa89 - nechranite sa + meska ti menstruacia, isteze mozes byt tehotna. Zajtra si sprav test, budes vediet naisto.

xradka79
4. jún 2012

@csina tak jsem mu to řekla:o) Koupila jsem takový marcipánový mimino (figurku) a dala do krabičky zároveň s pozitivním testem!No byl překvapený, ale rád. Jen jsme si řekli, že maximální radování nastane až po potvrzení srdíčka. Přece jen člověk už se snaží být s postupem času trochu opatrnější 🙂

deniska2
4. jún 2012

@mischell1 ako tooooooooo to mi je luto ☹ nevadi podari sa ti to raz aj tak

ceresnicka1990
4. jún 2012

Ahojte dievcata, chcem sa s vami poradit ..poslednu menstruaciu som mala 28.4.2012..antikoncepciu som prestala brat v marci..chodim casto na zachod a pobolieva ma brusko, avsak nemam vobec pocit,zeby som mala dostat menzes..test vysiel negativny a gynekologicka nic nevidela a povedala mi ,ze este to na kramy nevyzera..neviem co mam robit, lebo cakanie ma zabija a velmi si prajem, mat babo...s priatelom sa vsak o to nesnazime, kedze obaja mame na to iny pohlad...a uz asi tyzden ma pobolieva pravy vajecnik...co by ste povedali?

nataskataska
4. jún 2012

@ceresnicka1990 nikto z nas tu nie je viac ako tvoja gynekologicka... vzala ti krv? ak nie, nic lepsie sa tu asi nedozvies... nechaj si vziat krv a ona podla vysky hcg musi vediet ci si alebo nie si tehotna. vela stastia

ceresnicka1990
4. jún 2012

@nataskataska jj chapem, nie krv mi nevzala aj ked som ju o to ziadala a chcela mi pichnut vyvolavacku...takze neviem no..ale dik, viem,ze nieste viac ako gyndy ,ale chcela som vediet, ci niekto o tom nevie nieco zo svojej skusenosti

nataskataska
4. jún 2012

@ceresnicka1990 mala ti vziat krv.. to co je za entitu?
ako chce vediet ci si alebo nie si tehu?

ceresnicka1990
4. jún 2012

@nataskataska vies ja som tam prisla aj na vysetrenie a po papier a tak a som jej povedala,ze mi menzes nedosiel..a ze by som chcela ist na krv..a ona ma vysetrila a tak a proste mi povedala,ze no nic tu nevidim a jednala so mnou takym stylom,ako keby na 100percent vedela ze tehotna niesom...podla mna to bolo koli testu,ze som jej povedala,ze bol negat. a ze kramy mi nedosli asi koli tomu,ze som brala predtym tabletky...a ze mi pichne vyvolavacku..proste ona mi jak na 100 percent vyvratila tehotenstvo...a pritom mi povedala,ze teraz neviem presne,ale asi krcok maternice alebo nieco take mam male a ze keby malo dojst ku menzesu tak byt vatsi... a ze ked nedostanem do tyzdna mam prist na vyvolavacku...takze neviem..ako chcem pockat a ked tak si spravim dalsi test

nataskataska
4. jún 2012

@ceresnicka1990 tak to znamena ze tehotna asi viacmenej nie si. ak je test negativny a ona ta vysetrila a uznala za vhodne ze krv brat netreba - asi podla vysky sliznice... tak potom asi vie , preco...

ceresnicka1990
4. jún 2012

@nataskataska no jo to tiez nevylucujem..uvidime po case ,ze ako sa to vyvinie

xradka79
4. jún 2012

ahoj holky, dle těhu testu jsem zřejmě 4tt.Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte náhodou některá podobný problém. Pobolívá mě jakoby na vaječníkách. Nejhorší bolest to je při sexu. Dnes jsem volala MUDr. a ona řekla, že nejde o vaječníky, ale o vazy, které se přizpůsobují děloze. Máte s touto bolestí někdo zkušenost? Taky mi řííkala, že pokud nebude nutné dojít dřív, mám dojít příští úterý, to budu 5tt. To je ale na srdíčko ještě brzy!Myslíte si, že je lepší tam jít nebo to přesunout až na ten 7tt., abych měla jistotu se vším všudy?Dík.

csina
4. jún 2012

@xradka79 presne rovnako ma pobolieva a je to ok.. neboj poznám to z predošlích tehu... ja myslím, že je to skoro..ja by som to až po 6 tt išla sonom riešiť.. ak nebude akcia, zbytočne ťa to vydesí... mne dnes dr zobral krv na potvrdenie, zajtra si volám po výsledky...

@ceresnicka1990 aký test si si robila? kupuj len tie supercitlivé 10miu a testuj ráno.. mne často dr. po vymeškaní krámov pichol len vyvolávačku... iba ak som prišla, že som mala 2 pozit testy mi vzal krv... možno tá vyvolávačka je menej nákladná ako všetrenie krvi v labáku, tak si to radšej zvážila a postupovala takto.. neboj, ak by ti ju aj pichla a nedostaneš, tak si tehu, bábo to nevypudí... 😉 inak mne tiež palpačne ešte nevedel presne určiť, a sono v ambulancii nemá, či som..preto tá krv..

xradka79
4. jún 2012

@csina myslíš, že v 6tt by už srdíčko mohlo být vidět?

penelope111
4. jún 2012

Ahojte baby. Chcem vás poprosiť o radu 🙂 S manželom sa pokúšame o bábo cca 4 roky lepšie povedané nechávali sme tomu volný priebeh a makali sme aj cez plodné dni a nič ☹ No a ide o to, že ovulku mám presne na 14 deň a pracovali sme na 10 deň a 13 deň na 14 deň ma bolel pravý vaječník viac ako inokedy cez ovu. Poobede prišiel aj ovu. hlien, ale aj s niečim iným neviem či to boli spermie alebo nejaký výtok. Lebo vždy keď sme pracovali tak spermie so mňa vychádzali hneď a aj na druhý deň a teraz som si nevšimla či so mňa vyšli hneď lebo potom bolo už sucho nič so mňa nevytekalo ako inokedy až do toho s tým ovu. hlienom. Myslíte, že by to mohlo už konečne vyjsť? Ovu. bola včera dnes ráno ešte dozvuky 🙂 Ďakujem za odpoveď 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre