Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nikusqa
28. máj 2012

dobry den, mozem byt tehotna ?
mam nechut do jedla, byvam unavena, mam zväcsene prsia a aj ma bolia a pritom nejsom v oblasti menzesu, chodim castejsie na malu potrebu (WC), 2x sa mi stalo, ze som namiesto vytoku mala krv ale to som trosku vytiekla a za taku pol hodinku maximalne hodinku bolo vsetko OK .
ale v skutocnosti si nejsom vedoma toho, zeby som otehotnela a aj sa davame pozor !
ale tieto priznaky ma trochu stresuju :( , prosim poradte mi !!!

zabka88
28. máj 2012

@nikusqa to krvacanie mi pride skôr či nemáš nejaký zápal, môžeš mať vaječníkov alebo aj močové cesty, brucho ťa nebolí?

8kiss8
28. máj 2012

dakujem za radi emily_666 kus velkeho masa zo mna vypadlo ci by to bola ta zrazenina?

aduskatt
28. máj 2012

Babyyyyyyy.............ja chapem vase obavy a neistotu a tuzby a vsetko okolo toho....ale skutocne tu na MK nevieme zistit a povedat, ci ste alebo nie ste tehotne...na to si fakt treba urobit testiky...............
@katulienka28 to moze znamenat rovanko tehu ako aj netehu a prichadzajuci menzes....fakt ti spolahlivo urci test a potom lekar.......ked ti poviem, ze pri tehu som mala to, co ty, tak sa potesis, ale zaroven ti mozem rovno povedat, ze spinenie som mala pri clostile aj ja a nebola som tehu, dosla mrcha......tak co si z toho vyberies bez testov?...mile rada by som povedala, ze tehu, ale ako vidis, to moze aj nemusi byt pravda........urob si test...ak si tehu, uz to tam uvidis.....ak ostane biely, tak aspon vies, ze je niekde problem a treba patrat dalej po pricine.drzim palce

aduskatt
28. máj 2012

@8kiss8 mne sa uz stalo, ze zo mna vypadavali kusy takej tmavej akoby pudingovej konzistencie.....a nebolo to ani po potrate, len mi chvilu meskala mrcha.teda viac ako chvilu........

nikusqa
28. máj 2012

@zabka88 no moze byt, preto by som chcela od vas pocut rady a nazory, ale ked som pozerala priznaky otehotnenia tak tam bolo aj krvacanie napisane,
A zapaly som mala takze viem co to je ale nastastie uz s tym nemam problem, a myslim si, ze to neni zapal, lebo to krvacanie som mala ine ako toto ...

zabka88
28. máj 2012

@nikusqa písala si že nie si v čase menzesu, keby si v tomto čase krvacala trošku tak oki, prípadne pri zahniezdovani by si mohla trošku, ale neviem či až krvacanie. ..no testik ti povie asi viac

nikusqa
28. máj 2012

@zabka88 no vsak to neni uplne, ze krvacanie. To len trosku, ze proste citim, ze to ide zo mna von v minimalnom mnozstvo potom idem na WC a vsetko Ok, uz ziadna krv. No toto som citala co si mi napisala, ze pri zahniezdovani s amoze krvacat, takze bude najlepsie ked si spravim tehotensky test ...

adrianiiita
28. máj 2012

Baby čo myslíte??? už asi cca 2 týždne sa cítim unavená by som spala a tieto príznaky som mala aj pri prvom tehu ... a okrem toho som mala menšie bolesti v podbrušku ako pred menzesom ... tak som sa rozhodla len tak že si dnes spravím test.. a výsledok boli 2 čiarky ... to znamená že som tehotnááá ... tak som hned zašla gynekologičke a ona že to tam nevidí ... najhoršie na tom je že si nepamätám dátum poslednej mrchy ... mám nepravidelnú a minulý mesiac sa mi nechcelo zapísať ... gynekologička mi povedala že mám skúsiť neskôr dojsť ked mi bude meškať... neviem či je možné mať príznaky skôr ako to vidí gynekologička na prístroji?? máte podobnú skúsenosť???

emily_666
28. máj 2012

@adrianiiita tehotenstvo nie je hned vidno, urob si testy a v prípade pozitívneho potom chod k lekárke

adrianiiita
28. máj 2012

@emily_666 však práve že dnes som si jeden test robila a boli tam 2 čiarky... jedna silnejšia a jedna slabšia ... tak som hned zašla ku gynde a tá že nič nevidí ... ja to nechápem ako mi môže test povedať že tehotná som a gynekologička na prístroji nevidí nič

ematko29
28. máj 2012

@adrianiiita určite nevidela nič preto lebo je to asi včasné tehotenstvo aje velmi male.na ultrazvuku vidno tehotenstvo až v 5až 6tt.skor nic nevidi

deniska2
28. máj 2012

@laurica123 ahojky tak čo si tehotná teda ked si tam mala ducha tak si tehotna daj mi vediet 🙂

trish22
28. máj 2012

@adrianiiita počkaj dva týždne a potom chod znovu k lekárke. ak si tehu tak to tam už asi bude aj vidno. 😉

adrianiiita
28. máj 2012

no dakujem baby... nič iné mi neostáva ... som zvedavá že ako mi budú určovať tehotenstvo ked si nepamatám dátum poslednej menštruácie ... 😒

aduskatt
28. máj 2012

@adrianiiita z krvi......

adrianiiita
28. máj 2012

@aduskatt čo z krvi?? dá sa zistiť presne v ktorom týždni som??

aduskatt
28. máj 2012

@adrianiiita najskor z krvi podla hladiny hCG a neskor podla ultrazvuku🙂

laurica123
29. máj 2012

@deniska2 no neviem co to malo byt...potom vlasne dva dni na to som dostala ms ale len taku kratku..uvidime a co ty ako sa vam dari v brusku??? 🙂

zuzankaza
29. máj 2012

Môžem aj ja položiť otázku? 8.5 som mala mrchu cyklus 28-29 dni...ovu bola okolo 21.5 v sobotu 26.5 som mala ružový výtok chvíľkový a už dva dni mam žalúdok ako na vode v ústach pachuť a pobolieva ma podbruško...môžu to byť príznaky? na tehu test je ešte skoro.Máte s tým niektorá skúsenosť? Dík za odpovede...

ingulka85
29. máj 2012

Baby, trošku odveci, ale nepotrebujete Femibion 800, 30tbl, je to na prvé 3 mesiace tehotenstva až do konca 12týždňa, kúpil mi to manžel, ale ja už som mala kyselinu listovú, tak som ich nebrala, sú nové, neotvorené... Ak máte záujem napíšte mi

mischell1
29. máj 2012

ahojte mám dilemu či som alebo nie som tehotná skúste mi poradiť .....urobila som si teh. test.. čo myslíte? mala by som ho zopakovať? ak áno, kedy? dakujem

camelinka
29. máj 2012

@mischell1 ja bych rekla ze jsi, kdyz si budes delat kazde rano novy, tak carka bude urcite silit 😉

lillika
29. máj 2012

@mischell1 si 😉

mischell1
29. máj 2012

Ďakujem Vám žienky za odpoveď - skúsim ešte počkať, aj keď je to taký zvláštny pocit a potom dám vedieť 🙂

8kiss8
29. máj 2012

takto isto som mala aj ja dva testy a dostala som mrchu hm ako je to mozne?mischell1 ☹

mischell1
29. máj 2012

@8kiss8 neviem ako je to možné, skúsim si v piatok urobiť ešte jeden- hádam tie dva dni budú stačiť a ak to bude rovnaké tak sa asi rozplačem lebo mne čakanie moc nejde :(

8kiss8
29. máj 2012

ale poznam aj zeny co mali pocas tehu mrchu a je vsetko ok 🙂

jahu348
29. máj 2012

@8kiss8 skus si po mrche len tak spravit test

8kiss8
29. máj 2012

jahu348 uz nemam ten pocit ze by som bola tehotna vsetky pocity odisli spolu s mrchou myslis ze by som si mala urobiy napriek tomu ze by nic neukazalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre