Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lilien2628
17. nov 2015

Ahojte dievcata,
viete mi poradit, ci niektora z vas prezivala to co ja? Idem sa zblaznit. Som tehotna, niesom? Vazne netusim. :(

S manzelom sme mali nechraneny styk (v 8. den od zaciatku mojej poslednej menstruacie), pri ktorom ejakuloval "do vnutra". Den po styku som mala velmi vodnaty hlien. Taktiez ma zacalo pobolievat v podbrusku a citim akoby sa mi zvacsila maternica (dokazem si ju nahmatat). Tento stav mam uz 2 tyzdne a 3 dni, s tym, ze to kolise obcas ma maternica pobolieva inokedy zas nemam ziadne bolesti. Prsia nemam citlive, no zlepsil sa mi cuch. Taktiez som viac uplakana ako normalne. Dnes na 17 den po nechranenom pohl. styku som si urobila tehotensky test, ktory vsak vysiel negativne. Viem, ze musim este min. tyzden pockat, ci pride mrcha alebo nie, no som z vsetkeho v strese. Dieta by nas potesilo...
Budem vdacna za kazdu radu 🙂
Dakujem a prajem pekny den 🙂

xaxax
18. nov 2015

@steinarka
Fakt nie lebo ja sa strašne bojím co ak keď sa spravil a mal niekde na ruke niečo a začal ma hlboko a silno robiť rukov, síce tam bol časový odstup približne 15minutach, ale ešte keď sa spravil na brucho utreli sme to ale ty istym co sme utreli brucho som sa utrela aj dole
@baaambulkaa

steinarka
18. nov 2015

@xaxax vies, obcas treba aj dopredu rozmyslat nad moznymi nasledkami.. poznam holku, co otehotnela z toho, co tu popisujes 🙂 a dnes ma 5 rocneho syna..
drzim palce 🙂

leto79
18. nov 2015

@lilien2628 moze to byt tehotenstvo, ja som v tehotenstve mala cuch ako pes 😀 Pockaj par dni a testni, kym nepride ms, nic nie je stratene

lilien2628
18. nov 2015

@leto79 Dakujem pekne za odpoved. Uvidime ako to cele vypali. 🙂 Dam potom vediet 😉

leto79
18. nov 2015

@lilien2628 urcite daj vediet, drzim palce, vyzera to fakt nadejne 😉

ninika29
18. nov 2015

Ahojte emoticon ja som mala naposledy menzes 19.10 trval mi päť dní 27-28.10 som mala ruzovkasty vytok . Už som nie čo začala tušiť ale neskôr som na to už nemyslela . Teraz mi menzes mešká už 4 dni. Cítim sa ako by som uZ mala dostať A stále nič. Boli ma chrbát mám bolesti prsia naliate. Neviem test sa ešte asi nechystám robiť lebo v júni som to mala tak isto A test mi vyšiel pozitívny až po 14 dní meškania A na fľaši dnes som mala spontánny potrat emoticon

xaxax
18. nov 2015

Spravila som si test a vyšiel negatívne

kikuska12396
18. nov 2015

Ahojte ..ms som mala naposledy 3.10. trvala asi 4dni a bola slabá..dnes je 48DC a ms nikde, robila som si aj tehotenské testy len boli negatívne..mešká mi to 11dní myslíte že je ešte skoro na test?

xaxax
18. nov 2015

@steinarka takže keď test mam negatívny malo by to byt OK nie?

steinarka
19. nov 2015

@xaxax ano, malo.. pokial ti nemeskala ovulacia

momkomonika
19. nov 2015

@xaxax test ti najlepšie ukáže až o 5 dní po predpokladanom otehotnení... no tiež záleží od toho, že aký máš test... ale niektore baby majú skúsenosť, že test im ukázal až po 14 dňoch od predpokládaného otehotnenia...neviem koľko dní je to u teba...

dasa71
19. nov 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

vsak zajdi gynekologovi a ten ti povie

samaneviem2
19. nov 2015

Ahojte,mne vysiel vcera aj dnes pozitivny test,este som sa ani nestihla otocit a uz riadne || ...mam ovela.vacsie prsia posledne dva tyzdne,ale inak nic, ku dr idem az o tyzden... Myslite,ze sa uz mozme tesit? ...v case ,ked mala byt mrcha,som dva dni minimalne spinila- len jeden fliacik a nic...tak som myslela,ze pride a uz tyzden meska...

xaxax
19. nov 2015

@momkomonika tak keby sa niečo stalo tak je to už asi 3-4 týždeň a menštruácia mi meska 3 dní a robila som 2 testy a oba negatívne, bol to Gravitest a k lekárke idem v pondelok

steinarka
19. nov 2015

@momkomonika no tak to mas veru velmi mylne informacie.. 5 dni po predpokladanom otehotneni este vajicko nie je ani zdaleka uhniezdene, a nie zeby este test ukazal 🙂 🙂 🙂

momkomonika
20. nov 2015

@xaxax tak potom daj vedieť keď prídeš od lekára

lucita2707
20. nov 2015

Ahojte zienky 🙂 Mam na Vas otazku...Posledny cyklus bol 28 dnovy ( mavam vacsinou 32-36) ..takze zaciatok poslednej menstruacie bol 7.10.2015 trval 6 dni..no a od vtedy som menstruaciu nemala. Velmi ma bolia prsniky, a par krat do dna mam asi minutove intenzivne bolesti v podbrusku ako keby som uz mala menzes. Ale ten nie je. Robila som si aj testy podla letaku vraj som tehotna..dnes je to myslim 44DC bola som na gynek. lekar videl tehu.testy takze ano tehotna..vraj uz by som mala byt tak 6,5 tyzdna tehotna..alee..na ultrazvuku vooobec nic nevidel...jedine co povedal tak ze sliznica maternice je vysoko..tak mi zobral krv..co myslite ???? Uz viac ako rok sa s manzelom snazime o baabo ... Budem tehotna ci nie ? Ak nie co to moze byt?..Ma s tym niekto skusenost?

samaneviem2
20. nov 2015

@lucita2707 ahoj, ja mam momentalne skoro ten isty problem... poslednu som mala 8.10., bolesti prs,trochu brucha, pozitivne testy...ku dr. ide ale az buduci tyzden, tak som ako na ihlach, ze ci naozaj nieco bude.

lucita2707
20. nov 2015

@samaneviem2 tak to aj ja neviem co bude..lekar povedal ze podla posledneho cyklu by som mala byt uz v 6 tyzndi..ale zas ze mohlo dojst k oplodneniu neskor a preto mi nechce ultrazvuk nic ukazat..povedal ze netusi co bude..no jedno vie isto a to ze mam sliznicu maternice vysoko polozenu a to mavaju gravidne zeny..takze cakanie za vysledkami z krvi..vyvolavacku mi ani neepichal pre istotu..joj ..duuufam ze sa zadarilo..

samaneviem2
20. nov 2015

@lucita2707 a kedy budes mat tie vysledky krvi? no drzim palce 🙂

lucita2707
20. nov 2015

Vysledky krvi budu v pondelok ale k lekarovi mam prist az stredu...sa zblaaznim do vtedy :( A ze znova mi urobi ultrazvuk a znova vezme krv..dakujem pekne 🙂 A Ty tiez sup ku gynekologovi.. 🙂

luta13
20. nov 2015

@evik109 gratulujem...uzivaj tehu...😉

luta13
20. nov 2015

@suz2 nahodne som sem nakukla na snazilky...no ak si dodnes den nedostala MS, tak testni z ranneho mocu, pripadne sem potom hod fotecku...drzim palce, aby sa vam s manzelom splnil sen o druhom babätku...😉

luta13
20. nov 2015

@veronika1037 drzim palce, aby vsetko bolo, ako byt ma...testiky su krasne, co si sem dala...ja som mala veru 2 dni po meskani MS ovela slabsie // a 5tt...😉

luta13
20. nov 2015

@xaxax test Ti ukaze...ak bude negativny a MS bude meskat dlhsie, testuj znova... 😅

luta13
20. nov 2015

@dada30 toto nie je duch, ale krasne //...gratulujem a drzim palce, aby vsetko prebiehalo, ako ma...🙂

sara34valentina
20. nov 2015

@lucita2707 si tehu 😊😊😊😊😊

dada30
20. nov 2015

@luta13 dakujem...no dnes su to uz krasne rovnako sfarbene ciarocky a o tyzden sa chystam k doktorke ☺

luta13
20. nov 2015

@dada30 ...nijak to neviem nazvat - len darom od BOHA...takto rychlo otehotniet ( aj nam sa to podarilo po 7 rokoch za 2 mesiace snazenia )...tesim sa s Tebou, uzivaj si krasne tehulkovanie...pozeram, ze uz mas velke deticky, tak si to krasne uzijes vsetko...😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre