Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mailinka4
26. júl 2016

@lilienkalilina je to mozne,kazdopadne 2 tyzdne meskania MS su maximum,potom uz treba na gyndu nech zisti doktor co sa deje

nivea777
26. júl 2016

@modraslza.. no da sa povedat ze take nieco.. uistit?? ja som ani nevedela,že sa take nieco stane,ponuka ist prec prisla zo dna na den..je pochopitelne ze sa bojim,moze sa stat hocico,moze sa to stat aj tu,ale ked bude v rizikovej oblasti tak sa pravdepodobnost zvysuje..a v podstate ja ani neviem ci mu to poviem vlastne..k teme deti som sa uz vyjadrila,chceli sme pockat nejaky cas aby sme mali vlastne byvanie

nikoolaa
26. júl 2016

@nivea777 to je pepino test ??? Krásna ciarka 😉

jakales
27. júl 2016

@looola tak to som rada, lebo dnes som si robila mamatest, a je tam slaba druha ciarka ale kramose mam mát az o 7dni tak neviem ci to neni len chybny test teda dva som si robila 😀 a oba mali slabu ciarku

beruska992
27. júl 2016

moj test je negativny stále :( a bolesti su dalej

bibi33
27. júl 2016

@ritamama no ms dnes dorazila 😁😥 takze tento mesiac nic...

sisa604
27. júl 2016

Dobry vecer, chcela by som sa vas spytat ci mozem byt tehotna aj ked som mala tento mesiac menzes od19.-23. ale v posledne dni sa mi toci hlava a potom ma aj boli a citim sa tak divno...pted menzesom som si robila test a vysiel mi negativny ale ked som sa ppztela lepsie na ten test tak tam boli vidiet ako keby obrysy druhej ciarky ale to som si pomyslela ze to tak ma byt akoze tam byva ta druha ciarka. S priatelom sa vsak pokusame o dieta 3mesiace....chcem sa spytat ci na tom teste aj ked je negativny je aspon trosku slabulinko vidiet obtysy tej druhej ciarky ci nema byt vibec vidiet...dakujeem za odpovede

vik_i
27. júl 2016

@sisa604 ahoj, ak nie si tehu, dve ciarky by tam nemali byť, možno len duch...pockaj 2-3dni a sprav si ešte jeden test

sisa604
27. júl 2016

@vik_i ja som si fakt myslela ze tam ta druha ciarka ma byt akoze ona bola uplne skoro neviditelna fakt ako keby len obrys ze kde by mala byt.....a to tocenie hlavy moze mat suvis s tym?lebo preco dtym sa mi takto netocila ale to mozno sa teraz toci aj z tepla nie?

frau99
27. júl 2016

@sisa604 hod foto testu a uvidime

sisa604
27. júl 2016

@frau99 praveze ja som ho vyhodila

sisa604
27. júl 2016

@frau99 praveze ja som ho vyhodila
@frau99 zajtta si urobim a pridam ho sem 🙂

frau99
27. júl 2016

@sisa604 dobre som zvedava drzim palceky aby tam boli dve ☺☺☺

sisa604
27. júl 2016

@frau99 no vsak uvidime a dakujeem 🙂....a mozem sa spytat na to tocenie hlavy ci s tym ma nejaky suvis?

christina_petrikova
27. júl 2016

@sisa604 z tepla? to si nemyslim 😉 uz aj horsie tepla boli. Moze to mat suvis. U kazdej zeny sa prejavuje inak

frau99
27. júl 2016

@sisa604 u kazdeho su ine priznaky , mna bolela strsne hlava mavala som migreny v tehotenstve tak ze tak moze aj nemusi 😊

sisa604
27. júl 2016

@christina_petrikova lebo tak blbo mi bolo pred menzesom aj vcera aj dnes ale az tak na vecer nie rano ,tak neviem veru...a je to neprijemne lebo zacne to ticenim hlavy a potom taky blby pocit na odpadnutie ako keby ...

sisa604
27. júl 2016

Aa baby, mozem sa spytat ktory test je najlepsi? A ci nevadi ked si ho neurobim hned ked vstanem lebo ho musim najskor kupit ;)

nikoolaa
27. júl 2016

Už som z toho zúfalá ///( tehot.test tej istej značky mi raz ukáže ducha,na druhý deň nič,potom zas ducha. Jak to mám chápať ?:( Pravda je že test robím aj počas dňa,aj keď nasilu močim :/ ms má prísť za dva dni 😞

nivea777
28. júl 2016

@nikoolaa a @sisa604 kupte si digitalny clearblue,ten vam ukaze lepsie ci ste alebo nie..dokonca @nikoolaa tebe by malo uz ukazat v ktorom si.ak si tehotna

vik_i
28. júl 2016

@sisa604 ráno je to najlepšie, ale sprav si kľudne aj behom dňa ak chceš...moje prvé príznaky boli bolesť pŕs a bolesť hlavy, tak to môže kľudne súvisieť...jw to individuálne ale každopádne držím prsty😊😊😊

ritamama
28. júl 2016

@bibi33 😢 pride to, ked ani cakat nebudes 🙂 .

mailinka4
28. júl 2016

Neviete mi poradiť po koľkých dňoch od počatia je vhodné urobiť si test? Mne už 3 dni mešká MS a bazálna teplota aj dnes ráno bola 37,21. Testy mi zatiaľ ale vychádzajú negatívne. Takže by som chcela vedieť dokedy čakať s testovaním a kedy už ísť k DR., že o čo ide.

sibalka21
28. júl 2016

@mailinka4 Pockaj aspon tyzden, opakuj test a pokial bude negativny tak chod k lekarovi

mbabika
28. júl 2016

@mailinka4 presne tonto problem mam aj ja ale skor mam pocit ze nic z toho nebude, priznaky skoro ziadne, alebo sa velmi sledujem tak trosku kava rano mi nesadla, hned po prebudeni na tycku,, ale teplotu som si nemerala, ale to bude asi len stres v praci 😠 ☹

sibalka21
28. júl 2016

@sisa604 ano stava sa ze na teste su obrysy druhej ciarky, a viem ze sa to stava dost casto 🙂 ja som mala viditelneho ducha na teste a aj tak som neni tehu 🙂

mailinka4
28. júl 2016

@sibalka21 no povedala som si, že počkám do pondelka a otestujem a nech už bude výsledok akýkoľvek,tak sa objednám ku Dr. Koncom týždňa cestujeme na dovolenku tak by som chcela vedieť na čom som ☹

mailinka4
28. júl 2016

@mbabika ja prave nemam tiez ziadne priznaky,ale citala som,ze vela bolo takych "bezpriznakovych bab" a mali miminka 🙂 takze nesmieme vesat hlavyy

mbabika
28. júl 2016

@mailinka4 ano ale nechcem sa sklamat a nechcem revat do vankusa potom, radsej chce byt realista, a mi sa ani nesnazime to by bola nahoda 🙂 ale prajem Ti nech ti cim skor test ukaze //

mailinka4
28. júl 2016

@mbabika tak ale radsej tehotenstvo vsetkymi desiatimi ako nejaky gynekologicky problem, ci? 🙂 my sa vlastne snazime, este len kratko,ale keby to vyslo, to by sme sa velmi tesili. Dakujem ti peknee ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre