Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elebe
25. feb 2011

@evickapooh no ja by som bola strááááášne šťastná.... 😀 😀 😀 pokúšame sa o mimi 4mes. a zdá sa mi to večnosť ☹ len ma vystrašilo to ranné špinenie ☹ no však uvidím či to prerastie do mrchy,ale dúfam že nie....môže byť že by mi tehu test ukázal // a nebola tehotná?

lulucinka
25. feb 2011

Ahojte baby,tak som dnes volala gynekologičke a požiadala som ju o vyšetrnie z krvi na HCG,povedala mi,že mi radšej urobí vyšetrenie.Ok ja chápem,že ak je žena vo vyššeom týždni tehotenstva tak to uvidí.Ale ja som mala pohlavný styk 15.1 myslíte si,že to už uvidí?Alebo jej mám povedať ech mi urobí HCG testy z krvi?
Ďakujem za odpoved.

katy2
25. feb 2011

@lulucinka ak doslo k oplodneniu 15.1. tak to uz musi vidiet na uzv a test ti uz musi vyjst pozitivny, to je strasne dlha doba.... 😕

elebe
25. feb 2011

@lulucinka ahoj a robila si si aj tehu test? ako ti vyšiel? a kedy si mala mať MS? ak ťa doky vyšetrí a nič neuvidí,tak mu povedz že chceš aj krvné vyšetrenie...a mali by ti ho spraviť...teda aspoň u nás je to tak,ak o to požiadam tak mi vyhovejú.

lulucinka
25. feb 2011

@elebe testy som si robila 4 a boli negativne.MS som mala poslednu 8.11 vtedy som vysadila HA.Odvedy ju nemam ale styk bol nechraneny len 15.1 takze len vtedy mohlo dojst o otehotneniu.Uvidela by to uz na UZV?

katy2
25. feb 2011

@lulucinka uz som ti pisala, ze uz to MUSI vidiet na uzv... Je to uz davno... A mimochodom aj testy by uz mali byt //.... Mozno ti len cyklus hapruje po vysadeni HA...

elebe
25. feb 2011

@lulucinka takže k oplodneniu dochádza tak okolo 5 až 11 dní,u každej je to individuálne....ale ak si tehu,tak už by to dr. mal vidieť. aj keď mojej komoške to bolo vidieť až v 7tt. ale u každej je to iné. je to ťažko takto radiť...ale každopádne sa dožaduj vyšetrenia krvi. a chcela by si mimi? či?

elebe
25. feb 2011

@lulucinka a ešte k tým testom....každej mojej druhej kamoške ukazovali negatívne a nakoniec boli tehu....preto aj aj moc testom neverím....dokonca jedna kamoška mala aj tri mesiace MS a keď jej bolo zle už aj so suchého rohlíka tak začala chodiť po vyšetreniach a bum....hneď aj dostala teh. knižku.....a to sa im podarilo v lete a my sme sa chdili blázniť na toboganoch dole hlavou....takže tak...

pahu
25. feb 2011

@benyka Babulky, prepacte, druhy aj treti test bol negativny, zrejme to bolo biochemicke tehu 🙂
Nevadi mi to ale, rozvod na krku, takze s novym partnerom si pockame na ten spravny cas 🙂

elebe
25. feb 2011

@pahu a to ste sa pokúšali o mimi,alebo sa pošmyklo? a MS si dostala? ja som na tom bola tak isto,rozvádzala som sa a už som mala nového priateľa. poviem ti je to skvelá psych. podpora.... 😀 ale my sme s bývalým zostali kamaráti a aj rozvod prebehol tak kamarátsky....ak držím palčeky 😀

vevericka23
25. feb 2011

Ahojte baby,
mozem sa opitat 🙂 s manzelom sme mali nechraneny sex jeden den pred ovulaciou, Manzel si daval pozor ale nieje si isty na sto percent. Dnes by som mala dostat menzes ale este neprisiel a ciklus mavam pravidelny 28 dnovy. Krcok maternice mam makky a pootvoreny troska.Viete mi poradit?

elebe
25. feb 2011

no ak ti nepríde ešte 2-3 dni tak skús si spraviť test z ranného moču a uvidíš....iné ti poradiť neviem...a máš aj nejaké príznaky?

monika0907
25. feb 2011

ahojte,chela by som sa opytat ci mi niekto vie poradti,s manzelom sa snazime o babetko asi2 mesiace,no v pondelok som dostala MS ale v utorok vecer som uz nemala len slaby hnedy vytok co som mala az do stvrtka.mam mierne bolesti v podbrusku a bolesti hlavy.moze ist o tehotenstvo?dakujem

elebe
25. feb 2011

@monika0907 môže a aj nemusí...a MS ti prišla načas? skús si urobiť test a potom o týždeň ďalší.....a potom daj vedieť. držím palčeky....my sa snažíme 4mes.

monika0907
25. feb 2011

prisla ale len dva dni som mala a potom hnedy vytok a citlivejsie prsia,,,,takze neviem stalo sa mi to prvy krat takze uvidime ked urobim test,,,,a vy ako?tiez sa vam nedari?

lulucinka
25. feb 2011

@elebe Takze 4 negativne testy,ak na UZV nebude nic vidiet,tak aj tak mozem byt este tehotna?Mam trvat na vysetreni krvi?Ja mam uz normalne strach.A babatko nechcem,takze asi tak.Robila som si aj digitalny clearblue test,takze tam sa nemam ako pomylit alebo si nebyt ista ciarkou.
Neverim tomu,ze aj 60 dni od styku zene ukaze test ze nie je tehotna a ona tehotna bude.

martinka13
25. feb 2011

lulucinka podla mna ak Ti testy ukazali po 60 dnoch od styku ze nie si tehotna tak na 99,99999% tehotna nie si A ak Ti to potvrdi aj doktor ultrazvukom tak nie si tehotna na 100% Ale podla mojho nazoru by Ti testy rozhodne ukazali pozitivny vysledok Neboj 😉

lulucinka
25. feb 2011

@martinka13 testy boli robene len 40dni od styku.A na ultrazvuk idem 44 den po styku. Ak poziadam gynekologicku o vysetrenie z krvi nemala by ma odmietnut nie,ved si to zaplatim.

vevericka23
25. feb 2011

@elebe no priznaky nemam asi ziadne vsetky co mam sa daju prirovnat aj k bliziacej sa menstruacii alebo tehu. Tak neviem asi si zajtra kupim test ked nedostanem. Dakujem za odpoved 🙂

obedwix
25. feb 2011

@lulucinka nic v zlom nechcem byt zla ale ako dlho ti tu maju žienky stale dokola odpisovat to iste aby si to konečne pochopila? verim tomu že nie som tu jedina komu už biješ do oči.akoby si mala 15rokov .bud nečitaš odpovede ktore sa ti tu davaju alebo ich proste nevnimaš alebo už neviem .

lulucinka
25. feb 2011

@obedwix ano viem,v pohode ja nechcem aby niekto mal dojem,ze nechapem co mi pisete.Ale ked mi niekto napise to co @elebe,ze testy jej kamaratok boli negativne a aj tak boli tehotne a na UZV ani v 7 tyzden nebolo nic vidiet,tak potom netusim comu mam verit.
A este jedna otazka.Kedze menstruaciu nemam uz 4 mesiace a jediny styk bol 15.1 v ktorom tyzdni by som bola 28.2?Mam to ratat ako 7 tyzden alebo je to menej a zalezi do toho kedy doslo k oplodneniu?Uz mi z toho vsetkeho dost sibe,uvedomujem si to ale ma to dost dovodov preco mam take obavy z tehotenstva.

obedwix
25. feb 2011

@lulucinka tak potom nie je na mieste že si prestala brať HAK ak teraz stresuješ lebo nechces babo...za tie dva tyždne čo sa tu stresuješ si to už mohla mat u lekara davno poriešene. každa žena reaguje inak po vysadeni hak, zrejme to je aj tvoj pripad

lulucinka
25. feb 2011

@obedwix nemala som kedy ist k gynekologicke nebola som doma,ale mimo SVK,preto k nej idem v pondelok. Ohladom toho preco som vysadila HA,bolo to na odporucanie gynekologicky.Chceli sme zistit ci sama nabehnem na menstruacny cyklus.Priatela som nemala od juna,takze uz ani nebol dovod brat HA.No od decembra mam priatela a prvy styk sme mali 15.1,potom odisiel na 2 mesiace do Norska na univezitu.Preto mam teraz strach,obavy a vsetko mozne.A ked si uz poviem,ze neexistuje aby som bola tehotna,tak mi tu pa bab napsie ze kamosky mali negativne testy aj 10tyzdnov po oplodneni,UZV nic neukazal ani v 7 tyzdni a ja mam opat obavy.

elebe
26. feb 2011

@lulucinka ale moja kamoška bola taký ojedinelý prípad....ty taká vôbec nemusíš byť. je normálne že keď vysadíš antikoncepciu cyklus môže raplovať a že nemusíš mať MS,alebo ho máš všelijako.....ničoho sa neboj,nestresuj a uvidíš že keď sa ukludníš tak ti MS príjde....normálne sa porozprávaj z lekárom a on už zistí že prečo ti to neprišlo.....

elebe
26. feb 2011

@vevericka23 ahoj,tak čo už máš kúpený test? alebo ti prišla MS? mne prišla s týždňovým meškaním a ukrutnými bolesťami..... ☹

lulucinka
26. feb 2011

@elebe No ja tu menstruaciu nemam od novembra,takze pochybujem ze ked sa upokojim dostanem ju.Ja mam strach od 15.1 ci som nemohla otehotniet.Moze mi gynekologicka odmietnut urobit test na HCG?Kolko stoji tento krvny test?

elebe
26. feb 2011

@lulucinka keď namáš MS od novembra už si dávno mala ísť k doktorovi....lebo to nie je bohviečo....a radšej nech ho už máš za sebou,vyšetrí ťa a budeš vedieť na čom si. a možno nebudeš vôbec potrebovať krvné testy....ale ak si ich chceš dať spraviť tak mu to povedz,ale bohužiaľ neviem koľko to stojí,lebo u môjho je to zadara....

vevericka23
26. feb 2011

@elebe nie este som si nekupila test zajtra si idem kupit a este nedosla. A vy ste chceli babenko? , lebo mi nam sa smyklo a este nechceme druhe ved syncek ma este len rok a chcela som ist do prace :( tak dufam ze dostanem. A este som sa chcela spitat ci mi moze meskat aj preto ze ma ockovali proti tetanu.? Zacali ma boliet prsa a vajecniky troska a krcok maternice mam taky pootvoreny a mekky tak neviem, dufam ze dostanem.

lulucinka
26. feb 2011

Baby koľko stojí krvný test na HCG?Moja gynekologičk mi ho nechce urobiť,lenže čo ak som tehotná a na UZV to neuvidí?V mojom prípade by išlo o neželané tehotenstvo.Poraďte mi ako mám teda reagovať ak mi odmietne robiť HCG krvný test,to môže byť až také drahé?

katy2
26. feb 2011

@lulucinka podla mna sa to da aj priamo v labaku na plnu platbu, nemoze to byt drahe... alebo skus u obvodnej, ta ti ho tiez moze dat urobit... a drzim palce aby to tehu nebolo, aby si potom dodatocne nemusela riesit nasledky svojho konania a nabuduce sa treba lepsie chranit....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre