Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliinka
27. apr 2015

Babule ja dnes test uz negatívny ale stále spinim ako ked menzes končí ale aj tak som išla na krv a účtu bolo 28,5 čo mi povedal ze je veľmi málo takže buď mikropotrat alebo ich stupne a vo štvrtok bude ďalšia kontrola krvi na hcg čo si myslíte otom

janka_by
27. apr 2015

Ja som mala tiez mikropotrat, test pozitivny, na sone nebolo este nic vidno, hcg v krvi, v ten isty den som dostala menzes a hcg v krvi kleslo,takze som mala tie mikro potrat. Ak si ho mala pozitivny a po menzese negativny, bol to mikropotrat

oliinka
27. apr 2015

@janka_by áno dnes bol už negatívny ale stále spinim alebo menzes končí a hcg v krvi dnes 28,5

oliinka
27. apr 2015

@janka_by vo štvrtok idem zasa na krv ak klesne bude to minimotrat a ak stupne tehotenstvo?

janka_by
27. apr 2015

@oliinka ono tazko povedat,stupanie znamena tehotenstvo,ale ak nebude stupat adekvatne tak to opacne. Vuem ako velmi dufas, ja som bola na tom podobne. Nam ked sa to stalo nemala som ziadne dieta,strasne zle som to prezivala, ale na dalsi mesiac sa hned zadarilo a mame doma male cislo.

janka_by
27. apr 2015

@oliinka ono ak ti uz teraz vysiel negativny, tak hcg ti kleslo,keby stuplo tak ho mas stale pozitivny ☹

sibalka21
27. apr 2015

@oliinka ahoj citala som tvoj prispevok a pokial ti meskala MS tyzden a mala si pozit. test a nakoniec prisla a potom bol teste negat. tak to bol mikropotrat, biochem. tehu. Ja osobne si myslim ze 28,5 hcg je velmi malicko na to ze ti meskala MS tak dlho.

renata5
27. apr 2015

@janka_by ahojky tak dostala som dneska mrchu 😖

janka_by
27. apr 2015

@renata5 juuj to ma mrzi, nezufaj, nabuduce sa podari. Kolko sa snazite?

ancovicka21a
27. apr 2015

ahojte..ja si uz fakt pripadam ako blazon 😒 ci som tehotna alebo nie,to fakt uz ani neriesim,lebo MS mi chodi ako chce - od 21 do 35 dni,takze mozno mi uz aj meska,neviem..ale co ma fakt zarazilo je to,ze sa mi zacalo tvorit nieco ako mlieko..je mozne,ze to je priznak tehotenstva alebo sa mam bat,ze to bude nieco vaznejsie?mam ist na endok.vysetrenie,ale krv mi budu brat az ked sa mi spusti mrcha..to cakanie ma zabije..a na gyndu tiez este nechcem ist,lebo fakt si pripadam ako blazon,chodim tam ako na klavir ☹

renata5
27. apr 2015

@janka_by 1,5roka kazdy mesiac sklamanie

lili225
27. apr 2015

@ancovicka21a ak to má byť úplný začiatok tehu, tak to ako príznak nie je

ancovicka21a
27. apr 2015

@lili225 super 😒 takze sa mozem obavat nieco vaznejsieho..

lili225
27. apr 2015

@ancovicka21a to neviem či to je vážne,lekár ti s tým poradí, no normálne to určite nie je...možno to je hormonálna zmena...aj to sa stáva...len to netreba odkladať

lexale23
27. apr 2015

Ahojte baby. Dnes sú to 3 dni čo mi mešká MS. RObila som si test ale bola len 1 čiarka. Teraz som vlastne 16 DPO. Kedy ukázal testík vám II čiarky ? Neviem či mám ešte počkať a urobiť si ho za pár dní opäť.

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lexale23
27. apr 2015

@s8 Ja som mala testy snehobiele. Všelijako som ich natáčala aby sm tam uvidela druhú čiarku ale nič :D ako príznaky som mala už všelijaké ale teraz mam strašne strašne bolavé prsia. Bolia ma aj ked idem po schodoch. Pri bradavkách sa mi ukázali tenučké modré žilky ( tie modré hrubé si nevšímam lebo tie mi vidno vždy ). A teraz ma už ani podbruško nebolí a ani sa necítim že by som mala dostať MS. Musím len počkať :( a ešte k tomu sa mi aj zväčšili dosť prsia

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lexale23
27. apr 2015

Držím

lexale23
27. apr 2015

@s8 Držím ti palce 🙂 môžeš ma kludne informovať aj v správe ako sa to vyvíja 😉 aspon budem vedieť že nie som sama v takejto situacii. Ty máš aj nejaké príznaky ?

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja28
27. apr 2015

@s8 ja mam to iste napinanie ktore skoncilo husty biely vytok a menstruacia meska drzim palce

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzannaaa
27. apr 2015

Baby mam 2-3 dni pred ms. (Mozno nie ) no a mam hlien taky ako keby ovulkovy. Len je Trochu hustejsi..... Je to normalne ?

baja28
27. apr 2015

S8@ tyzden len ja som v januari vysadila atk az v marci dosla prva menstruacia takze dost ratam s tym meskanim a nechcen si nuu nahovarat zbytocne .. tebe meska ?🙂 urob si testik mozno to bude ono mas take priznaky 🙂

baja28
27. apr 2015

@zuzannaaa moze to byt pred menstruaciou aj ja som to tak mala .. ale pockaj este ci pride a ked bude meskat skus testik ;)

s8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja28
27. apr 2015

Mala mi dorazit 20.4. A nic ale mozno pride uvidime ak nie idem v pondelok ku gyndovi nech mi pichne vyvolavacku ..s tym sa netrap vela z dievcat aj moje kamaratky nemali vobec priznaky a spravili test boli dve ciarky a vtedy sa to spustilo ;) tak ja si myslim ze mozes aj cakat dve ciarky drzim ti palce nech su tam tie vytuzene // ;))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre