Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

oliinka
10. dec 2015

ahojte baby menzes som mala naposledy 5.11. a robila som si test 4 dni dozadu vysiel pozitivny a dnes na sone nebolo nic vidiet len sliznica vysoko hcg 473 a nasiel mi cystu,nikdy predtym som nemala takyto problem,co si myslite otom v kolkom tyzdni asi mozem byt a co ta cysta zajtra mam ist ku gynekologovi

sara34valentina
10. dec 2015

@oliinka neboj vsetko je ok...ešte je skoro..si cca 4tyzden ale teoreticky 2-3ti...O tyzden dva bude už Bit srdiecko 😍blahozelam

stevvvka
11. dec 2015

@sara34valentina dakujem za odpoved. tehotensky test ani nerobim, viem, ze by bol negativny. teplota sa drzi na predovulacnych hodnotach a priznaky pred ms nemam, okrem pobolievania krizov. tak neviem, co si mam mysliet, preto ma zaujimaju nazory ostatnych.

minnie_nixs
12. dec 2015

@sara34valentina jo to normalne ze mam uz 3 dni nafuknute brucho ale nesmierne ,,, nic som take nejedla a nemavam s tym nikdy problem ,,, max teraz ma vkuse smädi mam problem vypit liter vody ale teraz vkuse len pijem vodu .... Je nafuknute pod bruskom a tvrde

sara34valentina
12. dec 2015

@minnie_nixs ja som nafuknuta na zaciatku nebola, ale tak mozne je vsetko,,,smädit ma zacalo tiez neskor,,,, o mnoho neskor 😀 urob si test

blairgossip
13. dec 2015

Haha tá baba sa pytala v roku 2006 a este furt jej odpovedame

stevvvka
13. dec 2015

@blairgossip predpokladam, ze odpovede nie su urcene jej, ale ostatnym diskutujucim

stevvvka
13. dec 2015

caute vsetci, dnes som 18 DPO, test negativny. menzes nikde. som si ista, ze dnes by uz to mal ukazat. nie som ani chora, ani v nadmernom strese. mam testovat dalej?? podla mna je to zbytocne...uz by ukazoval aspon ducha...

dzanka72
13. dec 2015

Ahojte, potrebujem radu.. ms mi meska cca 4 dni.. vzdy mam pred ms bolesti prsnikov a krce v podbrusku akoby som to uz dostala.. no teraz nic.. ani prsia ani podbrusko len v podbrusku mam take pichanie raz vlavo raz vpravo a neskutocne ma bolia krize .. neviem ci teda sa to uz konecne mohlo podarit alebo som len prechladla odspodu a preto meska...

snazilka1983
13. dec 2015

@dzanka72 sak si treba urobiť test. To je to prvé čo urobím keď mešká. My ti nevidíme do brucha.

dzanka72
13. dec 2015

@snazilka1983 test som si robila pred troma dnami a neg.

snazilka1983
13. dec 2015

@dzanka72 tak to treba hneď napisat.skus zas a,ak aj tal bude neg tak už len čakať na ms

ivetka1445
13. dec 2015

Ahojte dievcata chcela by som vas poprosit o radu... :/ 13.11.-17.11 MS prisla o 3dni skor a o 2dni skor skoncila a 30.11.dalsia MS ktora trvala 4 dni stale ma boli hlava... Toci sa mi cely svet mam pocit ze mam niekedy nizky tlak strasne bolesti v lavom vajecniku... Necitim sa tak ako pred tym vkuse by som spala myslite ze mozem byt tehu?

adrianka22
13. dec 2015

@dzanka72 presne ako keby si opisovala čo sa mi deje...test negatívny..mrcha nechodí...takže musíme čakať

gabinka279
13. dec 2015

4 dní meškajúca MS. krcok mäkký a dolu... pichanie V ľavom boku. Čo to môže byť ? K lekárovi najskôr O týždeň. ďakujem

michaela_lm
13. dec 2015

Idem sem pre radu 4 dni mi uz meska menstruacia vzdy mam pravidelne dnes taky slaby hnedy vytok mam cakat menstruaciu robyla som test iba jedna ciarka dakujem potesi odpoved

ninika29
14. dec 2015

Ahojte už druhý krát za dva dni mi po milovaní s priateľom vytiekol s pošvy hnedo ruzovy vytok . Prosím vás neviete prečo ?
MS mám vždy pravidelnú len minulý mesiacI meškala 4 dní A začala 19.11 bola slabá A keď skončila tak O dva dni som mala ruzovy vytok A potom ako som spomínala vyššie po styku. Dakujem

ninika29
14. dec 2015

@michaela_lm mne test ukázal pred letom slabu čiarku až po dvoch týždňoch meškania . Len na druhý deň som mala spontánny

anka909
14. dec 2015

Ahojte baby , ja by som sa chcela opytat ake mate skusenosti s vyvolavackou ms . Ja som dostala vyvolavacku a po 3 dnoch som dostala menstr.... Trvala 5 dni ale taka slabasia je tam moznost tehotenstva aj napriek tomu ze som dostala men.
Prosim pomozte

sara34valentina
14. dec 2015

@anka909 nie nie je ................

anka909
14. dec 2015
dzanka72
14. dec 2015

@adrianka22 musime.. nic ine neostava, aj ked stale dufam 😧

adrianka22
15. dec 2015

@dzanka72 včera som si opäť spravila test a negatívny...cítim len tlak v podbrušku viac nič...

sara34valentina
15. dec 2015

@ivetka1445 urob test

veronikazadana
15. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

@adrianka22 este vydrz den 🙂 mozno test uz nieco ukaze

mia295
15. dec 2015

@sara34valentina takže ak to bola vtedy ovulácia (8.12) a podarilo sa, dnes by som mohla špiniť? menzes mám dostať až 23.12. a beriem ten duphaston a to sa mi ešte nestalo aby som špinila počas jeho užívania.. ako len tak slabučko nahnedo som si teraz na wc našla

moncici67
15. dec 2015

ahojte baby chcela by som sa opytat na vas nazor, mrcha meska uz 5 dni, asi tyzden predtym ako mala zacat som mala hnede spinenie asi 3-4 dni, nie vela. v nedelu som robila test ale bol negativny 😒 mam tlaky v podbrusku ako pred mrchou ale ona neprichadza, byvam dost unavena okolo 20tej uz padam unavou, a jemne sa mi hlava tocila asi pred 6 dnami, chcela by som vediet kedy by som mala skusit znova testovat, ak teda nedorazi 😀

dzanka72
15. dec 2015

@adrianka22 kamaratke ukazal test , ze je tehotna az ked jej meskala 2 tyzdne, tak stale je nadej

sara34valentina
15. dec 2015

@mia295 nie.... To je skoro spinit si myslim..

minnie_nixs
15. dec 2015

Dievčata dnes je 12 den po oplodneni hmm robila som si test jedna čiarka bola normalna a druha slabučka , možem byť tehotna ? hm a ešte dnes som mala preventívnu u gynekologa a som mu to povedala automaticky mi robil ultrazvuk a sono a že on tam nič nevidí no začala som sa snim tam hádať že to je nemožne že to je skoro niesom lekár ale nemože byť vidieť po pár dnoch tak som ho poprosila aby mi vzal krv a aby sa to zistilo takto no on ma odmietol ..... a kedže ten test jedna čiarka a druhá slabučka tak možem byť tehotna ????? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre