Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

andrea458
6. feb 2016

@laska07 jasne ze dam 😉

andrea458
6. feb 2016

@denerys veľa síl 😐

nikuska888
7. feb 2016

Baby prispejem aj ja sem.mam pocit ze sa konecne zadarilo.poslednu MS som mala 5.1. A milovali sme sa v casebovu,a dalsie kramy mala dostat 5.2 ale mi zatial neprisli,a tri dni pred kramami ma pobolievalo podbrusko tak mierne pocas dna,som myslela ze uz dostanem ale nic,akurat 5.2 som mala mokro na gatkach taky husty biely hlien a momentalne mam sucho i ked opat od dnes citim bolest jak pred kramami.ine priznaky nemam prsia ma nebolia a uz 2 testy ukazal negativne.robila som si posledny test 5.2. Co si o tom myslite?

eva2809
7. feb 2016

@nikuska888 tak musis asi len cakat...skus zajtra test,to by ti uz mohol ukazat pozitivny vysledok,ak si tehotna.drzim palce!!

nikuska888
7. feb 2016

Dakujem krasne 🙂 tak test som si pred 2 dnami robila a negativny ale kramy nemam pravidelne

nikola82
7. feb 2016

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Na Silvestra nám s priateľom praskol kondóm a tak som musela vziať tabletku po EllaOne, ktorú som vzala hneď ráno. Nakoľko.som študentka, o bábätko sa ešte nesnažíme. Problém je v tom, že som mala dostať menzes pred dvoma týždňami a ešte sa nedostavil. Bolesti v podbrušku som mala, aj biely výtok, ktorý zvyknem mať pred menzesom. Test som si zatiaľ nerobila, pretože priateľ pracuje a bojím sa čakať sama na výsledok. Môžem byť tehotná alebo to bude z tabletky ? Pretože je dosť silná, zaberá až do piatich dní od pohl. styku.
Ďakujem za odpovede, veľmi mi pomôžete.

baaambulkaa
7. feb 2016

@nikola82 tie tabletky dosť rozhádžu cyklus, takže to bude s najväčšou pravdepodobnosťou tým

nikola82
7. feb 2016

@baaambulkaa Čo-to som si prečítala síce na nete, no upokojili ste ma. Nie som síce za tieto núdzové prostriedky, ale na bábo je to ešte skoro.

sibalka21
7. feb 2016

@nikola82 nie si tehu

lucia0312
7. feb 2016

Ahojte idem aj ja po radu.viac ako 6 rokov uzivam hak. Menzes som mavala pravidelny( na hodinu) mala som dostat v piatok a este nic.

laska07
7. feb 2016

@nikuska888 a kolko dni si po ovulacii?Ak vies kedy si ju mala...

nikuska888
7. feb 2016

@laska07 tak ovu podla hlienu by som mala mat 19,20,21.1. Cize asi 16-17 dni .vzdy mam tak okolo toho datumu

ela123456
7. feb 2016

Ahojte chcela by som sa spýtať či mal niekto skúsenosť s tým že si robil tehu test a vyšiela vám slabučká čiarka tzv. duch. Robila som si 4 rozne testy a na každom mi vyšla slabučká čiarka tzv. duch. Možem byť tehotná?

looola
7. feb 2016

@ela123456 keď Ti na 4 testoch vyšla druha čiarka tak pravdepodobne si tehotná len musíš počkať 1-2dni a zopakovat test

ela123456
7. feb 2016

@looola no do menzesu mám ešte 4 dni tak neviem

looola
7. feb 2016

@ela123456 však práve preto je tá čiarka ešte taká slabá 😀

ela123456
7. feb 2016

dufam že bude silnejšia :D a diký za odpoved

bambulka271
7. feb 2016

@gabikamicka Ahoj..no teraz znova snazime,mala som ms 2x do mesiaca ..ja uz neviem co sa to deje 😔

andrea458
8. feb 2016

@laska07 ahoj tak uz mam po kontrole potvrdeny 8tyzden srdiecko bije preukaz vystaveny zajtra este odbery na endo

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opatrovatelka82
8. feb 2016

Ahojte. Mate niektora skusenost s uzivanim Duphastonu? Ja ho beriem prvy cyklus tak som trochu zmatena zo svojho tela,mam cca 8dpo,boli ma podbrusko ale inak ako pred ms,a mam husty biely hlien ktory som nemavala. Moze to byt tymi tbl? V stredu mam posledne dve, kolko dni po vysadeni mam cakat mrchu? Dakujem

looola
8. feb 2016

@opatrovatelka82 2-3dni po vysadení by mala prísť

opatrovatelka82
8. feb 2016

@looola dakujem,testovat asi nema zmysel ze?

looola
8. feb 2016

@opatrovatelka82 testovať najskôr 10DPO má zmysel, ja osobne som testovala az 2 dni po vynechaní MS

opatrovatelka82
9. feb 2016

@looola ok..tak vydrzim..dakujem

stevvvka
9. feb 2016

Baby, pepino z tesca ze vraj robi duchov a je aj falosne pozitivny...aky na to mate nazor??

vacica59
9. feb 2016

Ahojte chcela by som sa spytať či ste sa už niektorá stretla s prípadom že mešká menštuácia už pár dní, no tehotensky test mam uplne biely, ani len náznak čiarky... Beriem Inofolic a po ovulke som začala aj duphaston.. Ovulka viem kedy presne bola pretože som si robila ovulačne testy a aj som ju cítila že ma pichalo v podbrušku... Mohla by som byť tehotná??

petkovamiruska
9. feb 2016

@vacica59 mne meskala minuly mesiac tyzden a pol....a nakoniec prisla :( ale ja som ani ovu nemala odsledovanu a ani som nic nebrala....ale testy som mala tiez snehobiele

majka29004
9. feb 2016

Ahojte, prosím Vás o radu.
Som 34DC. Včera som bola na kontrole u lekára a hovoril, že mám 13mm sliznicu. Očakávam MS tento víkend, preto ešte nechcem testovať.
Myslíte si, že je možné tehotenstvo? Stretla ste sa s tým niektkorá?
Veľmi pekne ďakujem za všetky rady a podelenie sa o skúsenosti.

zdencaaaa
9. feb 2016

@majka29004 ahoj. Sliznica je vysoka ako pri tehotenstve tak aj par dni pred menzesom.za test nic nedas ak si zvedava. Mavas take dlhe cykly?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre