Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janzi
11. feb 2016

@gabusenka789 Ahoj To krvácanie mohla by kľudne aj ovulacia. .. mala si toho 29.1. menzes skutočne aj dostať? Alebo ktorý DC si bola toho 29teho?

opatrovatelka82
11. feb 2016

Tak baby,vcera som dobrala duphaston,ms ma prist zajtra..drzte palce,zatial nic..testovala som vcera,10dpo ale bol negativny..asi skoro..ale uz nejdem testovat len ak bude ms meskat,lebo mi uz z toho sibe 😠

janzi
13. feb 2016

@opatrovatelka82 testovala si znovu? Ja som si robila test včera 11 dpo a bol negatívny 😒 asi už strácam nádej že by mohli byť ešte // od včera mám aj bolesti ako keby som to mala každú chvíľku dostať, dnes mám aj prsia naliate a horúce PMS ako vyšitý 😢

zuzanka3381
13. feb 2016

@majka29004 Chronické ochorenie štítnej žľazy mám aj ja. Viem, aké je ťažké otehotnieť. Pri zistení tohto ochorenia a nasadení liečby som ostala tehotná do pol roka. Čakali sme dvojičky, no tehotenstvo sa nevyvíjalo, musela som podstúpiť kyretáž. Po kyretáži sme sa po troch menštruačných cykloch pokúšali opäť o bábo. Endokrinilogička mi zvýšila dávky Euthyroxu a povedala, že ak chcete bábo, treba ísť na to, že je veľká šanca po zvýšení dávok otehotnieť. A tak sa aj stalo. Začiatkom decembra mi zvýšila dávky a ostala som evidentne tehotná okamžite. V polovici januára som zistila, že som tehotná a na konci januára som bola už v 7. tt. Brala som zo začiatku 25 mg euthyroxu a po kyretáži 50 mg a s tým som ostala tehotná. Potom mi ešte počas tehu zvýšila dávky na 75mg, aby bolo všetko v poriadku. Držím ti prsty, dá sa to aj s týmto ochorením 🙂

zuzik1927
13. feb 2016

baby vidite nieco?

majka29004
13. feb 2016

@zuzanka3381 Dakujem za povzbudenie 🙂 No tento mesiac opat nic, rano prisla mrcha. Verim ale ze nas spravny cas pride ked to budeme najmenej cakat

sara34valentina
13. feb 2016

@zuzik1927 daco tam vidno

zuzik1927
13. feb 2016

@sara34valentina dakujem, dufam,ze zosilnie 🙂

dannii
13. feb 2016

@zuzik1927 ja tam tiež vidím druhu ciarku😊😊😊

zuzik1927
13. feb 2016

@dannii najblizsie testujem v pondelok tak dufam, ze tam uz bude palica 🙂

opatrovatelka82
13. feb 2016

@janzi zatial nie,dnes mam hnedasty vytok,ale ani bolesti ani nafuknuta nie som,tak ja uz neviem...asi zase pride mrcha..kolko mas do ms?

janzi
13. feb 2016

@opatrovatelka82 v pondelok budem 28DC, sama som zvedavá kedy pride, mám cyklus 28-32 dní. Tento mesiac som bola aj na folikulometrii, 16 DC som už bola po ovulke, len neviem či bola na 14 alebo 15 DC...

opatrovatelka82
13. feb 2016

@janzi ja som dnes 29dc,ale prvy mesiac som brala duphaston,dobrala som pred tromi dnami,dnes som zacala spinit tak asi zase nic..tak drzim palceky aspon tebe..

janzi
13. feb 2016

@opatrovatelka82 pokiaľ sa ti nerozbehnu úplne nadej ešte stále je. Ja som dnes s toho nervózna celý deň, a vždy k ms sa to stupňuje 😒 Táto neistota a čakanie su na nervy... a s každým mesiacom je to tuším ešte horšie. Pri prvom sa nám podarilo až po troch rokoch, pri druhom si myslela že to budem zvládať lepšie, ale veru to tak nieje 😠

opatrovatelka82
13. feb 2016

@janzi radsej sa zmierim s tym ze zase prisli..no my skusame necely rok a posledne tri mesiace si zacinam uvedomovat ze to akosi nejde,ale ked tu citam ako dlho sa pokusaju niektore ine pary tak si hovorim ze to este nie je take strasne...ale veeeelmi by som uz chcela aby mrcha neprisla..

nikuska888
14. feb 2016

Baby pokoj aj ja cakan na mrchu a stale nic dnes je to 40 dc a uz ma 2 dni bolia aj prsia tak ktovie ci dostanem ,a tiez mam nervy to cakanie je strasneto ked clovek chce nejako sa nedari

zuzanka3381
14. feb 2016

@majka29004 za máličko 🙂 A čo berieš, ak smiem vedieť?

matka90
14. feb 2016

Ahojte babule potrebujem poradit, poslednu ms som mala 17.1. Akurat dneska by som ju mala dostat. S priatelom sa snazime o babatko uz skoro 2 roky a nejak nam to nevychadza. Asi pred tyzdnom som mala taky slaby ruzovkasty vytok ktory trval dva dni, vcera tiez taky slaby a dneska uz nic. Koncom minuleho roka som podstupila laparoskopiu. Poradte mi co moze znamenat ten vytok. Test som si robila pred 3 dnami a bol negativny zatial. Dakujem velmi pekne za vsetky rady

adria88
14. feb 2016

@matka90 Ahoj, kľudne môžeš byť tehotná 🙂 skús zajtra ráno alebo pozajtra spraviť test, držím palce 😉

matka90
14. feb 2016

@adria88 Ďakujem za podporu, len trošku sa zase bojím sklamania. Stále na to skúšam nemyslieť ale nejak to nejde ☺

adria88
14. feb 2016

@matka90 viem, je to ťažké na to nemyslieť a vyhodiť to z hlavy, poznám to 😀 no treba len počkať a vydržať, či príde ms alebo budú //

matka90
14. feb 2016

@adria88 no budem to museť nejak vyhodiť z hlavy a najst si nejaku zabavku ☺

majka29004
14. feb 2016

@zuzanka3381 zatial nic, doktorka povedala ze zatial netreba, ale v aprili idem na kontrolu, a hovorila ze ak sa dovtedy nezadari, mi predpise lieky, myslis ze Thyroxin mi spominala

zuzanka3381
14. feb 2016

@majka29004 A ty chodíš ku endokrinologičke? Sa čudujem, že ti nedala hneď lieky, keď vie, že chcete bábo. Lebo práve to chronické ochorenie štítnej žľazy spôsobuje to, že je problém otehotnieť, mne to takto vysvetľovala moja endokrinologička a vďaka nej máme dcérku. A aj počas tehu som to musela brať a dokonca mi zvyšovala dávky liekov. Mne síce netrebalo až tak veľa, ale kamoške dosť museli zvyšovať. Tak som prekvapená, že ti nedala. Mne predpísala Euthyrox 25 na začiatku, po potrate 50 mg a hneď sme ostali v tom.

zuzanka3381
14. feb 2016

@matka90 Ružovkastý výtok mávam aj pri ovulácii

matka90
14. feb 2016

@zuzanka3381 Ďakujem za odpoved ale to by bola ovulka trošku neskoro a menštruáciu mávam pravidelnú tých 28-30 dní

lalia87
14. feb 2016

Babule kolko dni trva ten priesvitny ovu hlien? Tento tyzden mam plodny a 4dni aom mala priehladny natahovaci hlien takze ani len netusim kedy mohla byt ovu :/ dnes sim 16dc

majka29004
14. feb 2016

@zuzanka3381 vies co, my sme tam boli v novembri prvykrat a prave vtedy som zistila ze mam tento zapal, tak sme este nevedli co a ako. V decembri sme sa potom rozhodli, ze skusime. Takze v aprili ked pojdem na kontrolu tak uz si ich dam predpisat 🙂

bellan
14. feb 2016

Ahojte, mozem sa spolahnut na kondom, ak si ho partner dal cca minutku po zacati styku? a dojcim skoro 2 roky, menzes som este nemala. Viem, ze asi pubertalna otazka, ale strach z otehotnenia ma premohol. Rozmyslam este nad tabletkou po. Uzili by ste, ci nie? Vdaka za odpovede

m2552
14. feb 2016

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať nasledujúce : 4-ry dni mi meškala menštruácia (mávam ju pravidelnú na 28-mi deň) Meškala mi len raz, keď sme čakali dvojčatká, čo sa bohužiaľ neskončilo šťastne. Teraz som už začala dúfať, hoci tehotenský test ukazoval len slabučkého ducha.Pichalo ma v podbrušku, navreli mi prsia, dostavila sa únava,časté močenie,aj hustý biely lepkavý výtok - proste prvé príznaky.No dnes poobede som začala špiniť, neviem ako to nazvať,pretože na vložke za celý deň nič nieje, ale keď sa utriem, tak je ta menštruačná krv tak lepkavá, že mám problém odlepiť papier. A keď sa mi to dostalo na prsty, mala som problém ich od seba odlepiť. Netuším čo to má znamenať, a volať doktorovi kvôli tomu, že mám lepkavú menštruáciu mi príde dosť blbé, tak sa vás chcem opýtať, či niečo takéto nepoznáte. Jediné čo som našla na nete je príspevok od baby ktorá brala nejaké tabletky, ja ale neberiem nič. Za každú radu či názor budem vďačná, vďaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre