Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

matazo
29. aug 2013

@adrrikaa dakujem ti za odpoved, ja som len chcela počuť názor, či si to už ja nevykladám špatne. Tak pevne dúfam, že další test bude // 🙂 nikdy predtým ma neboleli prsia uprostred DC, ale radšej sa ešte nebudem tešiť dopredu 😉

lays
29. aug 2013

@adrrikaa
@adrrikaa hrozne si to prajem,kedže som to veľmi zle znasala,ked som prišla o bábätko,a hlavne,ked si nie som istá,že to tak muselo byt..skúsim počkať pár dni,som ešte len 17DC,ovu si nesledujem
,lebo s prvou som otehotnela cez HA..len mi je čudné,že ked si potlacim bradavky,vyteka mi z nich niečo biele..

matazo
30. aug 2013

to vyzerá nádejne lays, či??, moja sestra takto zistila že je tehotná a iné príznaky ???

knowlesova
30. aug 2013

ahojte baby, myslíte si, že tehotenský test PRODICTOR je spoľahlivý?

lays
30. aug 2013

@matazo iné príznaky..pár dni mi je tak zvláštne od žalúdka,hocikedy cez den cítim,že mi je na zvracanie,ale nikdy nic,neviem to rozlíšiť,či je to len moja psychika alebo je to naozaj..a som tam cítim,že ma pichne v podbrusku,ale nic extra,ked som bola predtým tehotná,bolelo má podbrusko stále az do toho 6tt ked som o babo prišla..

matazo
30. aug 2013

@lays tak to mi je luto ☹ na tej fotke fakt nič moc nevidiet, ale snad ti to vyjde, daj vedieť ked sa niečo zmení... ja som tiež v očakávaní, ja som mala testy doteraz len bieleeee.... 😒 musíme veriť 😀

lays
30. aug 2013

@matazo veru tak ti silno držím palce daj vedieť aj ty;)

knowlesova
31. aug 2013

babule, mám sa spoliehať, že nie som v tom, ak mi 2 testy vyšli negatívne? Test prvý bol robený 10 dni po pohl. styku a druhý 23 dní po pohl. styku.

broucinekzka
31. aug 2013

Ahojte, dlouho jsem tu nepsala...🙂. Tak dneska rano jsem na testiku objevila //, ta druha je sice krapet slabounka, ale snad bude silit...zkusim testnout v pondeli. Dala bych semka fotku, ale nejde mi zaostrit. ☹

adrrikaa
31. aug 2013

@matazo no mna prsia tiež nezvyknú bolieť uprostred cyklu...ved ešte počkaj a urob si další test o pár dní 🙂 tfuj tfuj tfuj, aby bol pozitívny

adrrikaa
31. aug 2013

@lays mne tiež teraz posledné dni býva veľmi zvláštne od žalúdka, ale tiež neviem či to nieje len psychika....mrchu mám dostať budúci štvrtok, ale neskutočne ma už 4 den bolí podbruško...a takéto bolesti som mala, ked som bola tehotná až do potratu.

michhell
31. aug 2013

Ahojte dievčatá potrebovala by som od Vás poradiť .. 9 dní mi meškal Menzes dostavil sa na 10 deň avšak je úplne slabý skoro nič tak na imtimku prvý deň som ho mala taký hnedý s prímesom krvi a druhý len také špinenie potrebujem poradiť či náhodou nemôžem byť tehotná ... S priateľom sa snažíme asi rok a nedarí sa vôbec ... teraz v auguste sme boli na dovolenke hneď po dovolenke som ho mala dostať ale nič až teraz takéto haprovanie.....Užívala som asi tri roky antiku ,ale už asi rok ju neberiem cyklus som mala rozhádzaný ale posledné 4 mesiace mi to už chodilo pekne na čas mala som s toho radosť že sa mi to dalo do poriadku a teraz toto tak už neviem som s toho na nič :( Test sa mi zdá skoro kupovať lebo sa bojím že vide negatívne a budem zasa sklamaná a tak tomu nechávam voľný priebeh zatiaľ ,ale vaše príspevky si čítam a nedalo mi sa Vás opýtať na Váš názor .Ďakujem za Vašu odpoveď .

anatalia77
31. aug 2013

@adrrikaa máš tam uvedené v pase,že teraz v októbri máš termín,a mrchu máš dostať vo štvrtok 😕

matazo
31. aug 2013

@adrrikaa tak to vyzerá nádejne pre nás, ja sa chystám si kúpit test v pondelok, zajtra nemám kde a uvidím...ale aj keby náhodou vyšiel negatívne, aj tak pôjdem k lekárovi, ved to nie je normálne, čo sa so mnou deje...ale moja sestra si myslí, že som v tom, vraj vyzerám inak a jem všetko čo mi príde pod ruku aspoň zaial 🙂 tak sa snažím velmi velmi veriť 😀 tak som zvedavá ako sa to bude u teba vyvíjať 🙂

matazo
31. aug 2013

@lays určite sem napíšem, som netrpezlivá, ale nechcem sa sklamať, už aby to bolo 🙂 prosím prosím

lays
2. sep 2013

@adrrikaa no ja musím počkať az do nedele,vtedy by som mala dostať,uz druhý den sa k tomu pridalo,že dom strašne nafuknuta a pred 3 dňami som sa večer zobudila,že mi je hrozne zle a aj som vracala..som zvedava,čo z toho vznikne,dúfam, že //

icer
4. sep 2013

baby čaute je možné, že mávam pravidelný menzes,avšak v júly mi vynechal, prišiel na den presne v auguste, ako by sa nič nestalo, testy negatívne, nič, to, a teraz som mala dostať pondelok, dnes streda a zas nič? je možné že mi to zas vynecháva, chceme bábo mala som problémy prišla som o bábo, ale neveim ako som sa cítila vtedy.. vôbec som to na totálku vytesnala, pamätám si až potom ako ma strašne boleli prsia, ale teraz nič.. test som nerobila zatial je len streda.. skoro je, sexix bol v období ovulácie, ale či bola ovu, netuším 🙂

gavrina1988
4. sep 2013

Ahojte. Chcem sa opytat. Pred 4dnami som mala pohlavny styk so svojim priatelom a presne som mala plodne dni. On mi povedal ze to domna vpustil a druhy den sa stalo to iste. Pocituje nieco zena ak sa do nej urobi muz? Od toho dna mam zvysenu telesnu teplotu a bolia ma aj krize. Mohla by som byt tehotna?
Babatku by som sa velmi potesila. Dakujem za odpoved

patik114
4. sep 2013

ahojte mam 2 dni pred menzesom je mi trocha zle som ako nafuknuta mierne bolesti v krizach predtim som mala parru dni pred menzesom chut nasladke strasne bolesti a teraz nic take ...... s priatelom chceme babo tak nvm no uz mate niekto skusenosti take ??

alienka000
4. sep 2013

@gavrina1988 este by si nemala nic pocitovat, este ti vajicko len plava vo vajcovode a ide sa uhniezdovat, az ked sa hniezdi, tak sa zvysuje HCG a zacinaju priznaky 😎 Ale kazdy je iny, tak mozno... Ale skor ako buduci tyzden to asi aj tak nezistis, tak sa netrap a pockaj chvilu 😉
Ja tiez cakam a to uz som 6DPO a nemam ziadne priznaky. Krize ma boleli ked som bola tehotna, ale az v 3.mesiaci (mam otocenu maternicu a ako sa zvacsovala, tak mi tam tlacila).

alienka000
4. sep 2013

@patik114 sak vyskusaj test, to uz by tam mohol byt duch 😉

gavrina1988
4. sep 2013

@alienka000 dakujem za odpoved. Mam dajake cudne vytoky. Takze neviem cim to. S krizami mam problemy uz vyse 10tich rokov. Dufam ze ked urobim test bude pozitivny.

hclucinka
5. sep 2013

@knowlesova aj mna by to zaujimalo, ci je spolahlivy..robila som si tri a kazdy v iny den a vzdy mi vysla aj druha ciarka, sice slaba, ale dost viditelna..ine testy mi vysli zas negativne...tak neviem na com som a k lekarovi idem az na buduci tyzden...

alienka000
5. sep 2013

@gavrina1988 vela zien mava jemne spinenie v takomto obdobi, vraj to je prave sprievodny jav pri uhniezdovani sa vajicka v sliznici. Takze toho sa neboj, horsie su uz vytoky vo vyssich tyzdnoch, kedy hrozi potrat.

marse
5. sep 2013

Ahojte. Snazilky čakatelky. Mne to dnes mešká presne 29 dni. Test som nerobila. Zajtra idem na gyndu. Príznaky? Iba nafuknute brucho a naliate prsia. A tiež pociťujem bolesť v krížoch. Či je to tehu alebo nejaký problém sa dozviem zajtra 🙂

patik114
5. sep 2013

ahojte mi s priatelom chceme velmi babo .......zajtra by som mala dostat krami ale nemam bolesti ako predtim (strasna bolest krizov a podbrusku , strasna chut na sladke ) teraz praveze nato ze mam zajtra dostat krami tak nafukuje ma obcas pychne v krizoch a akokeby ma obcas pobolievalo v maternici ........dufam ze krami nedojdu ze budem tehotna 🙂 :/ mate niekto take priznaky ??

lucinka1502
5. sep 2013

@zuzinka1989 @lusi79 @danm Tak je to tam🙂... Zatím miniaturní, ale je... Uvidíme za 14 dní, snad už bude vidět i mímo🙂

peha81
5. sep 2013

@marse jooj to tak dlho vydrzis nerobit test 🙂
@lucinka1502 gratulujem 😉

zuzinka1989
5. sep 2013

@lucinka1502 gratulujeeeem 🙂

lucinka1502
5. sep 2013

@peha81 Děkuji :ú snad bude ve v pořádku a ve váčku se objeví prcek🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre