Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kristinka9
14. aug 2012

@nizoe ďakujem ti. Veľmi si to prajeme a stále mám taký vnútorný pocit, že by to mohlo vyjsť, ale test stále negatívny ☹ A to som si kúpila ten citlivý 10, tak som myslela, že by to už mal zachytiť. Skúsim počkať a uvidím. Ja som dnes volala s lekárkou a tiež mi povedala, aby som počkala, pretože ani na uzv by zatiaľ ešte nič nevidela. Tak čakám a dúfam. Kým nepríde mrcha, tak mám nádej 😉 No mám aj trošku strach, pretože pred tým ako som začala užívať antikoncepciu som mala veľmi nepravidelný cyklus, tak mám strach, aby sa mi tie problémy zasa nevrátili. Keď je ten nepravidelný cyklus, tak neviem ako mám zistiť ovu. Možno vyzerám teraz ako hlupák, ako fakt toto riešim po prvý krát 🙂

nizoe
14. aug 2012

@kristinka9 ja som tiež mala 10tkovy test a ukázal dosť výrazne // tak skús ešte počkať....Predtým ako sme sa začali snažiť tak sa môj cyklus zmenil z pravidelného 20-30 dňového na 39-40 dňový a vôbec som nevedela, ako zistiť kedy mám ovuláciu...mala som dosť stresové obdobie kvôli štátniciam a svadbe a keď už sme chceli bábo tak ja som netušila aký cyklus ma čaká najbližšie....keďže môj muž neodchádza preč za prácou, dalo sa snažiť takmer každý deň a zdá sa,že sme sa trafili, no ešte sa neteším predčasne, kým mi lekár všetko nepotvrdi, že je to okej 🙂

kristinka9
14. aug 2012

@nizoe my s mm sme na tom podobne 🙂 Keďže neviem úplne presne, kedy nám ovu (len tak odhadujem podľa bolesti), tak sme snažilkovali takmer každý deň. Len neviem, či sme to aj nepresnažilkovali, lebo už som čítala aj niečo v tom zmysle, že nie je dobré mať sex každý deň, keď sa pokúšame o dieťatko, lebo spermie sa vraj musia zregenerovať a nabrať na sile, aby boli pripravené v pravý čas. Preto vraj treba snažilkovať každý druhý deň. Takže neviem. Ešte sa ťa chcem spýtať...do toho 39DC, kedy si si robila test si cítila nejaké príznaky? Pretože ja necítim nič, nie je mi zle, netočí sa mi hlava, prsia ma nebolia, proste nič. A test negatívny. ☹

nizoe
14. aug 2012

@kristinka9 no príznaky prišli tak postupne, ale v tom 39DC ma už prsia boleli dosť, až také horúce boli či aké, sa mi zdá, že teraz ma menej bolia...no a pocit prichádzajúcej ms bol často, bolelo to aj v noci aj cez deň, nie dlho, ale intervaly 5-10 minút a stále som mala pocit, že to už príde a nič...a aj únava, ja spím 3 krát denne...keď lahnem tak hneď zaspím...ale zle mi nie je vôbec, ani chute nemám iné, to možno príde neskôr.....ale sú ženy, ktoré nebolí nič, tak podľa toho by som sa neorientovala....a bruško sa ti nezmenilo ?

kristinka9
14. aug 2012

@nizoe neviem to posúdiť. Už mám pocit, že si to aj trošku namýšľam, ale mám pocit, že mám v spodnej časti bruška takú tvrdšiu zväčšenú oblasť a tiež mám stále pocit, že mi príde mrcha každú chvíľu - stále také vlhko, aj keď výtok to nie je a v podbrušku ma počas dňa pobolieva, až taká výrazná bolesť to je (hlavne v nedeľu sa to vôbec nedalo vydržať, to som mala pocit akoby mi niekto zvnútra rezal brucho). Inak nič. A ako by sa mi malo zmeniť?

nizoe
14. aug 2012

@kristinka9 mne sa zväčšilo...vždy som ho mala ploché, keďže som športovala a cvičila a zrazu sa mi akosi nezdalo, zboku, ani zvrchu 🙂 stále som si hovorila, že som to prehnala s jedlom posledný mesiac, ale nedalo sa ani stiahnuť 🙂 no ak máš taký pocit, že má prísť ms a nechodí, tak držím palce, aby neprišla a bude to jasné 🙂 počkaj nejaký týždeň a skús testovať, veľmi prajem // a keď to nebude tento mesiac tak budúci isto 🙂

patusa282
14. aug 2012

Ahojte aký test je podľa vás najlepší a koľko dní po vynechaní mrchy si ho mám urobiť?..robila som i test hneď na druhy deň a bol negatívny...dík 😉 😉

kristinka9
14. aug 2012

@nizoe ďakujem za rady, budem dúfať, že mrcha nepríde a skúsim otestovať na budúci týždeň. Drž palce, potom dám vedieť. Držím palce u lekára, nech len potvrdí výsledok testu 🙂

mt22
14. aug 2012

@katulka25 ahojko..no ako dopadol test?? dufam ze dobre...drzim palc

zabka888
14. aug 2012

Ahojte baby. Snád mi poradíte alebo ste mali niečo podobné.Snažili sme sa o babatko a asi po týždni som začala mať žltý výtok - mala som ho asi 4 dni a teraz ho mám taký až tmevohnedy. tento týždeň čakám mrchu, test som si zatial ešte nerobila. Nemáte skúsenosť či to može byť začínajúce tehotenstvo resp.uhniezdenie? dakujem za odpoved

evkakorcek
14. aug 2012

máte niektorá skúsenosti s otehotnením počas antikoncepcie? Už tri mesiace užívam cerazzete a len jeden raz sa mi stalo, že som tabletku užila a asi hodinu na to som sa pozvracala - z jedla. takže sa tabletka nevstrebala. Mali sme z manželom nechr. pohl. styk. V ten den som už tabl. nedávala lebo som sa bála že by sa to zopakovalo (zvracanie), na druhý den som užila pre istotu dve. Inak tabletky užívam uplne pravidelne. Len sa bojím, že vtedy sa mohlo niečo stať ☹ Druhé bábo si teraz nemôžme dovoliť. 😖

katulka25
14. aug 2012

@mt22 ahoj, bol pozitivny. Dnes som bola aj u dr. Hcg je 336. Na sone nic nebolo este vidiet. Pichol mi pregnyl a vo štvrtok mam prísť opat. Tak uvidime

bojko777
14. aug 2012

@kristinka9 kup si digitalny - ja som za neho vycalovala 8 EUR, ale ukazal mi na 33 DC. Myslim, ze je super - ukazal mi, ze som cca 1-2 tyzdne od pocatia.

bojko777
14. aug 2012

@evkakorcek Urcite sa nic nestalo, ja som velakrat zabudla zobrat a dvomi urcite nenahradzaj. Ked zabudnes a nezoberies do 12 hod., tak potom az dalsiu v obvyklej dobe. Aspon mne to tak dr. povedal a aj v navode to tak bolo. Ja som niekedy aj 3 tabletky za mesiac zabudla a nikdy sa nic nestalo a to som brala lieky 13 rokov urcite.

bojko777
14. aug 2012

@patusa282 kup si digitalny, je drahsi, ale podla mna teda ovela lepsi, lebo nemas dilemu, ci tam ta druha ciarka je, alebo nie je 😀

lauritka
14. aug 2012

@patusa282 mamatest10 🙂 drvivej vacsine ukaze este pred mrchou. za predpokladu ale , ze vies kedy bola ovulacia..

pretoze niekedy moze vzniknut pocit, ze mrcha meska, v skutocnosti sa vsak mohla iba posunut ovulacia.. 🙂

patusa282
14. aug 2012

@bojko777 dakujem za radu..🙂

patusa282
14. aug 2012

@lauritka no kto vie tazko povedat ze by to bola ovulacia, mam biely vytok uz asi tyzden ..ale ved uvidime 🙂

lauritka
14. aug 2012

@patusa282 tak uz len pockat a skusat testik nadalej 🙂

moncicip
14. aug 2012

@evkakorcek Ja poznam 2 "antikoncepcne" deti ....

evkakorcek
14. aug 2012

@bojko777 tak ty 13 rokov ale ja len 4. mesiace. a myslím si že to záleži aj od druhu antik. ale nechcem si nič privolať. Naozaj sa teším na menštruáciu ako nikdy predtým 😕
@moncicip takže sa mám báť? ja viem, že žiadna anitkoncepica nie je na 100%. Ale potom už na čo sa má človek spoliehať, ked nie na a ntikoncepciu ....... oooh 😨

vive
15. aug 2012

Ahojte baby, prosim poradte mi. MS mi zacala 4.8.2012,trvala do soboty 11.8.'12,no bola to trochu zvlastna ms,slabsia oproti ostatnym mesiacom. No hned od nedele mi zacalo spinenie,ktore bolo slabo krvave a potom trochu ☹ do hneda. Avsak je to sprevadzane od nedele aj bolestami v podbrusku, kt.su dost intenzivne a pichlave najma rano a na vecer. Som aj popri tom dost unavena. Neviem co to moze byt. Ma niektora z vas podobne skusenosti ? Co mam robit? Poradte prosim, dakujem..... Pekny den prajem.

maggie37
15. aug 2012

@vive Určite by som navštívila gynekologa a veľmi rýchlo. Pre istotu...

moncicip
15. aug 2012

@evkakorcek No ked nie na antikoncepciu tak potom jedine na chlapa ........ inteligentny chlap ak nechce dieta tak vie co kedy a ako. A sprav si v primerane vhodnom case test a az potom sa pripadne zacni bat. Myslim ze dovtedy su akekolvek obavy zbytocne aj ked prirodzene.

kristinka9
15. aug 2012

@bojko777 ahoj ďakujem za odporúčanie, vyskúšam. Len sa ťa chcem spýtať, či si testovala aj pred tým 33 DC a ak áno, stalo sa ti, že bol test negatívny? Lebo ja som testovala včera, to bol 33 DC bežným testom a bol negatívny a testovala som aj pred tým, asi dva krát a stále negatívny...ďakujem za odpoveď.

bojko777
15. aug 2012

@kristinka9 ja som testovala 31 DC a bol pozitivny - druha ciarka uplne slabulinka -duch.

bojko777
15. aug 2012

@kristinka9 ale pri prvom tehu mi ukazal test az ked som bola cca tyzden po ako keby po menzese. Dovtedy bol test negativny.

anjelicek26
15. aug 2012

@moncicip - xixi aj mne tu jedno take 6 rocne beha 😀

kristinka9
15. aug 2012

Takže baby povedzte mi otvorene, keď som dnes 34 DC, mrcha nikde, ale test bol včera ráno negatívny, môžem byť napriek tomu tehotná??????? 🙂

sandrikacsg
15. aug 2012

No zienky a ja som 29DC, mrcha nikde, dva tyzdne mi je zle od zaludka, boli ma vajecnik, bolia ma krize, mam bolave prsia a su aj väcsie, chodim castejsie cikat, 4testy v priebehu dvoch tyzdnov negativne. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre