Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

malinka888
13. máj 2015

Ahojte chcem sa spýtať po akom čase ste začínali pociťovať nejaké príznaky tehotenstva?

sibalka21
13. máj 2015

@malinka888 tyzden po meskajucej MS

malinka888
13. máj 2015

@sibalka21 A aké príznaky to boli?

steinarka
13. máj 2015

@malinka888 no s tymi priznakmi to je tak, ze zo zaciatku to moze vyzerat aj ako pms.. vela bab, ktore chcu dieta, si pletie pms s tehotenskymi priznakmi.. niekedy sa z toho moze vyklut tehotenstvo, castokrat je to vsak len vecou psychiky.. co sa mna tyka a co bolo ine v porovnani s inymi cyklami bolo to, ze odkedy sa mi uhniezdilo vajicko, pobolievalo ma podbrusko ako pred ms.. brala som to ako klasicke pms.. lenze s tym rozdielom, ze ked sme sa s manzelom milovali par dni pred ms, velmi ma rozbolelo podbrusko, ale fakt neskutocne, zvijala som sa v krcoch, no to tazko opisat.. a vtedy som zacala tusit, ci naahodou to nebude tym, ze tam je uz vajko a ked sa maternica zacala po orgazme stahovat, tak to vyvolalo bolest.. na druhy den som ocikala ovulacny test /lebo tehu som nemala/ a obe ciarky boli rovnako silne.. tak siel mm do lekarne, kupil mi tehotenske no a na dalsi den rano som uz mala ciarky dve, hoci jedna bola uplne slabucka, ale odvtedy krasne silnela.. v case, ked mala dorazit mrcha som uz pocitovala fakt prve priznaky, ktore mam doteraz - hrozna unava, rychle travenie, vkuse nieco musim jest, lebo len tolko, co sa najem, mi skvrka v zaludku.. casto chodim cikat a boli ma podbrusko stale ako na ms.. ale najviac asi ta unava, no hoci sme sa snazili o babo dlhe roky a boli casy, kedy som si nahovarala priznaky, toto sa so ziadnym s nahovaranych priznakov neda porovnat 😀 to je proste masaker unava a masaker hlad 😀

malinka888
13. máj 2015

@steinarka Mne mešká už 11 dní test som robila predvčerom a je negatívny.... takže teraz neviem zajtra idem na gyndu skúsiť.... brucho ma bolieva tiež prsia sa len zväčšili ako keby ale bolesť nepociťujem takže neviem, kedže mi to takto dlho nikdy nemeškalo.... rozmýšľam či je možné že mi to test neukázal kôli mikoze alebo čo alebo to teda fakt nič nie je hm :/

steinarka
13. máj 2015

@malinka888 nestresuj 🙂 mozno len sa ti posunula ovulka.. mykoza nema vplyv na pozitivitu/negativitu testu.. ale vela bab ma hned na zaciatku tehotenstva mykozu. aj moja byvala spoluziacka mala 🙂 a okrem toho, pocula som aj o pripadoch, kedy tehu testy boli negativne a zeny tehotne ozaj boli.. ale ked ti meska uz 11 dni... moze byt aj cysta napriklad, ale najskor ta ovulka, podla mna..

malinka888
13. máj 2015

@steinarka Joj mna mykoza trapi už nejaký ten rôčik opakovane :/ okej zajtra pôjdem snád budem múdrejšia 🙂 dakujem za odpoved 🙂

steinarka
13. máj 2015

@malinka888 mrkni moj album "nieco pre snazilky" a najdi si tam teliesko scarlet ;)

malinka888
13. máj 2015

@steinarka možno vyskúšam 🙂 študovala som teraz alternatívnu liečbu tak idem skúsiť protikvasinkovú diétu s bylinnými výplachmi a ak nepomôže skúsim toto 🙂

sibalka21
13. máj 2015

@malinka888 no ja som uz tyzden pre meskajucou MS vedela ze som tehu ale take priznaky ako zle od zaludka, bolesti v podbrusku, tocenie hlavy a bolest prs mi zacali az okolo toho 5-6tt

pauliesivackova
13. máj 2015

Mám podozrenie, že som tehotná. A naozaj potrebujem vedieť váš názor!!! Už 2 týždne mi mešká menštruácia, nikdy nikdy predtým sa mi to nestalo, cyklus mám presný ako hodinky. V deň očakávanej menštruácie a potom každé 3 dni som si urobila test - všetky 3 negatívne. (Aj moja mama pri mne a oboch sestrách mala negatívne testy takmer do tretieho mesiaca tehotenstva.) Avšak už na sebe pozorujem príznaky ako zvýšená citlivosť, bolesti ale neuveriteľné podbruška. Mala som jednodňové malilinké špinenie. Pichlo ma v podbrušku silne. Týždeň pred očakávanou menštruáciou som si zo 5-6 dní nachádzala na nohavičkách biely hustý výtok bez vône a bez svrbenia. Skúšala som si na základe fór nahmatať aj ten kŕčok. Je uzavretý a dole. Jediný problém je, že beriem antikoncepciu, avšak pravdepodobne som schybila minulý mesiac keď som ju vysadila dosť dosť predčasne, lebo som potrebovala 7 dňovú pauzu. Zajtra idem na gynekológiu, ale som tu dosť nervózna, prosím, aký je váš názor?

janka_by
13. máj 2015

@pauliesivackova no kludne to moze byt aj tehotenstvo, ale ak mas bolesti ako na menzes aj zapal. Ak si tehu tak lekar by mal na sone uz nieco cidiet ak ti meska dva tyzdne. Asi to bude dlho cakat do zajtra,ale nikto ti ani nepotvrdi,ani nevyvrati tehu. A ak budes tehu tak srdecna gratulacia

pauliesivackova
13. máj 2015

@janka_by V mojom prípade, keď mám 19 a tento rok maturujem to bude skôr predzvesťou veľkej voľby - či vôbec budem chcieť ostať tehotná...

katka.gzd
13. máj 2015

@pauliesivackova ja by som skor povedala ze meskas kvoli vysadzovaniu antikoncepcie..ak ti pocas bratia tabletiek chodi menzes pravidelne, vobec nic to nehovori o tvojom zdravotnom stave..je to len vdaka tabletkam...po vysadeni sa bezne stava, ze telo zrazu nevie co ma robit lebo bolo zvyknute, ze mu to diktuju umele hormony z tabletiek...pride mi to uplne normalne...nemyslim si ze si v tom...a ak by ti doktorka chcela pichat vyvolavacku, odmietla by som..zasa umele hormony..daj si na chvilu pauzu od tabletiek a telu sancu sa prebudit..budes to mat jednoduchsie ked pride cas, ze o babo budes stat ;)

pauliesivackova
13. máj 2015

@katka.gzd ale ja som ju nevysadila, len jeden blister som prerušila o 10 dní skôr aby som dostala menštruácia. Potom som tých 10 dní doužívala + celý jeden blister...

pauliesivackova
13. máj 2015

@katka.gzd Ja aj teraz už beriem antikoncepciu , po 7 dňovej pauze, cez ktorú som mala mať menštruácia, no len ... proste neprišla.

janka_by
13. máj 2015

@pauliesivackova nech to teda dopadne v tvoj prospech, 19 rokov nie je taka tragedia,moja segrenka rodila v 17. Nie je to dobry priklad,ale chcem len povedat,aby si sa spravne rozhodla a nemala cely zivot potom vycitky. Ak mas teraz za par tyzdnov maturity,tak by si zvladla. Dieta je zodpovednost,ale aj velky dar

janka_by
13. máj 2015

@pauliesivackova a tiez si myslim,ze skor to bude tym,ze si prerusila pouzivanie antiky

katka.gzd
13. máj 2015

@pauliesivackova rozhodila si si tym prerusenim cyklus...hormony niesu sranda a naprogramovat si menzes na datum je sice lakave, ale nie zdrave... A podla navodu ked si si uz chcela skratit jeden cyklus, nemala si po pauze douzivat predosle balenie, ale pokracovat novym ako keby si predosly neskracovala...takto si svoje telo komplet zblbla... Ja viem, ze v tvojom veku ti to este pride banalne..ze o nic nejde, ale ver mi, experimentovat s reprodukcnym systemom nieje ziadna sranda..davaj si na seba vacsi pozor..opakujem, nemyslim si, ze si v tom..ale mozno sa chybicka vloudila.. Kazdopadne do buducnosti si 2x premysli kym zasa "znasilnis" svoje telo do niecoho co mu nieje prirodzene..kvoli sebe..

lucita2707
13. máj 2015

lili225 ved toto toto..stale to namyslanie heh. este mam 1 tehu test tak zajtra rano skusam ale uz to bude posledny. Ak bude negativny tak uz ziadne testy, ziadne namyslanie a pojdem k lekarovi. Musim si najst nejake hobby nech mi nebeha to babatko po rozume lebo sa zblaaaznim ze tolko snahy a vysledky ziadne.

lucita2707
13. máj 2015

@dasa10 Uz sa blizi leto..cas dovoleniek..budeme musiet niekam vypadnut ako pises. Vypnut totalne. Uvolnit sa a hlavne vybit si to snazenie z hlavy. Hoci mi nejdeme na sex so slovami ideme plodit. alw proste mame na to chut :-P

pauliesivackova
13. máj 2015

@katka.gzd Antikoncepciu beriem už tri roky, prvý krát som takéto niečo urobila, no čo hold... uvidím zajtra.

kacero007
14. máj 2015

@lucita2707 my sme si s frajerom povedali že ak to nevyjde do istého termínu, kašleme na to a pôjdeme na super dofču/výlet, nech mám/e/ svetlý bod,a "cenu útechy" 🙂 každopádne, veľa šťastia!

sebaastian
14. máj 2015

@lucita2707 ahoj už som to tu niekde na fore určite pisala my sme sa s manzelom snazili 4 roky bola som úplne posadnuta po sexe nohy hore romantika jak s...a na dovolenkach to bolo o tom istom v hlave som nemala nic iné len prečo nám to nejde a všetkým okolo áno až nakoniec prislo obdobie rezignacie zahrabala som sa do prace sex som si zacala užívať kupili sme psa a bum mimino je na ceste moja rada vypnúť nemysliet na to a veeeela sexovat. 😃Drzim palecky

lili225
14. máj 2015

@sebaastian súhlasím so všetkým čo si napísala, okrem toho veeeeela sexu 😉 lebo ani toho veľa sexu nie je veľmi dobrého ak chceme bábenko 🙂

dasa10
14. máj 2015

@pauliesivackova len otazka je kedy si mala styk... a ci to +- vychádza na plodne dni, žena je tak malo dni v mesiaci plodna...
Ja si tiež myslim, ako baby píšu že to bude HAK, a zbytočne sa stresuješ... Na druhej strane v 19 rokoch si maximálne plodná...
Určite napíš ako si dopadla u Dr. 😉
držím palčeky 🙂

pauliesivackova
14. máj 2015

@dasa10 ja mám pohlavný styk takmer každý alebo každý druhý deň s partnerom, čiže... :D

pauliesivackova
14. máj 2015

@dasa10 práve idem ku gynekológovi, určite napíšem.

janka_by
14. máj 2015

@pauliesivackova tak drzim prsty

pauliesivackova
14. máj 2015

@janka_by @dasa10 nie som 🙂 mám to len rozhodené, presne ako ste vraveli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre