Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Na tomto sa nedá nesmiať. A veru, aj v tej prvej diskusii si to ty. 😉 😉 😉

petkave
15. feb 2012

Ženy, ja by som to s touto milou @sandralu alebo lucinkou, či ako sa volá, uzavrela jednoducho: Moja pekná sandralu, si tehotná! A teraz šup do inej témy... Napr. s názvom Som tehotná a neviem, či si mám dieťa nechať.... 😵

bambi2
15. feb 2012

@petkave 😀 😀 😀 😀 😀 som sa tak davno dobre nezasmiala...

petkave
15. feb 2012

@bambi2 Ja som si vás iba tak náhodne klikla a dobre sa bavím po zhliadnutí pár príspevkov. ďakujem. Príjemné spestrenie zasneženého poobedia 😀

bambi2
15. feb 2012

@petkave no mne sa zdalo, ze uz tu niekto mal raz problem... a veru dobre sa mi zdalo.. tiez som nahodou sem klikla, lebo sa mi to zdalo nejake povedome.. a hned novoregistrovana osoba, hned ma napadlo, ze takej som uz raz kdesi pisala... a vysvetlovali sme jej x krat nieco co nechcela mat za pravdu...

salomee
15. feb 2012

Jů.. venku chumelí.
Nevím, co máme psát, co poradit, víc než do teď asi nevymyslíme...
Jo, ještě snad třeba: tady je to takové většinou laické fórum, tak v případě pochyb bych zkusila napsat na fórum, kde odpovídají lékaři, třeba dobré ohlasy má Dr, Koucký, teď nevím, kde přesně odpovídá, ale to se snad dá dohledat.

sandralu
15. feb 2012

@petkave : Myslíte si,že ísť na potrat je sranda?Nevysmievala by som sa z toho.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Bohužiaľ, ty to už asi nestihneš /ten potrat/, keď si chceš ten kontrolný test robiť až 65 dní po styku. 😒

katy1979
15. feb 2012

@sandralu rovno sa na ten potrat objednaj mozno aj za neho zaplatis oni aspon zarobia za nic a mozes riesit nove problemy

megy
15. feb 2012

@sandralu a myslíš, že prudit pod různými nicky je sranda?? jdi se léčit holka, my to myslely dobře, ty jsi paranoidní osoba s fobickými znaky

petkave
15. feb 2012

@katy1979 Ona sa nemôže objednať, lebo nemá čas a nevie, v ktorej krajine kedy bude. A šéf ju nepustí.

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : ziadnej zene neprajem potrat.Takze dakujem krasne,ze si taka riadne ironicka.

koniarova
15. feb 2012

@petkave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy1979
15. feb 2012

@sandralu http://www.lekari.sk/index.php?str=lekari&odbor... tu si najdi toho spravneho lekara kam mas ist. ludia s psychickymi problemami si neuvedomuju ze su chorí.

katy1979
15. feb 2012

@petkave tak to aby si zistila vsetky porodnice v europe lebo ked pridu kontrakcie co bude robit potom

megy
15. feb 2012

@katy1979 😀 😀 😀 😀 😀 moje svaly 😀 😀 😀 😀

sandralu
15. feb 2012

@koniarova @katy1979 : preco si zo mna utahujete?Je to normalny problem,ja nesrandujem a pisat hlupe odpovede,ze zaplat si za potrat,hladaj si uz porodnice,kupuj vybavicku...myslite si,ze mi to robi dobre?

bambi2
15. feb 2012

@sandralu teraz ale vazne.. tvoj problem je v hlave, ty nepotrebujes gyndosa, ty potrebujes psychologa!!!!!!!! ten ti pomoze viac, lebo ked budes mat hlavu v poriadku, pochopis ako sa veci maju!!!!

petkave
15. feb 2012

@katy1979 keď prídu akože kontrakcie, bude tu sedieť a vypisovať, že či už má ísť do pôrodnice alebo nemá ísť... A či by si to nemala radšej ešte pre istotu otestovať 😵

desmodka
15. feb 2012

@sandralu ty stale nechapes?????? ach

gepe
15. feb 2012

@sandralu z ceho mas vlastne doopravdy strach?

bambi2
15. feb 2012

@sandralu povedz nam aku odpoved chces od nas pocut?

salomee
15. feb 2012

Nesnáším, když někdo jenom tak plantá o potratu, na to jsem fakt alergická☹ Nikdo tady neřekl, že potrat je sranda... právě na to by měly myslet všechny, kdo děti nechtějí... chránit se je to nejmenší co pro to člověk může udělat.
Připomíná mi to kamarádku, která se v různě dlouhých fázích zmítá mezi "nespat spolem před svatbou" a z toho zas každý měsíc když se jí o minutu opozdí mens, tak chodí s tím, jak se jí asi změní život že je možná těhotná a kdesi cosi a když řeknu, proč se teda nechránili, nebo nevynechali sex v plodných dnech, tak vyjede, že to se mi to mluví, že moralizuju a tp...ale co má člověk na to říct.

sandralu
15. feb 2012

Vážne mám strach z tehotenstva.Chránime sa,ja užívam HA,len ten mesiac som neužívala.Nechcem písať o priebehu styku,to je intímne.Proste mám obavu,či som vtedy neotehotnela.Bolo to 21.12.Nič som nechcela len vedieť či môžem byť tehotná,ak som mal 2x menštrucáci,krvácala som čerstvou krvou,nie špinenie.Mala som negatívny test 52dní od styku.To je všetko načo som chcela názor,pretože ma bolia dosť vaječníky a pripisujem to automaticky tehptenstvu.

bambi2
15. feb 2012

len tak pre zaujimavost... tu su temy co zalozila sama alebo kde pisala https://www.modrykonik.sk/forum/hladaj/?cx=0137...

bambi2
15. feb 2012

@sandralu cerstvou krvou krvacala aj @lulucinka, nepamätas si?? 😀

gepe
15. feb 2012

@sandralu kolikrat si od toho styku mela menstruaci? Mas stale slepe strevo? Kolik sis delala tehotenskych testu? Jakou antikoncepci beres? Kolikaty den od vynechani prasku jsi mela ten koitalni styk?

@bambi2 ja chapu, ze nektere muzou mit stihu z tehotenstvi 🙂

petkave
15. feb 2012

@bambi2 jj, hlavne tá čerstvá krv... to znie ako od bátoryčky 😀

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Kedy si dostala prvý menzes po styku?

koniarova
15. feb 2012

@gepe Len či bol ozaj koitálny? 😉 Keď nechce nič o priebehu napísať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre