Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miska_hryzka
1. apr 2016

@gabikamicka no len ja mávam 34 dňový cyklus

gabikamicka
1. apr 2016

@miska_hryzka tak ja som mala pred tým 34 dc a posledný 31dc

zara_24
1. apr 2016

@gabikamicka nechcem ti davat zbytocne nadej ale mne vychadzali presne take iste testy ...a ciarka je uz viditelna

gabikamicka
1. apr 2016

@zara_24 a si tehuľka ? Videla som ze si skúšala clearblue a mas pozitivny
Ako ze píšeš čiarka je uz viditeľná

petkovamiruska
2. apr 2016

Och dievcata tak ja tehotna nebudem urcite...po tom perfektnom vikende som sa asi aj prechladila....predvcerom a aj dnes som mala po utreti krv na toaletaku....a pocitujem pichanie a taky zvlastny pocit dolu...ani nie palenie a ani svrbenie...moc cisto zlty...takze som na urologickom caki a idem pondelok k lekarovi....tak nam to zasa urcite nevyslo...

gabikamicka
2. apr 2016

@petkovamiruska 🙁🙁🙁 davaj na seba PoZor vela stastia

petkovamiruska
2. apr 2016

@gabikamicka budem, budem....len nech to zmizne....take nepekne prekvapka som si doniesla z tej dovci a tajne som dufala, ze to mohlo byt to najkrajsie prekvapko na svete :(

gabikamicka
2. apr 2016

@petkovamiruska zmizne urcite a neboli ta pri moceni? Ak hej tak to je zápal močových ciest

veverickav
2. apr 2016

@petkovamiruska no my asi fakt rovnake 😀 vcera ma zacalo tak zvlastne pichat, ako keby mocovy mechur, neboli ma ked mocim, ani nesvrbi, ale je to presne taky pocit "ako keby"... ja som vsak nevydrzala, a test si spravila.... nic 😔

petkovamiruska
2. apr 2016

@gabikamicka neboli, ale mam taky divny pocit...ta krv ma rozhodila, pondelok budem volat lekarovi ....pijem vela caju a mam nejake bezne dostupne tabletky...snad to bude ok aby sa nam sance neznizovali..

petkovamiruska
2. apr 2016

@veverickav ty uz len dva dni do MS vsak?

looola
2. apr 2016

@petkovamiruska , to ešte nevylučuje tehu, ja som pri prvom tehotenstve ešte pred tým ako som o tom vedela som mala silný zápal močových ciest, aj antibiotiká som musela brat.

veverickav
2. apr 2016

@petkovamiruska hej hej, dva alebo tri.... no uvidime 😖 ... ta krv u teba je teda cudna fakt...uvidis co povie lekar, drzim palec

petkovamiruska
2. apr 2016

@looola
@veverickav no je to cele hlavne neprijemne...do MS mam 7 dni...dufam ze dovtedy tieto pocity uz mat nebudem lebo si neviem predstavit do tohto dostat este aj MS...no uvidime co a ako...necitim sa velmi ok..este budem aj chora nakoniec :( ale vy sa drzte ❤
@veverickav a ty hlavne nezufaj 🙂 tvoja navsteva urcite nedojde 😊

gabikamicka
2. apr 2016

@petkovamiruska kludovy rezim a nepi bylinkové čaje ak nahodou si tehotna ja by som ani tabletky neuzila radšej brusnice vo všelijakej forme a ak čaj na močové cesty ale prečítaj ci sa môžu užívať v tehu musíš rátať zo všetkým ak sa snažíte nie pchať hned tabletky do seba

miska_hryzka
2. apr 2016

@gabikamicka aha dnes 15Dpo myslim, ze už je dokonale pozitívny 🙂 a na začiatku aký bol bledý

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka no veru ze perfektný uz gratulujem ❤️❤️❤️ zajtra uz neprídu krami

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka dala si mi chrobáka zas som si dala kúpiť test

laska07
2. apr 2016

@miska_hryzka krasne kolajnicky gratulujem.A potom sup-sup ku dr.

miska_hryzka
2. apr 2016

@laska07 jasnačka 😉 11.4. mám termín a už sa neviem dočkať 🙂

miska_hryzka
2. apr 2016

@gabikamicka ešte netestuj mne trvalo týždeň kým tak stmavol 😉

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka a ak náhodou bude negativny ?

miska_hryzka
2. apr 2016

@gabikamicka nebude. Už tam bola slabá čiarka 😉

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka no musim sa sklamať je negativny dnešný poobede 😕

laska07
2. apr 2016

@miska_hryzka a v kt.tyzdni budes vtedy?Ja idem az 26.4.Nekonecna doba.

miska_hryzka
2. apr 2016

@laska07 vtedy by som mala byť v siedmom týždni. Teraz som tam bola kvôli Duphastonu ešte nič nebolo vidieť tak mi dal termín o 10 dní. Tak ty už máš jednu kontrolu za sebou nie?

miska_hryzka
2. apr 2016

@gabikamicka poobede nerob testy na zaciatku je nízka hladina hcg a nezaznamená ti ju.

gabikamicka
2. apr 2016

@miska_hryzka ale včera jeden z drahších poobede bol pozitivny ja uz plačem 😢😢😢

laska07
2. apr 2016

@miska_hryzka ano srdiecko uz mame potvrdene v osmom tyzdni.Najblissie mam pred sebou odbery krvy.

miska_hryzka
2. apr 2016

@laska07 Jeeeeej to muselo byť krásne 🙂 tak držím palce nech ti všetko dobre dopadne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre