Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

9723
15. dec 2014

Ahojte bola som si kúpiť test a som ťahotna čakam hlapčeka 🙂

sibalka21
15. dec 2014

@9723 ahoj pokial si si bola len teraz kupit test ako vies ze cakas chlapceka? A preco mas termin az o rok? :D

9723
15. dec 2014

lebo ja som si bola kúpiť pred 2 tiždňami

9723
15. dec 2014

a musím sa spitať doktora kedi mam termin

tanickaskorokubikova
15. dec 2014

@9723 ako môžeš vedieť že čakáš chlapčeka?? 😕

9723
15. dec 2014

lebo som bola pri doktorovi

9723
15. dec 2014

a mi povedal že čakam chlapčeka

veronikax
15. dec 2014

@9723 🙂))) si v poriadku???? Pohlavie ledva vidno v 5 mesiaci.....a to asi nie si vsak??? Ze decembrovka 🙂))) uz bol Vianocny punč na rano??? 🙂

kata2727
15. dec 2014

ahojte o babätko sa snažime už 5 mesiacov začalo ma bolieť v podbrušku a na tehotenskom teste značky RapiClear sa mi druha čiarka neukazala ale zafarbila sa mi ta bodka čo je pri pismenku T...neviete čo to môže znamenať...ďakujem za každý nazor

sibalka21
15. dec 2014

@9723 no tak na to aby si vedela v ktorom si tyzdni nepotrebujes lekara to si mozes vypocitat aj sama a pochybujem ze ti mohol povedat ze cakas chlapceka :D musel byt velmi zly doktor alebo si uz asi v piatom mesiaci :D

sybo5
15. dec 2014

test urob znovu tak o tyzden a uvidíš čo ti ukáže. Viem že sa tešíte a neviete sa dočkať kedy budeš tehu, ale všetko chce svoj čas. Neboj ak budeš tehu, tak si ho ešte dosť užiješ, budeš mať na to 9 mes.. Tak držím palce.

mara7887
15. dec 2014

Ahojte, za opýtanie nič nedám. Veľmi by sme chceli mimčo. MS som mala 18.11.2014. Dva týždne pocitujem nepravidelné pichanie na pravej strane v podbrušku, aj také nepopísatelné pohyby,ktoré som cítila asi 5krát a najmä ked ležím, alebo sedím. Prsia ma nebolia, i keď by už mali, lebo mám dostať o 4 dni neočakávanú MS. I keď bradavky mam citlivé. Cítim sa akoby chorá, na teplotu, ale nemám. Plačem aj pri úplných blbostiach. Je to skoro, ja viem, ale predsa. Budem rada ak sa niektorá vyjadríte a podelíte sa o vaše skúsenosti so mnou.

gabikamicka
15. dec 2014

@mara7887 ahoj ja mám tiež nejaké bolesti už od ovulácii cítim sa ako prechladena alebo už na menštruáciu rozhodla som sa počkať ešte na ms a keď nepríde urobiť test 😊 kiež by sa nám vydarilo Veľa štastia

tinkafe
15. dec 2014

@mara7887 Ahoj, podla toho co pises mozes aj nemusis byt tehu, to zatial nikto nevie 😉 Ja to poznam, tiez sme chceli velmi babatko, ale v ten mesiac, ked sa nam zadarilo nieco bolo nepatrne ine. Boli mesiace ked som si nasla x priznakov a nic. To ine bolo v tom, ze som zhruba na 25/ 26 DC spinila, tak hlava dole, mrcha lezie ale to prestalo, a potom v noci ked som isla spat ma tak cca 30 sekund zastipalo v podbrusku (len raz) a to som si hovorila to uz nie je sen a nebol. Ja si myslim ze aj zena sa nejako zmeni, lebo proste taka vec sa nas musi dotknut a niekedy to vybada okolie skor ako my. Ja osobne nie som zastanca skoreho testovania, lebo to moze viest k vacsiemu sklamaniu ako samotna mrcha. Ja som cakala kym mi jeden den ms meskala a spravila test, uz poobede a bol krasny dusik, ktory postupne silnel. Tak prajem trpezlivost a kolajnicovy koniec 🙂

gabi24
16. dec 2014

Ahojte, toto mi vyslo dnes rano, myslite, ze sa mozem tesit? Asi idem rovno aj zavolat Dr a objednam sa na krv, nech mam istotu na vianoce ;)

martinella1
16. dec 2014

@gabi24 blahozelam, su krasne dve...urcite tehulka,tak prijemne bezproblemove tehulkovanie 🙂

gabi24
16. dec 2014

@martinella1 ďakujeeem, som este trosku zdrzanliva, kym to nebudem mat potvrdene od lekara, zatial mi menstr.meska len cca 2-3 dni

martinella1
16. dec 2014

@gabi24 jasne....to je pravda. No mozes sa zacinat tesit,krasny vianocny darcek....

liah15
16. dec 2014

Takze zienky, snazilkyemoticon Znova sa na vas obraciam. Moj cyklus je tych 30-32 dni(celkom sa mi upravil v poslednych mesiacoch) takze predpokladam, ze plodne dni som mala cca 14-18 den cyklu ( to jest 8.12-12.12.2014) . Snazili sme sa aj na 12den 16den a 18 den cyklu ( 6.12, 10.12., 12.12. ) aj ma podbrusko, krize pobolievali, mala a mam stale nafuknute brusko, takze si myslim a verim ze ovulka prebehla.Teraz mam cca 10 dni do mrchy mrchavejemoticon ale co ma zarazilo je ze sa mi akoby znova objavil ovulacny hlien ( priesvitny s bielymi vlaknami..natahovaci) a dokonca , ked som sa predchvilkou na wc utrela bolo v tom hliene malilinko krvicky. Zeby som sa v plodnych dnoch zmylila a mam ovulku az teraz? Podla krcka maternice mi to ale nesedi, mam ho celkom lahko dosiahnutelny. Alebo ten hlien a krvicka v nom mozu byt nejakym priznakom, ze sa konecne zadarilo a babo sa len uhniezduje??? Viem, treba cakat na termin mrchy, ale dobre mi padne sa tu s vami o tom porozpravat. Dakujem. Lenka

andromeda_ja
16. dec 2014

@liah15 Moze byt, ze sa konecne zadarilo ;) Ale na istotu musis este pockat. Jedno tehotenstvo som mala par dni pred ocakavanou menstruaciou slabe spinenie a po dvoch dnoch ustalo. Ostatne tri tehotenstva sa obisli bez toho. Kazde je ine. Je tazke vyckat, ked clovek po dietatku velmi tuzi, ale neda sa to urychlit. Babatko potrebuje cas, aby dalo o sebe vediet, ze je tam a je v poriadku. Aj tehotenske testy si niekedy daju nacas, kym odhalia tajomstvo. Druhe babo sa mi skryvalo tyzden pred testom, ale vedela som, ze som tehotna. Tretie sa mi ukazalo uz dva dni pred menstruaciou na teste...

lucka1881
16. dec 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, uz asi tyžden mám špinenie, hnedý výtok bez pálenia, svrbenia, zápachu, nastal 10 dní po ovulácii a este stále trvá. (7 dní). Moze to byt príznak tehotenstva? prejavuje sa únava a nevolnost ale nevraciam, zajtra mám dostať menzes tak uvidim ci sa dostavi 🙂
Moze za tym byt aj nieco váznejsie? polyp alebo hematom? alebo je to priznak tehotenstva? dakujem

88martina88
16. dec 2014

Ahoj žienky. Mám otázku. Snažíme sa o uzlík viac ako rok. Robila som ovulačné testy, merala teplotu brala vytaminy..... a sama si skúmala krčok. Včera pri kontrole krčku som objavila s krvou sfarbený hlien ale od tej doby nic ani kvapka. Neviete čím by to mohlo byt? Iba som prešla prstom po nom tak ako to robím vždy. Neškrabla som sa nič bolestivého pri tom nebolo. Dost ma to vystrašilo. Na gyn. som bola pred mesiacom a všetko bolo a je OK. žiady miom, cysta nic takého. Može to byt prekrvením krčku na začiatku tehotenstva?alebo je to blbá zhoda náhod?

88martina88
16. dec 2014

@lucka1881 ahoj a skúšala si test? den pred ms by tam už mohlo byt nieco

lucka1881
16. dec 2014

neskušala, zajtra rano skusim ked nepride.....

butterfly333
16. dec 2014

@88martina88 aj ja ju zajtra nečakám no krčok som si nikdy neskušala tak ani neviem ako to má byt. Držim nám palce.

nikol666
16. dec 2014

Ahojte potrebujem sa opytat mali sme s priatelom nechraneny styk pocas menzesu bolo to presne 22.11 je sanca ze by som mohla otehotniet? Teraz mam asi pat dni pred menzesom a ziadne pms priznaky len trosku take napate prsia a uz asi dva tyzdne ma picha v podbrusku este minuly mesiac asi tyzden alebo dva pred menzesom som mala priznaky pms ako vzdy naladovost az depresivne stavy neznesitelne bolesti prs bola som nafuknuta a teraz nic myslite ze test by uz nieco ukazal?

mara7887
16. dec 2014

Dakujem pekne za reakcie. Tak budem čakať do soboty a v nedelu pojdem na ten test. A tinkafe maš pravdu, už takých mesiacov bolo. Len tomu sa asi nevyhneme, keďže tak veľmi chceme. Tak budem dúfať.

khadijahasif
17. dec 2014

Ahojte baby prosim vas poradte mi niekto brala som antiku 4 mesiace a v auguste som prestala . Od vtedy mam problemy s cyklami . Minuly mesiac som bola na vyvolavacke . Tento mesiac uz mam 35 den cyklu , menzes nikde , strasne ma bolieva v podbrusku take az bodave bolesti a aj take ako menstruacne. Tento cyklus som mala viac krat nechraneny styk ale co ma zaraza je ze teraz v obdobi kedy cakam mrchu mi bazalna teplota stupla behom dvoch dni z 36.5 na 36.9. Je to normalne ? Aj hlien mam taky bielozlty husty ale nemam s nim problemy. Tehu test bol negativny dokonca dva pred asi 3 dnami. Dakujem vsetky reakcie a nazory 😉😊

petrana33
18. dec 2014

Ahojte viete mi poradiť, robila som si tehotenský test a neviem ci je pozitívny alebo negatívny dakujem.

mirkita
18. dec 2014

@petrana33 pozitivny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre