Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlatanka
14. júl 2012
zlatanka
14. júl 2012

@sofinka333 ahoj ano moze ti ukazovat ducha.pretoze uz by sa nemal viac krat pouzivat.radsej si kup novy a budes vediet 🙂

penelope111
14. júl 2012

@zlatanka Fúú takže predsa alergia. Ešte dobre že si išla k Dr. Teraz si budeš musieť dávať pozor na potraviny čo budeš jesť lebo alergia môže byť aj na iné. Tak sa drž a dávaj na seba pozor 🙂

zlatanka
14. júl 2012

@penelope111 ahoj no ja som celu noc nespala a o 5tej rano mama zavolala pohotovost a len na ceste na mna kukli a hned ze si mam zbalit veci a ze idem do nemocnice.tak hned infuzie,tlak merali tabletky dali a pustili ma domov a uz mi to mizne uz mam len male bodocky 🙂 som sa smiala ze ja si este zdravou stravou ublizim prestala som fajcit a zacala jest viac ovocia a ochorela som z toho 😀 😀 😀 asi aj dobreho moc skodi,som sa asi predavkovala ovocim lebo ja som pol roka nejedla ovocie koli hlupej dukanovej diete a teraz som zacala jest a pit aj dzusi mrkvove,ovocne a mi to zaskodilo.boh vie ako som uz mala dodrbkany organizmus z tej diety.ked tolko infuzii som mala.neikedy potom staci uz len mala nektarinka a vsetko sa mi to spustilo.ved som tam bola ako taky bezdomovec 😀 mastne vlasy,teplaky,vyrazky,vsetko opuchnute aj tvar.jedno oko uz take divne z toho opuchu pery ako Kucerenko 😀 😀 😀 ale uz je dobre.hadam uz vsetko pojd etak ako ma a uz sa budeme vyhybat takym veciam.

penelope111
14. júl 2012

@zlatanka Pekne pekne to aby si vedela, že si tehotná a že sa niečo začína meniť 🙂 Hlavne je že si už v poriadku 🙂 Ja tiež držím dukanku ale dávam si aj občas ovocie takže v pohode 🙂 Tak pekne odpočívaj a šetri sa 🙂

tournesol
14. júl 2012

Tak hlavne, ze to dobre dopadlo!

zlatanka
14. júl 2012

@penelope111 len potom si daj pozor na to ovocie preto sa v knihe pise ze v 3faze len 1ovocie denne nie preto ze by si pribrala ale preto ak zjes viac tak si este uskodis.ale kazda dieta ma nejake chyby a bud to pride hned alebo sa to po nejakom case ukaze.je dobra ze sa da s nou schudnut ale je to taky zacarovany kruh raz zacnes a uz nemozes len tak prestat.ja uz nechchem ziadnu dietu uz nechchem ani vidiet radsej sa budem prechadzat s kocikom a behat za drobcom 😀 😀 😀

darka3
14. júl 2012

Kočky potrebovala by som počuť Váš názor: Dnes mám 36 DC a mrcha nikde... včera ráno som si tehu test vyšiel negatívny bruško mám nafúknute a prsniky veľmi boľavé môžem byť tehu? Už mi s toho doslova šibe....
Robila som si test zn. Pepino mam vyskúšať iný?

zlatanka
14. júl 2012

@tournesol ved to to bolo to najhorsie co som zazila tu sa uz nebojis len o seba ale svojim spravanim mozes ublizit aj niekomu inemu ☹

zlatanka
14. júl 2012

@darka3 kolko dni ti uz meska?kup si mamatest ten je skvely 🙂

darka3
14. júl 2012

@zlatanka už je to dnes 8 deň môžem si ho robiť kedy koľvek cez deň či len ráno

michalag
14. júl 2012

@darka3 mohla si mat aj posunutu ovu. Skus urobit za par dni ak nepride ms bud mamatest od GS alebo Clearblue digital, ten je tiez super 😉

darka3
14. júl 2012

@michalag aj to je možne lebo moje cykly sú veľmi nepravidelné

penelope111
14. júl 2012

@darka3 Test ti ešte nemusí ukázať 🙂 Najlepšie je robiť ráno aj ked sa píše že počas celého dňa. Ráno s prvého moču je hcg najvyššie 🙂

penelope111
14. júl 2012

@zlatanka Tak ja by som tiež radšej kočíkovala ako držala dietu, ale keď nič tak aspoň schudnem 😀

zlatanka
14. júl 2012

@penelope111 🙂 ja som tiez tak drzala dietu ale ked je mimco na ceste tak som rada ze som sa nejako vymotala z tej diety.aspon ju nemusim dokoncit a mam pokoj.konecne budu normalne vianoce po 3rokoch dietovania.kolaciky salatik rybka 🙂

penelope111
14. júl 2012

@zlatanka To ja držím ešte len 4 mesiace 🙂 Ale keby som ostala tehu hneď by som si jedlo vychutnávala 🙂 A ďalšia vec je tá že ja ju nedodržiavam úplne podľa pravidiel 😀

sofinka333
16. júl 2012

@zlatanka ked ja si uz novy test nekupim aspon kym mi nebude meskat 2 mesiace 🙂)) fakt!!! ja uz nemam chut na to cakanie, a nasledne sklamanie.... radsej budem fuingovat ako do teraz a nezapodievat sa ci som - nie som.... uz ma to nebavi.... aj ked ma bolia vajecniky a brucho ako pred mrchou... ale to je urcite len moja haluska... som velmi nazlostena na cely system ,,otehotnovania" . . . ked sme nad tym ani neuvazovali, vyslo to na prvy sup, a teraz ked fakt chcem proste to nevychadza.. nemozem pochopit akoto ze je tolko deti na svete ked je to take zlozite 😀

kaata22
17. júl 2012

Ahoj holky.. Mám doma 2 a půl-letého chlapečka a mám pocit, že k němu přibude v dubnu sourozenec 🙂 Mám stejné příznaky jako při čekání prvního. Bolesti břicha, prsou, návaly horka, pocity na zvracení se střídají se žravostí 😅 A to jsem 10 dní po oplodnění.. U prvního jsem také hned tušila, že jsem v tom.. Lékař mě to vyvracel, dokonce jsem podstoupila injekci na vyvolání MS. Je ještě hodně brzy,tak uvidíme za pár týdnů 😵

kaata22
17. júl 2012

@sofinka333 Úplně Tě chápu, u prvního jsem po diskuzi s lékařem, také přestala doufat. Dal mi injekci a řekl, zda MS nepřijde do 10 dnů ať přijdu. MS nepřišla, tak jsem si udělala test a byl pozitivní.. Nevzdávej to a počkej 🙂
Hodně štěstí 😉

piacere
17. júl 2012

@kaata22 prečo si neurobíš test? 🙂 Aj keď si "len" 10dpo, ak si tehotná a to, čo popisuješ sú tehotenské príznaky, tak ti test ukáže //... pretože príznaky sú spôsobené práve rastom HCG 🙂

kaata22
17. júl 2012

U prvního prcka se mi ukázali // až po 4. týdnech.. Přijde mi to zbytečné.. 😒

kaata22
17. júl 2012

@piacere Ale v neděli si v práci odeberu krev na HCG (pracuji jako sestra), dala jsi mi brouka do hlavy 🙂

piacere
17. júl 2012

@kaata22 😀 veľmi držím palce, aby si pozerala min. na dvojcifernú hodnotu HCG 😎 😵

kaata22
17. júl 2012

@piacere Moc Ti děkuji, koukám tady, že by mi to mohl test už ukázat, jsem překvapená 🙂
Také se snažíš pořídit sourozence své ratolesti? Tak přeji také brzký úspěch 😉

sofinka333
17. júl 2012

@kaata22 🙂 dakujem pekne. prave dnes ma uz zacali boliet aj prsia, tak dufam ze si znovu nieco len nenamyslam!!!! zavidim zenam ktore to vedia hned ked otehotneju 🙂))

kaata22
17. júl 2012

Tak to je super.. přeji Ti malý gestační váček v děloze 😀
Přeji si abych tam měla váček také.. 😅

bejbypd
17. júl 2012

Ahojte. Kaata22 môžem sa ťa opýtať kedy máš mať očákavanú neočakávanú menštruáciu? lebo ja čakám az 24.7. a už teraz mám pocit že sa nám podarilo, teda mna bolí v podbruškua zle mi je dosť a takisto sa mi to strieda s nenormálnou žravosťou 😀 samozrejme asi si to len nahováram ale kiežby nie.

sofinka333
18. júl 2012

@bejbypd ahoj, a bolia ta aj prsia? lebo ja vsetky priznaky mam, okrem tej bolesti prs... trochu ma poboleli ale to asi len 3 x som poctila... robila som si dnes test ale to asi este skoro... az 21.mam dostat

misselin
19. júl 2012

ahojte zienky chcela by som sa opytat prisiel my menzes o stiry dni skor ale iba sama krv nic viac ako predtim len vzdy ma prvy den bolely krize a brucho ale teraz ma to boly kazdy den pocas ms myslite ze by sa mohlo nieco ujat uz sa dlho snazime ale stale nic 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre