Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adeala
19. júl 2012

Ahoj slečny,
MS som mala dostať 8.7. a stále nejak nič.. často sa mi stáva, že mi mešká, ale vždy max. týždeň a teraz to už je 11 dní. Robila som si aj test (pred 2 dňami), ale vyšiel negatívny. Ale už nejakú dobu (posledných pár dní) mám nárazové bolesti v podbrušku a bolia ma prsia, sú naliate a aj partner tvrdí, že sú nejak väčšie.. čo v mojom prípade teda vôbec nevadí 😀 Myslíte, že môžem byť tehotná aj keď je test negatívny? Už neviem, čo s tým a k doktorovi sa dostanem najskôr o mesiac.

lucinka1104
19. júl 2012

@adeala skus ešťe jeden test z ranného moču

lucinka1104
19. júl 2012

@sofinka333 sus testnúť rano by ti mamatest ukázať mal

adeala
19. júl 2012

@lucinka1104 skúsim, len nemám test a už je všetko zatvorené, tak až v sobotu 😅 ale 😅 zrovna som dostala MS.. teda niečo podobné, je to skôr taký hnedo-ružový výtok.. no uvidíme 🙂 ďakujem za odpoveď 🙂

lucinka1104
19. júl 2012

@adeala to by mohlo byť tehu a čo tak tesco alebo aj v bille sa da kupiť teraz aj v kauflande.....alebo si odlož ranný moč

adeala
19. júl 2012

@lucinka1104 to je moc ďaleko a nemám zrovna doma auto.. no.. veď ja to nejak vydržím 😅 aj tak nemôžem ísť doktorovi aby mi to potvrdil 😒

zuzkalenka
20. júl 2012

ahojte!
Mám takú otázočku. Môžu byť veľmi citlivé bradavky príznakom tehotenstva???
Vďaka za odpovede.

slavka1981
20. júl 2012

Baby, a čo ak mi vidno druhú čiarku ale len oproti svetlu? Je dosť výrazná. Skúšala som aj pozerať na nepoužitý test oproti svetlu, ale tam nie je vôbec. Testovať ešte budem ale zaujíma ma či s tým máte skúsenosť. 😉

babika1923
21. júl 2012

Ahojte chcela by som sa spýtať či možem byť tehotná . Ms som mala 28.07.2012 a 13.07 sme mali nechranený pohlavný styk. O dva dni som ale dostala zápal močových ciest lebo som prechladla a beriem antibio. Ale ráno mi býva zle a cez den sa mi točí hlava môžu to byť tehotenské príznaky alebo to je z tabletiek? Ďakujem 🙂

penelope111
21. júl 2012

@zuzkalenka Treba skúsiť test. Citlivé bradavky môže byť príznak tehotenstva ale to môže byť spôsobené aj hormónmi 🙂

penelope111
21. júl 2012

@slavka1981 Skús test zopakovať z ranného moču 🙂 Ak bude tmavnúť druhá čiarka tak je to tehu 🙂

penelope111
21. júl 2012

@babika1923 To ťažko povedať či je to tehu alebo lieky. Treba spraviť test aby si vedela, ale možné to je 🙂

danninkach
24. júl 2012

ahojte kočky ..3mes. neberiem hak po 7rokoch som vysadila.. predchádzajúce ms mi došli vždy presne..minulú ms mi meškalo 4dni to bolo pred cca 21dňami..s priatelom sa "chránime" prerušovanou sulož.ale raz sme išli hned po sebe ale nie do konca. ide o to že si u vôbec nepamätám ms príznaky lebo som ich nemala ani minule.. a teraz ma pobolieva v podbrušku hlavne v ľavo a už druhý deň mám miernu hnačku a to musím povedať že skoro nič nejem lebo mi nič nechutí.. iba čokolada a sladké..myslíte že sú to len príznaky pred ms?

danninkach
25. júl 2012

nikto nič? 🙂

lucia2505
25. júl 2012

@danninkach Ahoj, tak tú hnačku môžeš mať z tej čokolády. Mešká ti menzes? To je ťažko takto hádať, či sú to také alebo onaké príznaky a či si alebo nie si tehotná. Treba vydržať kým vymešká menzes a potom robiť test.

iwi9
25. júl 2012

@danninkach velmi tazko povedat, ake su to priznaky. Ale ja ked som vysadila HAK, tak som prve 3 mesiace mala mrchu presnu ako hodinky, vsetko ako pocas uzivania, ale ten 4 cyklus mi bolo zle, meskala mi, tocievala sa mi hlava, proste sa to vsetko otocilo na ruby a upravilo sa to asi az o dalsich 5 mesiacov. Takze nepanikar, hnacka mi nepride ako priznak tehotenstva... kedy ti teda ma prist?

danninkach
25. júl 2012

@iwi9 práveže nepanikárim... len som chcela vedieť či to je predmenštruačný syndrom 🙂 kedže si to absolútne nepamätám ako dlho pred bývajú bolesti a tak ...

iwi9
25. júl 2012

@danninkach a kedy by mala prist?

danninkach
25. júl 2012

@iwi9 keby som vedela +- 6dní... posledné tri mesiace mi chodila pravidelne bez bolest ani som nevedela.. a teraz posledná tak tá mi meškala 4dni..

lucka251
25. júl 2012

Ahojte mám na vás otázočku,stalo sa vám že ste mali príznaky ako keby ste boli tehotná,prsia, nevolnosti atd....ale nakoniec to vyšlo tak že nie ste?Lebo ja mám taký problem proste pred troma mesiacmi som mala nechránený pohl.styk ale k vyvrcholeniu nedošlo....a menzes som normálne dostala,akurát teraz mi to už týzden mešká a robila som si test a je negativny,ale mám priznaky ako by som tehotná bola...je možné aby mi test po troch mesiacoch ešte neukázal pozitivny?dakujem za odpovede....

piacere
25. júl 2012

@lucka251 po troch mesiacoch? Nie

seeweed
26. júl 2012

Ahojte, ma niekto podobnú skúsenosť??? Slabulilinka ciarka na pepino teste...na druhy deň slabucka aj na mamateste..... Môže byť myslíte???

penelope111
26. júl 2012

@seeweed Môže byť 🙂 Skús spraviť test o dva dni ak bude silnejší tak je to tam 🙂

gabuska36
26. júl 2012

prepáč ale ja si myslím, že ak Ti test ukázal,že tehotná nie si,tak nie si..... 😉

pavlala
26. júl 2012

dievcata, maminy, ak mate skusenosti, prosim posudte: Antikoncepciu uzivam asi 9 mesiacov, odkedy ju uzivam, menstruacia mi chodi ako hodinky, vlastne kvoli tomu ju uzivam, dovtedy som mavala strasne silnua nepravidelnu, aj kazde dva tyzdne. Mala som urcity cas aj pohlavny styk, naposledy zaciatkom marca. Odvtedy som menstruaciu mala 5 krat, vzdy tak ako ma byt, mozno slabsia ako obvykle , ale nie vyrazne. Je pomaly koniec jula a ja mam zvacsene brusko a bolieva ma zaludok. V maji, teda pred dvomi mesiacmi som si robila tehotensky test, ktory mi vysiel negativny, ale nebol z ranneho mocu. Bol vsak robeny po vyse dva a pol mesiaca od posledneho styku, tak som sa spolahla, ze tehotna nie som. Ale to rastuce brucho mi robi starosti, stale sa pozorujem, raz som presvedcena, ze tehotna nie som, inoked sa mi zda, ze som. Neviem posudit ci normalne priberam, ci co. Rifle zapnem a normalne oblecie moje vsetky, hovorim si, ze keby som v 21 tyzdni( tolko mam od posledneho styku) tak rifle nezapnem, ani by som nelezala na bruchu a uz by som asi aj citila pohyby....mam dve starsie deti totizto. Na rano uz mam pripraveny novy test a aj zajtra idem k lekarovi, len som sa chcela opytat ci ste sa s takymto niecim stretli, ci by som mohla byt tehotna aj za tychto okolnosti. Diky Pavla

pavlala
26. júl 2012

este som chcela dodat, ze prsia ma nebolia, vracala som raz vecer, ked som popila nejake pivo vonku....v skratke menstruaciu mam, antikoncepciu beriem, test bol negativny....som zvedava na zajtra rano

piacere
26. júl 2012

@pavlala 21 týždeň? To je piaty mesiac... to už nie je že "zdá sa mi, že mám zväčšené brucho" 😉
Apropo... načo čakáš s testom? Kľudne si ho sprav hneď, pre pokoj duše 😅

pavlala
26. júl 2012

cakam, ze rano je to vraj istejsie, aj ked ja by som uz naozaj bola tehotna 5 mesiac

piacere
26. júl 2012

@pavlala hej, ráno je to istejšie pokiaľ ti ešte nemešká menzes....

pavlala
26. júl 2012

tak to uz teda do rana pockam, tolko uz vydrzim....len si neviem predstavit, ake velke brucho uz byva v piatom mesiaci, kezda mamina ma asi inak, ale rifle asi uz nezapnu svoje, ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre